Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość kas_luk
wikusia23 ja mam termin tylko jeden na 7 maja jak nic nie ruszy to w sobote pojade na KTG mam bole wieczorami skurcze ale takie nie bolesne ... to moze do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dopakowuje torbe powoli i mam pare pytan. Dostalam na Łubinowej rozpiske co trzeba miec i mozecie mi wyjasnic dwie rzeczy z punktu rzeczy osobiste. Pierwsze ro podklady jednorazowe Semi a drugie to pieluchy bella! Pieluchy bella to sa takie duze zamiast powiedzmy podpasek po porodzie na krwawienie?? A te podklady to maja byc takie jakby do podlozenia jak sie np dziecko przewija ale mozna uzyc tez na lozko??? I czemu koniecznie semi?? i gdzie takie dostac?? Dzieki za odpowiedz ja wiem, ze to moze glupie pytania ale lepiej zapytac niz potem miec nie to co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
misiaqq Podkłady kupiłam w aptece z tym ze nazywaja sie SENI pakowane po 5 sztuk sa rozne wymiary ja mam akurat 90X60 to na łózko po porodzie, a zamiast podpasek bella mam inne tzw podkłady ginekologiczne ktore wlasnie wygladaja jak baaardzo duze chłonne podpaski takie same jak te z belli.Co do podkładów to w aptece bez problemu dostaniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaqq polecają bella - bo są tanie, a trzeba je dość czesto wymieniac - ja mialam dwie paczki, mialam tez specjalne podpaski poprodowe, ale jakos pieluszki bella bardziej mi odpowiadaly. Co do podkladow to w aptece bez problemu je dostaniesz - zaraz po porodzie \"leje jak z cebra\" wiec latwiej wymienic podklad nic na nowo ścielić łóżko. Widze że dziewczyny ucichły, mam nadzieje, że jesteście na łubinowej i cieszycie sie swoimi malenstwami!!! co do szczepien na menigokoki i pneumokoki - to super, że są, ale dodam, że szczepić można gdy nie ma przeciwskazan neurologicznych, wiec jakby co pytajcie lekarza, aby sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Co do belli to mam jedna paczke a druga innej firmy, podklady tez mam ale nie wiem jakiej firmy i zastanawialam sie czy to jakies super wazne ze sami pisza ze Semi pewnie jeszcze dla ulatwienia robiac literowke :) Co do naszych mamusiek oczekujacych to chyba sa juz po i na Łubinowej bo faktycznie cisza. Tak czy inaczej gratulacje bo dzielne byly bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kas luk a decydujesz sie na znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Jak do tej pory nawt nie mysłałam o braniu znieczulenia :))))) Pozytywne nastawienie i myslenie ze to bolii straaaaasznie zeby jak juz to milo sie rozczarowac ze nie bylo tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
ja myslalam nad znieczuleniem,ale doszlam do wniosku,ze postaram sie byc dzielna i wlasnymi silami urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Pewanie ze tak jak nie bedziemy mogly wytrzymac to sie posilimy a poki co pozytywne nastawienie ! :) Własnie byłam u lekarza ogolnego zeby mi l4 wypisal bo od jutrajuz nie mam i tylko sie niepotrzebnie zdenerwowalam bo usłyszalam ze powinnam juz byc na macierzynskim albo w szpitalu lezec a nie tak ! Na szczescie gardło mam chore wiec nie miala wyjscia ale z tymi zwolnieniami to jest jakas masakra najlepiej jakbym jutro w dzien terminu do pracy chyba poszla ! Rrrrr dostalam do 12 mała musi sie spieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
Tak to juz jest z tymi lekarzami,ale nie ma co sie teraz denerwowac:),kurcze u mnie nadal sie nic nie dzieje co do zapowiedzi porodu a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniferek79
