Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do kinia- taki odcien jak na zdjeciu modelka ma balejaz wiec sama tego nie zrobisz, tonacja tego koloru to odcien miedzainego blondu z majirela 10.42 ale na twoich ciemny blond z natury nie bedzie takiego efektu wiec najlepiej jest zrobic balejaz u fryzjera w tonacji bardzo jasno miedzianego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agatka- preference hollywood wyjdzie jasniej poniewaz ta farba bardziej rozjasnia wlosy obydwie farby maj wode 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kinia- 8.3 majirel na Twoich wlosach nie wyjdzie tak poniewaz gama odcieni majirela zlociste nie jest seria rozjasniajaca a nalezy do serii podstawowe zlociste ktore dobrze kryja siwe wlosy a jesli nie masz siwizny to naturalne wlosy musza byc co najmniej na poziomie 8 - jasny blond ale zawsze mozesz sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kinia- taki blond jak na tym kolejnym zdejciu mozna uzyskac mieszanka serii majiblond 900s pomieszane z 902 z woda 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mogę spróbować na te moje włoski pokryte exellence7 mieszankę pół na pół exellence 10.21 i preference 01 (nie mogę tu dostać exellence 03)??? Jakie silne są tam wody? i jak długo trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
Droga Majrel! Mam włosy rozjaśnione jasny blond, z natury mam ciemny blond. Chciałabym mieć ładny odcień brązu. Podoba mi się toscane loreala (kasztanowy), lecz nie wiem, jak przyjmie się on na moich rozjaśnionych włosach. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
do Majrel Proszę o propozycję jakiegoś fajnego odcienia brązu (nie za ciemnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- nie mozna mieszac excellence creme z preference poniewaz preference to farba zelowa a excellence creme jest w kremie i nie sa one kompatybilne, ponadto preference 01 to odcien naturalny ktory wpada z zlocisty blond, to w takim razie pomieszaj ze soba preference 03 i preference o nazwie stockholm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do edi- odcien toscan powinien wyjsc ladnie z tym ze jest to odcien lekko kasztanowy czyli ciut cieply, ewentualnie z excellence creme 6.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kinia 92- ten odcein excellence jest fajny ale nie wyjdzie tak jak na zdjeciu bedzie bardziej stonowoany wpadajacy raczej w ciemny blond o takiej poswiacie, ewentulanie sproboj odcienia z prefeerence o nazwie Berlin jest to odcien zblizony do 8.3 majirela z tym ze preference silniej rozjasnia wlosy wiec odcein bedzie na twoich wlosach bardziej widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1990
jaki kolor osiagne farbujac wlosy naturalnie o odcieniu ciemny popielaty blond odcieniem 9.1(bardzo jasny popielaty blond) loreala ? czy wyjdzie z tego cos ladnego? bardzo prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel jeszcze jedno pytanie... hollywood z Loreala to odcień neutralny czy bardziej ciepły??? jeśli będzie lekko ciepły to nic byle nie żółty...bo powiem Ci że wypłukał mi się ten stalowy odcień już ale włosy wciąż wyglądają nienaturalnie bo są bardzo nierówne.... i powiedz z doświadczenia uważasz ze to ładny odcień ten preference 9???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry2o
witaj majrel moj kolor wloskow to obecnie sprany mrozny bez castinga,kolor jest lekko rudawy,taki średni blond. Dzis kupilam tez casting tylko ze 810 perlowy blond. jak uwazasz co z tego wyjdzie?chce jakos zneutralizowac ten rudy odcien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majirel ,juz jestem po dekolaryzacji, powiem ze nie jest zle, mam niby to jasniutki braz wpadajacy w rudy. Teraz zastanawiam się żeby zafarbowac majirel 8.2 z 8.1 , co myślisz o tym połaczeniu. Jaki wyjdzie z tego kolorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie chcialabym żeby ten kolor był matowy...co radzisz zeby wyszedl ładny, bardzo jasny brąz bez tych rudości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farby loreal i wogole produkty loreala to sukces bynajmniej dla mnie. Do wlosow uzywam tylko kosmetykow z tej serii. Polecam braz 5.3 swietny kolorek i resztki po farbowaniu szybko sie splukuja od razu za 1 plukaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienn.
