Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość listopadowa mama
czy ktoś wie ile kosztuje usg 4 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeździłam do doktora Mniszka (pracuje na Łubinowej) do jego gabinetu do Katowic i wizyta kosztuje tam 100zł. Jeśli chcesz podam Ci dokładny adres i telefon. USG 4D na Łubinowej 200 zł albo 250zł, powiem szczerze że nie pamiętam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
ja chodze do prywatnego i tez place 100 ale on przyjmuje na przemyslowej w katowicach jak sie umowie na takie badanie platne to bede miala szanse na porod u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam już każdy może rodzić na Łubinowej, fakt - zagwarantowany tam poród mają osoby chodzące tam do lekarzy lub do lekarzy współpracujących, ale nikogo nie wystawiają tam za drzwi ani nie odmawiają jeśli mają miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
więc bardzo dziękuje za odpowiedzi mam nadzieje ze uda mi sie tam dostac bez problemu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam 3 tyg temu na łubinowej. Do lekarza chodziłam w Tychach, a tam byłam jeden raz u dr Wieczorka, on przeprowadził ze mną wywiad, zabdał mnie, zrobił usg, oświadczył, że mogę u nich rodzić i dał skierowanie o które zapytała pani gdy przyjechalam rodzić. Wizyta kosztowała 150 zł, później po terminie trzy razy byłam na ktg (za darmo). Poró przbiegał błyskawicznie, bardzo pomogła mi położna. Opieka nad dzieciaczkami rewelacyjna. Dodam, że wykupiłam cegiełkę za 500 zł by mieć zagwarantowane miejsce - tej nocy mieli 8 porodów i wszystko zajęte, jadąc tam nie sresowałam się, że mnie odeślą do rejonowego z powodu braku miejsc, a tak się może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
do olulinka tak chodze do dr.Stojko świetny lekarz a ty też do niego chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
Do Olulinka a jeSli mozna wiedziec to w ktorym yyg ciazy jestes moze sie tam spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czerwona bo sie wstydzę
Równiez chciałabym rodzic na łubinowej zapisałam sie do doktora Ślęczki. Ide na pierwsza wizyte w pazdzierniku. Zamartwiła nie jedna sprawa. Szkoda ze ta klinika to tylko porodówka. A co z kobieta gdy w czasie ciazy sa komplikacje?? Lub rodzi w 7 miesiacu ciązy słyszałm ze cie nie przyjmą!!! płacac 150 zł za wizyte myslałam ze bede miala zagwarantowany tam poród a tu sie moze okazac ze na ostatniej wizycie lekarz powie ci ze sa komplikacje i oni sie nie podejma porodu. I koniec konców wylądujesz np na Bogucicach :( Podobno jak po porodzie sa komplikacje to tez wywioza cie karetka do szpitala ktory ma w tej chwili dyzur. Poweidzcie czy to wszystko prawda czy ktos chcial mnie nastraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Jestem pacjentką doktora Ślęczki . Pierwsza moja wizyta była gdy byłam w 12 tygodniu ciąży więc praktycznie od początku jestem pod opieką tego lekarza. Niestety w ubiegłym tygodniu musiałam odwiedzić szpital z powodu bardzo silnego nerwobólu. Zanim pojechałam do szpitala skontaktowałam się dr Ślęczką , który skierował mnie na Raciborską ponieważ jeszcze zbyt wcześnie aby przyjąć mnie na Łubinową ( aktualnie 28 tydz). Wiadomo jest , że lepiej jest trafić w nagłym przypadku do szpitala , w którym pracuje nasz Lekarz prowadzący.W czasie całego pobytu w szpitalu (5 dni) była w kontakcie telefonicznym z dr Ślęczką. 26 września idę na kolejną wizytę więc wypytam się dokładnie jak to jest z zagwarantowaniem sobie miejsca na Łubinowej. Napiszę czego się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
do olulinka a to szkoda bo ja jestem w 32 tyg myslalam ze sie tam spotkamy jutro dzwonie umowic sie na badanie i wypytam jak z tym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czerwona bo sie wstydzę
