Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do megane 799-modelki na zdjeciu maja tak zimny i jasniutki blond poniewaz sa one zdekoloryzowane do poziomu 10 na ktory pozniej kladzie sie dany odcien blondu , mozna ewentualnie sprobowac majiblond 901 s pomieszany z 911 z woda 12% ale moze byc zbyt cieply odcien blondu to zalezy od struktury wlosa mocniej rozjasnia wlosy koleston perfect welli 12/22 z woda 12% lub evolutions z alfaparf z serii superrozjasniajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do doriana- jesli chcesz bezowy blond to mozesz zmieszac odcien excellence creme 10.21 z 9.1 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dominique- farba excellence 01 ma wode 9% z tym ze tam gdzie masz wlosy jasny braz zlapie ci na zloty blond, ja raczej zrobilabym wloski mieszanka loreala preference 01 pomieszana z 03 bardziej rozjasnia wlosy ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ktosia spiewaczka- odcien 10.21 ma wode 6% i da efekt dosc cieplego blondu, mieszanka excellence 03 i 10.21 da efekt jasnego perlowego lekko hklodnego blond , natomiast 10.21 z 01 da efekt jasnego cieplego raczej zlocistego blond, to juz lepiej zrobic wlosy mieszanka ferii 102 z preference viking z tym ze na caly odcien ferii 102 dajesz pol ocienia viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel! A do koleston perferct 12/89 jaką wodę ? 9%? A mogę Majirel 10.21+ Majiblond 911 z wodą 6% na resztę nie wyjdzie mi fajnie na reszcie? Bo czy sam 911 będzie za jasny i za szary, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lub Majirel 10.21 z 9.1- pół na pół? A może coś ciemniejszego? Przepraszam, że tak Ci gitarę zawracam, ale tak wiele już z tymi włosami robiłam, że więcej eksperymentów one nie wytrzymają i dlatego chciałabym wybrać opcję najbliższą mych marzeń, a później bez stresu to powtarzać. Majiblond 911 wyszedł mi ostatnio za szaro i smętnie, później na niego nakładałam loreal exelence 10.21 i ciut uspokoiło ten kolor, a szarość zlazła...;(.... więc co o tym wszystkim myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno: BARDZO BARDZO Ci dziękuję za wszystkie porady i za czas, który dla mnie też znajdujesz!!!! Jesteś NIESAMOWITA!!!! Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do niunio chocolate- w sumie jesli jest zbyt szary kolorek to do 10.21 pomieszaj z cwiartka 9.1 z woda % i polozna cale wlosy na 25 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!! Dziękuję pięknie za odpowiedź Niestety dzwoniłam już wcześniej na infolinię Loreala i powiedziano mi że casting 700 blond został wycofany(zresztą nie tylko on 730 miodowy blond,630 karmel i inne);-((()A w moim mieście już nie można go dostać,zresztą z preference Floride V również!!!(choć powiedziano mi że nie jest on wycofany)Dlatego mam pytanie-czy ten casting 713 mroźny beż wychodzi podobnie do 700 blond?????(moje to mysi blond) Czy dużo ciemniejCzy jest on w tonacji ciepłej ,zimnej czy może neutralnej??Bo po numeracji to jest to blond popielato-złocisty.Chciałabym położyć sobie go jako podstawę a na to refleksy (oczywiście w salonie)tak o 2 tony jaśniejsze-co byś proponowała jako te refleksy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apia36
Droga Maijrel. 4 godz spedzilam przy komputerze-stwierdzam ze jestes profesjonalistka w kazdym calu!!!!Mam pytanie-jesli mozesz mi doradzic.. Postanowilam zrezygnowac z platynowych pasemek i zapuscilam odrost 6cm. Fryzjerka zrobila mi na calosc jasny blond(matowo bezowy goldwell na 12%wodzie i na to colorance popielaty blond) Kolor mi sie nie podoba mial byc jasniutki popielaty a jest bezowy jasny zoltawy. Koniecznie chce blondzik jasniutki w popielu chlodny odcien bez zolci. Zdecydowalam sie terza zrobic sobie odrost(mysi popiel blond) a mam juz 2cm kolorem maijblond 901S na 9%wodzie . Czy wyjdzie mi bez zolci?? Chodzi mi o jasniutki blondzik w chlodnym odcieniu. Prosze pomoż mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apia36
Maijrel kochana . Tak długo czekałam na Ciebie. Boję sie jakos tego 12 % oksydanta. Ale słyszałam ,że mniej niszczy włosy od jakiegokolwiek rozjaśniacza ,czy to prawda? Zależy mi ,aby odrost wyszedł jaśniutko ,ale bez żółci. Kocham chłodne odcienie -jestem typowym latem. A odrost mam tak jak pisałam sredni blond szaro -mysii. Pozdrawiam i czekam na ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel,a czy ja mogę prosic o odp. moje pytanko na 153 str. dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do punta69 - pamela ma raczej super jasny bezowy blond , obecnie mozesz nalozycc na wlosy z loreala ferie 102 na calosc na 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Apia36- woda nawet 12% jest bardziej delokatna od rojasniacza ale majblond na wlosy ciemny blond czesto wychodzi cieplejszy szczegolnie 901 s ja bardziej polecam ci koleston perfect 12/22 pomieszany z cwirtka 10/16 z woda 12% jesli po tej mieszance wloski beda ciut cieplejesze naloz na calosc toner diacolor loreala 901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- mozesz zrobic wlosy castingiem 713 a pozniej nalozyc pasemka w tonacji karmelowego blondu bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megane799
