Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Kama___
Do agNIEsia918: mi się wydaje, że najbardziej realna jest ta paleta luo color z LINKU nr 3 - http://www.lorealcosmetics.ru/luocolor.php , ale nie wiem, bo "na żywo" nie widziałam, więc niech się wypowie w tej kwestii Majrel, bo ona na pewno widziała. PYTANIE DO MAJREL: Majrel, a mnie z tej palety luo podoba się kolor 8.02 - JAK ON WYCHODZI NA WŁOSACH JASNY BLOND: TAK JAK NA TEJ PALECIE CZY ZDECYDOWANIE CIEMNIEJ????? AHA, a nawiązując do pytań koleżanki o ten 9.13 - co by wyszło z połączenia mojego 8.02 (KOLOREK MI SIĘ PODOBA, ALE CZY TAKI JASNY MI WYJDZIE WŁAŚNIE??) z tym 9.13? nie wyszłoby zbyt ciepławo? (SAM 9.13 WYDAJE MI SIĘ BARDZIEJ ZŁOCISTY NIŻ POPIELATY) Kombunuję takie połączenia, bo nie chcę typowego blondu z poziomu 7-8, tylko blond 8,5-9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianaaaa
majrel powiedz mi prosze czy sa moze jakies plukani dajece nie popiealty ani platynowy odcien tylko BEZOWY? farbuje castingiem 1013 piaskowy blond czy znasz moze jakis odpowiedni tego koloru w trwalej farbie ? albo jakis inny ladny bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie kupiłam majirel mix red, chciałabym uzyskać krwistą czerwień z jakim odcieniem powinnam zmieszać? czy jest możliwość nałożenia tylko majirel mix red bez mieszania z inna farbą? czy dojdzie do reakcji jeśli nałoże tylko majirel mix red? według ulotki nie należy mieszać z samą wodą utlenioną chociaż że w hurtowni twierdzą że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel Mam prośbę,podobnie jak inne blondynki mam problem z moimi włosami. Mój naturalny kolor to ciemny,myszowaty blond od paru lat farbuję je paletta c10 na zmianę z mroznym blondem,przedtem był garnier od nr 110 do 111 i efekt zawsze ten sam ,brzydki ,żółty słomkowy odrost,rozjaśniaczy wolałabym uniknąc.Chciała bym przestawić się na farby Loreala majiblond lub sklepowe moim ideałem jest taki odcien jak na zdięciu http://www.hot-tapety.pl/zoom/1203/jessica_simpson/1280x1024/ Bardzo proszę o radę,z góry serdecznie dziekuję i pozdrawiam Megane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apia36
Do megane 779. No to mamy ten sam problem. Ale jeśli Mairel nie odpowie? Będę musiała zrobić właśnie mysi odrost. I chyba zrobię profesjonalną farbą Maijblond nr 901s(kość słoniowa) na 9 % oksydancie. Pani w hurtowni mówiła ,że wychodzi właśnie tak jak na fotce jaką dałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apia36
Mam tylko obawy ,czy ten 9% oksydant bedzie wystarczający? Bo 12% to bardzo silny.Ale w sumie mam też odrost blond myszowaty,a to nie jest jeszcze szatyn, więc może wyjdzie ładnie(bez żółci) bo tego nie nawidzę. jestem typową panią lato i tylko chłodne odcienie mnie interesuja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunetka
mam wlosy myszowatego koloru, ostatnio farbowalam farbą garnier nutrisse 101 ale one sa popielate, mam juz odrost i chcialam miec jasniejsze tzn cos ala małgorzata kozuchowska -jaką gotową farbą uzyskam taki kolor, ile trzymac na wlosach i czy tylko na odrostach czy na calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunetka
mialam na mysli numer 111 przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lunetka
lunetka, powiem Ci, jak szybko możesz się pozbyć tego popielu z włosów i będziesz mieć właśnie blond a'la Kożuchowska - bardzo jaśniutki. NAŁÓŻ DUUUŻO ODŻYWKI NA WŁOSY, ZAŁÓŻ CZEPEK, OWIŃ RĘCZNIKIEM I MIEJ TO NA WŁOSACH JAK NAJDŁUŻEJ MOŻESZ - 2-3 GODZINKI. POTEM SPŁUCZ ODŻYWKĘ CHŁODNĄ WODĄ I GOTOWE - U MNIE TO ZAWSZE ZABIJAŁO POPIEL I WSZELKIE ZIELENIE I DAWAŁO JAŚNIUTKI BLONDZIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lunetka
MÓWIĘ O GARNIER NUTRISSE 111.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apia36 ja postanowiłam cierpliwie czekac na Majirel ,boję się sama kombinowac-szkoda włosków:( pozatym nie wiem jaki oksydant,czy na odrost inny,a na resztę słabszy? A więc "cierpliwi zostaną wynagrodzeni-amen" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel! Jak tu zajrzysz to bardzo Cię proszę o poradę. Przejrzyj proszę moje "doniesienia" i doradź coś! Co z tymi żółtawymi odrostami i co później na włoski. Mam kolejny pomysł: a może Majiblond 921 na odrosty a później na resztęMarijel 10.21 i 9.1 w proporcjach pół na pół...Co Ty na to? Napewno ten 10.21 bo to fajny odcień, ale chciałabym pomieszać z czymś by