Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

CYNIminii GRATULUJĘ! U mnie cisza jak makiem zasiał :( Nawet córcia spokojniejsza się zrobiła :( Trzymaj się dzielnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolla5 z tego co pamiętam, to L4 lekarz może wypisywać do 10 doby po terminie... Ja mam teraz do terminu, a potem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cisza sie znowu zrobila - wszystko przeszlo... ehh juz nie bede panikowac tylko napisze chyba jak urodze tzn kaze mojemu M. Was poinformowac jak ja bede w szpitalu. CYNIminii trzymam kciuki i czekamy na informacje czy Borys juz jest na swiecie:) A na Danio to ja tez mam ochote oststnio caly czas;p Ja mam termin 03.07 a dr S wypisalm mi L4 do 08.07 z adnotacja slowna ze i tak nie dotrzymam... hmm poki co niestety trzymam sie dzielnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia1714 no coś Ty! Po to tu jesteśmy żeby się wspierać! Pisz, panikuj ile wlezie... i niczym się nie martw! Masz prawo by czuć niepokój bo to tak jak i Nasze ciąże, Twoja pierwsza :) A mi zostało 8 dni do terminu i ewentualnej wizyty... dziś mój jak wychodził do pracy to stwierdził... jeju, już minęło 9dni od wizyty a u Nas ciągle nic!... No i pozamiatane :( Jakiegoś doła załapuję codziennie rano :(Niby boję się porodu, ale jeszcze bardziej boję się indukowanego porodu lub męczarni i w rezultacie cesarki :( Lepiej nich się zacznie szybciej niż później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaAAa ja tez mam to co Ty zawsze z rana... doł ze jestem jakas malo zdolna, ze nic sie nie dzieje i nie umie nic zaradzic. Juz wlasnie odebralam 2 telefony czy to juz i juz mi sie argumenty koncza czemu to nie juz:( No ale pocieszam sie, ze NATURA wie najlepiej i to ona wie kiedy ma to nastapic by bylo wszystko dobrze (pisze tak ale wcale mnie to nie pociesza).... ehh czasem zazdroszcze tym co maja cesarke bo wiedza kiedy to sie wydarzy... No nic czekamy dalej...Moze to egoistyczne ale ciesze sie ze nie jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia1714 nie jesteś sama, ale jest Nas coraz mniej :D A bolą Cię piersi? Mnie bolą i szczypią sutki... Ale suchotaaaaaaa w cycuchach aż piszczy :D Skaczę na piłce, może mała znajdzie drogę do wyjścia :D Bo ogólnie brzucho też wysoko :( Normalnie wszystko na NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi mnie nie bola - szczerze to bolaly mnie tylko na poczatku ciazy a teraz nic... o tym juz nawet wole nie myslec ze to oznaka ze nie bede miec mleka:( Ze mnie tylko leci duzo "ladnego" bialego sluzu - czuje sie jak slimak w okresie godowym, kory zostawia po sobie droge dla samcow;( Hehe wlasnie wybierm sie na lekkie zakupy mam nadzieje ze stado psow sie na mnie nie rzuci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia1714 i IwonaAAa, przynajmniej kochane u Was sa jakiekolwiek oznaki a mnie tylko pępek boli bo tak mam skórę już naciągnietą - ale to nie sa oznaki porodu ??hihihi jestem tylko szczęśliwa że wirus jakoś minął i weekend już był bez antybiotyku Cynimini zniknęła...chyba już ją wzieło...ciekawe jak jej idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi się wydaje, że CYNImini już jest na łubinowej :)!!! Ciekawe czy już po i czy już ściska Boryska???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiika
Dzięki za odpowiedz - dzwoniłam dzisiaj do szpitala jestem umówiona na wizytę do dr W jeszcze w tym tyg. Ale mam pytanko bo z tego co się orientuje to nie przyjmują ciąż z komplikacjami tzn?? bo w sumie jestem w 33tc i mam już max skrócona szyjkę biorę tabletki rozkurczowe typu fenoterol ale ogółem cała ciąża książkowa była, usg prenatalne - wszystko ok, bo kurna nie wiem teraz już sama czy wydawać te 200zł na tą wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiiika powiem szczerze, że nie wiem co to znaczy!!! ???? nie mają OiOM-u i np. patologi ciąży ale co znaczy w praktyce, że nie przyjmują z komplikacjami to nie wiem :( !!! Może zadzwoń jeszcze raz do pielęgniarek i przedstaw jak to u Ciebie wygląda. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Jestem w 25tc do tej pory ciążę przechodziłam nadzwyczaj łagodnie bez mdłości,wymiotów,ataków głodu itd. ale od kilku dni bardzo bolą mnie plecy dokładnie dolna prawa strona :( w czawartek jade na wizyte strasznie się boje że to cos poważnego czy którąś z Was spotkało cos podobnego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta już jestem... Na KTG okazało się że skurcze to i owszem są ale szyjka nawet nieskrócona i główka też wysoko (jak włożył dwa palce to myślałam że go prawym sierpowym potraktuje). Pytali czy chce zostać ale kto by chciał zostać w szpitalu ????? No na pewno nie ja. Powiedzieli że może macica się stawia. Czuje że ciało by chciało ale Borys nie :P Dobrze że przynajmniej poczułam cokolwiek ale sądzę że jak tak dalej pójdzie to Borys będzie wywoływany. Co do piersi to mnie też nie bolą ale to wcale nie znaczy że nie mamy pokarmu bo po nocy niestety często zostawiam ślady na pościeli :/... Ciąża nie należy do najhigieniczniejszych momentów w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: monia1714 Wzmianka o ślimaku w okresie godowym jest rozbrajająca :P Ubawiłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYNImini a ja byłam pewna, że Ty Boryska już karmisz!!! No ale jeszcze 5 dni do terminu wam zostało wiec może się zmiesci syneczek w czasie!!! Anekkk ja też miałam podobnie, cała ciąża super jak by jej nie było a potem zaczeły się bóle w plecach (dokładnie po prawej stronie kręgosłupa nad pośladkiem). Ale mnie bolało tylko jak leżałam. Lekarz nic mi nie pomógł, powiedział, że to tak przypadłość w ciąży (rwa kulszowa) bo maleństwo naciska na kręgosłup, tak jak np.naciska na pęcherz czy na przepone. Trzeba leżeć na boku, ewentualnie na placach ale noga musi buyć podniesiona i oparta pod kontem prostym. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GOOOSIK Tak własnie myślałam że to może być rwa,albo ta ponoć popularna w ciąży kolka nerkowa... Dzwoniłam do mojego lekarza zalecił no spe i paracetamol troche ulzyło tylko na jak długo?!Nie chce sie tez faszerować lekami zdrowie dzidki jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny nie jesteście same pewnie takich jak ja tylko czytających jest więcej.... Każdy dzień rozpoczynam i kończę z Wami. Do tej pory nie udzielałam się na forum bo twierdziłam, że ja to mam jeszcze czas ( w sumie 6 tc. to jeszcze sporo czasu ). Chłonę każdy Wasz wpis - a jest co... szczególnie dla kogoś kto jest nowicjuszem.. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss.... miało być 26tc ale zapomniałam ze 2 nie zawsze wchodzi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anekkk ja miałam taki ból pleców w 2 miesiącu ciąży i trwał dokładnie cały miesiąc nie mogłam chodzić, siedzieć, leżeć - masakra jakaś i do tego żadnych leków przeciwbólowych. Teraz kończę rehabilitację (świczenia i masaże) jest ok. Czasami jak długo chodzę ból wraca ale na chwilkę. Lekarz mówił, że czasami się tak zdarza (może to być od kręgosłupa) na początku a czasami pod koniec ciąży.....będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akina Kurcze nawet nie strasz że tak miało by być przez miesiąć! o rany brałam o 13 tabletki i właśnie przestały działać :( w którym teraz jestes tc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje niedopatrzenie kochana 26 tc :) ja 25 to brzusio uz duże co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anekkk spokojnie u Ciebie nie musi to trwać tak długo.... napewno szybko przejdzie zobaczysz. Pewnie u Ciebie to rwa kulszowa u mnie podobno cos od kręgosłupa (podobno tak się czasem dzieje jak ktoś długo siedzi przy biurku a jak mam taka pracę) .... a brzusio... taka piłka do nogi:) M mówi ze taki globusik:) a jak twój???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wybaczcie pytanie troche nie w temacie Łubinowej, ale ja już sama nie wiem czy robię dobrze czy nie. Pozwalałyście sobie w ciąży (u mnie to 17t) na umiarkowaną pracę fizyczną, na przykład plewienie w ogrodzie? Mnie osobiście sprawia to ogromną przyjemość, przy czym nie przemęczam się, nic ciężkiego nie dźwigam, nie pracuję w pełnym słońcu a dzisiaj miałam z tego powodu małe spięcie z mamą, która chyba uważa że w ciązy nie powinno się robić NIC. Niedługo wizyta więc spytam też o to lekarza, ale nie ma to jak skorzystanie z czyjegoś doświadczenia :) PS. Gratulacje dla nowych mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynimini - ha ja tez myślałam że już jesteś tam :) dziewczynki to ja Was zaskoczę, w środę będę już rozpakowana, cc w tę środę! ależ jestem rozdygotana. Maluszek dziś pod koniec 38tyg waży ponad 4100!! i niestety czuję te kilogramy, przez ostatnie tygodnie ja schudłam kg a on przytył kg. Mam takiego stresa że niech to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anekkk ja również miałam