Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość IwonaAAa
MaŁa__AgAtka ja miałam ostatnią wizytę w 31 tyg i wtedy mała ważyła 1700g. Ale jak lekarz Nam pokazywał jaka rozpiętość wagowa jest przy USG to może być -/+ 300g więc to dużo. Poza tym to tylko szacunkowa waga z różnych pomiarów a jak będzie na prawdę to dowiemy się przy porodzie :) Ja przytyłam dużo, niestety mam tendencję do tycia a i ciążę mam taką "ostrożną" muszę na siebie uważać więc ruchu nie mam prawie w cale, no i kg poleciały :( Brzuszek na początku miałam mały a teraz wydaje mi się, że nawet duży... Dzidzie mają wystarczająco dużo miejsca, pomyśl jak mało będą miały za 4 tyg :o hihihi Też sugeruję się terminem z OM, ten z USG może się zmieniać bo a to błąd pomiaru, a to inny program do przeliczania wagi dziecka, a to dzidzia w tydzień przybierze więcej a w drugi mniej... to są tylko wyliczenia szacunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
Dziękuję za życzenia.; ) Dobrze jest zabrać jeszcze do Kliniki trzy pieluszki tetrowe-podłożycie sobie jak będziecie karmić pod drugą pierś. Nie pisałam bo zmogła mnie wysoka temperatura okazało się,że muszę kupić sobie odciągacz do mleka. (jak kupicie wcześniej nie będziecie miały takich problemów jak ja-teraz muszę brać antybiotyk:( Co do porodu poszło w ekspresowym tempie-o czwartej rano odeszły mnie wody, ledwo zdążyłam dojechać do kliniki:) 6:30 byłam już na porodówce a 7:15 miałam małą koło siebie. Ostatnia faza porodu trwała u mnie 5 minut. Mała dostała 10 punktów, a ja bez nacięć, szycia-poruszałam się jak na wybiegu-każdej z Was życzę takiego porodu i takiego samopoczucia. Szczęście mi dopisało, bo poród odbierała Pani Sabina, która o ósmej kończyła dyżur:):) Jest naprawdę wyjątkowa osobą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Mamusie - te już z maleństwami (gratuluję wszystkim:) ) i jeszcze w dwupaku jestem tu z Wami na bieżąco, choć udzielam się troszkę mniej;) u mnie stuknął 37 tydzień, termin z OM na 18go czerwca, córunia malutka, ale wierzę, że mój Krasnoludek jeszcze nabierze masy ciałka:) miłej niedzieli dla wszystkich Łubinówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antlia
Witam ja na dziś mam termin, rano o 10.00 byłam na KTG szyjka skrócona i miękka rozwarcie na 2 palce ale bez skurczy;/ czyli nadal czekamy następne KTG we wtorek..oby do tego czasu mała chciała wyjść..Pozdroffka dla wszystkich oczekujących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam KTG od jutra. czy nie będzie problemu jak zadzwonię jutro rano i się umówię? umawiają na którą godzinę? raczej wieczorami czy rano? czy jak mi pasuje? Mania zazdroszczę tak expressowego porodu.Powodzenia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antlia
w tyg KTG od 15.00 chyba do 18.30 ale ja sie zapisywałam na 1 badanie 2 dni wcześniej.. myślę ze raczej nie ma problemu jak zadzwonisz jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zadzwonię jutro z rańca.:) chociaż szczerze mówiąc myślałam, że do późniejszej godziny je wykonują. no nic dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antlia
nie ma za co.. daj znać jutro co i jak u Ciebie:) może na porodówce sie spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znać na bank . ino u mnie żadnego rozwarcia ani nic;/ tak było przynajmniej w pt.. także nie sądzę, że się wiele zmieniło... no, ale może... trza być dobrej myśli.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka86
MaŁa__AgAtka mamy podobny termin mi wychodzi z OM 13 lipca, też chodzę do Ś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
ufff... ale pogoda.. duszno, parno a ja jak ta lokomotywa chodzę i sapię... dziś zamiast stóp mam wielkie naleśniki a kostki wyglądają jak pączki w tłusty czwartek... no pięknie! jak tak ma wyglądać ostatni miesiąc ciąży to ja dziękuję bardzo!!!!! I niech mi jeszcze ktoś powie, że ciąża to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka86
Współczuję Ci CynyMini i wszystkim kobietkom które mają takie opuchnięcia, ja jak na razie nie wiem co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaAAa
Cześć dziewczynki. Jak minął weekend? Mam takie głupie pytanie do tych dziewczyn, które chodzą do dr Ślęczki... Jestem bardzo nieśmiała i ogólnie nie lubię komuś przeszkadzać dlatego mam problem z dzwonieniem do lekarza w sprawach, które mnie nurtują a i nie stać mnie na dodatkowe wizyty tylko po to żeby lekarz popukał mnie w głowę za przewrażliwienie :D Czy lekarz Wam mówił kiedy ewentualnie NIE można do niego dzwonić? Czy On ma jakiś stały harmonogram pracy? Teraz już jest taki etap, że wszystko może się u mnie zdarzyć a ja nadal mam opory przed dzwonieniem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