kasiaczek a jak ci było na Raciborskiej?? opieka dobra? Tego własnie sie boje tych miejskich szpitali a czy Ślęczka tez tam pracuje na Raciborskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
czy ktoś może mi podać jakiś numer do dobrego lekarza który pracuje na łubinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tel. na Łubinową, tam Cię połączą do którego będziesz chciała: 032 202-55-21. Mam też tel do doktora Mniszka - 606-434-558.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem czerwona-tak to wszystko prawda, dlatego niezbedna jest wizyta po 35 tc, w celu zakwalifikowania czy ciaza nadaje sie na Łubinową czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
DO NIKA_S77 dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMI26
NIE POLECAM TEJ KLINIKI,WARUNKI OKROPNE,JA PO PORODZIE LEŻAŁAM NA ŁÓŻKU POLOWYM Z DZIECKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jestem czerwona bo sie wstydzę Generalnie warunki na Raciborskiej nie są złe , jest całkiem przyzwoicie. W sumie nie za wiele się dowiedziałam co mi było , leczono mnie na kolkę nerkową , powiedziano mi , że to nerwoból. Dr Ślęczka tam nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
a czy dr.wieczorek ma jakis gabinet w katowicach oprócz łubinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niediana
Wczoraj byłam u dr ślęczki. Termin mam za 7 dni. Dostałam skierowanie do porodu, taka formalność, napisane na zwykłej karteczce. Spodziewają się dużej ilości porodów i ograniczyli ilość zabiegów ginekologicznych w najbliższym czasie. Ale wiadomo, że ilości porodów w danym dniu nie da się przewidzieć. Mam nadzieję, że trafię na spokojny dzień. A może będę rodzić w kolejowym, jeśli wystraszę się przepełnienia. Pozdrawiam wszystkie oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czerwona bo sie wstydzę
niediana tez słyszalm o kolejowym ,ze tam nawet fajnie. Ja sama nie wiem co mam robic.Tak na dobra sprawe i tak musze zmienic gina wiec poszlam do Ślęczki .Jak mi cos nie spasuje to poprostu pojde do kolejowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka_20
Dziewczyny, nie straszcie mnie, ze nie ma miejsc. Ja od 8 tyg prowadze ciaze u dr Wieczorka. na 01.10. mam termin - czyli za 6 dni. Nie wyobrazam sobie, ze nie bedzie miejsc!!! Tym bardziej, ze aby dotrzec do Kliniki, to mam prawie 50 min - czasami (w godz szczytu) ponad godzinke drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_22
nulka_20 a czy musisz jezdzic az na łubinowa do wieczorka czy gdzies jeszcze on przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka28
Rodziłam na łubinowej 3 miesiące temu, ciąże prowadził doktor Koza i to na kase chorych ,sam mi zaproponował łubinową , położna po prostu rewelacyjna i opieka po porodzie super polecam .Z miejscami to jak traficie .Kiedy ja rodziłam było pusto ale jak miałam wychodzić to zaczęło się oblężenie ,jakby wszystkie bąbelki się umówiły naraz .Jeszcze jedno jak ja rodziłam była dziewczyna w 35 tygodniu odeszły jej wody , nie odesłali jej do innego szpitala, ani nie poszli na łatwiznę czyli cesarką , urodziła tam i to naturalnie a córeczkę ma słodziutką Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka_20
do Baśka22: Nie wiem czy dr Wieczorek ma gdzie indziej gabinet - nigdy o o to nie pytałam. W poniedziałek mam wizytę (choć ciągle mam nadzieję, że może do tego czasu się rozdwoje) - to podpytam co i jak z miejscami. Mam nadzieję, że jednak tam urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_22
kto wie ile kosztuje wizyta na łubinowej u dr.ieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_22
doktora Wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×