Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość kas_luk
Ja przy pierwszym porodzie doszłam do 8 cm rozwarcia i nie chciało dalej puścić , a zaczynałam czuć skurcze parte i wtedy położna zakazałą przeć , bo główka by się nie zmieściła i szybciutko zdecydowano o cc, bo nic nie pomagało na upartą syzjkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinówka
no u mnie było full rozwarcie, a mały był wysoko i nie chciał zejśc do kanału...błagałam o znieczulenie, ale przy takiej akcji jest to wykluczone :((((((( powiedzieli, że jak do 2h nie urodzę to CC. męczarnia okrutna. zmienianie pozycji z lewego boku na prawy i noga jedna do góry na tym kowadle.porażka. gdyby nie to poród trwałby 2h, tak trwał 5;/ ale maluszek na brzuszku wszystko wynagradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix_25.09.11
Czy ktoś ma tu termin porodu w okolicach 25-26.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
obelix_25.09.11 Tak ja mam termin na 26.09 - 28.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym tygodniu miałyście przygotowaną wyprawkę do szpitala? Czuję się jakby ktoś skopał mnie poniżej brzucha - wnętrze ud i wszystko pomiędzy. Tak sobie myślę, że może mała wciska się głową w szyjkę macicy. Ehhh a ja w proszku. Ubranka mam, ale schowane w szafach. Wszystko w domu pokryte pyłem i nie mam gdzie prania zrobić. Zdarzyło się którejś z was że poród nastąpił przed 37 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem klasycznym przypadkiem porodu,o którym pisałyście-że dziecko nie chciało zejść do kanału,a jak już zeszło,to główka była ustawiona do kanału uchem i nie chciała mała wyjść. Przewracali mnie z boku na bok ponad 10 godzin. Między skurczami (minuta przerwy) zasypiałam....jak przychodził następny skurcz,to budził mnie ból. Mąż zasłaniał mi poduszką buzię (tak się darłam)-to akurat śmieszne było:)Przez godzinę miałam pełne rozwarcie i skurcze parte,no i niestety zdecydowano się na cc. I potem dziękowałam Bogu-jak juz na sali operacyjnej wbili mi znieczulenie. Po porodzie 12-godzinnym i po cc wyglądałam tragicznie-sińce pod oczami, popękane żyłki w oczach,zapuchnięta cała.....masakra. I dziewczyny....wcale nie jest tak łatwo powstrzymać parcie przy skurczu partym,więc ćwiczcie mięśnie Kegla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megori ja też miałam ból okropny w tych miejscach. Zaczeło się chyba koło 35 tygodnia!!! Lekarz powiedział, że mam bardzo skróconą szyjke macicy i to przez to mnie tak b.boli. Mówił, że urodze lada chwila, spanikowałam strasznie, bo to był koniec 36 tygodnia i nie miałam torby gotowej. Teraz już mam :) ale jest 39 tydzień i cisza. Nic komplentnie nic, żadnych objawów, tylko czasami znowu mnie tam podolewa, szczególnie w nocy i rano zanim się rozruszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczęło boleć koło 30 tygodnia, gdy mała głową w dół się obróciła. Potem było trochę spokoju, a teraz od nowa. w 32 tyg szyjka była normalna, a za tydzień mam wizytę u lekarza, więc mnie obejrzy. Nie spakowana torba nie daje mi spokoju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megori, ja też nie mam spakowanej torby i dom pokryty warstwą pyłu z gładzi gipsowych, który mimo ciągłego sprzątania ciągle z wyłazi nie wiadomo skąd, a do porodu bliżej niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
A ja mam termin na sobote i torbe tez nie spakowana :) codziennie mówie sobie jutro ,bo mi sie nie chce :) Ubranka wyprałam w zeszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z problemem
Witam, Ja mam inne pytanie niż poród. Muszę mieć wykonany zabieg nacięcia/wycięcia błony (niestety zdarza się). Sprawa jest przykra, gdyż moja błona jest bardzo gruba i mocno ukrwiona - próby badań ginekologicznych zawsze kończą się poplamioną bielizną. Od długiego czasu mecze się z partnerem, bo nie możemy jej przebić - boli okrutnie i nic. Mój nowy ginekolog zaproponował mi ten zabieg, bo nie może patrzeć na to jak się męczę. Problem w tym ,że do tego szpitala nie chcę iść ze względu na warunki higieniczne (nie będę pisała, który to). Szukałam wiec w internecie jakiegoś szpitala/kliniki) "na poziomie". Bardzo boję się szpitali, jak na razie kojarzą mi się niestety ze śmiercią, przewlekłymi chorobami, rozkładanymi rękami i niemiłymi tekstami. Mam uraz - trudno. Wiem ,że zabieg taki będzie wykonany w narkozie (raczej płytkiej). Powrót do domu tego samego dnia lub raczej kolejnego. Proszę o informację czy na łubinowej wykonywane są także takie zabiegi? Jeśli tak to do którego lekarza warto się wybrać na wizytę? Będę wdzięczna za pomoc. A:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wejdziesz na ich stronę internetową, to tam jest opisany zakres usług, m.in. robią plastykę błony, więc z jej przerwaniem też nie powinno być problemu. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do szpitala i zapytała, który lekarz przeprowadza tego typu zabiegi i poszła bezpośrednio do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Ja jestem w 32 tyg i już mam wszystko spakowane teraz tylko czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara1603
