Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Sandr-a
Do majrel po przeczytaniu kilkudziesięciu postów widze ze jesteś profesjonalistką. Moze i mnie mogłabys pomóc z doborem farby Majirel i Richesse. Mój naturalny kolor włosów to typowo mysi (chyba). Od ładnych kilku lat farbuje włoski, ostatnio Majrel 8 i po tym Richesse 9.13. Moje włosy szybko robia sie zwyczajnie żółte. Pomyslałam ze moze Majrel 9.22 troche stłumi ten kolor a potem z Richesse 8.02. Mam zielone oczy, cerę raczej jasną(ale nie tak bardzo jasną) i skłonnosc do zaczerwienien. Majrel, myslisz ze dobre kolory wybrałam? Proszę doradz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaa aśkaa
Dżizas to 'hciałabym' miało być oczywiście przez 'ch' ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaa aśkaa
a moze coś z majiblond ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaa aśkaa
aha i jeszcze chciałam sie dowiedzieć o majirel 10 bądź 10 1/2 nie ma przy nich po kropce żadnego oznacznika więc jaki dają refleks złotawy niebieski siwawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie Majrel, pytałam Cie pare dni temu o jakąś dobrą odżywkę do włosów sklepową-nie umiałaś mi doradzić ale może w takim razie jakąś profesionalną odżywkę stosunkowo niedrogą byś mi doradziła ...bo moje włosy stały sie bardzo słabe po tym farbowaniu... są matowe i po umyciu strasznie szorstkie a za dzień, dwa już tłuste u nasady :( proszę poradz co powinnam użyć aby włosy odzyskały blask ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majirel! Witam wszystkich! Majirel -proszę o poradę: mam włosy po ściągnięciu koloru z ciemnego brązu + Majirel 8.13. Wyszło coś jak karmel, rudy blond. Teraz robiłam odrost 9.23 i dalej są rude (teraz jest dość dużo złotych tonów, pomarańczy trochę mniej). Nie lubię się w tak ciepłym odcieniu. Chciałabym uzyskać taki kolor jak ma Victoria B. na tych zdjęciach: http://images.craveonline.com/article_imgs/Image/jessica-galvan-victoria-beckham.jpg http://www.contactmusic.com/pics/m/victoria_beckham_240308/victoria_beckham_1801035.jpg Która farba Majirel albo Richesse mi wychłodzi kolor i nie wyjdzie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel-Ostatnie mam nadzieje pytanie:)To jest moj obecny kolor wlosow http://stylio.pl/my_wardrobe_picture_preview.php?lngPID=389779&mode=pictures&isVisitor=0 Jak dla mnie za duzo cieplego zolci.Polecilas mi farbe majirel 10.21 z woda 6% aby uzyskac na moim koloze cos w rodzaju wlosow beyonce.Czy to nie bedzie ciagle zbyt cieply blond? nie chce by ten blond wyszedl ani zoltawy ani tez zbyt smutny srebrnawy-poniewaz mam orzechowe oczy i ciemne brwi i rzesy,choc z natury jestem srednia blondynka. Caly czas chodzi mi o wlosy w tym kolorze http://stylenews.peoplestylewatch.com/2009/08/09/kim-kardashian-goes-blonde-love-it-or-hate-it/ http:/ lub /www.misquincemag.com/media/cm/misquincemag/images/Shakira-quinceanerahairstyles-anitabugge-de-49612455.jpg http://www.anneofcarversville.com/storage/Shakira.jpg czy 10.13 nie bedzie zbyt jasny,a moze jednak lepiej 9.13 z woda 6%.Przepraszam ze tak duzo tych pytan,ale jutro chce kupic farbe.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaa aśkaa
Zoedora Takie pięęęęęękne włosy chcesz przyciemniać ???? niejedna dziewczyna razem ze mną chciałyby mieć takie jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeodora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeodora
Do pytajaca Aska:)dziekuje.Wiesz mi ten kolor rowniez sie podoba:)nawet bardzo-tylko co z tego ze on taki ladny skoro nie pasuje do mojej bardzo ciemnej oprawy oczu i cery.Mi jest ladnie w blondach,ale bardziej w takich jakbys do bardzo mocnej kawy (moze lepiej zbozowej:)dodala bardzo bardzo duzo mleka.Zrobi sie taki bez na pograniczu cieplego z zimnym z bardzo gestymi jasniutkimi pasemkami.Nawet nie wiem jak to opisac:)ale kolor mam ciagle przed oczami:)Bylam kilka razy u fryzjera z moim naturalnym kolorem i za kazdym razem slyszalam ze mam bardzo dziwny ale sliczny kolor,niby sredni blond ale nie mysi tylko