Dziewczyny nie wiem co jest grane z tym L4 ale ja dostaję bez problemu od mojego lekarza.A nie powinnyście iść do swojego ginekologa? Przecież należy nam się aż do samego porodu. A zaplanowany termin to wiadomo że to jest data umowna i laski nie robią że przedłużą L4. A jeśli chodzi o internistów to niestety traktują nas jakbyśmy były chore na chorobę zakaźną:) Przekonałam się o tym jak poszłam, kiedy przeziębiłam się w II trymestrze ciąży, to dostałam tylko pakiet tabletek ochronnych:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniferek79
A i mam pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś wie może jak to jest ze zwolnieniem po porodzie dla tatusia:)) Wiem, że można otrzymać od lekarza L4 na 14 dni, coś w rodzaju opiekuńczego na żonę po porodzie. Natomiast chodzi mi o coś w rodzaju urlopu okolicznościowego. Wiem, że do tej pory to były chyba dwa dni. natomiast po zmianie ustawy z początku 2009 roku to się zmieniło i ten urlop się wydłużył do 5 dni. Gdzieś czytałam na ten temat ale niestety już nie pamiętam gdzie a potrzebuje tej ustawy pilnie. Może ktoś z was orientuje się w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Ajj ci lekarze to juz sami nie wiedza ginekolog ktory prowadzil moja ciaze powiedzial ze L4 daje mi do dnia przed terminem w dniu terminu mam sie zglosic u niego w szpitalu ! A sam przed chwila tlumaczyl mi ze to data umowna i po niej mam jeszcze dwa tyg !!! Wiec zapytalam dlaczego w takim razie mam sie klasc do szpitala i czekac tam na cud jesli to samo moge robic w domu a do szpitala zglaszac sie na kontrole to juz jakies dziwne glupawe odpowiedzi uslyszalam ze jeszcze chyba sobie i dziecku chce zaszkodzic !!! I ogolny tez mi dzis powiedzial ze w dniu terminu to kobiety powinny lezec w szpitalach albo na macierzynskim rrrrr.... a co do tego urlopu to przyznam ze pierwsze slysze ze sie cos zmienilo i chetnie sama sie dowiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kas luk masz juz jakies oznaki poprzedzajace porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
wikusia23 2 tygodnie temu po badaniu gin miałam 2 dni plamienia bo szyjka juz byla miekka a od kilku dni czesciej bywam w toalecie wiec moze org sie juz oczyszcza do tego mała bardzo gniecie w dół ale juz kilka dni tak jest wiec sama nie wiem ... A jak to jest u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
u mnie prawie nie ma zadnych tyle tylko,ze czesciej chodze do ubikacji i od wczoraj sie jakos inaczej czuje,ale trudno okreslic jak,no i dzisiaj mam pobolewania jak przy miesiaczce czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kas luk a ty juz na porodowce,ze tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
wikusia23 Chciałabym :) jak narazie cisza ... brzucho wczoraj bolało jak na okres ale to by było na tyle do soboty poczekam i pojade na KTG jak sobie pomysle ze wg mojego lekarza prowadzacego od dzisi mialabym lezec juz w szpitalu to mnie nerwy biora a tak sobie w domku spokojnie czekam ... a Ty kiedy sie wybierasz na łubinowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
no ja mam dzisiaj wizyte u dr.Wieczorka,zobaczymy co mi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda168
cześc dziewczyny, jestem stałą pacjentką dr wieczorka, niestety z racji podwyżki ceny za jegoo wizytę, chciałabym zmienić lekarza,nie każdego stac żeby na dzień dobry dać 200 zł za sprawdzenie stanu zdrowia dzidziusia, bo rownie dobrze może to zrobić lekarz który bierze 100 zł za wizyte. No nieważne, chciałam zapytać czy któraś z Was się przenosiła do innego lekarza? jacy lekarze jeszcze przyjmują na lubinowej, który jest wart polecenia i ile biorą za wizytę? jestem w 29 tygodniu ciąży a z tego co wiem później dr wieczorek zaleca wizyty co dwa tygodnie, mnie po prostu nie stac na to żeby wywalać 400 zł miesięcznie na jego życzenie. Slyszałam że którys bierze 130 zł ale nie wiem dlatego piszę tutaj. Chciałabym jednak rodzić na Łubinowej zwłaszcza że juz kupę kasy tam zostawiłam. Prosze odpiszcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wiem co czujesz bo ja też chodzę do dr wieczorka ale u mnie już prawie finisz więc zmieniać nie bedę, ale moja przyjaciółka chodziła do dr Kozy, który też tam pracuje, natomiast przyjmuje na Mariackiej, koszt wizyty na dzień dzisiejszy to 130 zł. Krzysztof Koza ul. Mariacka 36/6 40-001 Katowice e-mail: kkoza66@wp.pl tel.: 0 664 195 938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda168
