Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Do Majrel Jestem szatynką chciałabym zafarbować włosy u fryzjera na dwa odcienie blondu na bardzo jasny blond i na słomkowy jak na zdjęciu umieszczonym na tej stronce http://img359.imageshack.us/i/anahily7.jpg/#q=mia%20zbuntowani . Czy fryzjer najpierw rozjaśni mi włosy do blondu i dopiero potem zrobi mi pasemka słomkowe czy od razu zrobi te dwa odcienie dwa na raz? Takie farbowanie bardzo niszczy włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mambaaa
Witam majrel proszę o pomoc. Od wielu lat mam włosy farbowane na czarno. Od niedawna zamarzył mi sie brązowy tzn taki http://i588.photobucket.com/albums/ss327/kayee5/2009%2009%204/8598_CTA200991620144167.jpg. Jak go uzyskać farbami z majilera i nie tylko ? Czy po zdekoloryzowaniu włosów i położeniu odpowiedzniej farby wyjdą mi takie ? bardzo sie zniszczą ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do julki- taki kolorek robi sei na raz tzn. na folii robi sie balejaz a podstwe farbuje sie farba rozjasniajaca w tonacji neutralnej - np. farba blond rozjasniajaca np 900s z majiblondu nie nieszczy tak wlosow a rozjasniacz dany na pasemka np pasta platinium z woda 6% nie powinna jesli jet to dobrze zrobione zniszczyc wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do czarna maba- modelka ma kolor wlosow jasnego brazu w tonacji cieplej czekolady majirela jest podobny kolor 7.23 lub 6.3 z ty ze jesli masz farbowane czarne wlosy to kolor trzeba sciagnac efassorem z woda 9% poniewaz najtrudniej jest sciagnac czarny kolor z wlosow i po takim zabiegu wlosy beda na pewno troche wysuszone ale jesli fryzjer zrobi to dobrze to wszytko powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zosia ciekawska- odcien 9.02 powinien zniwelowac zolty refleks z tym ze poniewaz jest to odcien bardzo jasnego blondu naturalnie opalizujacego - tzn refleks 2 jest po 0 czyli jest tego opalu mniej nie spodziewaj sie ze otrzymasz bardzo chlodny odcien blondu raczej cos bezowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
To dobrze ponieważ nawet nie chcialam otzrymac chłodnego blondu, po prostu zeby się troche rozjaśniły i zniwelowac ten odcień. Czyli nałożyc równomiernie farbę na całej długości włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
tak naloz farbe od nasady po konce na 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki28
Mam pytanie do majrel. Do tej pory uzywalam farby belle color nr 13 (bardzo jasny bezowy blond rozjasniajacy) i na moich wlosach w kolorze ciemnego blondu otrzymywałam dosyc jasny naturalny blond. Ostatnio zauważyłam że coraz trudniej dostać jest farby z tej serii ( może garnier powoli ja wycofuje?). W związku z tym chciałam się poradzić jakie farby z innych serii garniera ewentualnie loreala dadza podobny efekt na wlosach, chodzi mi o taki przygaszony bezowy blond. Zastanawiałam sie nad odcieniem 89 z nutrisse (bardzo jasny bezowy blond ), ale wydaje mi sie ze nie ma on az takich wlaściwosci rozjasniajacych. Z góry dziekuje za porade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowazieleń
witaj Majirel.prosze Cie bardzo o pomoc. taki mam swoj naturalny kolor włosów http://www.wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/fryzury/galeria-fryzur/wlosy-dlugie/prosta-grzywka/mc-cartney/22660-1-pol-PL/Mc-Cartney_large.jpg ale farbowalam kolorami Viking z Loreala apotem GArnier Nutrisse 111. chcialabym wrócic do swojego koloru. on jest taki mysi. nie jest ciemny. po prostu chce by kolor zlał sie z naturalnym kolorem włosów. zeby odrost nie byl widoczny. a nowo zafarbowane wlosy za ciemne. teraz mam doslownie wlosy platynowo zółte:(( doradz mi czy lepiej isc do fryzjera czy w domu samemu próbowac jakims kolorem. chodzi o to ze chce miec swoje naturalne wlosy bez farbowania odrostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Belle color nie