Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

choc_ella tak masz rację, moja mama czasem się już śmieje co ja znowu nowego wymyślę coraz to nowsze produkty, ona wychowała dwójkę dzieci bez takich ceregieli, choć przyznała że jednorazowe pieluszki, kapturki na sutki to bardzo dobre produkty nowych pokoleń. Podobnie jak podpaski i tampony, ona musiała używać waty którą w połowie dnia miała już na plecach hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak:D kiedyś królowała wata, hehe A z tymi kosmetykami dla siebie i maluszka to też spokojnie, ja w napadzie zakupowym kupiłam chyba wszystko, co było na liście niezbędnika dla Malucha. I tak zostałam z kapturkami na sutki (których nie potrzebuję - Nadia sama pięknie się przystawia do piersi), jednym opakowaniem bella mama (zawsze to lepiej 3 paczki niż polecane dwie, echhhh). Dobrze, że podkłady semi wykorzystałam. I laktatora na gorąco i na długo przed nie kupowałam. Pierwsze dziecko, pierwsze pomyłki. I nie ostatnie pewnie. I jedno i drugie;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20czerwca- powodzenia! Trzymam kciuki za szybki i sprawny przebieg choc_ella - ja właśnie mam tylko te gaziki nasączone z LEKO. Myślisz, że wystarczą? Czy może jednak kupić spray? Dziś troszkę się zezłościłam (z powodu braku informacji, które powinien udzielić lekarz) ale i ucieszyłam. Bakterie w moczu prawdopodobnie mogą być wynikiem złego pobierania "materiału". Nie wiedziałam, że należy pobierać mocz ze środkowego strumienia bo w tym pierwszym to zawsze są bakterie i często wydzielina z pochwy. Jutro oddam właściwie pobrany mocz i może okaże się że bakterii brak. Ale że już jeden antybiotyk zjadłam to nie wspomnę :/ Pytanie do Was: Czy któraś też ma ciągłe akcje przeczyszczające. W toalecie przez cały okres ciąży nie miałam problemów ale ostatnio to "czyszczenie" organizmu jeszcze bardziej się wzmogło i zastanawiam się nad istotą tego stanu. Może za duży obiad zjadłam, a może to przez poziomki z ogródka... ehhh I jeszcze mój nowy nawyk: Codziennie rano budzę się i sprawdzam przed lustrem czy brzuch przypadkiem nie opadł... Puki co nigdzie nie powędrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYNIminii, myślę że tak, choć może warto jeszcze coś (choćby ten tańszy osept) do dezynfekowania w aerozolu. Za radą położnej czyściłam też patyczkiem do uszu psikniętym właśnie czymś z sprayu. U nas pępuszek szybko zagoił się i wygląda idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
A ogólnie to pokoje ilu osobowe są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Strasznie się boje naturalnego porodu, ostatni doktor Ś. powiedział, że zobaczymy jak w 32 tyg. dziecko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYNIminii skąd ja to znam :( Też codziennie sprawdzam, czy brzuch przypadkiem nie jest niżej... Cieszę się na każdy ból podbrzusza jaki mnie atakuje, ale za chwile przechodzi i się nie powtarza... Ja nie mam biegunek (już) ale też nie mam problemów w wc, myślę, że to właśnie dzięki owockom :) Poza tym koleżanka mi mówiła, że nawet 2 tyg przed porodem organizm się oczyszcza :) więc może to dobry omen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi chyba z tym porodem nie po drodze, bo zatwardzenie jak było tak jest dalej ;) ale w sumie ok bo mam czas tego wirusa wykończyć dziewczyny czy mąż po porodzie przydaje się w domu i ile wolnego Wasi mężowie brali lub będą brali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolla5 a próbowałaś najeść się truskawek? Albo polecam przegotowaną ciepłą wodę z cytryną na czczo :) Dziś próbowałam robić przysiady przy krześle... Jezu! moje kolana odmówiły współpracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolla5 - jak już pisałam wcześniej mój M dostanie 14 dni opieki nade mną. Takie L4 wypisuje/przyznaje lekarz prowadzący lub przyjmujący poród. truskaweczka08 - taki stan rzeczy faktycznie może być całkiem niezły dla organizmu. Szkoda tylko, że w moim przypadku czuje potrzebę uzupełniania kalorii i tym samym co chwilę coś podjadam. Chciałabym znać jakiś sposób na przyśpieszenie porodu bo marzę o rozpoczęciu nowego życia we troje i ... powrocie do własnej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
