Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do agatka- ten stalowy kolorek a tych jasniejszych pasemkach wyplucze sie po paru myciach, doradzilam ci ten kolorek poniewaz chcialas wyrownac kolor i miec go w tonacji bardziej chlodnej , odcien 9 nada zloty rfleks i tam gdzie nie mialas jasniejszych wlowo beda zlociste ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem Majrel też myślałam że ten 12/9 wyrówna mi włoski i będe miała ładny chłodny blond...tylko że teraz wcale nie mam równych włosów tylko z wierzchu mam warstwe siwo-stalowa na tych bardziej rozjaśnionych pasmach a od spodu prześwituje dalej żółty i to wygląda bardzo nienaturalnie...zaznacze że farbe nałożyłam bardzo starannie i równomiernie tylko tych ciemniejszych nie rozjaśniło mi praktycznie wogóle... nawet jeśli ten odcień stalowy sie wypłucze to i tak pewnie będe miała białe włosy:( a ja chciałabym mieć taki beżowy blond w miare równomierny nie biały inie ciepły ani zimny tylko taki neutralny... Droga Majrel co mi polecisz dla wyrównania koloru z farb sklepowych jeśli nie 9 z Loreala??bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że znowu kupię londe naturals 12/9 i nałoże tylko na tą warstwe włosów od spodu aby się bardziej zneutralizowały i żeby się rozjaśniły??? Majrel sama boje sie już cokolwiek robić dlatego proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaluczka
majrel,dzieki za odpowiedz Rozumiem,ze masz na mysli te farbe: http://www.kosmetykionline.pl/product-pol-2955-L-Oreal-Recital-Preference-Blondissimes-03-Prep-koloryzujacy-do-wlosow-jasny-blond-popielaty.html Ale przeczytalam,ze nie należy jej stosować gdy ma sie wczesniej pofarbowane wlosy z cieplym refleksem,a ja mam,boje sie zeby nie wyjsc jakas zolta,bo tego chyba bym juz nie zniosla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majirel jak juz pisalam wczesniej obecnie mam wlosy na poziomie 7 w zlocistej tonacji. Polecialas mi odcien floride lub majirel 8.3. Niestety floride nie moge nigdzie znalezc :( czy farba preference X champagne pokrylaby mi moje wlosy(odrost poziom 5-4, reszta poziom 7)? co by wyszlo? Mam jeszcze farbe artego 903 (superrozjasniajacy blond zlocisty), co by sie stalo jakbym ja polozyla na obecne wlosy z woda 6%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc mam jeszcze pytanie tą 7 średni blond loreala farbowałam z tydzień temu powinnam wstrzymać się jeszcze z tym rozjaśnianiem exellence 03 czy to bez różnicy? Proszę jeszcze o wskazówki nałożyć na całą głowę równomiernie i ile najlepiej trzymać? Martwi mnie troche bo niektóre panie skarżą się że po 03 ich włosy miały jakąś niebieską poświate??czy mi też to grozi? Jaka jest różnica między tymi super rozjaśniającymi blondami numer 01,02 lub 03. Jest jakiś szczególny powód dlaczego mam akurat 03 robić? Jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca aśkaa
majrel ale ja robię tylko odrost więc jeśli dam całą tubkę 03 i pół stock to połowę wyrzucę. Jak mam poobliczać to żeby wyszło dobrze, bo może wychodzi zły kolor ponieważ obliczam to źle. Ja robię co miesiąc jakies1.5 cm odrostu i jeszcze kawałek zahaczam z poprzedniego farbowania takiego rdzawego już wypłukanego. Jakie proporcje mam dawać może jakieś ćwiartki czy coś jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