jest wycofany z drogerii, wycofano go tylko z drogerii rossmann i drogerii natura, natomiast w innych sklepach jest dostepny. Odpowiednikiem belle color nr 13 jest farba majirel nr 10.13. Z farb drogeryjnych niestety nie ma odpowiednika odcienia 13. Ten kolor z nutrisse nie jest odpowiednikiem 13 z belle color , odcien 89 z nutrisse jest o ton ciemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jesli chcesz wrocic do naturalnych kolorow bez odrostow to najlepiej uzyc diacoloru z loreala poniewaz jest on bez amoniaku i przy nim nie sa tak widoczne odrosty, proponuje odcien 7.02 lub ciut jasniejszy 8.02 , kolory te pozwola ci wrocic do naturalnego odcienia bez drastycznych odrostow, natomiast z farb drogeryjnych w miare podobnym odcieniem jest preference kolor island ale niestety przy wlosach rozjsnianych na zolto platynowo szybko sie wyplukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki28
dziękuję bardzo za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki28
dziękuję bardzo za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki81
Mam tylko jeszcze jedno pytanie, czy nr 98 z nutrisse (bardzo bardzo jasny blond beżowo-złoty) wychodzi jaśniej czy podobnie do belle color nr 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki81
Mam tylko jeszcze jedno pytanie, czy nr 98 z nutrisse (bardzo bardzo jasny blond beżowo-złoty) wychodzi jaśniej czy podobnie do belle color nr 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki81
Mam tylko jeszcze jedno pytanie, czy nr 98 z nutrisse (bardzo bardzo jasny blond beżowo-złoty) wychodzi jaśniej czy podobnie do belle color nr 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki28
Mam tylko jeszcze 2 pytania. 1. czy tą farbę maijrel 10.13 powinnam wymieszać z wodą 9% 2. jak w stosunku do belle color nr 13 ma się nutrisse nr 98 (bardzo bardzo jasny beżowo -złoty blond)? Wychodzi ciemniej czy jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontiki28
Mam tylko jeszcze 2 pytania. 1. czy tą farbę maijrel 10.13 powinnam wymieszać z wodą 9% 2. jak w stosunku do belle color nr 13 ma się nutrisse nr 98 (bardzo bardzo jasny beżowo -złoty blond)? Wychodzi ciemniej czy jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
nutrisse blond bezowo- zloty ma numer techniczny 10.23 - czyli bardzo jasny opalizujaco zloty i wychodzi taki dosc cieply kolor bezu pomiesznego ze zotem, niestety ale nie jest to odpowiednik 13 belle color. Natomiast majirel 10.13 mieszamy z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
Droga Majrel. Farbuję włosy farba majrel takim jasnym blonedem bo zapomniałam nr. z wodą 6% i farbuję tylko i wyłącznie odrosty. To bardzo mi zniszczyło włosy. Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
napisz jaki to jest blond tzn nr tej farby i jaki masz rodzaj wlosow??? czy sa delikatne i uwrazliwione?? no i gdzie te farbe kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanx
mam pytanie do majrel moj naturalny kolor to ciemny braz, przez wiele lat farbowalam wlosy na czarno ale udalo mi sie calkowicie powrocic do naturalnego koloru przez odrosniecie i scinanie :) teraz 2 razy uzylam (po dlugim czasie nie farbowania) szamponu casting loreal ciemny braz jamajka chyba . mam zdrowe wlosy geste lekko falujace ale nietypowy typ urody bo mam niebieskie oczy, ciemna oprawe oczu, ciemne wlosy i jasna karnacje. moje pytanie: jaki kolor bys polecila do mojego typu urody ?? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do twojego typu urody beda pasowac odcienie chlodne np ciemne poielate brazy, zimne fiolety oraz granatowa czern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanx
