Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość luiza333
o rany ale Twój nick zniekształciłam majrel.... przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Dziękuję za szybką odpowiedz i dobrą radę. Mam jeszcze pytanie czy tą farbkę majiblond 911 na 6% płynie mam trzymać 50 minut na całości, dodam jeszcze, że mam odrost -na 1cm. Wracając jeszcze to koloru włosów Anety Kręglickiej czy nie sądzisz Majrel, że to jest gęsty balejaż, mam wrażenie , że tu niej to sa dwa odcienie blondu jeśli tak to podaj proszę numery farbek jakimi można to zrobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Michalina- oczywiscie ze Aneta ma balejaz tzn podklad zrobiony na jasmym bezowym chlodnym blondzie 10.21 ale on wychodzi tylko na naturalnie jasnych wlosach no i w to ma wplecione cieniutkie pasemeczka np pasta paltinium na koniec najklada sie mix kolorow diacolor 9.01 z 9.02 na 5 minut. Wiec Tobie polecam majiblond 911 z woda 9% kladziesz na calosc na 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel ponownie. Dziekuję bardzo za porady :). Mam jeszcze kilka pytań: 1. Czy dodoając popielaty blond do blondu np. do 8.0 lepiej dodać popielaty jaśniejszy, ciemniejszy czy na tym samym poziomie. Ogólnie jak dodawać popiele? Ton jasniejsze, ciemniejsze czy takie same jak kolor podstawowy? 2. Co daje dodanie popielu? Kolor będzie bardziej stonowany? 3. Jak wychodzi zmrożony blond z richesse? Daje zimny odcień? 4. czy z richesse tez można mieszać kolory? 5. Czy mozna mieszac kolory z majirel i richesse? Czy woda 6% bardzo wysusza włosy? Czy mozna zastosować inną wodę, z innej firmy, ale o tym samym procencie? Bo widziałam oxydant z Jeremi Russell (nie wiem czy dobrze napisałam) i miał 2-3 olejki w składzie, dzięki którym pewnie tak bardzo nie wysusza włosów. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairyland- do odcieni podstawowych głębokich lepiej dodac odcienie popielate o ton jasniejsze poniewaz odcienie głebokie podstawowe wychodza dosc ciemno co to da - ochlodzi odcien podstawowy gleboki i spowoduje ze kolor bedzie bardziej naturalny niz sam popiel ktory u niektorych wychodzi zbyt szaro, diacolor richess nie miesza sie z majirelem poniewaz diacolor to nie farba a krem tonujacy i nie jest z nia kompatybilna , odcien zmrozony z diacoloru podaj mi numer techniczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza333
Majrel, jeszcze ostatnie pytanie, jakbym następnym razem chciała użyć farb profesjonalnych majirela 9.02 z 10.1 to mieszankę nakładam na 8 min na całą głowę, przed tym robię odrost platinum- jak? ile czasu? dziękuję Ci za rady:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza333
A może sama ta mieszanka wystarczy majirela 9.02 z 10.1 na odrost tylko dłużej potrzymać, jak stckholm z 03 tak ładnie sobie z odrostami po 50 min.poradził... i potem 8 min. reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza333
majirela 902 z 10.1 tą mieszankę z wodą 9% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do luiza- skoro stocholm z 03 dal taki fajny efekt u Ciebie to jesli chcesz farby profesjonalne to pomieszaj majirel 10.21 z majiblondem 901s z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- doczytalam ze jestes brunetka wiec excellence creme 6.30 bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza333
i odrost 45 min, reszta 8 min.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli najlepiej majiblond 911 a z jaką wodą i ile trzymać na całości-według instrukcji? a jeżeli mieszanki to w jakiej proporcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel spróbuję jutro posłać Ci zdjęcie moich włosów to ocenisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Droga Majrel.Czy to możliwe aby fryzjer mieszał mi farbę Koleston Wella nr 12/11 z wodą 6 procentowa?Po jego farbowaniu wyszedł ładny blond nie za jasny i nie za ciemny.Teraz chcę pomalowac wlosy i odrosty tym samym odcieniem.Czy dodac do farby wodę 6 % tak jak fryzjer aby odcień byl taki jak wtedy(kladzony na jasny,spłukany blond)-troszkę ciemniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hengirl- tak jest to mozliwe poniewaz koleston perfect odcienie special blond mozna polozyc na wlosy mocno rozjasnione nawet z woda 3% wowczas tworzy sie tzw odcienie pastelowe zimne, ale jesli Twoje wlosy sa jasny blond to spokojnie mozesz kłaśc ten odcien z woda 6% jesli twoj naturalny odrost jest juz ciemny blond to na odroscie kolor moze wyjsc lekko zlocisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwanna- mieszanki w proporcji pol na pol majiblond 911 z woda 9% na 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do luiza 333- tak 40 minut odrost reszta do 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londa123
