Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość buziaczekk
Na KTG mozna pojechac obojetnie kiedy sie chce, tam zawsze sa polozne wiec ktoras KTG podepnie i sobie pojdzie, potem przyjdzie, sciagnie z oddzialu lekarza i lekarz sprawdzi wynik zapisu KTG robia zaraz obok rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
dziękuję wszystkim za odpowiedź- no i problem wyjaśniony, trzeba zakupić majtachy w większych ilościach:) pewnie na allegro zamówię , tylko może wcześniej gdzieś w sklepie kupię pojedyńcze szt żeby rozmiar dobrać. ja teraz chyba już co najmniej L. dr koza podniósł cenę? jeszcze w połowie maja płaciłam 130. kurcze normalnie żeby urodzić to trzeba bank rozbić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaAAa
Mam nadzieję, że dr Ślęczka nie podniósł ceny 200zł to i tak koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Czesc Dziewczyny! 21.05 o 14.05 urodzilam synka Darka. Od wczoraj jestesmy w domku. Na razie w telegraficznym skrocie napisze, ze szpital moge polecic na 100%. Personel rewelacyjny na 6 z plusem. Warunki świetne. Ciepła woda byla zawsze, obiadki po mnie Mąż dojadał. Jestem bardzo zadowolona. Nie zdarzylam wziac ZZO, ale i tak dalam cegielke. Uwazam, ze im sie naprawde nalezy. Udalo mi sie urodzic po ludzku i jestem mega zadowolona. Jeśli, któraś sie martwi czy dobrze wybrala szpital to naprawde nie ma o co :) Pozdrawiam! Wiecej szczegolow napisze jak sie ogarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart, moje gratulacje:):):) super, że masz już maleństwo przy sobie - dużo zdrówka i snu Wam życzę. A wrażenia z kliniki mogą tylko nas cieszyć. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaAAa
magart moje najszczersze GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart - Gratuluje !! Dziewczyny, dziękuję Wam serdecznie za gratulacje i życzenia. Co do majtek to ja miałam Molipants, sprawdziły się idealnie. Można je prać, ale ja w szpitalu wyrzucałam. http://www.doz.pl/apteka/p49007-Molipants_majtki_siatkowe_medium_3_szt Na oddziale poporodowym jest bardzo ciepło. Dzieci ubieraliśmy w body z krótkim rękawkiem, tak polecały Panie od noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart ogromne GRATULACJE :) megi_29 a powiedz mi czy body nie przeszkadza przy kikucie pępowinowym? Bo nastawiłam się bardziej na koszulki do szpitala....ale body też mam. Dwa dni do wizyty, może już będą jakieś ustalenia co do cc. Strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Rzeczywiscie teraz na salach jest mega gorąco. Moj mały od drugiego dnia też był bardzo lekko ubierany. Ostatniego dnia to juz lezal w pampersie pod tetrą. Okna musiały być otwarte a najczęściej to robilysmy i tak przeciag zeby bylo czym oddychac. Ja zrobilam taki blad, ze nie wzielam od razu dwoch paczek seni ze soba. Przy porodzie poszla mi polowa paczki i byl pozniej problem... Przy takich upalach zapotrzebowanie na wode mineralna bylo w sumie nie do zaspokojenia - warto miec zapas po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magart, Ty fuksiaro :D Urodziłaś prawie w swoim terminie :D Znaczy udało Ci się zając termin Wero NIKI ;) Buziaki dla Was obojga. Jak tam maluch, zdrowy? Wczoraj doktor Koza skasował mi 140,00 zł, chyba że pomylił się przy wydawaniu reszty ze 150,00zł :p Rachunku z kasy fiskalnej nie dostałam, a w sumie od maja powinny już być w prywatnych gabinetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z doświadczeniem:) a mam pytanie o te podkłady seni (już wiem, że lepiej mieć dwa opakowania). Czyli 10 szt wystarczy? I jaki rozmiar? Ja mam 60x60, ale wiem, że są też większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekk
Dr. Koza podniosl sobie cene ? a na ile dokladnie bo w szoku jestem, przeciez i tak duzo bral! 130 zl to duzo, to ile teraz bierze za wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekk
Podklady Semi najllepiej jest miec te najwieksze rozmiarowo... Mi i przy pierwszym i przy drugim porodzie wystarczyla 1 paczka a jeszcze zostalo, ale mozna kupic 2 paczki bo to zawsze sie przyda do przewijania dziecka do podlozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Ja miałam seni 60 na 90 tak jak chyba jest napisane na wyprawce. Maluszek zdrowy. Na Łubinowej zrobili mu full service - badanie sluchu, usg bioderek, szczepienia, badania pediatryczne. Wszystko dokladnie tlumczyli takze naprawde komfortowo - nikogo nie trzeba bylo gonic po informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