a mozesz mi podpowiedziec jakie numery farb beda odpowidnie ?? i powiedz co myslisz o platynowych pasemkach na brazie ?? i ewentualnie jak je uzyskac?? pozdraiwam i naprawde doceniam odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Platynowe pasemka na brazie wygladaja bardzo sztucznie i raczej nie jest to modne ale jak ktos lubi siebie w takich pasemkach na brazie to ok:)) ja polecam ci ciemne ioletowe brazy np majrel 3.20 lub zimne czekolady 4.15 5.25 albo glebokie chlodne brazy 5.11 lub 5.71- te dwa ostatnie odienie sa bardzo naturalne i maja chlodna poswiate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanx
baardzo mi sie podobaja te dwa ostatnie zimne brazy ale zaintrygowal mnie tez fioletowy :) czy jak zaczne od fioletu to pozniej ten braz go pokryje jesli nie bedzie mi odpowiadal?? i jaka wode powinnam do tego kupic bo mieszkam w uk i nie wieemm :) dziekuje ci serdecznie za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę ze specjalistka od farbowania udziela porad, troszkę poczytałam i jestem pod wrażeniem znajomości tematu:) Także również poproszę o poradę:) farbuje włosy od jakiś 10 lat na blond, jestem hmmm szatynka, ciemny blond:) Na początku farbowałam na jeden kolor a mianowicie zawsze używałam tej farby http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/feria/p01-metallic-silver-blonde.aspx feria silver blond i wychodziło super... od jakiegoś roku może nawet dłużej zaczęłam chodzi do fryzjerek zeby troszke mi zmieniły kolor, dodalam pasemka brazu cos takiego zeby zlewały mi sie z odrostem, ale blond nadal tez mam, teraz już bym chyba chciała wrócić znowu do mojej starej farby tylko nie wiem czy jest jeszcze w sklepach chyba zmienili opakowanie na to http://www.kosmetykionline.pl/product-pol-3055-L-Oreal-Feria-P01-Metaliczny-silver-blonde-Zel-trwale-koloryzujacy-do-wlosow-bardzo-bardzo-jasny-blond-popielaty-3600521394786-.html tak? Jednak mam wątpliwości jak zareagują moje włosy bo jednak trochę tych ciemnych pasemek mam no i odrost ma juz jakieś 3 cm wiec tez ciemny, kiedys jak farbowalam to niby pokrywał sie ok byl troche bardziej żółty od reszty włosów ale nie bylo tego widac nie wiem jak teraz sie zachowają moje włosy z pasemkami:) czy moze wypróbować farby ktore pani poleca a mianowicie http://www.allegro.pl/item758871831_koloryzacja_loreal_farba_majirel_wszystkie_kolory.html ktory odcien z tych wystawionych na allegro by pasowałby do mnie, zaznacze ze mam ciemna oprawę oczu, brwi i rzesy, i oczy niebieskie cera również raczej jasna niż ciemna ... dobrze sie czuje w odcieniach chłodnych... używam nawet szamponow loreala shine blonde (ten silver chyba jednak troche za moncy dla mnie jest) zeby kolorek byl bardziej chłodny... Czy tymi farbami można samemu się farbnac bo pisze pani często ze trzeba dodawac utleniacza ... Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz, narazie sie zastanawiam co zrobić z włosami może jeszcze pójdę do fryzjera na pasemka jak sie nie zdecyduje na jakąś farbe sama juz nie wiem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
ciemny fiolet nr 3.20 spokojnie pokryjesz ocieniem 5.11 lub 5.71- wszystkie kolory miesamy z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
poniewaz aktualnie masz wlosy brazowe z pasemkami i dosc ciemny odrost to ja na twoim miejscu zrobilabym w ten sposob ze na odrost balejaz w kolorze blondu i na reszte wlosow a dopiero po jakims czasie nalozyc farbe jesli chcesz miec nadal kolor jasnego raczej chlodnego blondu, z tego co wiem to odcien ferii P01 jeszcze jest w sklepach, mozesz tez uzyc farby majiblond odcienie 901 lu 921 ale nalezy sie liczyc z tym ze te kolory moga nie wyjsc na pani wlosach bo z natutry ma je pani dosc ciemne i nawet majiblond z woda 12% moze dac troche cieply ton wlosow ale nalezy sprobowac bo kazdy ma inna strukture wlosa , u kazdego wlosy inaczej sie rozjaniaja , natomiast mozna tez odrost zdekoloryzowac i polozyc na calosc przepiekny odcien opalizujacego jasniutkiego blondu 10.21 ktory na wlosach po dekoloryzacji wychodz zawsze jak na testerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×