Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość mar,y
do fikołaj - o madralinska sie znalazla - wilece doswiadczona we fryzjerstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar,y
wszytkie tu sie znacie i wymadrzacie a macie przewaznie mega zniszczone wlosy od czarnego, dekoloryzacja, znowu blond na to bog wie co jeszcze a potem marudza ze kolor nie wyszedl- bo kur...wa nie wyjdzie drogie wiesniary , nie ma szans, farby profesjonalne sa dla zdrowych wlosow, i nie da sie rozjasnic z ciemnych na blond o czym majrel tysoac razy pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
mary idz się powieś, bo biadolisz tym jezykiem prostaka, az nie miło :-o Teraz natura w modzie, a nie jakieś farby, nawet profesjonalna farba niszczy włosy cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar, y
do gimigimigimi - ha ha natura w modzie to nos siwe wlosy prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
Do siwizny mi daleko :) Skąd się bierze takie prostactwo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar, y
do zdziwiona to nie saruniaa ;) - kolejna z ombre , same wiesniary jak klony chdza z tym ombre hair co wyglada mega sztucznie jak niechluje odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar, y
do felixxxx - sama masz słomę w obcasach , teraz ja tu bede doradzac za majrel bo jestem profesjonalistką ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar, y
do CIRQUE DU SOLEI - co to za nick?/ jestesmy w :Polsce wiesniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar, y
wiec tak wlosow nie farbujemy po nalozenieu henny wiesniary poniewaz henna penetruje korę wlosa w taki sposob ze sztuczne pigmenty zawarte w farbach chemicznych nie sa wchlaniane w procesie farbowania - zrozumiano???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga mar,y jakże mi milo cie zaskoczyć buraku jeden , ze trollizm jaki tu pokazujesz, świadczy tylko o twoim płytkim brodziku intelektualnym w którym to sie taplasz. Bo wiekszość z nas, takie dziewczynki jak ty wciąga nosem... Więc strzel sobie metrową gumą z majtów w czoło i skończ te gnioty pociskać, bo aż żal tych twoich wypocin- niby to sloganów czytać... taka luziara... a trolla z lasu ciągnie.. buhahhhaaaa. Władczyni buraków i popierdulstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar , y
do lilawati - jak to nie chcesz moich porad fryzjerskich , mam wieksza wiedze od majrel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar , y
jetem mądra i mam w ogrodzie buraki , gdzie ta wasza specjalistka od kłaków???? moze w kosmos poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mar,y nie będe cie z błędu wyprowadzała... ale i owszem moze w kosmos poleciała by łajnem taką waćpanne jak ty... z góry obrzucić - śmiem podejrzewać :) a porad fryzjerskich od waćpanny nie przyjmę i ubolewam, gdyć śmiem podejrzewać , ze co jedynie to waćpanna torby może za mną i innymi forumowiczkami nosić ... tyle na temat.. pozdrawiam.. i zyczą miłego przełykania gula jakowego ci zadałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bredzą bo tak jedzą...:)
lilawati- Pewnie czyta i za nic nie może zroumieć o co Ci chodzi :] myślę, że taki plebs, jest w stanie wyprowadzić z równowagi tylko ktoś kto posługuje się jej językiem :) Jak byś jej napisała k...o to w mig by zakumała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar , y
do lilawati - to była taka moja mała prowokacja i zaraz z was wychodzą demony i cała kultura ha ha , strasznie prymitywna odpowiedź , masz problemy ze swoim nieświadomym ja , na zasadzie skrajności oceniasz ludzi , a to juz pachnie zaburzeniami borderline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar , y
do Tak bredzą bo tak jedzą...:) - myślę ze to Ty masz problem aby coś zrozumieć, widzę ze nie rozumiesz przenośni a chcesz tylko pisać wprost na k ... żałosna jesteś . I jak tam wasza majrel się czuje??? co olała was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bredzą bo tak jedzą...:)
