Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Lody vaniliowe :)
Majrel nie odpisałas tylko na moje pytanie :( A ja marzę o takim brazie http://tnij.org/pqf3 żadną farbą nie mogę tego osiagnać Kiedyś fryzjerka poradziła mi jakaś z majrel ale kolor był zupłenie innny niż ten na zdjęciu. Może ty mi coś doradzisz majrel będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel to ja sobie zrobię demikjiaz efesorem ale prosze napisz mi jeszcze jak uzyskac taki kolorek jak jest na opakowaniu loreal sublime mouse 50 i taki sobie zrobie. To tyle i dziekuje ci bardzo za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel...Dziekuję za rady.Mój naturalny kolor to ciemny blond-taki mysi.A proszę napisz mi gdzie mogę kupić tę wodę 3% lub 4%?Do tej farby którą kupiłam jest woda 6%.Czyli część farby mam zostawić na końcówki,proporcje tak jak podają....1:1,5(woda),czy tak?Przepraszam za te pytania ale ja do tej pory farbowałam sklepowymi farbami i nie wiem jak do tego się zabrać.Dobrze ze jesteś z nami i służysz pomocą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasia 3076- jesli masz odrost w kolorze mysi blond to mieszasz pol tubki odcienia z woda 6% w stosunku 1: 1,5 i kladziesz na odrost i czesc srodkowych partii wlosow na 25 minut, nastepnie dugie pol tubki mieszasz z woda 3% jest dostepna w kazdym sklepie fryzjerskim nawet w maalych buteleczkach sa i mieszasz w takiej samej proporcji i kladziesz na ok 7 minut na reszte wlosow , ewentualnie mieszasz wodae 6% z letnia woda z kranu pol na pol ale lepsza jest woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lody waniliowe - a jaki masz obecnie kolor?? i czy wlosy sa teraz farbowane, bo podobny odcien mozna uzyskac farba evolution 6NI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lody waniliowe ale taki ladny brazik uzyskasz tez evolution 6NB - wyjdzie taki typowy sredni braz z tym ze nie bedzie to taki zimny braz ale uwazam ze 6NB daje piekny efekt naturalnego typowego brązu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malwinka z berlinka - podobny ocien jak sublime mousse nr 50 uzyskasz stosujac evolution 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do amlwinkaz berlinka- bo rozumiem ze chodzi ci o jasny chlodny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie chodzi mi o ten odcien z pudelka sublme mouse 50 tak wiec dziekuje za rady, kupie te ktora mi poleciłas :) dziekuję dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliia blond pasemka
ale masz szczęscie że masz taki kolorek jak jenifer na tym zdjeicu. majrel czym uzyskac taki kolor jak wkleiła kolezanka wyzej, marze o takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcę brąz :(
zbliżony nie taki sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Majrel......jesteś kochana!Jak tylko kupię tę wodę to zabieram się za malowanie.Dziękuję.Odezwę się jak mi wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny proszę o poradę, do tej pory używałam farby Luo Color 10,12 + oxydant 9%, efekt bardzo mi sie podoba, wychodzi dość jasny blond (jak w linku poniżej zdjęcie nr 3 mniej więcej) ale jak to bywa z kobietami zachciało mi się zmian i chciałam troszkę się przyciemnić..Z luo color jestem zadowolona, włosy wyglądają zdrowo tylko jakiego odcieniu użyć żeby uzyskać efekt jak na zdjęciu nr 4 (link poniżej)?? Majrel widzę ze jesteś tu znawczynią, może coś poradzisz?? http://wszystkoconajlepsze.pinger.pl/m/4842848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kolorowankaaa podobny odcien brązu uzyskasz farba excellence creme 6.41 lub evolution 6.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ja też chcę brąz :( - wow masz taki sliczny miedzainy kolor ja Jenifer i chcesz cos zmieniac??? jak już to polecam ci bardziej miedziano - rudy np evoloution alfaparf 7.34 a jesli ma to byc nadal miedziano- brazowy to 7.32 evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalia blond pasemka- to zalezy jaki masz teraz kolor wlosow , podobny odcien jest w farbach evolution alfaparf odcien 7.32 lub jasniejszy 8.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marika_82 - podobny odcien daje farba evolution 10.21 zmieszana z 9.1 pol na pol lub loreala preference odcien Helsinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel - dziękuję za szybką odpowiedź, te farby evolution z jaką wodą? I jakie proporcje? Najbardziej boje sie o odrosty, chciałabym uniknąć żółtego koloru. 10.21 z 9.1 nie będą za jasne? Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marika82- na zdjeciu modelka ma odcien blond z poziomu 10 wiec zmieszanie tych odcienie alfaparf nie bedzie za jasne, mieszasz z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do majrel - ta fotka jest bardzo kiepska , z przodu zrobione dwa szerokie pasma na dosc żółty blond reszta to cos w stylu 9.01 evolution i tak wszytko zalezy od tego jaka masz nature i co obecnie masz na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majrel
chodzi o tą większą dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majrel
tam teraz są dwa zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majrel
Kurczę ale mieszam. Jest tam jedni zdjęcie które wstawiałam bo to moja córka, to jej naturlany kolor i zastanawiam się czy jakąś farbką dałoby się to odtworzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel- a jaki msz kolor swoich wlosow, bo ten corki to np nutrisse garniera nr 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majrel
No ja mam ciemniejsze ale je troszkę podjaśnię. Dzięjkuję bardzo za odpowiedz i przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×