Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Po pierwsze - Majrel jestem pod wrażeniem tych 155 stron stałych porad :) serdecznie proszę Cię o radę. Mam niefarbowane dość zdrowe (jeszcze) włosy wg kolorystyki Loreal bedzie to jakieś 8 -taka ciemna mysia blondynka:) chciałabym troszkę rozjaśnić swoje włosy - o ok 2 tony(tak jak rozjaśniają się od słońca), ale bardzo bardzo zależy mi na tym aby kolor był popielaty, chłodny, a nie ciepły. Zastanawiam się nad pasemkami albo nałożeniem farby na całe włosy. Niestety nie stać mnie na fryzjera :( Czy używając farby majiblond 911 na całych włosach uzyskam włosy nieco jaśniejsze w chłodnym odcieniu? Czy po tej farbie mogę wyjśc ciepłe kolory? Co mi polecasz? jeżeli miałabym robić jaśniejsze pasemka to jakich farb użyć? ... proszę poradź swoim fachowym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do megane- odcien majiblond 900s na odrost kladziesz z woda 9% na reszte robisz mieszanke z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Apia36- na cala tubke kolestonu perfect welli12/22 dajesz pol tubki 10/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Apia- koleston perfect welli 12/22 mieszasz w proporcji na cala tubke 12/22 dajesz pol tubki 10/16 toner loreala diacolor 9.01 mieszasz z woda do diacoloru lub kazda inna o stezeniu 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do tina 86- twoj chlopak ma za ciemne wlosy wiec zielony nie wyjdzie do tego typu kolorow nalezy najpier silnie rozjasnic wlosy jakimkolwiek dekoloryzatorem nastepnie po dekoloryzacji nakladasz mix zielony z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do maszka38- jesli chcesz miec jasniutki zloty blond polecam majiblond 902 s z woda 9% lub excellence creme 02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kama- jak najbardziej mozesz pomieszac te dwa odcienie luo color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do slonko123- na takim ciemnym kolorze wlosow nie uzyskasz jasnego brazu , musisz poczekac az kolorek sie wypluka albo nalozyc na odrost casting 500 jasny braz ale bedzie niestety roznica w tym co na odroscie a tym co na koncach i dlugosciach, najlepiej odczekac jeszcze jkis miesiac lub uzyc efasora profesjonalnego loreala zeby zdemakijazowac ta czern, na przyszlosc jesli chcesz jasnego brazu to z castingu tak wychodzi odcien 600 ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do niunio chocolate - do klestonu dajesz 9% do majirela 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- casting 713 wychodzi bardziej jako cieply jasny braz ale znam tez przypadki ze wychodzi jako jasny bezowo chlodny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kaskusia- jesli chcesz miec ciut ciemniejszy blond to naloz mieszanke majirela 9.13 z 8.13 pol na pol z woda 6% lub samodzielnie luo color 9.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dorisowa- jesli masz nature na poziomie 8 to majiblond 911 powinien wyjsc jako chlodny jasny blond lub ewentulanie jako bezowy blond mieszasz go z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_ossik
Witaj Majrel Od jakiegoś czasu farbuje włosy na brąz castingiem, w lipcu kolorem Jasny Brąz a we wrześniu Praliną. W tej chwili mam juz trochę spłukany kolor. I tu moje pytanie czy jest szansa żeby zejść do takiego ciepłego jasnego brązu, coś ala karmel? Wiem że od razu się nie da ale może stopniowo? przeglądam paletę Majirel i zastanawiam się nad 7.0, 7.31, 6.31 A może polecisz jakiś inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
do Majrel! To znowu ja!Moja fryzjerka pracuje na farbach alfaparf i vitality's,więc jaki kolorek z tych palet proponowałabyś jako refleksy(ten karmelowy blond) na casting 713???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel!!!! Bardzo Ci dziękuję za dobre rady! W tym tygodniu muszę sobie odpuścić farbowanie, ale jak będę doniosę jak mi wyszło!!! Naprawdę z serca Ci dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirel serdecznie dziękuję za odpowiedz,w piatek mama połozy mi farbkę-dam znac jak wyszło:) Majirel jestes KOCHANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Zwracam się do Ciebie z prośbą o poradę. Chciałabym uzyskać kolor włosów jak na zdjęciu farby excellence 10.21 http://www.loreal-paris.de/coloration/coloration/excellence-creme/1021-lichtperlblond.aspx. