Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Vanalika
Majrel odpowiedz proszę na moje pytanie ze strony 251. Pozdrawiam Vanalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do catatrophy - to dlatego tak teraz masz bo rozjasnialas z ciemnego brazu, jesli Twoja natura jest srednim blondem to teraz mozesz farbowac jesli lubisz farby loreala preference np Helsinki lub o ton ciemniejszy Viking albo z majblondu 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - ale z tego co piszesz to wynika ze wlosy dopiero po miesiacu zżółkły , taki kolor jak na zdejciu bedzie trudno u Ciebie utrzymac skoro masz tendencje do zolkniecia, w takim razie wyprobuj teraz alfaparf 9.1 z woda 9% na odrost dajesz na 35 minut na reszte przeciagasz z woda 6% na 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafencja
Dziękuję Ci kochana Majrel :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJIREL 9.02
Czyli mam wziąć majirel 10.0 czy samo 10 celem pomieszania z tym 9.22? a te blondy z poziomu 10-ego nie są czasem rozjaśniające jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJIREL 9.02
A pomieszanie tego 9.22 z samą 9-tką wyjdzie ciut jaśniej niż po zmieszaniu z 9.0? Wiesz, nie chcę mieć baaaardzo jasnego blondu tylko poziom jasności ma być taki jak to 9.0 na palecie majirela, a boję się, że to 10.0 to może już rozjaśniające jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MAJIREL 9.02 - 10 nie jest zadna rozjasniajaca tym bardziej z woda 6% a 9.22 to ciemny odcien bo głęboki z 9 moze wyjsc poziom 8 i z doswiadczenia wiem ze sam 9.22 wychodzi naprawde ciemniejszy i lekko rudawy , on taki oplizujacy wychodzi tylko na mocno zdekoloryzowane wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 1980
MAjrel a jak wychodzi loreal 01 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 1980
jak mogę podjasnić troszkę włosy, może o ton, mam jasne ale takie zółtawe i chciałabym troszke jeszcze zejsc z kolorku, nie chce sobie zniszczyc włosów. JAkbys mogla poradzic cos ze sklepowych farb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Dziekuję Ci Majrel, jesteś niezastąpiona! Przez wiele lat chodziłam do różnych fryzjerów z różnym skutkiem a Tobie udało się udzielić mi dobrej rady przez Interenet :-) Wiesz z tym żółknięciem to może troszkę przesadzam, po prostu wiele lat robiłam pasemka rozjaśniaczem, które były aż nienaturalnie platynowe a dopiero od roku farbuję wszystkie włosy farbą. Napisz mi proszę jeszcze czy ten 9.1 nie wyjdzie rudy, pomarańczowy czy jakiś mocno ciemny - tego chcę uniknąć. I jeszcze mam pytanie czy nie wystarczy woda 6% również na odrost? Pozdrawiam. Vanalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJIREL 9.02
MAJREL, zobacz tu: http://sklepfryzjerski.pl/loreal-majirel-bardzo-jasny-blond-opalizujacy-p-1810.html niby nowość w palecie, ale ten 902 jakiś żółtawo-ciepławy mi się wydaje??? Zupełnie, jakby .2 oznaczała u nich beż zamiast fioletu. Już sama się zakręciłam, jak to w końcu jest???? P.S. Masz rację, co do 9.22 (wyszło mi kiedyś dokładnie tak, jak piszesz - jakoś porudawo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maja 1980 ale o jaki 01 chodzi z excellence creme czy preference i na jakim poziomie masz teraz wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MAJIREL 9.02 - z amjblond 902 nie ejst nowoscia tylko go jakis czas temu wycofali a teraz jest spowrotem fajny jest majiblond 921 taki cieplo bezowo oplizujacy albo feria preference 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrophy
Baaaardzo dziekuje raz jeszcze Majrel za ratunek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrophy
...i jeszcze pytanie-czy ona stopniowo rozjasni mi farbe, czy moze najpierw mam jeszcze rozjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - no 9.1 wyjdzie cimneijszy , w takim razie weź 10 .1 z woda 9% zrob bo jednak 6% moze byc za slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do catatrophy - z tego co pisalas to teraz masz juz blond wiec odcien Helsinki powinien byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
I jeszcze w kwestii technicznej - napisałaś że jeśli alfaparf 9.1 z woda 9% to na odrost na 35 minut na reszte z woda 6% na 15 min - czy dobrze rozumiem, że mam nałożyć 9% na odrost i po 20 minutach na całość 6% na 15 minut (tak aby w sumie było 35 minut?) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika - trzymaj sie tej pierwszej wersji blondy trzeba ciut dluzej na odroscie trzymac a i na dlugosci tyle co napisalam , jak ci zolkna wlosy to fajnie odswierza chlodny blond wella touch bez amonikau odcien 8/81 z woda 1, 9 % lub 3% dobrze go stosowac co dwa tyg dla utrzymania chlodnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 1980
Kurczę nie wiem na jakim one sa poziomie ale nie wyszły tak jak trzeba, moze to jest poziom 9 :/ rozjasniałam swoje naturlane włosy dekoloryzatorem loreala i wyszły troche zółte. Chce je podjasnic troszke i nadac naturalny odcien ale nie wiem co robic. Mieszkam na granica a tutaj mam dostep tylko do lorela i to trzeba bardzo sie naszukac aby znalezc odpowiednie numerki farb. Wczoraj widziałam w sklepie exellenece 01 i preferece 10.1 zastanwaiałam sie czy to wziasc ale sie bałam. Mam tez w domu wode 9% wiec moze cos doradzisz zeby dokupic i zebym miała ładny blond nie zółty i nie siwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maja 1980 - ja proponuje preference 10.1 bo 01 podkresli zoltawy odcien blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 1980
10.1 rozjaśni mi troszkę włosy czy tyllko pokryje to co mam na głowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika
Dziękuję Kochana, już nie zawracam Ci głowy - też pewnie idziesz kibicować naszej drużynie ;-) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkedjenhd
maja do 10.1 dodaj wode 9% i bedzie ekstra blond:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 1980
DZiękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 1980
A jeszcze jedno pytanie, gdybym faktycznie dodała wode 9% do tej farby helisinki i potrzymała któcej to mogło by wyjsc lepiej niz na 6% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 1980
przperaszam ze tak marudze ale lepiej zapytac kogos kto sie na tym zna niz eksperymentowac na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwcowaPora
Majrel Którym kolorem zrobie jasne chłodne refleksy na kruchych wloskach, obecnie po tonowaniu troche za bardzo ocieplonych, na poziomie 8? I jaką wodę? Czy 6tką wyjdzie? 11.11? Z gory dziekuje za radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mi się chciało pisać...
CZy samą wodą 9% można rozjasnić wlosy o 1,2 tony ? chcę sobie zrobić jaśniejszy brąz, bo mam za ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×