podobno napar z liści malin przyspiesza i ułatwia poród moje 3 koleżanki polecają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Dziewczyny czy ten octenistept i asept to jest do przemywania dziecku pępka po urodzeniu??? on jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia123 octenisept polecała położna na szkole rodzenia, a ten drugi farmaceutka w aptece. oba bezpieczne i na stronach internetowych aptek polecane do pępka noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki niestety na pewno opieka tatusia jest platna 80%, ale mysle ze to nie wazne. Wazne ze beda z nami w tych momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80% i jest to L4 dla taty. od przyszłego pn 27.06 do 18 lipca. dr Guzikowski jest na urlopie. yenna kup sobie herbatkę z hippa na laktację. i przystawiaj malucha jak najczęściej. IwonaAAa po to jest dzwonek przy łóżku, że jak coś potrzebujesz to klikasz i na pewno któraś z Pań przyjdzie. zresztą po porodzie jest się tak wyczerpanym , że uwierz mi jak będziesz potrzebować pomocy naprawdę to będziesz dzwonić :) nie martw się :) pokój vip faktycznie kosztuje 500zł tylko nie ma możliwości rezerwacji, więc jak będzie wolny to po prostu macie szczęście :) ja używałam octeniseptu niby taki polecany a pępek odpadł dop. po 14 dniach, także dziołchy jak komuś szkoda kasy spokojnie użyjcie spirolu, albo tego tańszego odpowiednika. CYNIminii biegunka przeważnie dopada przed porodem, organizm sam próbuję się oczyścić- taka lewatywka :D natomiast mnie to ominęło, za to wymiotowałam w dniu porodu. lolla5 ja sobie nie wyobrażam, żeby męża nie było w domu po porodzie.naprawdę. mój wziął 2 tygodnie urlopu. dziewczyny ten napar z liści, przysiady ,olejki, sex, spacer, schody to pic na wodę. maleństwo wie kiedy wyjść:)na każdą z Was przyjdzie czas. a poród naprawdę nie jest taki straszny, a o bólu zapomina się w momencie pojawienia się maleństwa na brzuszku- uwierzcie w to!!! Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - coś nie fajny ten dzień :-( , czy wiecie może czy za wizytę u lekarza dyżurującego płaci się? Jestem pacjentką dr Kozy a On teraz na urlopie jest - mam złe wyniki i muszę bardzo pilnie dostać leki. Pani na Łubinowej powiedziała, żebym przyjechała do lekarza dyżurującego tylko nie wiem czy się płaci czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BellaAnna jak się jedzie na Łubinową na IP to nie płaci się za konsultację z lekarzem dyżurnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaAAa! Dziękuję za szybką odpowiedź bo ja tu już mam stan przed zawałowy - a cóż to znaczy IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jak pojedziesz z wynikami tylko po dobranie leków to bez problemu przyjmą Cie bez żadnych dodatkowych opłat. wero NIKA dzięki za treściwe odpowiedzi :D Dziś dowiedziałam się że nie mam żadnych bakterii :D Antybiogram nic nie wykazał za to ja daje rozkaz Borysowi na wychodzenie z brzucha :P przepraszam za wyrażenie ale - Choćby skały srały zostało mu 12 dni i ani jednej doby przenoszenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BellaAnna IP to izba przyjęć w skrócie :D A to morfologia czy posiew a może mocz masz kiepściutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę w piątek na Łubinowej bo muszę dostać zaświadczenie, że jestem w ciąży do USC... Dowiedziałam się, że jeśli oboje przed porodem zgłosimy się do USC aby "ustanowić ojcostwo" to po porodzie sam narzeczony będzie mógł sam pojechać i zgłosić dzidzię :) Sprawdzę od razu czy jest wynik posiewu, jak coś będzie nie tak to też pójdę do lekarza dyżurnego żeby mi wypisał antybiotyk. . CYNIminii widzę, że masz podobny plan do mnie :D Daję mojej jeszcze 14dni i koniec! :D A robisz coś żeby "pospieszyć" małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BellaAnna no ja też się tego obawiam, że i u mnie wyjdzie dodatni... Ehhh... To ciekaj na Łubinową żeby jak najszybciej zacząć brać antybiotyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję raz jeszcze :-) pierwsze dziecko więc panikuję na całego, oczywiście musiałam sprawdzić na necie co to oznacza i teraz jestem już kłębkiem nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BellaAnna ja też mam stresa z tym GBSem :( Pani w rejestracji mówi do mnie, wynik odbierze sobie Pani przy następnej wizycie :D ciekawe czy będzie następna wizyta :D Boję się, że też będzie dodatni... A po jakim czasie miałaś wynik? Zadzwonili do Ciebie czy Ty dzwoniłaś z pytaniem o wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi już Ś nie robił GBS... Co do przyśpieszenia porodu to jestem tego zdania co wero NIKA. Borys wyjdzie kiedy mu się spodoba a nie za pomocą herbatek z naparu, schodów czy innych "ulepszaczy". Musimy czekać - dla mnie jest to prawie jak kara. Nie znoszę sytuacji, w których pozostaje bierna i na które nie mam wpływu a jednocześnie, od których tak wiele zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×