dzięki za informacje, a można później normalnie rodzić na łubinowej? daje może jakies skierowanie czy coś? trochę mi niezręcznie tak nagle sie przenosić :/ i to jeszcze na samej końcówce. Poza tym co ja mu powiem? bo dr. Wieczorek ma za drogo? :P a to prawda że pod koniec wizyty są co dwa tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak napewno dostaniesz od niego skierownie, ja jestem w 36 tygodniu i 11.05 mam kolejną wizyte u dr wieczorka , od czasu jak się do niego przeniosłam mam wyznaczane wizyty co 3 tygodnie, zobaczymy co powie w poniedziałek. poniżej podaje ci strone www dr kozy http://www.krzysztofkoza.ginweb.pl/, myśle że spokojnie możesz mu powiedzieć dlaczego przyszłaś do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia1978
Ja dziewczyny moge polecić Dr.Bystrzejewskiego współpracuje ze szpitalem i daje skierowania do szpitala na łubinowej:) Koszt pierwszej wizyty-100zł a każdej kolejnej 80zł Osobiscie cała ciąże prowadzę u niego i mogę z czystym sumieniem polecić.W/w lekarz przyjmuje niestety tylko w chorzowie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cala ciaze prowadzilam u swojego lekarza. Potem obdzwonilam podanych na stronie Łubinowej i sprawdzajac opinie na necie wybralam dr Koze. Pierwsza wizyte u niego mialam w 34 tyg. TEraz jestem w 36 mam wizyte za dwa tyg druga u dr Kozy i to ma byc juz ostatnia przed porodem tak powiedzial. Na pierwszej wizycie dal mi juz skierowanie do porodu na Łubinowej!!!! Koszt wizyty z USG i badaniem to 130zl. Facet jest naprawde super mily kontaktowy i bardzo kompetentny. Mozna zapytac o wszystko a odpowiedz jest taka ze wiesz o co chodzi ( czasami u lek to roznie bywa) No i przyjmuje w centrum Katowic wiec latwo dojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kas luk cos cichutko jestes chyba juz jestes na Lubinowej ze swoim malenstwem:)ja niestety jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
wikusia23 A jak po wizycie jakies nowe wiadomosci co ile masz sie zglaszac na badania ? U mnie nic bardzo w nocy gniotła mi dół brzucha przyznam ze obudzilo mnie to kilka razy i nie bylo przyjemne ale przeszlo i dalej czekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kazal mi jeszcze czekac,niby sie jeszcze tam nic nie dzieje,ja mam drugi termin ten bardziej wiarygodny na 15 i jak do 25 nic sie nie bedzie dziac to wtedy juz zostaje w szpitalu no i kazal mi przyjsc 15 z samego rana ,bedzie mi ktg wykonywal i jeszcze cos tam,moj syn bardzo szybko przybiera na wadze bo juz wazy 4050 i lekarz powiedzial,ze lepiej by bylo dla mnie zebym juz urodzila bo jak przetrzymam jeszcze pare dni to bedziemy sie zastanawiac nad cesarka:(,a z tym gnieceniem w dole brzucha to ja tez tak mam juz pare dni i to strasznie boli,nie moge normalnie sie wyspac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
No to duzy chłopak faktycznie ... ale czasem tak jest ze ta waga z usg sie nie sprawdza wiec moze nie bedzie tak zle i ominie cie cesarka pogoń troche małego ;) No gniecenie nie przyjemne ... jakos przetrzymamy to juz zawsze blizej konca wiec damy rade ciekawe co mi tam jutro wyjdzie na badaniu ... i ile moja córa wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
daj znac jak juz bedziesz po badaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×