Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość cherry080888
czy jedna farba alfaparf 60ml starczy na włosy długości do ramion??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka 782
U mnie wystarcza połowa na włosy do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry080888
dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka 782
Zalezy też jakie masz włoski :P Ja mam takiej średniej grubośći, bo jak ktoś ma gęste to cała tuba pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska45
właśnie dostałam farby 9.1 i 10.21 alfaparf evolution / tylko że jedna jest 3d a druga normalna/ czy mimo to mogę pomieszać tak jak radziłaś po połowie? czy mam problem ? pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALHALI
Droga Mariel co to jest za kolor z farb loreala http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D20100324/michel-dervyn-154850_L.jpg i jak go uzyskać na włosach odrost poziom 7, reszta włosów 10(blond) pozatym jak bys była tak miła to powiedziła jak uzyskać kolor piasku jasnego na włosach jak wyżej... zalezy mi na twojej radzie, gdyż w sobotę ide na wesele i zupełnie nie wiem jaki kolor sobie zafarbowac moje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miska45 - spokojnie mozesz je pomiesac ta 3D jest w nowej formule ale odcienie sie nie zmieniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WALHALI - ten odcien na zdjeciu najbardziej przypomina majiblond 902 albo tez 921 oczywiscie te odcienie szczegolnie majiblond 921 zupelnie inaczej wygląda na testerze ale tak wychodzi , robisz je na wodzie 9% , na odroscie trzymasz 40 minut pozniej przeciagasz na 15 na dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Witam Majrel ;) Tak jak radziłaś zrobiłam farbę alfaparf 5NB kolor wyszedł ładny , ale mi jednak ciepłe odcienie nie pasują;( Proszę o radę jeszcze raz co do ładnego chłodnego kawowego brązu , czy da się uzyskać efekt takiej kawy chłodnej? Dziękuje za wcześniejsze rady. AAAaa jeszcze jedno farbowałam wodą 3% z tym ,że przy odroście kolor mam jaśniejszy bardziej rudy , może powinnam najpierw potrzymać ileś czasu na odroście a później przeciągnąć? Podobnie spód wyszedł jaśniejszy jak reszta...;( proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkaaa
Marzenka czytałam na jednym forum że 5 NB wychodzi rudawy. Nie mogę znaleźć teraz tego forum. Sama miałam kłaść ten kolorek ale teraz to się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZKA86
Fionkaaa , mimo wszystko 5NB jest pięknym brązem tyle ,że to ciepły kolorek. Ja widocznie mam bardzo dużo w sobie pigmentu , który wydobywa ten rudy kolor za każdym razem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MARZKA86 - jesli chcesz chlodny odcien kawy to odcien 5NI powinie byc ok :) nakladasz na 25 min na odrost a na ok 8 min na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkijwidhuegdfyegfy
ale 5 NI wychodzi ciemno ja pieron :/ u mnie w każdym bądz razie tak wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka12345
witam, moje włosy sa w ciepłym odcieniu ciepłego brązu nie za ciemnego, za miesiac mam ślub i pomocy ! chcialabym uzyskac kolor cimnego chłodnego blondu lub chłodnego jasnego brązu, jakiej użyć farby majiler !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Majrel, a jak określiłabyś kolor włosów modelki ze zdjęcia po lewej stronie z grzywką ? I jak uzyskać go Alfaparfem (mam: odrost poziom 5/6, reszta Alfaparf 10.21+10..1 z 9%). http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria.html?galg_id=10002601&ph_center_03_page_no=0 Pozdrawiam ciepło Vanalika Ps. Proszę skopiuj link do przeglądarki, nie wiem dlaczego tak nie da się otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MARZKA86 - skoro 5 NI wychodzi wam tak ciemno to 6 NI lub6.01 lub 6.1 bedzie chlodnym brazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - alfaparf 11.21 jest zblizony tylko ze ta modelka ma tez delikatny balejaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Kurczę aż 11.21? Wydawało mi się, że to kolor z 9-ego poziomu + balejaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulgotana Grażka
Majrel, może Ty mi powiesz, DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ FARB PROFESJONALNYCH / drogeryjnych nie farbuje mi w ogóle odrostu????? Nakładam baaaardzo dokładnie na odrost, trzymam zgodnie z ulotką i co? Zmywam farbę a odrosty jak były tak są, a nawet jeśli coś tam ta farba musnęła to i tak po pierwszym myciu nawet to się zmywa. Pomocy, nie chcę mieć swojego naturalnego koloru.....Jak temu zaradzić???? Może trzymać na tych odrostach np. z 50 minut albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - ale Ty masz nature na poziomie 6 wiec zadna farba z poziomu 9 czy 10 nie da tego efektu chyba ze je wstepnie rozjasnisz, zreszta poziom 11 wcale nie jest az tak mega jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zbulgotana Grażka - a jaki masz naturalny odrost i jaka farbe kladziesz tzn jaki odcien?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CTK 401 - na zdjeciu taki jasno bezowy blond np z alfaparf 9.13 ale wszytko zalezy od tego jaka masz nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulgotana Grażka
Naturalnie mam taki słomkowo-złocisty blond z poziomu 9-ego. A nakładam farby niwelujące tą złocistość, czyli opalizujące z 6%, bo nie chcę jaśniejszego blondu, tylko taki, jak mam swój naturalny - jedynie kolor wolę chłodniejszy, no ale żadna farba nie jest w stanie pofarbować mi odrostów - ostatnio nawet byłam u baaardzo drogiego fryzjera i jakież było jego zdziwienie, gdy po upływie czasu farbowania odrosty jakie były takie zostały. Wiesz, jak to skomentował? Powiedział, że...."widocznie moje naturalne włosy nie chcą być już farbowane". Aż parsknęłam śmiechem ;D Wielki pan fryzjer! Co to za odpowiedź jest w ogóle? Moje włosy nie chcą, ale ja chcę je pofarbować. Majrel, ratuj. Obal teorię fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERBAtims
Witam, Przypadkowo trafilam na to forum szukajac opinii na temat farby loreal exelence 8 13. Majrel prosze doradz mi. Jezeli farbowalam wlosy farba exelence 10 21 i dzisiaj kupilam farbe exelence creme 8 13 to czy nie wyjda mi za ciemno? nie wiem zielono albo rudo?? Czy mozesz mi doradzic??? Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym poprosić Panią o radę. mam włosy blond farbowane farbą alfaparf 11.21 miejscami mniej i bardziej rozjaśnione, ale niezbyt dobrze się czuję w tak perłowym odcieniu. wolałabym jednak odrobinę cieplejszy i zastanawiam się nad farbami diacolor/dialight. czy one byłyby odpowiednie do lekkiej zmiany odcienia? i które z nich. myślę nad 9.03 lub 9.13 może 9.3. chciałabym lekko ocieplić i może przyciemnić ale minimalnie o pół tonu. Jest to wykonalne?:) z dialight te milkshake mają wiecej odcieni, ale wydają mi strasznie jasne, ale może też byłyby ok? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zbulgotana Grażka - jesli masz z natury blond zloty poziom 9 to po co chcesz niwelowac naturalny zloty kolor?? takie wlosy sa czesto piekne ale jesli juz to opalizujacy refleks tego nie zniweluje pomimo ze tak wszedzie pisze , jak juz to potarktuj odrost alfaparfem popielatym np 10.1 z woda 6% ja z doswiadczenia wiem ze odcienie opalizujace jesli sie wczesniej nie zdekoloryzuje wlosow to zawsze wychodza jako cieple blond , wiec ja polecam jednak refleks popielaty 10.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×