Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do aniaxx- skoro mialas juz majirela 7.13 to spokojnie mozesz uzyc majirela 7.3 ten kolor z serii zlocistych ktore dobrze kryja wlosy jest na poziomie 7 wiec tak jak 7.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do irenka- mieszajac dwa odcienie dicoloru 9.02 i 9.03 bedzie dosc ciekawy odcien ladnego beżu , mieszasz w proporcji pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sabinka- a jaki jest twoj naturalny odcien? bo dziewczyna na poczatku teledysku ma balejaz ktory jest pozniej patynowany tonujacym kremem typu diacolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do prosze o pomoc- to moze byc jakikolwiek rozjasniacz w proszku do wlosow nawet ten tanszy chodzi o to by wstepnie rozjasnic silnie wlosy a pozniej nakladasz na to wybrany odcien farby majirel najlepiej 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do izzy- do farb luo color potrzebna jest woda tylko i wylacznie do tych farb 12% i 9% jest za mocna i spowoduje szybkie wyplukanie koloru oraz efekt moze byc inny od oczekiwanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiinka.
moj naturalny odcien to sredni blond.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sabinka- dziewczyna na teledysku ma zrobiony balejaz w tonacji karmelu, mozna ja uzyskac robiac tradycyjny balejaz na folii pasta rozjasniajaca bez amoniaku loreala platinium, nastepnie pasemka patynuje sie odcieniami diacoloru 8.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoc majirel
dzieki a powiedz mi jeszcze co to jest za kolor bo jest sliczny i jak go uzyskac na ciemnym blondie http://www.salon-kohler.at/loreal/photos/170 _MAJIREL_BASE_BLONDE_Presse.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do prosze o pomoc..- taki odcien mozna uzyskac po wczesniejszym silnym rozjasnieniu wlosow odcieniem majirela 10.13 lub podobna tonacja z tym ze bardziej perłowa 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoc majirel
MAJREL ZNALAZLAM TA FARBE NA EBAYU JEST I 10.21 i 10.13 MAM KUPIC DO TEGO WODE 6%?? taka http://cgi.ebay.de/Loreal-Creme-Oxydant-6-1000-ml_W0QQitemZ290374523217QQcmdZViewItemQQptZDE_Beauty_Haarpflege_Haarpflege?hash=item439bab9951 ?? mam wlosy do szyji taki bob wiec ile farby potrzebuje straczy mi jedna 50ml i ile wody mam dodac.najlpier mam rozjasnic moje do jasnego blondu rozjasniaczek a potem polozyc ten majirel ile mam trzymac??. na tym osatnim zdjeciu co ci pokazywalam jest odcien 10.13 tak? .a ktory ladniej wychodzi 10.13 czy 10.21>?? 4pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do prosze o pomoc- tak po rozjasnieniu wlosow dajesz ta wlasnie wode 75 ml wody 6% na cala tubke, ładniej wychodzi odcien 10.21 ale 10.13 tez jest ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedziq
Witam serdecznie, mam pytanie do majrel. Kolor moich włosków to platynowy blond ostatnio nakładałam socolor 11 A, kolorek dosyć szybko się wypłukał a teraz chciałam troszkę przyciemnić włosy w tonacji beżowej z tym, że wolałabym gdyby nie miał on za wiele wspólnego ze złotem, http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2009/08/kim-kardashian-blonde-teen-choice-awards.jpg, wiem, że na tym zdjęciu są pasemka ale coś w tym kolorze mi się podoba. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Witam Cię Majrel!!! To znowu ja;-))Mam pytanko odnośnie mojej siostry,bo zdecydowała się na ten odcień Berlin z recital preference-przypomnę miała na początku września robione ostatni raz pasemka,od tego czasu nie farbowała włosów więc odrosty ma dość sporawe.A jej naturalny kolorek to rudawy blond(ciężko dokładnie określić).Moje pytanko ile ma tą farbkę trzymać na odrostach i całości????Pozdrawiam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- w jej przypadku trzymac nalezy farbe 30 minut na calosci wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do szwedziq- taki podobny odcien jak na zdjeciu mozna uzyskac farba majirel loreala ocien 10.13 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuję ślicznie;-))))Majrel jesteś super!!!Jeśli kolorek wyjdzie ok i spasuje siostrze to jak ją trzymać przy następnych farbowaniach????A tak przy okazji jeśli ja bym chciała troszkę rozjaśnić swoje włoski-obecnie farbuję florideV z X-np też tym berlin DG2(moje to mysi blond) to jak trzymać farbkę i ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedziq
Dziękuję za odpowiedz ale czy odcień o numerze 10 nie jest za jasny ja mam teraz bardzo podobny kolor, bałabym się czy będzie widać jakąś różnicę, a i czy woda 6 % nie zniszczy moich włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do szwedziq- woda 6% to najslabsza woda dla kolorow blond, majirel jest delikatan jesli chesz ciemniejszy odcien to 9.13 lub farba luo color 9.12 lub 9.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuję ślicznie ;-)))Majrel jesteś super!!!Jeśli kolorek wyjdzie ok i spasuje siostrze to jak ją trzymać przy następnych farbowaniach????A tak przy okazji jeśli ja bym chciała troszkę rozjaśnić swoje włoski-obecnie farbuję florideV z X-np też tym berlin DG2(moje to mysi blond) to jak trzymać farbkę i ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedziq
Serdecznie dziękuję mam nadzieję, że mój wybór w ogromie farb będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride - jesli twojej siostrze spasuje ten odcien to przy kolejnych farbowaniach naklada sie ja na odrost na 20 minut i pozniej na reszte wlosow na 10 minut, jesli chodzi o Ciebie to ten odcien teraz ci nie wyyjdzie bo masz je farbowane na ciemniejszy odcien musisz povczekac jakis czas az ten kolor wyblaknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
To znaczy ile czasu musiałoby upłynąć według Ciebie od farbowania żebym mogła położyć jaśniejszy kolorek np.berlin i ile go trzymać i jak???Pewnie najlepiej żeby włosy po obecnym farbowaniu(V i X) myć szamponem przeciwłupieżowym??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- teraz masz wlosy pewnie o dwa tony ciemniejsze od ocienia berlin wiec co najmniej dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
A jak wtedy tą jaśniejszą farbę trzymać,bo po 2 miesiącach to już będą dość widoczne odrosty????I prosiłabym jeszcze żebyś mi podała jakiś odnośnik na jakim poziomie może wyjść mi kolorek,bo wiem że będzie ciemniejszy niż na testerze(nie mówiąc już o kolorach na pudełku od farby).Dziękuję za cierpliwość i wszystkie odpowiedzi;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- odcien berlin wychodzi na poziomie 8 , jak ci sie juz wyplucze to nakladasz go na 15 minut na odrost i pozniej na kolejne 15 na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Majrel napisz mi jeszcze na poziomie mniej więcej której 8 może mi wyjść ten kolorek berlin-8.3,8.30 czy może zupełnie inny nr???A może lepszy byłby sam X Champagne-na jakim poziomie on by mi wyszedł???I czy nie byłby za żółty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- wszytkie odcienie tzn X oraz berlin sa na poziomie 8- jasny blond co w praktyce oznacza kolor posredni tzn ani jasny ani ciemny , raczej stonowany, odcien X jest typowo zlocistym - miodowym blondem na pewno nie zoltym, odcien berlin nr techn 8.32 jest odcieniem zlocisto- opalizujacym co w praktyce daje blond cieplo bezowo z nuta zlota bardzo oryginalny kolor, odcien majirela 8.30 to intensywny odcien zlota wpadajacego w zloto patynowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel Jeszcze raz dziękuję Ci ślicznie za cierpliwość i wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoc majirel
majrel czy jak kupie to 10.21 to za kazdym farbowaniem odrostow musze najpierw rozjasniac rozjasniaczem a potem polozyc farbe rozumiem.czy farby majiblond sa bez wczesniejszego rozjasniania?. jakie sa dobre rozjasniacze?? i jak dlugo mam trzymac na wlosach jeszcze nie mam odrostow a kolor mam cos jak na opakowaniu 9 ecxcellence .czy jak rozjasnia mi sie wlosy do zoltego rudego blondu tez mam klasc potem farbe ona to zneutalizuje ??kiedy uzylam rozjasniacze i mialam zolto pomarnmaczowe stad pytanie takie:).czy mocno wlosy sie zniszcza po rozjasnianiu i nakladaniu farby? czy musze farbowac tak co miesiac??jak ty zalecasz swoim klientkom dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×