Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do Milczynski - 8.2 wyjdzie raczej ze zlotym refleksem , 8.21 z alfaparf przyznam szczerze ze nie dam ci garancji co do chlodnej tonacji chyba ze pomieszasz z 8.1 pol na pol to bedzie chlodny odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milczynski
To ja sie juz gubie panienki na wizazu mowily aby pozbyc sie zlotych refleksow farba musi byc z 2 czyli z fioletem a aby pozbyc sie rudosci to niebieskim czyli 0.1 hmmm moze sprobuje samym 8.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Milczynski - to co wyczytałas na temat barwinika opalizujacego czy niebieskiego 1 - taka jest zasada kolrymetrii z tym ze farby majrel przetestowalam wszytkie i 8.2 nie ochladza koloru co innego jaksie go np pomiesza z 8.1 to i owszem kolor wychodzi chlodny, najlepiej jest mieszac refleksy ze soba , daje sie fryzjerskie koncentraty barwnikow np wlasnie 2 do neutralizacji zólci ale one sa dostepne tylko dla fryzjerow i dla zakladow , z tego co pokzalas na zdjeciu to twoj blond wpada w zlocisty refleks a nie zółty , z doswiadczenia tez wiem ze farby alfaparf wychodza chlodniej niz majirel , sprobuj apfaparf 8.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym chciała o ton ciemnieszy od mieszanki 11.11 i 11.20, to jakie radziłabyś użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milczynski
Dziekuje tak wlasnie zrobie 8.21 :) ostatnie pytanie woda utleniona 3% czy 6% i w proporcjach 2:1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaja85
10,13 uzywalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraines
Droga Majrel, Ostatnio poleciłaś mi farbę evolution alfaparf 7.1 , dla uzyskania chłodnego brązu. W tym momencie mam kolor na poziomie 6, chciałabym podczas farbowania rozjaśnić je do poziomu 7. Proszę, doradź mi jaki % powinien mieć aktywator do farby, aby nieco mi się włosy rozjaśniły? I jakiej firmy aktywator polecasz do tej farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gardełko
baaja85 ale brzydki ten kolor takie nienaturlany bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ewa
Mam problem. Farbowałam włosy u fryzjera na blond i wyszedł mi zbyt złoty. Nie podoba mi się. Zastanawiam sie na odcieniem majirel 9,28. Co o nim myślisz? Chciałabym uzyskać ciepło - chłodny blondzik, o ile to jest w ogóle możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gardelko
milczyński juz bylo wklejane to zdjecie kilka stron wczesniej i jest napisane czym uzyskac ten kolor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki problem: miałam kolor sredni blond po farbie loreala excellence i farbowałam włosy garnier nutrise 91 miał wyjśc bardzo jasny popielaty blond tymczasem mam na głowie jasne ale nie chłodny odcień tylko cieply z rudawą poswiatą (na kazdym zdjęciu wychodze jakbym miała rude włosy) chciałabym zafarbowac żeby pozbyć sie tego odcienia, co byłoby lepsze garnier srebrny superjasny blond czy majiblond 911 z wodą 6%. Chcialabym mieć jasny blond ale chłodny bez rudawej poswiaty. Prosze o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczyński
na gardełko tak??? jakoś nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiaszka - o ton ciemniejsza jest mieszanka alfapar 1010ss z 1020ss z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do depeszka - jasny blond chlodny najlepiej wyjdzie farbą alfaparf 11.11 z woda 6% o wiele chlodniejszy blond od majiblond 911, ten garniera raczej bedzie cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do baja85 - podobny odcien blondu da mieszanka lafaparf evolution 11.20 z 11.11 z woda 9% lub jak chcesz jeszcze jasniejszy z 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do klaraines - hmm jesli obecnie masz poziom 6 to 7.1 nie rozjasni ci do poziomu 7 raxzej trudno bedzie ci obecnie uzyskac poziom 7 chlodnym