Magart gratulacje:):) Moja kruszynka dostała żółtaczki więc musiałam zostać z nią dłużej, ale dziki temu pępek miałam już spoko, a jak Ty sobie radzisz z pielęgnacją pępka? Maj był taki obstawiony-a tu dzieciaki same rozładowały tłok na porodówce-ja dwa tygodnie wcześniej, Ty o czasie ,a Wero Nika postanowiła ostatnia (trzymam kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny jestem tu nowa i w pazdzierniku mam rodzic na lubinowej prosze opowiedzcie mi jak tam jest ...dodam ze to moje pierwsze dziecko i strasznie sie boje prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za info o seni - już wiem, żeby dokupić większe:) majjja54321, dobrze trafiłaś:) Tu doświadczone łubinówki opisują wszystko co i jak, więc możesz być spokojna myślę. Z tego co tu doczytasz sama wywnioskujesz, to naprawdę świetna klinika. A i sporo nas tu, pierwiastek i oczekujących (jak ja:) ) więc śledź topik i bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany czytam ze tu juz wszystkie urodzily....Gratulacje dla wszystkich mam... a moze ktos ma termin na pazdziernik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
a na którego października masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
majjja54321 - nie wszystkie juz urodzily :) Jeszcze wiele dziewczyn czeka, przbedzie napewno nowych takze sie nie martw. Ciekawe jak tam wero nika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 20 i juz sie strasznie boje i obawiam jak to bedzie....i jak tam w szpitalu jest...jedni narzekaja a drudzy chwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenna1 body nie przeszkadza przy kikucie pępowinowym, moja Kamilka ma na nim klamerkę. Podkłady Semi miałam największe czyli 6ox90. Po porodzie zużywałam dwie koszule dziennie. Było tak gorąco, że brałam prysznic dwa razy dziennie. Dodatkowo karmienie piersią potęguje to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi_29 kurcze to rzeczywiście żaden konfort trafić akurat na upały. Szkoda, że klimy nie ma hihi. Aż się boję tych 12h leżenia w upale bez możliwości ruszenia się. majjja witaj, do pazdziernika to mnostwo dziewczyn na pewno przybedzie, poczytaj wątek kilkanaście/dziesiąt ;) stron do tyły a na pewno dużo wątpliwości rozwiejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczkku, tak jak pisałam, doktor Koza ode mnie zainkasował 140,00 zł. Nie jest to jakaś drastyczna podwyżka, ale dobrze jest być przygotowana ;) Wero NIKA się nie odzywa, może tez jest już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart Gratulacje!!! I co widac ze zdązyłas z tego Zabrza na czas;) Pozdrawiam Ciebie i maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenna1 Ja miałam taki rozmiar jak w ciązy nosiłaam czyli 38 ale dodać musze ,ze w ciązy wymiary mojej pupy sie nie zmieniły akurat.I te majteczki są dość rozciagliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
majjja54321 ja mam termin na wrzesień i mam nadzieję ze do terminu wytrzymam nierozpakowana, co prawda często na forum się nie udzielam ale podczytuje regularnie, bo naprawdę od mam rozpakowanych mozna się dużo dowiedzieć. więc uszy do góry, poczytaj sobie wątek to na pewno ci się wiele rzeczy rozjaśni- tak jak np mi z tymi majtkami:) ciekawe właśnie co z kasami fiskalnymi w gabinetach, też czytałam ze powinny się pojawić a podkładów semi faktycznie dobrze mieć zapas- ja pamiętam ze przy pierwszym porodzie był to też komfort psychiczny, że nie poplami się pościeli jak człowiek się kreci- a to jest akurat rzecz która przy maluchu się przydaje i na pewno się ich nie wyrzuci do kosza w razie zakupu kilku za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej no ja w klinice na Fabrycznej, u lekarza z Łubinowej, faktycznie od maja dostaję paragon fiskalny za wizytę, sama byłam zaskoczona, nie wiedziałam ze taki wymóg:) I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
Hej ! Podkłady semi, które mi zostały podzieliłam na 4 części i wykorzystuję jak przewijam małą, bardzo przydatne:) polecam-dupeczkę czasami trzeba maluchowi przewietrzyć od tych pampersów a i pępek też powinien pooddychać. Pozdrawiam Wszystkie i trzymam za Was kciuki:) Rzadko zaglądam, ale karmie więc trudno znaleźć czas:) Widzę,że WERO chyba rodzi, a może już po. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×