Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Dzięki wielkie za odpowiedz chyba jeszcze pomyślę i pójdę do fryzjera i spytam jakby wyglądało farbowanie całości na jeden kolor, tak sama wole nie kombinować... a ściągać koloru z odrostu raczej nie ma sensu bo zawsze mi chytal blond na odroście. No zobaczę początkiem listopada chyba pójdę robić, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszuszynka
Witam, Majrel proszę o pomoc, aktualnie mam włosy bardzo jasny blond na poziomie 10 może nawet jaśniejsze chce je przyciemnić. Zastanawiam się nad odcieniem 9,31 oraz 8,31 na wodzie 6% ale obawiam się, że na tak rozjaśnione włosy jak moje może wyjść rudy kolor. Chciałabym uzyskać naturalny jasny ciepły blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel,mam pytanie dotyczace farby garnier color naturals numer 10,kolor bardzo bardzo jasny blond.Jeszcze nigdy wczesniej nie farbowalam wlosow,ktore sa koloru ciemny blond i ostatnio kupilam wlasnie ta farbe ale obawiam sie ze kolor moze nie wyjsc?Nie chodzi mi dokladnie o taki kolor jak na pudelku ale zeby moje wlosy byly rozjasnione.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
na wlosy rozjasnione na poziomie 10 odcien 9.31 na pewno nie wyjdzie rudawy, bedzie to odcien cieplego bezu, kolor ten mieszamy z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor włosów
No właśnie droga Majrel - mnie pozostaje dekoloryzowanie odrostu i kładzenie na to farby blond (mam ciemny blond włosy). Mam niebieskie oczy, ciemny blond brwi, karnacje ciepłą - przyciemniam samoopalaczem. Źle mi w ciepłych kolorach. Czy taki odcień 10.21 opalizujący pasowałby mi??? No właśnie - komu , o jakim wyglądzie pasują tego typu kolorki?? I czy warto na dekoloryzowane wlosy zamiast farby silnej zastosowac Richesse lub Richesse H.I. ?? Jak wychodza te opalizujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farba color naturals nr 10 na ciemno blond wlosach wyjdzie jak cieply sredni blond, chyba ze twoje wlosy latwo sie rozjasniaja i nie maja tendencji do odcieni zlotawych to wowczas kolor wyjdzie jak jasny naturalny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddsfsdsvscs
dziewczyny gdzie mogę zobaczyć paletę profesjonalnych farb loreal. Nie mam kasy na iscie do salonu, ale mam możliwosć że mi moja fryzjerka kupi farbę i pofarbuje w swoim salonie (wyjjdzie taniej ) tylko nie wiem gdzie szukać kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddsfsdsvscs
nikt mi nie pomoże ????????? !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor włosów
Szukaj na allegro, wpisz Majirel i pokolei sprawdzaj sprzedawców, któryś umieszcza zdjęcia próbników, niektórzy mają tylko spis, ale poszukaj a znajdziesz napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
Majrel- to kolor 10, mam włosy jasne wcześniej też farbowałam na jasno. Kupuję w hurtowni fryzjerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
Witam mariel mam znowu pytanie zamawówiłam farbe z majirela i zamiast 9.02 przyszła mi 9.0 :( co mi wyjdzie jak dam ten kolor ? POMOCYY juz nie mozna zamowic normalnie tylko innym kolor mi przysyłają :( chciałam zeby mi wyszedł fajny beż i czy po nałożeniu 9.0 osiągnę go ? POMOCYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel, Mam pytanie odnosnie koloryzacji farba Majirel. Mam dosc zniszczone wlosy troche dluzsze niz do ramion. Maja teraz odcien ciemnego zoltka, po koloryzaji odcieniem Hollywood (cos na poziomie troche jasniejsza 9 z Majirel i bardziej zolta), natomiast odrosty sa koloru 8.1 ale bardziej szare. Chcialabym uzyskac na swoich wlosach odcien zblizony do koloru pani Anety kreglickiej, ale troche ciemniejszy. Jaki kolor Majirel powinnam uzyc, tak zeby nie wyszly znow zolte. Moze byc rowniez baleyage, poniewaz chce isc do fryzjera, ale chce zasugerowac kolor przed koloryzacja, coby chociaz troszke wyjsc z salonu zwdowolona. Mam pytanie, czy ta paleta oddaje choc troche rzeczywiste kolory? http://www.allegro.pl/item755818134_loreal_farby_majirel_majirouge_majiblond_50_ml.html Jesli tak, to interesuja mnie kolory 10.13 z jasniejszymi refleksami (ale tylko troszke, zeby byly, ale zeby nie bylo ich widac w sensie, zeby nie bylo zbytniej roznicy miedzy kolorami, tylko taka subtelna. Eh, nie wiem, czy sie dobrze wyrazilam) 901 - rowniez z reflaksami Dodam, ze mieszkam za granica i za kazdym razem po wizycie u fryzjera wychodze niezadowolona, poniewaz czesto sie zdarza, ze po farbie wychodzi mi zoltko na glowie (pewnie to ten czerwony pigment we wlosach, bo zawsze blondy splukuja mi sie na zolto). Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedz. Saubona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Paleta na allegro jest przklamana i nie oddaje tego co w rzeczywistosci, jesli masz we wlosach melanine tzw czerwona to twoje wlosy zawsze wyjda w cieplej tonacji, takie wlosy najlepiej wygladaja jak fryzjer zrobi ci dos gesty balejaz - ja bym zrobila gesty balejaz na platinium na folii z woda 9% po splukaniu platinium popros fryzjera by nalozyl ci diacolor richesse bez amoniaku dla spatynowania pasemek miesznka diacoloru tzn odcienia 9.01 zmiesznego z 9.02 pol na pol wowczas bedziesz miala blond podobny do tego co pani kreglicka, odradzam samej stosowanie majirelu poniewaz prawdopodobnie na twoich wloach kazdy kolor wyjdzie zolty lub zloty chyba ze wstepnie zdekoloryzujesz wlosy w calosci a na to polozysz pozniej majirel odcien 9.13 zmieszany z 10.13 i efekt bedzie tez podobny jak u pani Kreglickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Aniu F- widocznie twoje wlosy zle reaguja na farbe majirel i wlokno wlosa masz wrazliwe , akurat odcien 10 nie jest jakims mega rozjasniajacym blondem jak np majiblondy ktore sa mocniejsze i tak jak przy farbach mocno rozjasniajacych wysuszaja wlosy, moze powinnas wybrac bardziej delikatne farby od majirel np z firmy Elgon tez sa dostepne w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za moja ignorancje w temacie, ale nie bardzo rozumiem ten fragment. "ja bym zrobila gesty balejaz na platinium na folii z woda 9% " Oczywiscie sama nie zamierzam stosowac farby, chcialabym pojsc do fryzjera a przedtem zasugerowac kolor. Rozumiem, ze ten diacolor tylko nalozyc na pasemka? a co z reszta wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
Majrel napisałaś ze kolory na allegro nie sa właściwe kolorom w rzeczywistosci wiec jaka jest różnica między 9.0 a 9.02 ? 9.0 wydaje mi sie dużo ciemniejszy to juz bardziej miodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien 9.0 jest odcieniem z gamy odstawowych odcieni glebokich naturalnych ktore sluza do pokrywania calkowicie siwych wlosow, z doswiadczenia wiem ze na wlosach czesto ten kolor wychodzi jak naturalny i neutralny blond ale zawsze wychodzi ciemniej niz na testerku ale mozesz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleston
czy farby wella koleston perfect sa dobre,a jaki kolor z tych najjasniejszych blondow wyjdzie taki ladny jasniutki bialy,a jeszcze chcialabym sie dowiedziec o farbach schwarzkopfa igora,bo moze one sa lepsze albo game kolorow maja ladniejsza,prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanx
ja niestety mieszkam w uk i nie ma tutaj tego 3.20 z fioletem a i 5.71 ciezko kupic :( nie wspominajac o wodzie utlenionej...ehhh ciezkie zycie na emigracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farby Igora sa kiepskie to zdanie dosc sporej liczby fryzjerow ktorzy pracowali na tej firmie i jakos nie dopatrzylam sie ciekawych barw w palecie ale kazdy ma prawo do lubienia swoich kolorow jesli chodzi o koleston to jest on dobra farba ale blondy tej z serii special blond szczegolnie te chlodne wychodza ladnie na z natury jasnych wlosach tzn na poziomie 8, 9, 10 na wlosch ciemnych od poziomu 7 przewaznie daja zloty kolor lub niepozadany zolty , maja natomiast fajna palete czerwieni i czekoladowych brazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
ale moze uda ci sie kupic odcien 4.15 chlodny odcien ciemnego glebokiego mahoniu u brunetek ten kolor tez wyglada ciekawie szczegolnie tych o jasnej karnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohogirl
Witam,mam pytanie dotyczace farby garnier color naturals ciemny blond numer 6 i jasny braz 5.0 loreal excell.Moje wlosy sa koloru ciemny blond a chcialabym je troche przyciemnic ,wiem ze kolor na wlosach zawsze wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu i wlasnie sie zastanawiam ktorej farby uzyc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
majrel znow proszę o pomoc. pani która zprzedaje farby na allegro odpisała mi ze numer 9.02 wycofano z palety kolorów majirel i nie wiem czy mnie ktoś robi w bambuko czy co... Powiedz mi proszę jesli nie ten kolor to jakim osiągnę fajny beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Proponuje uzyc farby excellence creme 7- blond ktory wychodzi jak ciemny blond, natomiast color naturals nr 6 bedzie jak jasny braz 5 z excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
W najnowszej palecie excellence creme jest kolor 9.02 pani mowi nieprawde, wycofano kilka kolorow ale akurat 9.02 jest nadal , jesli nie ten kolorek to fajnie wychodzi tez 9.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
na allegro w sklepie ktory sprzedaje majirel Prosprzet nawet jest najnowsza paleta kolorow i tam jest odcien 9.02 przykre jest to ze ta co ci sprzedaje klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohogirl
przepraszam jeszcze raz za klopat, ale jaki kolor bylby dla mnie odpowiedni, jesli musze wybierac popielate, chlodne kolory wlosow, moj naturalny kolor to ciemny blond a chcialabym uzyskac jasny do sredni braz pasujacy do mojego typu kolorystycznego(lato)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
chlodny sredni braz to odcien 5.11 lub z tonacja chlodnej czekolady 5.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonis
Witam, Od pewnego czasu zbieram sie na zmiane koloru, obecnie na mojej glowie sa odrosty dlugosci okolo 4cm, od dobrych kilku lat rozjasniam wlosy, moj naturalny kolor to ciemny blond ale ja raczej nazywam go mysim;))) Ponizej wkleje linki jaki kolor chcialbym uzyskac, doradzcie prosze czy jest mozliwe abym pofarbowala je w domu farba np. Loreal. http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg http://www.partnersi.com.pl/dane/galerie/procter-londa/zloty%20blond%20(37).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×