odcieniem ciemnego blondu czy jasnego brazu poniewaz te odcienie nie rozjasniaja wlosow , farba farby nie rozjasni niestety , mozesz ewentualnie polozyc 7.21 z alfaparfu ale nie dam gwarancji ze odcien bedzie na poziomie 7 chociaz to zalezy odc struktury wlosow ale 7.21 jest jasniejszy od 7,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Tobie za odpowiedź. Zastanawiam się czy użyć 11.11 z 11.20 na wodzie 9 , czy ta mieszanina nie wyjdzie za bardzo popielato, szaro? A może lepiej użyć 12,89 wella koleston? Co radzisz? przypominam, że mam złociste na poziomie 10 robione wcześniej Londą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do toewa - ale w palecei majrel nie ma odcienia 9.28 ?? loreal wogole w swojej kolorymetrii nie posiada refleksu nr 8 , refleks nr 8 - perlowy jest w farbach welli koleston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaja85
a cos z loreal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
Majirel bardzo proszę Cię o pomoc, byłam u fryzjera i z welli touch 8.3 chcialam przejsc na jasniejsze wlosy, fryzjerka zmieszala mi 3 farby firmy inebrya 9.7, 9.3 i 9,73 z woda 6% wyszły w sumie ciemniejsze niż miałam. nie powiedziałabym żeby to był poziom 9 raczej 8, chciałabym z tego co mam uzyskać taki kolor http://ochyachy.pl/5549726339815559821/oto-nowa-miss-polonia1-ladna czym zafarbowac?? dodam że jestem w ciązy nie wiem może to ma wpływ że te włosy mi ciemne wychodzą, swoje naturalne mam blond taki gdzies na poziomie 8 bo przy tych farbach nie odroznia sie odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
Majirel bardzo proszę Cię o pomoc, byłam u fryzjera i z welli touch 8.3 chcialam przejsc na jasniejsze wlosy, fryzjerka zmieszala mi 3 farby firmy inebrya 9.7, 9.3 i 9,73 z woda 6% wyszły w sumie ciemniejsze niż miałam. nie powiedziałabym żeby to był poziom 9 raczej 8, chciałabym z tego co mam uzyskać taki kolor http://ochyachy.pl/5549726339815559821/oto-nowa-miss-polonia1-ladna czym zafarbowac?? dodam że jestem w ciązy nie wiem może to ma wpływ że te włosy mi ciemne wychodzą, swoje naturalne mam blond taki gdzies na poziomie 8 bo przy tych farbach nie odroznia sie odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za odpowiedź, a mam jeszcze takie pytanko czy ktoraś ze sklepowych da taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraines
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Farba Alfaparf 7.21 już zamówiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkkka mikii
W swoim życiu "farbowałam włosy" szamponami zmywalnymi bez amoniaku zazwyczaj na ciemne brązy. ( moj naturalny to mysi blond). W styczniu chciałam sie rozjasnic i poszłam do fryzjerki- zrobiła mi ona pasmeka rozjasniaczem, które wyszły żółto-rudo-miedziane. Tydzien poznije zamalowała mi je na kolor "mleczna czekolada", bo nie mogłam zniesc widoku sraki na głowie... Od tamtej pory nie fargbuje włosów 2 miesiace,. Kolor się wypłukał sporo do tego stopnia,że wylazły te jasnomiedziane pasemka. I tak mam rozne kolory- koncówki ciemne, reszta troszke blond troszke jasny brąz. I teraz mam pytanie - czy mogę przefarbowac sie u fryzjera na kolor ciemny blond? mniej wiecej któryś z tych dwóch jeden albo drugi http://i2.pinger.pl/pgr50/6d74323000080d4a4d2 c6310/kimisblonde.jpg http://www.dpj.pl/fotki/g627d.jpg Mam włosy za łopatki. Stosuję odżywki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochan, mam pytanie? Wczoraj fryzjerka rozjasniala mi wlosy farbą i wod a 9%. Mialy byc ciemny zimny blond, a wyszly zolte, straszne. Chce to zafarbowac farba loreal sublime mousse kolor 60. Powiedz prosze czy to dobry pomysl i po jakim czasie moge farbowac. Tak wygladaja dzis moje wlosy.... http://fotoo.pl/show.php/165399_1.jpg.html http://fotoo.pl/show.php/165412_2.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×