straszny ból, tak że nie potrafiłam czasami iść na prawą nogę, wtedy kilka dni poleżałam i jakoś przeszło, ale na wszelki wypadek dostałam od lekarza namiary na rehabilitanta. Ostatecznie nie skorzystałam i od tego czasu oszczędzałam się. Teraz tylko w nocy podczas obracania się jest straszny ból w kręgosłupie i miednicy, słyszę nawet jak mi coś przeskakuje w kościach. Tak że może lepiej rehabilitacje niż tabletki. Ewelina_83 nie jestem lekarzem ale jeśli dobrze się czujesz to nie widzę konieczności rezygnacji z codziennych czynności, tylko wszystko w umiarkowanych granicach. W pewnym momencie ja też myślałam że jestem silna i przeholowałam z sprzątaniem w jeden dzień, na drugi dzień nie mogłam się podnieść tak bolał mnie kręgosłup. Teraz rozkładam wszystko w czasie i co pewien czas idę się położyć, nawet do takiego stylu życia już się przyzwyczaiłam i jak pójdę do pracy będzie mi brakować drzemek w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja lolla5 ale sie narobilo:) Ehh pocieszajace w tym wszystki jest to, ze to bedzie juz i juz jutro Twoja Kruszynka bedzie z Toba (troszke Ci nawet zazdroszcze:) Najwazniejsze, zeby bylo wszystko dobrze w co nie watpie:) My musimy czekac i sie denerwowac czy to juz... Ja dostalam prykaz wczoraj od mojego M., ze jakbym mogla to w czwartek najlepiej by mu pasowalo tzn mu i jego kolegom bo zapasy juz kupione i powiedzial, ze pod kazdymi drzwiami zaspiewa ze ma coreczke hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolla5, WOW!! Nie wiem czy Ci gratulować czy pocieszać... ale zgodnie ze swoimi odczuciami GRATULUJĘ, że już za chwilę zobaczysz swoją kruszynkę! Nie będziesz się już musiała o Nią martwić jak się ma w brzuszku bo będzie w Twoich ramionach! Wszystkiego dobrego kochana!! . Ewelina_83 powiem Ci tak jak powiedział lekarz : jeśli szyjka jest utrzymana, nie ma skurczy, plamień to nie musisz się ze sobą za bardzo pieścić... Jeśli czujesz się na siłach i na dodatek ogród sprawia Ci przyjemność to wszystko z głową można robić :) Przecież są kobiety, które pracują do samego końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akina Dzisiaj w nocy obudził Mnie taki ból neryyy że prawie sie poryczałam ;/ strasznie mnie boli musiałam znowu wziąć tabsy przeciwbólowe ;/ szkoda mi bąble :( byle do czwartku ;/ Co do brzuszka to tez mam fajna piłeczkę ;p mój M jest przeszczęsliwy tylko puka do brzuszka i mówi "dziziorku jestes tam?dzidziorku odezwij sie " heheheh jeszcze jak sie dowiedziałże to chłopiec którego bardzo chciał to uzw był ogień ehehheehh Ewelina wydaje mi sie że umiar dobry we wszystkim tak więc jesli nie bedziesz przesadzała z pracą w ogrodzie to ani Tobie ani Dzidziorkowi nic nie bedzie :) słyszałam kidyś że nie można w ziemi grzebac ale nie wiem czy to prawda ?? wiecie le jest róznych przesądów... pamietaj o kremi z filtrem i nakryciu na główke :) Ja sie szybko męczę dzidka ciska na przepone ale nie leze plackiem nie chce być klucha więc ruch jest wskazany :) lolla5 zazdroszczę tez juzmarze o spotkaniu się z moim synkiem face too face :) ale u Mnie to dopiero albo juz 25 tc tak więc mamy jeszcze troche czasu :) 4100 ale waga super :) powodzenie życzę :) Co do mojego ból to mam złe przeciucie mysle że to może byc ta kolka nerkowa ;/ ból jest nie do zniesienia :( Dzidka skacze sobie w brzuszku na maxa heheh cudowne uczucie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostało 15 dni do prawdopodobnego terminu, brzusio mi się obniżył i bóle się pojawiają coraz częściej. w piątek wizyta i mam nadzieję że dr Ś. będzie miał dobre wieści bo ta końcówka i te oczekiwanie jest straszne lolla5 powodzonka:) kurcze ostatnio na łubinowej chyba same cesarki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za wsparcie. Podniosłyście mnie na duchu po wczorajszym dole ktróry zaliczyłam. Może jednak nie jestem taką wyrodną (przyszłą)matką, która nie dba o dziecko ;) Teraz byle do czwartkowej wizyty, żeby lekarz sprawdził, czy w środku też wszystko ok. Nie mogę się doczekać kiedy zacznę czuć ruchy małego, to może wtedy będę spokojniejsza, wiedząc że on tam rzeczywiście jest i fika koziołki. Już coś zaczynam nasłuchiwać, ale narazie żadnych "motyli" :) Trzymajcie się dzielnie i piszcie na bieżąco co czujecie, wtedy każdej następnej będzie łatwiej ocenić, czy to już nadeszła godzina "zero" albo czy jakaś dolegliwość to normalna sprawa w ciąży:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×