Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Mama grudzień
satelitarna- u mnie jest ta sama sytuacja. GBS wyszedł dodatni :( również dostałam receptę, ale jeszcze jej nie wykupiłam... wiem, że to jakaś jednorazowa dawka. Jadę dziś na łubinową to zapytam co zrobić ... skoro dziewczyny pisały, że antybiotyk dostanę i tak przy porodzie? Ale co np. jak wody zaczną odchodzić? z paciorkowcem nie ma żartów, konsekwencje zarażenia dzidziusia przy porodzie są niefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa_mama
Tak jak pisałam ja nic na dodatki gbs nie miałam. Dopiero na sali porodowej. Moze ze względu na planowane cc? Nie wiem. A ubranka wszystkie wróciły. Tych dzieciaczków nie ma tam aż tyle. Wiec i zamieszania chyba tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
Koleżanka, która ma planowane CC ( Nie na Łubinowej) nie dostała w ogóle skierowania na badania GBS. Mi lekarka dała DALACIN, kosztował 72 zł. Dość drogi ( choć w innej aptece był za 86 zł ale wiedziałam gdzie uderzyć) Nie jest to jednorazowa ampułka. To znaczy zawiera 7 aplikatorów które uzupełniam i wstrzykuje na noc. Ten antybiotyk jest na przeczyszczenie kanału rodnego z wszelkich bakterii i zanieczyszczeń, a dawka antybiotyku którą będą podawać przed porodem i tak będzie podana. Z ulotki DALACIN nie wyczytałam aby lek ten był w zastosowaniu tylko i wyłącznie do paciorkowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzień
satelitarna- Dziś się dowiem i dam Ci znak. Ale skoro już wykupiłaś to po prostu weź :) Na kiedy masz termin bo nie zakodowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzień
P.S też dostałam DALACIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu dr Ślęczka brał 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
Termin porodu mam na 12 grudnia. Jutro jadę na Łubinową na wizytę anestezjologiczną na 18. No jak już kupiłam to wybiorę go. Choć zastanawiałam się czy warto, ale skoro lekarz zalecił wolałam wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubinowa
Dr.Koza przepisal mi profilaktycznie Dalacin przed porodem mimo ze GBS mialam ujemny.Mam 6 ampulek moge odsprzedać za pol ceny.przechowuje go w lodowce.nie zdążyłam wybrać. Po pierwszej tabletce odeszly mi wody. W razie czego piszcie.pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
Ampułki ? Ja mam aplikatory dopochwowe Dalacin. Może są różne rodzaje, doustne i dopochwowe. To jak miałaś ujemny i Ci lekarz przepisał więc tym bardziej cieszę się, że je wykupiłam. Myslę, że nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pytanie jakie chcę wam zadać odnosi się do porodu przez cesarskie cięcie na życzenie. Mianowicie czy bez żadnych wskazań lekarz w szpitalu na Łubinowej wykona mi cc? Na stronie szpitala pisze że cc kosztuje 7tys, czy ta cena jest aktualna czy się w tej kwestii coś zmieniło? Prosze o odpowiedz. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o cesarke na życzenie to cena jest aktualna ale jedt dosc spora jesli chcesz za to zapłacić to w polecam klinikę Eskulap w Bielsku cesarka kosztuje duzo mniej bo 2500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
jest tutaj ktoś z bardzo zbliżonym terminem do mojego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagesia
Ja teoretycznie 17.12, ale kto wie jak się potoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy porodzie SN tata dziecka może sam odciąć pępowinę tak jak w innych szpitalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore pytania mnie naprawde rozwalaja!!!! Czym ten szpital rożni sie od kolejowego czy csk? Tylko tym, ze jest mniejszy!!!!!! I nie ma oddzialu oiom!!!!! Wiec nie zadawajcie durnych pytan!!!!! : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzień
Misiagesia i co z Twoją sprawą??? serio nie będziesz mogła rodzić na Łubinowej??? słuchaj, a może pójdziesz na konsultację do ordynatora? Może jest jakieś pozytywne rozwiązanie tej sprawy??? Co do tego paciorkowca, wczoraj Pan dr powiedział, że nie ma czegoś takiego jak profilaktyka przy paciorkowcu. Mam recepty nie wykupować i dostanę antybiotyk przy porodzie. Na łubinowej cisza i spokój, 2 panie tylko były na KTG ;-) ogólnie ponoć urwania nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagesia
Jestem po wizycia u anestezjologa u dr Czarneckiej. Wiem tyle, ze trzeba być dobrej myśli i ze uda się znieczulic do kręgosłupa, w innym przypadku nie można mnie znieczulac ogólnie bez respiratora (tego na Lubinowej dla dorosłych brak), leki ktore przyjmuje od alergologa dosyć juz obciążają mój układ oddechowy. Nic tylko się modlić, aby kaszel przeszedł i żeby zakładane znieczulenie było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza12
satelitarna_ tez mam termin na 12.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
No to może się spotkamy Iza. Pytałam się na Lubinowej dzisiaj kiedy mam stawić się w szpitalu jeśli chodzi o poród. Jeśli nie ma rozpoczętej samodzielnej akcji porodowej do szpitala przyjmują w 7 dniu od terminu. Natomiast w dniu porodu na KTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam jechac na KTG na Łubinowa jakiś tydzien przed porodem moj lekarz mi zalecil. Prosze o informacje czy to jest platne czy to juz procedura na NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmal
Do dziewczyn po CC. Lekarz powiedział, że na zdjęcie szwów mam się zgłosić po 10 dniach od cesarki, ale nie będzie miał mnie kto zawieźć w tygodniu do szpitala. Jedynie w niedziele mam transport a to będzie 8 doba. Myślicie, że nie będzie problemu ze zdjęciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 12
A czy ktg jest platne?:) satelitarna _ to może na święta już będziemy w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa84
Urodziłam już jakiś czas temu bo dokładnie 31 stycznia, ale dopiero ostatnio znowu tu zajrzałam i postanowiłam opisać moje doświadczenia z Łubinową. U mnie poród rozpoczął się 3 dni przed terminem od odejścia wód o 3 rano, o 5 przyjęto mnie na oddział, skurczy brak, obłożenie pełne z tego powodu od razu wylądowałam na sali porodowej. O 10 podali mi kroplówkę i od 11 zaczęły się skurcze. Od początku byłam nasatwiona na znieczulenie, ale nic nie wspominałam bo myślałam że może jednak dam radę bez. Jednak ok 13 skurcze były tak mocne że odpływałam poprosiłam o znieczulenie, nie było problemu musiałam czekać tylko na rozwarcie, ok 15 podano mi znieczulenie i właściwie zaraz poczułam potrzebę parcia. O 15.30 syn był już na świecie. Myślę że to dzięki znieczuleniu, bez nie wiem czy dałabym radę. W tym dniu byłam jedną z nielicznych którym udało się urodzin sn i myślę że znieczulenie mi w tym bardzo pomogło. Także polecam zzo. Ogólnie z pobytu byłam zadowolona na pierwszą noc oddałam dziecko, musiałam odespać, położna sama to zaproponowała mimo że jak pisałam obłożenie pełne. Poza tym tak jak już inne mamy wspomniały cały czas ktoś przychodził pytał czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO MMAL: nie ma problemu jak ściagniesz w 8 dobie ja tez tak byłam z kolezanką z pokoju i jej juz w 8 dobie zaczynaly wrastac szwy wiec spokojnie mozesz jechac. Ja na wypisie mialam żeby zgłosic sie w 7 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
No ja,myślę że na święta to już być powinnyśmy. Choć mi się wydaje i tak czuję że będą u mnie wywoływać porod. Dziecko mimo iż brzuch nisko to głowy nie ma w kanale a ja szczelnie zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężarówki grudniowki podajcie orientacyjne daty porodów na miesiąc grudzień... razem odliczać będzie łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzień
27.12.2014 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Witam ja mam termin wg usg na 13.01.15 r. Mamy grudniówki podzielcie się z nami wrażeniami po porodzie...bo niektóre mamy Listopadowe chyba już o nas zapomniały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×