Ja co prawda jeszcze nie miałam potrzeby by do niego dzwonić ale jasno i wyraźnie mówił (podając swoją wizytówkę na pierwszej wizycie) żeby dzwonić, o każdej porze dnia i nocy jak pojawi się jakiś problem. Myślę, że poza wizytami odpowiada również o nasz komfort psychiczny :P ... Jak będzie jakaś stresująca i niejasna sytuacja to dzwoń, na pewno nie będziesz pierwsza i nie ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie zgadzam się z CYNImini. Mi jak dawał swoją wizytowke, to również mówił że jak cokolwiek będzie się dzialo to dzwonic obojętnie o jakiej porze. Także jak coś się dzieje to dzwoń, żebyś Ty się później nie musiała "pukać" że nie zadzwoniłaś:) No chyba że może my an forum możemy Ci jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaAAa
Dzięki Dziewczyny za odpowiedź! Fakt, Nam też powiedział że można dzwonić o każdej porze ale ja mam tak, że zanim się zbiorę do tel to mijają wieki... Na razie nic się nie dzieje złego. Dziś tylko strasznie mi duszno było i osunęłam się będąc w sklepie o ladę... Pan ze sklepu podwiózł mnie do domu... Troszkę się przestraszyłam ale na szczęście nie straciłam przytomności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam się :) Jestem tu nowa, termin mam na 24 czerwca, ale wszystko wskazuje na to ze szykuje się u mnie cesarka, bo mój Maluch na tyłku siedzi :( Więc od kilku dni wyczytuję tu wszystko co dotyczy cesarek na Łubinowej. Mój lekarz tam pracuje, wczesniej pracował w Bogucicach i to tam chciałam rodzić, jesli naturalnie, ale niestety wizja niechcianego cc wisi nade mną ;( Bo raczej już mała szansa, ze Maluch się odwróci. Jestem w 35t4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ohh czuję, że magart powiła dziecię bo nic nie pisze chyba już od 2 dni :) także czekam, aż wejdzie i napisze dobre informacje.🌼 dziś wieczorkiem jadę na to KTG- już się umówiłam. zobaczymy czego się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
weroNIKA trzymam kciuki za pozytywne info, może Cię zostawią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
dziewczyny te już po porodzie, ja mam może głupie pytanie (wiem że rzadko się udzielam na tym forum ale podczytuje regularnie:))ale jakie wam się majtki sprawdziły- jednorazowe, wielorazowe, bawełniane? w sumie jeszcze do porodu mam 3 miesiące no ale w końcu zaczynam się lekko denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Gosiek;) karwenka- myślę, że takie pytania to najlepiej zadać w temacie ' Rozpakowane z Łubinowej' bo tu to większość świeżynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
wero Nika co fakt to fakt:) oczywiście do forum rozpakowanych nie doszłam, skupiłam się na razie na porodowym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
karwenka Swoje normalne majtki możesz mieć do chwili przejścia na salę porodową, potem po porodzie majtki jednorazowe świetnie przytrzymują te gigant podpaski belli no i też lepiej wziąć ich więcej ja miałam jedną paczkę myślałam że jedne majtki na dzień wystarczą, ale przy tym co schodzi po porodzie i jakie ilości to zdaża się, że zmieniasz je 3/4 razy dziennie jak podpaska nie wytrzyma i coś się poplami... Mi mąż musiał zakupić i dowieźć, a wiesz jak to z facetami :-) Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karwenko, na Łubinowej chcą te siateczkowe, tak? One nie są bawełniane. I znowu, zależy z kim rozmawiasz, taką dostaniesz odpowiedź :) Moja położna twierdzi, że siateczkowe utrudniają późniejsze gojenie się ewentualnych ran i każdej mamie, do której chodzi z wizytą, radzi zakładać bawełniane. I bądź tu mądra :) Ha, wygląda na to, że doktor Koza podniósł cenę. 140,00 zł. Megi_29, wspaniale, że masz to już za sobą. Moje najserdeczniejsze gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karwenka, ja miałam siateczkowe i zuzyłam 2 paczki czyli 14 sztuk.jak dla mnie sprawdziły się wysmienicie.Ja miałam wprawdzie cc ale połóg wygląda identycznie.Podpaski gigant Belli świetnie były podtrzymywane przez te majtolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x-ray girl a jaki miałaś rozmiar tych majtek? może głupie pytanie, ale nie wiem czy po cc lepiej żeby były one jak największe, czy jak najmniejsze, żeby nie nachodziły na ranę po cięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nawet nie wiecie Mamusie, jak pomagacie wszystkimi radami:) A co najlepsze, te wszystkie niby głupie pytania, najbardziej mnie ciekawią:) Bo kto, jak nie doświadczone Łubinówki może nam powiedzieć, co tak naprawdę jest/nie jest potrzebne, jakie majtolki/podkłady i inne gadżety. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekk
Najlepsze majtki to majtki siateczkowe te, nie uciskaja nigdzie i niczego, praktycznie ich nie czuc ze sie je ma, ladnie podtrzymuja podpaske, sa przewiewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekk
Majtki siateczkowe sa wysokie wiec rany po cieciu nie podrazniaja, Ja kupowalam rozmiar L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×