Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do doralu- pani w sklepie ma bardzo stara palete majirela bo odcienia 9.01 juz dawno nie ma a 8.11 i 7.11 sa w palecie 2010 r ktory wydala firma, ja polecam na gore 9.1 zmieszany z cwiartka 10.21 a na reszte 8.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hengirl- mysle ze tobie wystarczy jedna tubka kolestonu bo odcienie special blond farbuje sie 2:1 czyli na 60 ml farby dajesz 120 ml weloxonu 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wolezozole- nie stosuje sie nigdy wody 3% do farby majiblond poniewaz pigment sie nie rozwinie to jest farba rozjasniajaca i moze ci dac na ciemny naturalny popielaty blond odcien przy skorze żółtawy , lepiej odrosty pofarbowac mieszanka recital preference 03 zmieszana z preference odcieniem stocholm a po 40 minutach przeciagnac te mieszanke na 10 minut na calosc , lub polzoyc na odrost mieszanke prefernce tak jak pisalam wczesniej a na reszte luo color 10.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do akunamata- casting gloss blond jest dosc dobry ale to czy ci nie wyjdzie lekko zolty zalezy od struktury twoich wloswo i naturalnego pigmentu , dosc dobrz rozjasnia wlosy casting nr 1010 dajac jasny lekko chlodny odcien blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARJEL BARDZO CI DZIĘKUJE!!!:):):)Czekałam na Twoją odpowiedz :) Ja wcześnie rano wyjeżdżam także pojawię się tutaj na początku sierpnia a te włoski zrobię już na wczasach jak dotrę na miejsce.Cieszę się ogromnie że odpisałaś bo bardzo się denerwowałam tymi włosami i wiem że już nikogo nie posłucham tylko Ciebie!!!!:)Zrobię jak napisałaś :)Wszystkiego dobrego Ci życzę.Pozdrawiam bardzo miło :)I Do następnego klikania:) Jestem Ci bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunamatata
majrel - mam jeszcze jedno pytanie, malować całe włosy, czy najperw odrosty a dopiero pozniej resztę włosów???? jak to się robi ? ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberyjka
Majrel, poszukuje brązu bez rudawych/czerwonawych odcieni jak się "spiera". Skuszona pochlebnymi opiniami chciałabym kupić farbę L'oeral MAJIREL, tylko nie wiem który odcień i czy zimny czy popielaty brąz? Obecnie mam średni brąz Socolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do syberyjka- jesli chcesz odcien brazu bez tzw poswiaty rudawej w trakcie splukiwania sie koloru to polecam majirel 5.0 lub 5.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do akumatata- casting glossy blond nakladasz na calosc na 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel:) powiedz mi jak wychodzi 9 excellence ?? tzn. wcześniej miałam włosy bardzo jasny blond, potem przyciemniłam islande ale kolor mi sie już spłukał i mam włosy koloru jasny blond na poziomie 9 i się zastanawiam czy mogłabym nałożyc excellence 9? zależy mi na ładnym naturalnym neutralnym blondzie bez żółtych refleksów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret- odcien 9 wychodzi raczej jak jasny blond z poziomu 8 jednak sa osoby u ktorych wychodzi lekko zlocisty u wielu daje efekt neutralnego jasnego blondu z poziomu 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Majrel:) właśnie zależy mi nawet na takim blondzie coś jak 8 więc to by mi pasowało:) kurcze jednak małe ryzyko jest że wyjdzie złocisto;/ hmmm musze przemyśleć sprawe:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunamatata
majrel dziękuje za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murasaki neko
czy ktos ma jakies zdjecie z wlosami pofarbowanymi majirel'em 9.1 albo 10.1? bardzo mi zalezy na porownaniu. obecnie mam na wlosach kolor garniera color naturals 111, ale zzolkl zupelnie :( mam tez naturalny ciemny blond odrost ok 2cm. zalezy mi na jasno szarym, chlodnym kolorze. mozecie cos doradzic? :) bylabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do murasakineko- majirel 10.1 na ciemny blond odroscie wyjdzie jak zloty blond , najbardziej szaro wychodzi majirel 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODrana
mam pytanko jak przejsc z ciemno brazowych wlosow < juz troche wyplukanych i z odrostami, farbowane prawie 3 mies temu >na burgundowe albo na ciemno czerwone .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel,chciałabym cie zapytac jaka wodę ma preference sztokholm i jeśli nawet jest to 6% (jak w wiekszości z tej serii) to czy jest sznsa na jasny blond taki jak z opakowania,ewentualnie troche bardziej złocisty na odrostach bardzo ciemny blond (na których excellence 01 naturalny wychodzi dość jasny/złocisty), czy lepiej pozostać przy exelance, choć on wypłukuje sie na żółto i mam nadzieje że może ten sztokholm nie będzie po wielu myciach taki zółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tych najnowszych casting creme gloss blondy rozjaśniające o 2 tony np 1010, czy pokryją dość ciemne odrosty i nadadzą kolor taki jak po excellence 01 czyli jasny /złocisty, czy wyjdą jednak rudawe ze względu ma małą wodę (jaką?). A czy te nowe glosy to nia ma byc jakiś sklepowy odpowiednik inoa (bez amoniaku,rozjasniające??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londa123
Majrel,mam jeszcze pytanie odnosnie tej farby Londa Perłowy Blond. Bo taka farba jaka widzialam w necie i chcialam kupic,nigdzie nie moglam jej dostac. Znajoma kupila mi w innym miescie ale nazywa sie Londa Naturals- Perłowy Blond 12/9 ale opakowanie jest inne,inna pani...Czy to jakas nowa seria,wiesz cos o tym?Czy to ta sama co poprzednia,tylko zmienilo sie opakowanie??Wybacz,ze mecze tak pytaniami,ale ja nie jestem za bardzo zorientowana w tych farbach a mam obawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Zrobiłam w końcu włosy, miałam ten nieszczęsny bardzo złoty-miedziany blond z balejażem (niektóre pasemka sprały się do bardzo jasnego blondu, prawie platynowego). Obawiając sie o kondycje włosów, bo były bardzo zniszczone postanowiłam, że położe najpierw diacolor 7 blond, jak polecałaś. Przyznam się, że z efektu mało nie zemdlałam :). Moje włosy to na prawdę jedna niewiadoma. Po tym blondzie 7 wyszłam kasztanowa, z czarnymi refleksami (nie wiem dlaczego, czy tam więcej farby było, czy jak, ale starałam się nakładać równomiernie). Zatem jestem kasztanowo-czarna. Takiego efektu raczej się nie spodziewałam, bo ja własnie chciałam wyjśc z brązów. Teraz to juz raczej moge zapomnieć o blondzie, bo z tego kasztana nie zrobię, a nie będe dekoloryzować, bo jeszcze bym włosy straciła :). Ogólnie włosy sa fajne, kondycja lepsza niz przed koloryzacją, ładniej wyglądają, ale co mnie bardzo zaskoczyło, to fakt, że włosy pokryły sie całe równomiernie, chociaż to przecież tylko szampon koloryzujący a miałam sporo prawie białych pasemek a góra była jaśniejsza od dołu o ton. Jestem bardzo ciekawa jak będzie się zmywał, pewnie na rudo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlena- odcien stocholm ma wodw 6% i nadaje sie tylko do jasnych wloswo na wlosach twoich wyjdzie zloty blond, jesli chcesz odcien lekko chlodny pomieszaj stocholm z prefernece 03 , castin glossy blond 1010 nie nada ci jasnego blondu jedyny odcien z tej serii 801 nadaje sie do wlosw jasny szatyn i ciemny blond z tym ze kolor uzyskany po nim to taki sredni blond, casting blond nie ma nic wspolnego z technologia farb inoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do londa 123- nie wiem nic o innych opakwoaniach chyba ze podeslesz fotke, kolor ten 12/9 londa color naturals- perlowy blond tak powinien sie nazywac i miec taki numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairy land- dziwne ze tak twoje włosy zlapaly ten odcien - przynajmniej jest kolor rowny ale diacolor dosc szybko sie wyplukuje wiec po 3 tyg odcien powinien zniknac wowczas mozezs pomylsec o jakis blondach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murasaki neko
dziekuje za podpowiedz :) ale czy 9.1 nadal jest blondem czy to juz braz? zalezy mi na raczej jasnych wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murasaki neko
aha, i do odcienia 9.1 jakiej potrzebuje wody? 6% czy 3% wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londa123
to powinno prawidlowo dzialac http://images50.fotosik.pl/319/1e15a372910163 2amed.jpg Kolor i numer sie zgadza,jedyne co jest zmienione to wyglad opakowania oraz farba nie nazywa sie juz colors naturals. Mam nadzieje,ze to jest odpowiednik tamtej o ktorej wspominalam,ale troche boje sie uzyc:O Ale tamtej farby nie moglam nigdzie dostac,szukalam w wielu sklepach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa brunetka
witam ! pytanie do majrel. Jestem naturalna brunetką, ale już mocno siwiejąca. mam chłodny typ urody(niebieskie oczy), jaką zaproponowałabyś mi farbę. brązy wychodzą za czarno. mam 50 lat.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do murasakineko- 6% z tym ze odrosty beda zlociste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do londa123- tak to jest nowe opakowanie tej farby kolor sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×