milunia123 -> przezorny zabezpieczony :) 37tydzień też już jestem gotowa na szpital; za 3 dni mam wizytę u dr Kozy, która ma mnie skierować na Łubinową ( w sensie braku p-wskazań do porodu tam), jak już będzie po wszystkim to opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mam pytanie do kobitek, które już urodziły . Czy wypełniałyście już dokumenty do becikowego? Tam jest takie zaświadczenie o prowadzeniu ciąży, gdzie wypisuje się wizyty od co najmniej 10tyg ciąży. Czy byłyście z tym specjalnie u lekarza czy wypełniałyście to w recepcji (tak jak zaświadczenia)??? Z góry dziękuję za info :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mam pytanie do kobitek, które już urodziły . Czy wypełniałyście już dokumenty do becikowego? Tam jest takie zaświadczenie o prowadzeniu ciąży, gdzie wypisuje się wizyty od co najmniej 10tyg ciąży. Czy byłyście z tym specjalnie u lekarza czy wypełniałyście to w recepcji (tak jak zaświadczenia)??? Z góry dziękuję za info :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mam pytanie do kobitek, które już urodziły . Czy wypełniałyście już dokumenty do becikowego? Tam jest takie zaświadczenie o prowadzeniu ciąży, gdzie wypisuje się wizyty od co najmniej 10tyg ciąży. Czy byłyście z tym specjalnie u lekarza czy wypełniałyście to w recepcji (tak jak zaświadczenia)??? Z góry dziękuję za info :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten dr Koza chcial ten papier wypisac na wizycie kontrolnej po połogu. Nie wiem czy zgodzilby sie wypisac poza gabinetem. Ja akurat mialam wypisany przez znajoma lekarke, ktora prowadzila mi sam poczatek ciazy takze nie mialam z tym problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Ja jutro bede na Łubinowej to jak chceszto moge spytac jak to wygląda z tym zaswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi26 byłabym bardzo wdzięczna!!! Bo w sumie nie wiem ile jest czasu na składanie wniosku? Może da się tak, że pójdę na wizytę po 6tyg od porodu i też będzie Ok? Jestem tak zamotana, że szok! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Na składanie wniosku masz 12 miesiecy od urodzenia dziecka,jak wejdziesz na strone mops tam jest wniosek oraz wymagane dokumenty jakie trzeba miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie! mam do sprzedania za nieduże pieniadze hustwake dla dzidziusia. demo przedstawiające wszystkie funkcje hustawki znajdują się na stronie http://www.gracobaby.com/assets/demos/sweetpeace/index_resize.html. kształt hustawki zapewnia bezpieczeństwo i wygodę, prędkość bujania od 1 do 6, istnieje mozliwość podłączenia odtwarzacza MP3, wybór spokojnej muzyki, jest 5 utworów powtarzających się, jest wgrana wesoła muzyczka i dzwięki natury- szum morza, dzwięk bicia serca co pozwala uspokoic sie maluszkowi, jest tez regulacja głosności, regulacja oparcia, hustawka ma dodatkową wkładke która utrzymuje główkw dziecka w odpowiedniej pozycji. hustawka ma lustwrko, gryzaczek i grzechotke. dla dziedziusia od 0 do 6 miesiecy. jesli chciałybyscie zdjecia to piszcie na maila aleksandragw@wp.pl i zycze udanych porodów na łubinowej bo naprawde super szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
OLK@ Nie mogę otworzyć tej strony a właśnie szukamy jakiejś huśtawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w google sweetpeace i tam na you tube jest filmik o tej hustawce a jak wróci maz to ci wyśle zdjecia na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dziewczyny, siostre czeka 3 cesarka i lekarz ja straszy ze po 2 poprzednich ma straszne blizny i nie wie jak t bedzie z 3 żeby ją poskładać. :-( Poprzednie 2 porody miała w Chorzowie na Strzelców... Czy wiecie może czy jakiś lekarz, który przyjmuje na NFZ pracuje na Łubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix_25.09.11
milunia123 może się spotkamy na porodówce:) Ja zaczynam już się troszkę bać, poród siłami natury to jednak coś:) No i czy poradzimy sobie z opieką nad dzieckiem jak wrócę do pracy:( Wychowawczy nie wchodzi w grę, a do pomocy mamy tylko mojego tatusia - oj nie będzie łatwo:( Czy ktoś jeszcze ma termin tak jak my z milunią123?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Zaswiadczenie do becikowego mozna odebrac u pan w rejestracji. Ja dzisiaj na 20 mam sie zgłosic do szpitala,jutro rano o 9 cesarka.Trzymajcie kciuki . Realcja po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×