Wnioskując z tego co tutaj przekazujesz, to kurwa to jedyny zwrot który mogłabyś byś zorozumieć. Prowokacja, powiiadasz ? :D Bardzo niski poziom tej Twojej prowokacji :/ Niech zgadnę, masz 12 latek i strasznie się nudzisz ? aaa może masz więcej i strasznie niekie IQ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bredzą bo tak jedzą...:)
A może też jakieś zaburzenia psychiczne ? skoro tak świstasz nam tutaj przed nosem określeniem zaburzeń spowodowanych borderline, to może sama się z tym identyfikujesz, co wydaje się pradopodobne. ehhh musisz być dumna ze swojej prowokacji, żeśśśś zaszalała... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jechać paniusie trzeba ... bo teraz nagle odwraca kota ogonem, że to niby prowokacja była... noo taka panna "słodko-pierdząca" dawno mi sie nie trafiła... wnioskuje tutaj 2 tezy: 1. Poprostu dziewczynka jest konfliktowa bo nie rozumie otaczającego ją swiata i ma zaburzenia własnej wartości, dlatego swoje flustracje wyładowuje w sieci bo nikt jej z nosa pędzla nie zrobi przez kabel.. 2. lekarz do ktorego chodzi na godzinne leżakowanie :))(czyt. psychiatra) zrobił sobie z niej zart i przepisal niewłaściwe leki... dlatego teraz lata powyżej lamperii i wyżej sra niż dupe ma.. !! wnioski : radze zmienić lekaża i lekarstwa bo ci nie slużą, albo poprostu nie wypowiadac sie na tematy które cię przerastają... bo czasem inteligętna riposta zrobi w twoim i tak już pustym móżdżku spustoszenie i sobie nie poradzisz... i wcale nie trzeba przeklinać by wypunktować takie nic jak ty... bo niestety nic nie masz do zaoferowania i nic sobą nie reprezentujesz... aby być PANIĄ i rządzić to trzeba mieć wszystkie zwoje naoliwione, a ty masz tylko o 1 więcej od kury.. mianowicie by rozpoznawać swoich i nie zasrawać podwórka :)) miłej lektury rzyczę...mar,y!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestm fanką nikogo
lekarz pisze się przez rz ynteligentko :D JA obstawiam że dzieczynka lczey się na tymże własnie forum i stąd takie efekty jakie możemy obserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sie czego czepiać tylko błędu w ktorego sie chochlik wkradł?..nie wiedziała co napisac to błędow w pismie szuka... też bardzo inteligentne i mobilizujące... napisz cos mądrego bo sie nie popisałaś... słabiutko. Więcej takich eduko-kloców i na pewno świat bedzie piekniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sie czego czepiać tylko błędu w ktorego sie chochlik wkradł?..nie wiedziała co napisac to błędow w pismie szuka... też bardzo inteligentne i mobilizujące... napisz cos mądrego bo sie nie popisałaś... słabiutko. Więcej takich eduko-kloców i na pewno świat bedzie piekniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar, y
do lilawati - a jednak bardzo Cię zabolała moja prowokacja skoro aż tak na nią reagujesz, nie trzeba być psychologiem aby taki wniosek wysunąć , do tego lecisz jadem na mój temat jak totalny prymityw a uchodzić checsz na tym forum za inteligentną intelektualistkę ha ha , bardzo Cię to poruszyło i masz z tym spory problem , który jest wart przepracowania jeśli rozumiesz co to pojęcie znaczy, gdybyś miała do takich spraw dystans i klasę darowałabyś sobie moje głupie zaczepki, dałaś się wkręcić he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest tylko twoje zdanie...jestes troll o ile wiesz co to znaczy w sieci... Przepraszam reszte forumowiczek , ze dokarmiałam trolla- ale jedyną pozywką dla nich jest własnie popyskowka w sieci... żegnam... bo osmieszasz się kobito i pokazujesz jak mało jesteś wartościowa... trochę taktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się temat rozkręca
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar, y
do lilawati - nie masz żadnych sensownych argumentów, twoje IQ jest ok 82 czyli niższy od przeciętnego, jesteś prostaczką i masz słaby zasób słownictwa, zbadaj sobie testem inteligencji skalę słowną bo pewnie jest upośledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×