Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Majrel wracam znowu do Ciebie po prośbie :). Trzech sprzedawców odpowiedziało mi, że kolorek 9.02 z majirela jest wycofany :(. Jaką farbą mogłabym uzyskać podobny kolor włosów, jak po richeese 9.02?? (może być lekko jaśnieszy). Doradź proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno - mam majirel 9.22, ale ona wydaje mi się zdecydowanie za ciemna - nie chcę już robić eksperymentów. Może ją z czymś połaczyć? Tylko z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marla111- co za glupoty ci mowia w tych sklepach odcien majirel 9.02 jest nadal w najnowszej paleci kolorow , jest tez dostepny na allegro tzn nie u wszystkich ale u paru co sprzedaja majirela 9.02 jest do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel właśnie trzech sprzedawców z Allegro odpowiedziało mi w ten sposób (mieli wiele pozytywnych komentarzy) u jednego z nich robiłam już parokrotnie zakupy. Też nic z tego nie rozumiem. Może to kolor rzadko kupowany i w ten sposób się tłumaczą. Nie mam pojęcia. No nic pogrzebię jeszcze raz na A i popytam. Dzięki Dobra Kobietko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Marla111- widzialam ze jest ten kolor w sklepie fryzjerskim w necie Pro-sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDewik
Witam Mairel! Mam pytanie a propos odżywek do wlosow.Mam włosy cienkie,przetłuszczajace przy skórze i suche końce, do ramion, rozjaśniane(balejaz plus color touch), używam odzywki z loreala profesionalnego (do wlosów uwrazliwionych(absolut repair) i od czasu do czasu maski z tej seri .Czy twoim zdaniem Revlon Professional EQUAVE HYDRONUTRITIVE byłby lepszy(maska i odzywka bez spłukiwania), czy moze do moich włosów cos innego byśmi poleciała z lini profesionalnych? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel od nich też dostałam odpowiedź odmowną. Wysłałam zapytania do wszystkich, w których ofercie wystepuje "mój" kolorek. Zobaczymy, ale obawiam się, że w przypadku gdy nic nie znajdę, nadal bedę Cię zadręczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofeee
Witam wszystkich serdecznie:) Majrel mam pytanko, myślę położyż sobie farbe loreala 9.0 tylko niewiem jakiej wody użyć. Teraz mam na wlosach sprany jasny blond z lorala z tych 10minutowych z hipermarketu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofeee
Chcę polożyć 9.0 z lorala majiler. Chcę uzyskać ładny naturalny jasniutki blond Help me:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyeS
Witaj majrel.poradz mi prosze odcien z farb majrel( najlepiej 1), ktory wychodzi podobnie: http://www.style-hair-magazine.com/images/dark-blonde-cindy-28623.jpg mam teraz pasemka(blond/braz), dlatego spytam czy spokojnie nalozyc na calosc na 30 min. i bedzie ok? boje sie ze zlapie tylko te blond a tych braz nie, wiec moze masz jakis pomysl.chcialabym tez sie dowiedziec czy woda 6% bedzie dobra?;P liczę na Ciebie Majrel.Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Kiedyś prosiłam Cię o poradę w uzyskaniu włosów Carmen Electry. http://www.xarj.net/wp-content/gallery/carmen/carmen-electra2.jpg Poradziłaś mi kolor Majiblond 921 z wodą 9%. Jednak znalazłam włosy jednej dziewczyny na innym portalu internetowym z kolorem majiblond 921 z 6% wodą i wyszedł dosyć jasno :( za jasno jak dla mnie :( to nadal był blond z lekkim przebłyskiem brązu http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=1395438&d=1206633157 Ja także mam blond włosy i dlatego chciałabym go zamienić na taki jak ma Carmen. Pomóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimond
Witam ja tez mam pytanie mianowicie czym róznia sie farby garnier naturals 111 nutrisse 111 belle color 111 niby tan sam numer nazwa inna czy maja te same odcienie czy raczej nie?? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyllixest
Witam ja tez mam pytanie mianowicie czym róznia sie farby garnier naturals 111 nutrisse 111 belle color 111 niby tan sam numer nazwa inna czy maja te same odcienie czy raczej nie?? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Belle color 111 bardziej rozjasnia wlosy niz 111 z nutrisse ale to jest ten sam refleks rozjasniajacego popielatego blondu, ale obecnie belle color jest wycofywana z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do coffee- odcien majirela 9.0 mieszasz z woda 6% z tym ze ten kolorek wychodzi troche ciemniej niz na testerku ale za to jest dosc naturalnym odcieniem blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ddewik- takie wlosy jak twoje nie lubia odzywek bez splukiwania poniewaz sa cienkiei na nich osadza sie pozniej silikon ktory nadmiernie obciaza, polecam ci odzywke w piance do wlosow farbowanych welli profesjonalnej z serii lifetex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDewik
Witam! Czy to o ta chodzi:http://www.allegro.pl/item901807710_wella_odzywcza_pianka_do_wl_farbowanych_lifetex.html. Dodam jeszcze ze myje wlosy co drugi dzień i kiedys mialam taka odzywke z welli do wlosów cienkich i delikatnych(tez linia profesjonalan) i slabo sie rozczesywały. I jaka by mi Pani poleciala maske( taka do używania raz w tygodniu )z linii profesjonalnej? z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDewik
Dodam jeszcze ze codziennie układam włosy na szczotke i susze suszarka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyeS
ponawiam posta: Witaj majrel.poradz mi prosze odcien z farb majrel( najlepiej 1), ktory wychodzi podobnie: http://www.style-hair-magazine.com/images/da rk-blonde-cindy-28623.jpg mam teraz pasemka(blond/braz), dlatego spytam czy spokojnie nalozyc na calosc na 30 min. i bedzie ok? boje sie ze zlapie tylko te blond a tych braz nie, wiec moze masz jakis pomysl.chcialabym tez sie dowiedziec czy woda 6% bedzie dobra?;P liczę na Ciebie Majrel.Pozdrawiam ewentualnie moze byc tez taki odcien blondu: http://moda.na14.pl/sklep/files/casting700_l oreal.jpg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aldyes- zadna farba blond nie pokryje ci brazowych psemek, musialabys te brazowe zdekoloryzowac , kolorek ktory ci sie tak podoba to 9.11 z majirela lub troszke ciemniejszy 8.11 ale te kolory tylko wyjda na tych partaiach wloswo gdzie sa blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do deewik- tak to ma byc ta odzywcza pianka z lifetexu, maski beda obciazac twoje wlosy ewentualnie maska zageszczajaca denisforce z loreala z serii expert nawilza i powoduje ze wlokno wlosa staje sie sprezyste i grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Kiedyś prosiłam Cię o poradę w uzyskaniu włosów Carmen Electry. http://www.xarj.net/wp-content/gallery/carme n/carmen-electra2.jpg Poradziłaś mi kolor Majiblond 921 z wodą 9%. Jednak znalazłam włosy jednej dziewczyny na innym portalu internetowym z kolorem majiblond 921 z 6% wodą i wyszedł dosyć jasno za jasno jak dla mnie to nadal był blond z lekkim przebłyskiem brązu http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?att achmentid=1395438&d=1206633157 Ja także mam blond włosy i dlatego chciałabym go zamienić na taki jak ma Carmen. Pomóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sanderaa- tak widuje czesto carmen elektre na ekranie bo mam mtvhd i ona ma dosc jasne wlosy, mialam klientki ktore robilły majiblondem 921 i kolorek wychodzil podobny, dodam tylko ze carmen ma dodatkowo balejaz na glowie a postawa to mniej wiecej ten odcien (921 majiblond), ewentualnie podobne cieplo bezowe refleksy daje odcien preference loreala Berlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimond
majrel dziekuje:) a co powiesz jeszcze na temat tej 111 naturalss? bo ona tez mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich a przede wszystkiem Majrel do której jak większość z nas mam pytanie. Szybko naświetle mój aktualny stan włosów. Fryzjerka postanowiła rozjaśnic moje włosy, które były zafarbowane mniej więcej na poziom 9. Uznała, że kolor jest nijaki. Zrobiła balejaż (rozjaśniacz + jakiś odcien blondu) jednak kolor uzyskany to biało-lekko pomarańczowy. Wydał mi się zbyt jasny i aż rażący. Sama w domu pokryłam go touchem welli 8/81 aby go trochę "przykurzyć". Efekt okropny. Te jasne paski zrobiły się szaro-zielone.Włosy ogólnie matowe i wyglądają obrzydliwie, bardzo nienaturalnie. Czy jest możliwość uzyskania z moich włosów takiego koloru jak poniżej w linku? Jak tak to proszę o jakieś wskazówki. http://kobieta.wp.pl/gid,11912304,img,11912307,kat,26405,galeriazdjecie.html?T=5 Jeszcze jedno pytanie odnośnie touch'a welli 7/89 - to jest druga moja koncepcja, gdyby te jasne okazały się zupełnym fiaskiem. Jakiego efektu po nim mogłabym się spodziewać? Dodam, że z natury moje włosy maja mysi kolor i pasują mi chłodne odcienie. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do olabra- niestety ale touch z welli zrobi w twoim przypadku jeszcze gorzej poniewaz jest to odcien szarosci i twoje wlosy moga byc sledynowo- szare ten odcien ladnie neutralizuje bardzo zolte wlosy ale nie takie jak Twoje tzn tam gdzie masz pasemka efekt bylby intensywny i niezbyt ladnyJa polecam ci odpowiednik color touch , z loreala diacolor -krem tonujacy bez amoniaku 9.02 ktory nada ladny opalizujaco - chlodny odcien bez efektu zielonkawej poswiaty dostepny na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiem
Witam:) Mam jedno pytanie...farbuję włosy excellence 10,21 i chciałabym uzyskać odcień trochę jaśniejszy, w podobnej tonacji,tj taki jaśniutki beżowy blondzik, nie złoty ale też nie popielaty... Mogłabyś polecić mi jakąś farbę...ewentualnie jakie odcienie miałabym zmieszać żeby taki ładny efekt uzyskać? Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×