Majrel, mam pytanko, moje naturalne wlosy to ciemny blond, farbuje je od jakiegos czasu Loreal Viking, troszkę są jasniejsze,ale maja cieply odcien,jednak jak uzywam plukanek srebrnych jest ok. Mam ochote na zmiane farby,gdyz ta nie jest az jakas super rewelacyjna a troche kosztuje,zachecily mnie opinie o farbie Londacolors naturals odcien Perłowy Blond 12/9. Czy uwazasz ze moge je polozyc na ten kolor ktory teraz mam(juz 2 tygodnie od farbowania,lekko wpada w zolty) i nie wyjade jakas pomaranczowa?:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Dziękuję Majrel za odpowiedz i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!!! Witam serdecznie;-))) Obecnie mam włosy farbowane w salonie(w sumie tą samą mieszanką 3 razy ostatni miesiąc temu) farbami alfaparf evolutions nr.:pół 8,pół 10 i jedna czwarta 8/1 z wodą 6% i jeszcze przy karku z 9% albo 3%-dokładnie nie pamiętam.A najpierw miałam robione refleksy i dopiero na to kładzioną mieszankę tych farb.Zaciekawił mnie kolorek 801 satynowy blond z casting creme gloss glossy blonds http://www.loreal-paris.de/coloration/coloration/casting-creme-gloss/glossy-blonds-801-seidenglanzblond.aspx (na opakowaniu pisze,że pokryje nawet ciemne włosy,rozjaśnia nawet o 2 tony).Moje to mysi blond.Zastanawiam się co za kolorek może wyjść na moich włoskach po tym 801???Doradź mi proszę.Jeśli możesz to proszę odpisz-nie ukrywam,że zależy mi bardzo na czasie.Z góry śicznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutelec
Majirel jaki odcień otzrymam kładąc na gęste,wypłukane blond włosy(poziom 9-10) farbę Majirel 9.22? Czy otzrymam odcień ciemnego blondu?Z ilu procentową wodą go zmieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel posłałam Ci mój obecny kolor włosów i teraz oceń który odcień farby będzie dobry ja przemyślałam sobie i mogę zostać chwilowo przy ciemniejszym odcieniu brązu ten mi się podoba http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura692055.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura691715.htm ale jak ten 4.3 czy 6.30 wyjdzie podobnie do tego to też może być.Proszę Cie oceń sama który odcień będzie dobry na ten kolor włosów jaki ma terazTtylko nie chcę żeby włosy wyszły czarne.Ja mam taki sam odcień oczu co te panie i chcę żeby ten kolor ładnie komponował do moich oczu:):)Marjel jutro chcę farbować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel chodzi mi w tych fotkach o ten kolor podstawowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do londa 123- oczywiscie ze mozesz juz teraz polozyc londe 12/9 poniewaz jest to ladny chlodny jASNY ODCIEN BLONDU , londa naturals jest dosc dobra farba ladnie i rowo kryje wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- mysle ze do tak ciemnych wlosow najlepsza bedzie 6.30 excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
Do Majrel!! Bardzo Cię proszę o odpowiedź,bo troszkę się boję sama eksperymentować a Ty jesteś moim zdaniem znakomitym fachowcem w dziedzinie koloryzacji!!;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel mówisz że dobrze pokryje ten mój kolor który Ci posłałam w tym pierwszym poście? Jak tak to definitywnie zostaję przy 6.30:)Marjel jeszcze jedno pytanie moja siostra chce zafarbować sobie włoski farba londa średni brąz do siwych włosów bo takich już trochę ma czy ta farba i ten kolor jest dobry?Jak jej wyjdzie czy ciemny bardzo jak uważasz?:)Pozdrawiam Cę miło i przepraszam za nachalność :)Jak zrobię jutro włoski to napiszę jak wyszło a fotki poślę jak wrócę z urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×