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Wcześniej (w maju 2010) fryzjer robił mi balejaż przez co poza moim naturalnym kolorem miałam jasne pasemka. We wrześniu farbowałam włosy u fryzjera na jednolity kolor niestety nie pamiętam dokładnie koloru (coś z numeracji 9 firmy Wella). Następnie na początku listopada nałożyłam sobie właśnie farbę Excellence 10.21 niestety nie uzyskałam zadowalającego mnie koloru ponieważ odrost wpadał lekko w złotawy kolor. Jaką farbę byś mi poleciła aby otrzymać w/w kolor. Jest tyle firm na rynku że nie wiem na co się zdecydować( czy Loreal, czy Wella, czy Goldwell, czy Inebrya, a może Kadus) aby otrzymać wymarzony kolor. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marjel proszę odpowiedz mi na zapytanie ze strony 153.:):)Dzięki :)Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskusia
Dziekuję srdecznie Marjel za odpowiedź.Nałożę mieszankę,która polecasz:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- odcien podstawowy na zdjeciu to z Inoa 6.07 lub z majirela 7.11 pomieszany z cwiartka 5.71 z woda 6% na to zrobione sa pasemka w odcieniu karmelowego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- twoja fryzjerka musi polozyc casting 7.13 lub z farba alfaparf evolutions 7.3 pomieszany z 7 a na to robione sa pasemka na folii jakimkolwiek rozjasniaczem ale z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Monika k 79- taki odcien blondu mozna uzyskac kolestonem perfect 12/22 z woda 9% lub majiblondem 911 pomieszanym z 921 z woda 9% lub luo color 10.12 , kadusa odradzam bo jest dosc mocny i wysusza wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMiki
Witaj Marjel! Proszę o poradę. Od dłuższego czasu farbowałam włosy goldwellem 9A na 9% wodzie, po wcześniejszym rozjaśnianiu odrostów. Mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond. Jednak ten odcien wychodzi na moich włosach zbyt szaro i matowo, smutno. Dzisjaj zafarbowałam marjielem 10,1 na 6% wodzie i też rozjaśniałam odrosty. Wszystko pieknie tylko włosy sa odrobinę za jasne, czy odcien 9,1 bedzie ciemniejszy ale nie za ciemny, na palecie wygląda bardzo ciemno. Zależy mi na jasnym chłodnym blondzie ale nie szarym i siwym. Czy mogę zmieszać 10,1 i 9,1, to coś da? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama___
Dziękuję Ci, Majrel za odpowiedź, ale już się troszkę pogubiłam - poleciłaś mi pomieszanie luo 9.21 z 8.02, potem ja pytałam o kombinację 9.13 z 8.02 - odpisałaś, ze mogę je pomieszać, a powiedz mi jeszcze, kochana moja, czy samo 9.13 da radę przyciemnić moje baaaardzo jasne włosy? no i czy nie wyjdzie zbyt ciepławo? bo wiesz, boję się, że po tym 9.21, czyli opalizująco (fioletowe pigmenty) - popielatym (zielone pigmenty) nie wyjdzie mi zbyt szarawo lub z poświatą fioletu, dlatego pomyślałam, że może to 9.13 będzie lepsze? choć nie chcę, zeby znowu było za ciepło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama___
A może pomieszać 9.21 z 9.13 ???? a sam 9.21 jak wychodzi, Majrel? dość naturalnie czy wiesz "bardzo wieje chłodem" ? chciałabym mieć jasny, stonowany blond, ale nie całkiem zimny, tylko w chłodnej tonacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
Do Majrel!! Jeszcze raz wielkie dzięki;-))).Chciałabym się jeszcze dowiedzieć o numerki farb modelki na zdjęciu(mogą być odnośniki firmy alfaparf lub loreala tylko sklepowe casting,preference itd)-co to za kolorek???:http://alemodelki.pl/id,36,p,5981,Alessandra-Ambrosio,modelki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
Jeszcze raz http://alemodelki.pl/id,36,p,5981,Alessandra-Ambrosio,modelki.html Chodzi mi o Alessandra Ambrosio (po prawej stronie 1-sze zdjęcie w drugiej linijce;4 w kolejności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
może teraz się uda http://alemodelki.pl/l,a,modelki,szukaj.html Chodzi mi o modelkę Alessandra Ambrosio (po prawej stronie 1-sze zdjęcie w drugiej linijce;4 w kolejności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×