włoski były ciut chłodniejsze i ciut ciemniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie kupiłam majirel mix red, chciałabym uzyskać krwistą czerwień z jakim odcieniem powinnam zmieszać? czy jest możliwość nałożenia tylko majirel mix red bez mieszania z inna farbą? czy dojdzie do reakcji jeśli nałoże tylko majirel mix red? według ulotki nie należy mieszać z samą wodą utlenioną chociaż że w hurtowni twierdzą że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel, bardzo bardzo dziękuję Ci za porady. Wypróbowałam Scandinawię i wyszła ciepło, bardzo jasno, ale nie za bardzo, w sam raz. Taki bardzo jasny rozświetlony blond.Pewnie przy niej zostanę, bo obecnie mam na głowie inne sprawy, a poza tym boje się,że w mixie z Chicago będzie za ciemno.W końcu 9,3 excellence na bazie 6% był złoty przechodzący w rudość i za ciemny ( wg fryzjerki moje naturalne włosy to 8).Może na wiosnę coś wypróbuję . Twoje porady są na wagę złota, po prostu rozjaśniasz w głowie ( i na głowie czasem też ;-)). I robisz to bezinteresownie, co rzadkie w dzisiejszych czasach.A ja wierzę,że to, co człowiek daje, wraca do niego,Życzę Ci, aby Ciebie też spotykały same miłe zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiowa
Majrel, powiedz jak uzyskać taki kolorek farbami loreal ze skleepu lub profesjonalnymi? http://lula.pl/lula/51,94040,6041559.html?i=11 mój naturalny to szatyn (b. ciemny mysi blond)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakk.
Witaj Majrel! Mam do Ciebie takie pytanie.Farbowałam jak mi poleciłaś garnierem nutrisse połową 60 i połową 73.Kolor wyszedł taki jaki chciałam, ale super wyszło na farbowanych włosach tj.rozjaśnianych i nawet na jasnym brązie. Problem w tym, że słabo mi łapie odrosty..albo wręcz nie łapie..a trzymałam 50 min.specjalnie na odrostach.Mam naturalny średni blond i naprawdę ciężko mi łapie kolor..a tak jak mowie miejscami nie łapie albo sie chyba wręcz wypłukuje. Majrel co robić? czy może więcej odcienia 60? bo już sama nie wiem jak mam dalej farbować..ale zależałoby mi na tym odcieniu sepii. Pozdrawiam i liczę na Ciebie Kochana Majrel!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka******
Kochana Majrel prosze powiedz mi jak zejsc z czarnego koloru do blondu w domowych warunkach fryzjer nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel tak sobie czekam i steierdzilam,ze mój problem jest zbliżony do agi Ł -wiec zakupiłam sobie Majiblond 900s,ale nie wiem jakiego oksydantu uzyc na odrost (ciemny blond) i pozostałe włoski,nie chcę ich spalic:( ałc i ile na nich trzymac? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Iwarek- bardzo dzieki za tak cieple i miłe słowa:) Pozdrawiam bardzo cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zcarnulka- jesli masz farbowane na czrno wlosy to raczej nie ma szans na jasny blond , najlepiej poczekac jakies dwa miesiace a pozniej nalezy wlosy zdekoloryzowac np pasta paltinium z woda 9% nakladajac ja na same konce i srodkowe partie naok 50 minut a nastepnei na sam koniec na odrost choc ja na twoim mejscu na wyplukane ciemne wlosy zrobilabym gesty balejaz rozjasniczem z woda 9% na folii , wowczas wlosy beda i tak zlociste poniewaz zejsc z czerni na jasny blond jest bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Gosiakk- w takim razie naloz na sam odrost odcien 60 a na reszte te mieszanke 73 z 60 oczywiscie przy nastepnym farbowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Jasiowa- taki blond mozna uzyskac najlepiej robiac balejaz ale tego typu balejaz ze wyciaga sie cale warstwy wlosow w cienkich separacjach tzw metoda dachowkowa na folii, po zmyciu naklada sie majirel na calosc ocien 911 z majiblond pomieszany z majirel 9.22 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kama- raczej olecilabym ci luo color 9.21 lub mieszanke luo 9.12 z 8.02 sam 8.02 wyjdzie ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Tina 86- sam mix wypluka sie szybko nalezy pomieszac majrel mix z majirel 6.66 z woda 9% pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do niuni chocolate- mysle ze jednak lepiej bedzie na Twoich wlosach skoro tak wybija zolc na rozjasnione odrosty polozyc koleston perferct 12/89 a na reszte moze byc majiblond 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lunetka- jesli chcesz jasny blondzik bez popielu to naloz na calosc preference 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×