majirel ale jak zrobię ta majirel 9.03 na te swoje brązowe włoski to podjasni mi?nie wyjdą jakies bure?boję sie preference x gdyz maja niepochlebne opinie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga majrel i jeszcze jedno pytanie jak by wyszedł na takich nierównych włosach jak moje Nutrisse 89? czy on byłby w stanie pokryć mi te białe włosy na jakiś fajny beż a włosy żółte odrobine rozjaśni i zneutralizyje?? czy jest możliwe wogóle wyrównanie tych moich włosów:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pytajaca aska- w takim razie na pol tubki 03 daj cwiartke stockholm wowczas kolor bedzie chlodniejszy , woda ktora jest na zdjeciu to woda z loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agatka- nutrisse 89 spowoduje podobny efekt, tzn te jasnijesze partie beda szarawe, to juz raczej odcien xcellence creme 9.3 z tym ze jest to odcien miodowego blondu ale dosc ladnie ten miodowy wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka 87- nie odcien majirela 9.03 nie rozjasni ci jasno zlocisto brazowych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- wydaalo mi sie ze lubisz chlodne tonacje blondow skoro ten 7 jak pisalas daje ciepla poswiate, odcien 03 moze dawac na bardzo przetrwionych blondem inych farb wlosach niebieskawa poswiate, jesli sie tego boisz to idealnie jest pomieszac odcien 03 z 10.21 w proporcji pol na pol wowczas odcien bedzie mial refleks chlodnego beżu, 02 - to odcien bardzo jasno zlocisty a 01 to tzw naturalny jasniutki neutralny blond ale przewaznie wychodzi jak jasny blond z leciutka nuta zlota tak lekka bardzo, poczekaj jeszzce z poltora tygodnia i wowczas zdecyduj jaki chcesz odcien , nakladasz go na calosc na 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka79
majrel mam kilka pytan: 1)czy casting color gloss blondy jasne mozna klasc na wlosy wczesniej rozjasnione do jasnego blond?? 2) jak dobrze rozjasnia farba feria http://www.multipharmacy.com/shop/files/sxdetail/3600520225074_IMAGE2.jpg mam wlosy ciemny blond kupilam kilka farb casting color gloss 900,810,930 i ferie ta co jest na zdjeciu akurat trafila sie promocja i byly po 1 eur za kazda jaki kolor bys mi polecala gdy chce miec jasny ladny blond a mam swoje ciemny blond obecnie mam na glowie viking z loreala ktory mi sie juz dosc spokal jest jasny blond ale nie bardzo jasny .co by mi najladniej wyszlo z tych farb co mam?=?? chcialabym miec taki jaki ma na zdjeciu doda czy idzie taki uzyskac farbami ktore mam?? czy musze inne kupic jednak http://doda-is-stupid.blogasek.pl/upload/doda6.png http://www.kozaczek.pl/img/chi/chi994.jpg dzieki1!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za pomoc moim marzeniem jest osiągnąć mniej więcej taki efekt: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb3efb2603171a60.html Cała głowa w tych platynowych pasemkach była ładna ale męczył mnie ten odrost przy tak jasnych włoskach był bardzo szybko widoczny, chciałabym coś bardziej naturalnego. Pierwszy raz bede sama farbować włosy na blond. Dlatego bardzo liczę się z pani opinią co połozyć by sie nie rozczarować jakimiś żółtymi, rudymi itp. Sądzę że ta sugestia loreal exellence 03 i 10.21 jest dobra, ale kompletnie nie umiem sobie wyobrazić efektu koncowego, teraz mam ciemny blond trochę brąz z ta poświatą rudości w słońcu czy te farby sa naprawdę tak dobre że jest nadzieja na jakiś przyzwoity blond? przepraszam że jestem taka dociekliwa ale bardzo sie ciesze ze spotkalam takiego fachowca i moge się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
majirel :) bo ja właśnieę,pytam o jakąś farbę,która mogłaby mi podjasnic moje jasno brązowo-kasztanowe włosy .....napisalas,że 9,03 majirela ,czyli teraz sie okazuje ,ze wydam pieniazki w błoto?;( bo piszesz,że ona mi nie podjasni a wczesniej, ze tak hihihi:) i czar prysł i nadzieja na cos jasniejszego na głowie? co mogło by mi rozjasnic?jaki odcien?zeby wyszly no jakies jasniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
