Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witaj ponownie majrel, odpowiedz mi proszę tylko jeszcze na jedno pytanko. Jaki kolor powstanie po zmieszaniu diacoloru 9.01 z 9.03, a jaki z 9.01 z 9.13? W jakiej proporcji należny je mieszać pół na pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaa.
Witaj MAjrel! mam do Ciebie takie pytanie..powiedz mi jaki bedzie podobny odcien z farb goldwella, jak z maijrel 7.3-stare złoto. bo bardzo mi sie podoba ten odcień ale niestety u mnie sa farbki tylko z goldwella.Z gory dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaa.
albo z tej firmy : ALFAPARF EVOLUTION HAIR COLOR -tez by mnie interesował odcień;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoc majirel
nr 1. http://www.wallpaperez.info/wallpaper/celebrities/Jessica-Simpson-1444.jpg jaki to kolor wlosow?? jak uzyskac podobny.moje naturalne to ciemny blond po hollywood ,scandynawie robi mi sie na odroscie blond wpadajacy w zolc .03 prefenrence ,111 belle color dobrze mi rozjasniaja wlosy.obecnie mam na wlosach hollywod ktory przykrylam 9.1 z excellence ale juz sie spokal wiec jest taki blond jasny bez zolci ale ciagle to nie kolor ktory mi sie marzy.dzieki za pomoc w poblizu mam hurtownie fryzjerska moze tam bym dostala majrel farbe. inne kolory ktore mis ie tez podobaja nr.2 http://www.botoxcelebrities.com/wp-content/uploads/2009/07/heidi-klum-botox.jpg nr.3 http://www.harpersbazaar.com/cm/harpersbazaar/images/cf/HBZ0308BH004-de.jpg nr4. http://www.stylishandtrendy.com/wp-content/uploads/2009/07/ashley-olsen-style-statement-11.jpg dzieki raz jeszcze za poswiecony mi cza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do prosze o pomoc- wszytkie te jasniutkie chlodne blondy ze zdjec sa robione na silnie rozjasnionych uorzednio wlosach na ktory pozniej kladzie sie wybrany kolor majirela tzn 10.21 lub 9.02 10.13 ale tak jak napisalam wczesniej wstepnie trzeba dosc mocno rozjasnic wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lilka- z farb o zlocistym refleksie 7.3 z alfaparf jest tez 7.3 ewentualnie z farb sklepowych nutrisse creme garniera73 lub preference loreala odcien Floride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do betiem - jasniejszy blond od 10.21 w podobnej tonacji jest z kolestonu perfect welli 12/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie majrel, odpowiedz mi proszę tylko jeszcze na jedno pytanko. Jaki kolor powstanie po zmieszaniu diacoloru 9.01 z 9.03, a jaki z 9.01 z 9.13? W jakiej proporcji należny je mieszać pół na pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiem
Dziękuję za odpowiedź. A czy którąś z drogeryjnych, np garnier? ewentualnie majirel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Majrel za odpowiedź. Lepiej zawsze zapytać eksperta, bo zima niedługo się skończy i nie będzie można wszystkiego przykryć czapką:-). Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy mogę użyć diacoloru loreala 9.02 z wodą welli 1,9? Posiadam dużą pojemność i zastanawiam się czy dokupić kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimond
Majrel prosze powiedz ktora farba jest lepsza(łagodniejsza) GARNIER NATURALSS 111 CZY GARNIER NUTRISSE 111.Wypróbowalam tę nutrisse ładny odcien ,ciekawi mnie jeszcze ta NATURALSS 111 kłade wszystkie farby na uprzednio rozjasnione wlosy rozjasniaczem z 12% woda bo inaczej mam rude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, jestem na tym forum pierwszy raz i mam pytanie...z natury mam włosy średni blond, włosy miałam rozjaśniane gęstym balejażem wyszły pasemka białe,pomarańczowe i żółte...następnie nałożyłam excellence 9 i kolorek był ładny ale teraz troche zżółkł i chcłałabym troszke ochłodzić i wyrównać odcień...zastanawiam się nad Londa naturals color 12/9 perłowy blond...co TY o tym myślisz?? czy otrzymam jasny blond bez szarości ale który zneutralizuje i nada ładny blond moim włosom?? jak po tym odcieniu wyjdzie mi na tych najjaśniejszych pasemkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do olabra- tak mozesz uzyc wode z welli do diacoloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do diamond- zdecydowanie 111 nutrisse jest lagodniejsza, color natural jest kiepska farba do tego dosc mocna a kolory szybko sie wyplukuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agaatka- jak najbardziej londa naturals - perlowy blond pokryje ci te nierownosci i zneutralizuje cieple refleksy a tam gdzie sa najjasniejsze pasemka kolorek powinien byc platynowo- perlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do irenka 1986- po zmieszaniu diacoloru 9.01 z 9.13 otrzymasz chlodny bezowy odcien blondu, natomiast mieszajac 9.01 z 9.3 odcien moze byc takim przybrudzonym nieokreslonym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do betiem- z far garniera to bezowy blondzik nutrisse creme 98 co prawda nazwali go tam bardzo jasnym zlotym blondem ale nr techniczny tego koloru to 10.23 czyli opalizujaco- zloty co daje efekt jasniutkiego bezu , z majirela jasniejszy od excellence 10.21to majiblond 902 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiem
Bardzo dziękuję:) Super że jesteś...pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaxx.
Witam Cię Majrel.Ostatnio robilam wloski farba mairel 7.13a przed tym mialam dekoloryzacje-efekt w miare pokrylo, gdzies tam sie znajdzie jasne pasemko, ale chociaz jest juz jakas baza.. teraz chcialabym uzyc majrel 7.3 -i moje pytanie czy moge uzyc tego odcienia- czy nie wyjdzie mi ciemno, czy w ogole zlapie po tym ciemniejszym-7.13 i ujednolici mi kolor.Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna kombinacja, a mieszając diacolor 9.02 z 9.03? Dobrze myślę,że należny je mieszać pół na pół? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiinka.
Majrel prosze powiedz mi jaki odcien wlosow ma ta modelka- ta na poczatku teledysku,- dobrze widac 0:22: http://www.youtube.com/watch?v=mPDO2cOOtgA przepraszam ze zalaczam teledysk ale niestety nie moge znalec nic podobnego a poza tym dobrze zobaczysz;P chodzi mi o wlasnie taki bardzo naturalny odcien, i jaki najlepiej wybrac z farb majrel.? Postanowilam się Ciebie poradzić bo wiem, ze nie raz pomoglas moim kolezakom;D a poza tym jestes swietnym ekspertem;) Bardzo Ci dziękuję za chwilkę poswięconego mi czasu:)Pozdrawiam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoc majirel
dzieki majrel jaki rozjasniacz trzeba by kupic??? zobcze w hurtowni bo ja mieszkam za granica i tu ceny sa dosc duze ostatnio zapllacilam za samo sciecie wlosow 50 eur z wyszuszeniem i prostowaniem a farby jeszzce w lorealu to ze 100 eur wydam a ja teraz nnie mam kasy bo wydalam wszystko na wyprzedazach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzy80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzy80
czy robiąc same odrosty tonerem luo color P01 mogą użyć wody 12 % z loreala? nie będzie za mocna i ile trzymać za włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do goonzola- taki odcien ma farba majirel 9.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×