Moja droga Majirel dziekuję bardzo za odpowiedz,wole jednak nie szalec z rozjasnianiem,jednak mam jeszcze jedno pytanko,ponieważ zakupiłam majiblond 900s ale nie wiem jakiego uzyc oksydantu odrost ciemny blond to pewnie 9%,a na reszte juz farbowanych na blond tak samo,czy może słabszy? i jak długo trzymac? Przepraszam,ze tak zawracam głowę ale tak jak inni uważam co profesjionalistka to profesjonalistka=nasza Majirel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apia36
Do Majrel. Dziękuję za odpowiedź droga Majrel. Rozumiem ze ten kolaston perfect 12/22 i 10/16 to farby welli?? i powiedz Mairel czy ten toner diacolor loreal 901 tez daje się wode utlenioną??? Mam nadzieję ,że po tej mieszance włosy nie będą w odcieniu szarym??? Bardzo dziekuję za pomoc i prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam pytanie do Majrel. Mam włosy do "minionych pasemkach" . Farbuje włosy na złote blondy. Ale kolory złote z loreal exelence i preference wychodzą mi duzo ciemniejsze. Czy to dlatego, że mam przetrawione końce włosów ? Czy trzymać mimio wszystko farbę krócej na włosach? docelowy kolor wychodzi ma dopiero po ok. 8 myciach włosów. wydaje mi się, że odrosty są jasniejsze. Podoba mi sie kolor loreal V3 (ostatnio nie ma go nigdzie :(). Czy dawać dłużej odrost (jestem szatynką), a końcówki krótko? Czy z majrel loreal sa jakies fajne kolorki. Robiłam jakiś złoto-popielaty blond z 10 ale wyszedł za szary. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do Majrel. Mam włosy po "minionych pasemkach" . Farbuje włosy na złote blondy. Ale kolory złote z loreal exelence i preference wychodzą mi duzo ciemniejsze. Czy to dlatego, że mam przetrawione końce włosów ? Czy trzymać mimio wszystko farbę krócej na włosach? Docelowy kolor wychodzi mi dopiero po ok. 8 myciach włosów. Wydaje mi się, że odrosty są jasniejsze. Podoba mi sie kolor loreal V3- wychodził troszkę ciemniej ale o to chodziło (ostatnio nie ma go nigdzie ). Czy dawać dłużej odrost (jestem szatynką), a końcówki krótko? Czy z majrel loreal sa jakies fajne złote blondy. Robiłam jakiś 10 złoto-popielaty blond. Pomimo, że miał być przewaga złotego to wyszedł za szary. Chodzi mi o taki połyskujący złoto- miodowy. Obawiam się majrel z grupy złotych czy nie wychodzą za ciemne, brązowe. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama___
Majrel, a mogę pomieszać luo color 9.13 z tym 8.02? a sam 9.13 da radę przyciemnić moje baaaardzo jasne włosy? no i czy nie wyjdzie zbyt ciepławo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko_123
Hej :) Mam pytanie do Majrel. 3 miesiące temu pofarbowałam włosy Castingiem - granatowa czerń. Wcześniej miałam włosy naturalne jasny brąz. Teraz mam już niewielki odrost ok. 1 cm (włosy chyba rosną mi bardzo wolno). Zastanawiam się czym je teraz pofarbować żeby uzyskać naturalny jasny brązowy? Ewentualnie jeśli to niemożliwe to inny/ciemny odcień brązu? Czy to w ogólne możliwe bez wizyty u fryzjera/dekoloryzacji? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel! Gorąco dziękuje!!!Jesteś niezastąpiona i taka bezinteresowna-podziwiam i bardzo szanuję.Miłego i zwłaszcza ciepłego wieczorku;-)))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
do Majrel! Przepraszam,że tak męczę!!Jeszcze jedno pytanie-w jakiej tonacji wychodzi ten casting 713 mroźny beż;chłodnej,ciepłej czy neutralnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
do Majrel! To znowu ja!Moja fryzjerka pracuje na farbach alfaparf i vitality's,więc jaki kolorek z tych palet proponowałabyś jako refleksy(ten karmelowy blond) na casting 713???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskusia
Witam Majrel i proszę o pomoc.Mam włosy pofarbowane majirel 10.13 z odrobiną 9.0.ale kolor jest za jasny jak dla mnie(poziom 10).myślę,żeby położyć farbę 9.13 albo 9.0.Doradź proszę jaka jest lepsza i z jaką woda ją zmieszać-6% czy9%.Zależy mi na przyciemnieniu moich włosów.a może mogłabyś polecić jakąś mieszankę farb? Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×