do forumowiczka- jesli chcesz rozjasnic wlosy to z majirela 9.03 powinien nadac jasniejszy odcien podchodzacy pod karmel , albo preference X kory rozjasni wlosy a odcien bedzie zlocisto- karmelowy , poniewaz mialas wlosy robione ocieniem ciemniejszym wiec za pierwszym farbowaniem kolorek moze wyjsc ciemniej juz nie rozumiem kochana:) ,pomóz cos doradzic:)dziekuje z gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia*
Mam pytanie Majrel, powiedz mi proszę czy farba majiblond rozjaśni odrost mysi ciemny blond? Włosy rozjaśniam od jakiś 5 lat więc pewnie już mój naturalny kolor włosów bardzo ściemniał, byłabym zainteresowana 901 albo 902.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny. Mam problem,mój naturalny kolor to w sumie nie wiadomo co ;) taki ciemny blond powiedzmy,dziwny ;D nie podoba mi się i postanowiłam w końcu zmienic je,ale zupełnie nie wiem na jaki... Tyle tych odcieni,że trudno się zdecydowac. Pomyślałam o blondzie jakims teraz,ale nie wiem czy pasowałby mi... Foty bym przeslała na e-maila. Prosze o rade jakąś ,bo do niedzieli chciałabym już miec to za sobą . Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel troszku się boje nakładać excellence 9.3 bo skoro mówisz że po 9 będe mieć złociste włosy na tych ciemniejszych to co dopiero po 9.3 :( nie lepiej juz 9??? tylko nie wiem czy excellence 9 czy hollywood ??? wiem ze to ten sam odcień w sumie ale gdzieś czytałam że hollywood lepiej rozjaśnia..nie wiem czy to prawda? czy obie mają wodę 6%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięuję Kasia* 8.3 bardzo kusząco wygląda ;) Jest może jakaś chętna aby doradziła mi kolorek,bo mój zakres jest w sumie szeroki ;) Foty mogę przesłac na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorientowałam się jakie są tu dostępne farbki. Loreal exellence 10.21 jest, ale exellence03 nie znalazłam jest jedynie jedynie preference 01. Moje włoski pomalowane tym 7 exelence płowieją na coraz bardziej nieznośny kolor. Chciałabym coś z tym jak najszybciej zrobić jakiś jeden kolor który nie będzie ich męczył jak pasemka ale troche je rozjaśni do blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do anitka- zadna z tych farb nie zrobi ci blondu a la Doda poniewaz Doda ma wlosy mocno rozjasnione rozjasniaczem na ktory pozniej kladzie sie chlodny odcien farby np majirel , castingi odcienie ktore podajesz nie rozjasnia ci twoich wlosw odcien 900 nada im locisty refleks, 810 nic nie rozjasni a ten trzeci da żółty kolor, ocien ferii rozjani ci wlosy o dwa tony wiec ten bedzie najlepszy ale nie spodziewaj sie super jasnego blondu w stylu Dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- tam gdzie masz jasny brza to ta farba o tak nie rozjasni ale wszytkie inne partie wlosow powinny ta mieszanka wyjsc na ladny chlodny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- mialam napisac tam gdzie wlosy sa w kolorze jasnego brazu to ta farba ich nie rozjasni tak jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka- maialas na wlosach odcien ciemny blond zlocisty artego, wiec farba nie rozjasnia farby dlatego 9.03 majirel rozjasni ci odrost ale nie jest w stanie rozjasnic farby ktora masz na dlugosciach i koncach, odcien preference X jest farba komercyjna te farby sa mocniejsze i maja silniejsza moc rozjasniania ale tam gdzie masz ciemniejsze dlugosci i konce tez nie rozjasni ci na jasny karmelowo- zloty blond, takie wlosy nalezy potraktowac np efassorem aby pozbyc sie inaczej mowiac sprac stary kolor wowczas nakaldajac jasneiszasa farba na poziomie 8 lub 9 z refleksem cieplym uzyskasz blond w tonacjo karmelowej na calej dlugosci od nasady po konce w innym przypadku zawsze bedzie efekt ze odrost bedzie jasniejszy od reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×