wpadajacy jakby w braz-moze dlatego ze oczy mam ciemny braz:)choc jako male dziecko mialam wlosy bardzo jasniutkie-dziwna jakas jestem:)))Pozdrawiam kobitki.Mam nadzieje ze kazda z nas w koncu uzyska swoj wymarzony kolor!Ja zastanawiam sie nad tym 10.13 z majirel-ale nie wiem co na tej glowie wyjdzie-tak zupelnie bezowa nie chce byc-tzn boje sie zeby nie wyszedl jakis rudy-bo w takim wygladam juz naprawde beznadziejnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zeodora- wszystkie zdjecia w tym to z beyonce na czele przedstawiaja dziewczyny z balejazem na wlosach w przynajmniej mixie dwoch blondow, jesli chcesz taki kolor bezu to lepiej obecnie twj blond lepiej bedzie stonowac diacolorem bez amoniaku 9.02 z 8.13 albo farba majirela mieszanka kolorow 10.01 z cwiartka 9.22 lub majirelaem mieszanka 9.1 z 9.23 z woda 6% ale najlepiej jesli udasz sie do fryzjera bo sama taiego efektu jak ma beyonce nie uzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterkaa
Droga Majirel Zafarbowałam blond włosy na czekalodowy i...i to był mój błąd, bo jednak nie czuję się już dobrze w ciemniejszych kolorach. Czy mogłabyś mi poradzić jakąś farbę, która sprawi że odzyskam jaśniejszy odcień?? Nie musi to być już blond, może to być kolor karmelu lub ciepły beż?? Wiem że także mogłabym zrobić balejaż lub pasemka ale bardzo chciałabym już mieć jeden kolor włosów. Prosze pomóż!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAtiiii.
Witam Cię Majrel! mam taki dylemat..chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru wlosow, patrz załącznik: http://i169.photobucket.com/albums/u211/Wiri28/KopiaZdjcie014.jpg?t=1266489758 ..chyba jest to tzw. mysi blond..popielaty..interesowalby mnie podobny odcień ale z farb richesse, poniewaz wole juz nie eksperymentowac z koloryzacja z amoniakiem, gdyz uzycie przeze mnie nawet farby z mala iloscia amoniaku, powoduje ich wypadanie;/..ostatecznie odcien ten moze byc troche ciemniejszy..tak by nie bylo mega roznicy odrostu..dodam ze teraz mam odcien 7.3majrel. Czekam na odp.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandr-a
Majrelko, skopiowałam post bo zostal w tyle, proszę odpowiedz mi. "Do majrel po przeczytaniu kilkudziesięciu postów widze ze jesteś profesjonalistką. Moze i mnie mogłabys pomóc z doborem farby Majirel i Richesse. Mój naturalny kolor włosów to typowo mysi (chyba). Od ładnych kilku lat farbuje włoski, ostatnio Majrel 8 i po tym Richesse 9.13. Moje włosy szybko robia sie zwyczajnie żółte. Pomyslałam ze moze Majrel 9.22 troche stłumi ten kolor a potem z Richesse 8.02. Mam zielone oczy, cerę raczej jasną(ale nie tak bardzo jasną) i skłonnosc do zaczerwienien. Majrel, myslisz ze dobre kolory wybrałam? Proszę doradz mi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
Majrel chciałabym pofarbować włoski kolorem 10.13 majirel ale znalazłam na allegro dwie rożne palety tych kolorów doradź mi proszę którą z nich powinnam się zasugerować by kolor był najbardziej zbliżony chciałabym uzyskać zbliżony kolor taki jaki widnieje na palecie nr 1 10.13 1.http://www.allegro.pl/item884712981_super_zestaw_loreal_majirel_farba_do_wlosow.html 2. http://www.allegro.pl/item924627742_loreal_farby_majirel_majirouge_majiblond_50_ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeodora
Majirel dziekuje.Czyli zrozumialam ze moge 10.13 z 6% ,ale po zobaczeniu moich wlosow teraz stwierdzilas ze diacolor 9.02 z 8.13 lub majirel 10.01 z cwiartka 9.22 lub majirel 9.1 z 9.23 z woda 6% Czy wode 6% mam uzyc w kazdym przypadku? Chcialam tylko nadmienic ze odrosty sa na poziomie 10 i czy nie wyjdzie mi jakis rudy-chociaz viking loreala potrafil je rozjasnic... I ostatnie pytanie-co mi wyjdzie po samym majirel 9.13 z woda 6% na moje jasne wlosy plus ciemne blond odrosty?poniewaz widzialam jedno zdjecie dziewczyny,ktora nakladala 9.13 z woda 6% na ciemny blond i wyszedl jej kolor jaki ma beyonce taki bezowy ciemny blond.Dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeodora
Droga Majrel,jak Ty sie mozesz w tym wszystkim polapac:)ja Ci chyba raczej tego nie ulatwiam-ale dla zobrazowania mojej ostatniej wiadomosci wysylam zdjecie wlosow jakie wyszly dziewczynie,ktora na ciemny blond polozyla 9.13 majirel z woda 6%.Kolor wyszedl naprawde identyczny jak na tym zdjeciu. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.purseblog.com/images/beyonce-louis-vuitton-tribute-patchwork.jpg&imgrefurl=http://www.purseblog.com/louis-vuitton/beyonce-style-louis-vuitton-tribute-patchwork.html&usg=__J7Rdl9XrXDiBnS5X57VYdShRrCc=&h=650&w=399&sz=60&hl=de&start=148&um=1&itbs=1&tbnid=aw5XdYTJtWsM2M:&tbnh=137&tbnw=84&prev=/images%3Fq%3Dbeyonce%26ndsp%3D18%26hl%3Dde%26lr%3D%26sa%3DN%26start%3D144%26um%3D1 Czy na moich wlosach tez tak wyjdzie?Juz naprawde nie zawracam glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunajeee
No właśnie czy ten 9.13 jest taki ciemny?? Kurcze zamówiłam na allegro i czekam właśnie na niego. Mam bardzo jasne swoje i mam nadzieję, że ich aż tak nie przyciemni z wodą 6% ?? W tym problem, że na próbnikach na każdym zdjęciu inaczej ten odcień się prezentuje. Teraz się boję nim zrobić bo nie chcę tak ciemnych... Ach te baby i ich blond problemy hahahaha. POzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zeodora- nie zaracasz glowy:)) mysle ze na Twoich wwlosach 9.13 tak nie wyjdzie poniewaz one juz sa rozjasnione na blond, gdyby byly naturalne w kolorze mysiego ciemnego blondu to tak, twoje wlosy najlepiej byloby obecnie czyms stonowac tzn kremem tonujacym bez amoniaku aby zrobic tzw patynowanie blondu ja polecam diacolor loreala lub welli color touch obejrzyj sobie palete tych odcieni tam z tego co pamietam to sa odcienie kawy z mlekiem takie beze tworzy sie najlepiej na wlosach na ktorych jest zrobiony bardzo gesty balejaz tak jak ma to beyonce poniewaz rozjasnone pasemka ladnie patynuja sie wlsanie kremami tonujacymi bez amoniaku w koorach jasnej kawy z mlekiem lub beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do estreka- na wlosach pofarbowanych na cienijszy odcien jakim jest czekolada nie da sie zrobic karmelowego farba nie rozjasni farby trzeba kolor czekoladowy sprać efassorem - srodek do demakijazu koloru z loreala professionnel a na to mozna robic juz odcienie karmelowe np 8.3 8.32 7.23 z majirela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pati- mozesz uzyc podobnego odcienia co masz obecnie majirel tzn z diacoloru 7.13 bo on wyjdzie , obawiam sie ze musisz troche poczekac az ten 7.3 sie wypluka bo jasniejsze blondy naturalne moga nie zlapac , polecilabym ci diacolor nr 8.13 bo wychodzi bardzo naturalnie ale mysle ze obecnie nie pokryje tego z majirela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaa aśkaa
Majrell a ja odpowiedz mi proszęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sandra- ja mysle ze w twoim przypadku najlepszy bedzie odcien majirela 9.11 po tym odcieniu nie musisz juz klasc richess diacolor , 9.22 moze u ciebie wyjsc jako cieply blond, zreszta do twojej cery najlepsze sa odcienie zdecydowanie chlodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania 2303..- wiec tak paleta nr 1 odcien 10.13 wychodzi tak na wlosach jasny blond, paleta nr 2 odcien 10.13 wychodzia tak na wlosach ciemniejszych choc tak naprawde obydwie palety przklamuja ten kolor w rzeczywistosci 10.13 wychodzi ciut ciemnje niz na palecie nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sunaje- woec tak odcien 9.13 nie jest taki ciemny ale jasniutkim blondem tez nie ejst , wszytko zalezy od wlosow wyjsciowych poniewaz na jasnym blondzie 9.13 wyjdzie jako jasny a na ciemnym b,londzie bedzie karmelowym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zeodora- raz jeszcze- mysle ze najlepiej jak stonujesz twoje wloski daicolorem 9.02 z 8.13 to bedzie najlepsze rozwiazanie a pozniej jak bedzie ok to pokombinujemy dalej jak poradzic sobie z twoimi ciemnymi odrostami tak aby miec bezowy kawa z mlekiem blondzik - bo pamietaj ze takie blondy tworzy sie zawsze mieszajac ze soba kilka kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×