Witaj Majrel! Prosze poradz jak uzyskac taki odcien blondu http://a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/041/445/41445308_1024.jpg?AWSAccessKeyId=0W17STEP45EAPG1VT202&Expires=1266793200&Signature=%2FYLiqSXmkj6YtgCyZZmJ%2B0z8LSM%3D czy tez cos takiego: http://a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/043/050/43050881_1024.jpg?AWSAccessKeyId=0W17STEP45EAPG1VT202&Expires=1266793200&Signature=rtCOIZ7XlAlcqel556wBMWk%2Ftso%3D -dodam ze zalezy mi zeby wychodzil naturalnie, bez zadnych rudosci z farb majrel- najlepiej jeden odcien ale komercyjne tez mnie interesuja ktore tak wychodza ..a i kolor jaki mam teraz na wlosach to sredni blond karmelowy.Z góry dziękuje i pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh prefeerence Berlin ten to będzie ciemniejszy bardzo niż na opakowaniu? Kurczee a coś bardziej w ten 7.31 żeby wpadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1990
blagam pomozcie mi:( czy ktos farbowal sie tym 9.1 na naturalnym ciemnym blondzie? co Wam wyszlo?:( blagam o pomoc bo boje sie rudego badz zoltego efektu koncowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiem
Karolinka, 9,1 jest popielatym odcieniem i na pewno nie wyjdzie Ci złoty ani żółty. Nie wiem na jakim poziomie złapie Ci na ciemnych blond włosach, czy wyjdzie jasny czy średni, ale na pewno będzie to ładny chłodny blond :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
Droga Majrel! Proszę o pomoc! Wczoraj mnie pokusiło i zrobiłam włosy mahoniem castinga(bo niby łagodniejszy niż farby, bez amoniaku) Sęk w tym,że wyglądam jak Michał Wiśniewski, tragedia! Nie wiem, co zrobić. Myłam włosy już kilka razy szamponem przeciwłupieżowym, ale czerwony kolor nadal jest. Może położyćna to jakiś inny szampon(żeby tak nie niszczyć włosów).Myślałam o ciemnym blondzie castinga. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
po kilkakrotnym umyciu głowy wyszły mi jasne pasemka ze starego balejażu, a pod nimi czerwień. okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do edi- lepiej pokryc te czerwien farba dobrze kryjaca, polecam excellence creme 7.1 ktory nada ciemny blond i zneutralizuje ten odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
dziękuję za radę, właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam toscane,mam nadzieję, że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olay
do majrel: od dłuższego czasu eksperymentuję z farbami w celu uzyskania mojego naturalnego koloru, jakim jest tzw. mysi blond. Aktualnie mam na sobie złoty blond. Zauważyłam, że moje włosy zaczynają być słabe, wypadają. Chciałabym jak najszybciej zakończyć przygodę z farbowaniem. Zakupiłam farbę Excellence 7, czy spełni ona moje oczekiwania? Bardzo proszę Cię o opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzz.
do Majrel: jak odcień z farb loreal excellence creme radzisz, jezeli chcialabym uzyskac ciemny blond zimny taki na poziomie7.1, bez rudosci.? pytam bo podobno ta farba wychodzi duuzo ciemniej niz na opakowaniu. a ten blond 7.1 podobno wychodzi braz;/ ? z góry Dziękuję za radę i czekam na odpowiedz;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majirel prosze powiedz co myslisz o polaczeniu odcieniow 8.2 i 8.1 jaki wyjdzie odcien na jasno brazowo- rudawnych wloskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×