Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

to nie chamstwo to nadmiar czasu skoro prowadzi statystyki wpisów...... i kto tu nie jest kochany......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megori ty nie masz życia chyba
nie trzeba prowadzić statysk... wystarczy raz na jakiś czas wejść na forum... zawsze megori się mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezdemona123
do megori ty nie masz życia... Jesteś żałosna. To że ktoś się angażuje i tym samym pomaga informacją czy radą innym, jeszcze nie oznacza, że nie ma swojego życia... A komentarze w stylu: "ciebie chyba nikt nie kocha i kompletnie nie masz co robić.." są na poziomie emocjonalnego płazińca. Nie będę nawet się zagłębiać jakie kompleksy i braki rekompensujesz sobie obrażaniem innych... po prostu śmiech mnie zbiera... Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megori ty nie masz życia chyba
jak się wiedzmy zleciały hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżywanie się anonimowo na kimś naprawdę nie świadczy o Tobie dobrze. Więcej luzu! i dobrze, że są osoby jak Megori, które bez zadęcia i wypisywania swych jedynie akceptowalnych prawd odpisują na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
hmmm ciekawe w czym się megori mądrzyła przepisując listę rzeczy niezbędnych do szpitala, zwłaszcza że inna osoba o nią pytała.... no chyba jednak nie posiadam umiejętności czytania pomiędzy wierszami tak jak co niektórzy...:) pytanie do dziewczyn: czy któraś z was ma termin na początek września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaMW
Dziewczyny pisałyście, że konsultacja u anestezjologa kosztuje 50zł. Mam pytanie czy jeżeli mam cc ze wskazań i lekarz kazał mi się umówić na konsultację u anestezjologa to czy też będę musiała płacić?? Bo dla mnie to bez sensu, jak nie zapłacę to mnie nie znieczulą do cc ;)? Pytam z ciekawości, bo jeżeli będzie trzeba to oczywiście zapłacę, ale wg mnie to trochę absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia prowokacja. Zignorujcie to. Ja mam termin na początek września 11-12. Dziś dostałam już skierowanie do szpitala. Mała 2400 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozbozboz
megori jestes kochana dziekuje ci bardzo:):)ja mam termin 6.10 to moje drugie dziecko, pierwsza byla tez cesarka teraz ma tez byc bo duze dziecko a i ostatni porod tez sie tak zakonczyl.moj maly teraz wazy 1900 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
Hej 28.07.2011r przyszła na swiat przez cc nasza Zuzia,wazyła 3590g ma 55cm. Leżałysmy do niedzieli w szpitalu.Pacjentek dużo,bo po cc lezałyśmy na sali przedporodowej a pozniej na chirurgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Evi :>:>:> !!!! Jak będziesz miała chwilkę to napisz jak było i jak się czujecie. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkie brzuchatki
Evi no nareszcie !!! czekałąm na Ciebie :* GRATULACJE!!! opowiadaj jak się czujecie ? dużo zdrówka dla małej księżniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
evi26 Gratulacje !!! Ja urodziłam dzień wcześniej :) 27-07 na świecie pojawił się mój synuś :) ważył 3320 i miał 59 cm też przez cc. Drugi poród na Łubinowej i drugi raz mogę napisać same pozytywy . Super opieka i wsparcie, bo ciężko przeszłam tą drugą cesarkę do tego dopadł mnie zespół popunkcyjny i łatwo nie było , ale teraz już w domku dochodzimy do siebie i jest super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkie brzuchatki
kas_luk GRATULACJE!!! dużo zdrówka Kochana dla Ciebie i maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
kas_luk gratulacje! evi26 gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszerej
Gratulacje dla świeżo upieczonych mam! Dużo zdrowia dla Was i dla Maluchów :) Jak dobrze słyszeć pozytywne opinie o szpitalu, w którym chce się rodzić:) Magori, dzięki za listę rzeczy potrzebnych w szpitalu! Bardzo cenna informacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... na liście tego nie ma, ale w szkole rodzenia mówili, żeby zabrać jeszcze wodę mineralną (na innych forach pisali, że najlepiej z takim zamknięciem jak płyn do naczyń - nie wiem jak to się nazywa), kanapki dla siebie i męża, a dziewczyny szykujące się na cc sucharki. Za dnia podobno odgrzewają po głodówce obiad w mikrofali, ale położna mówiła, że w nocy czasem jest z tym problem. No i jeśli poród się ciągnie, to mąż też będzie głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Bardzo dziękuje :) Ja miałam to szczęście, że trafiłam i na lekarza i na położną , których miałam 2 lata temu więc tak raźniej nam było ;) Ale bardzo pomocne są panie z noworodków i pomagające dojść do siebie właśnie po cc bardzo opiekuńcze i wspierające nie wiem jak bym bez nich tam przeżyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi26
kas_luk gratulacje,byłysmy w szpitalu w tym samym czasie :) Czujemy sie dobrze choc mała daje nam popalic dzisiaj pierwszy dzien mogłam ba 2 godziny schowac piersi bo tak to wisiała non stop ani myslała oszukac sie smokiem, Ja cesarke przesłam gorzej bo miałam problemy z cisnieniem.Opieka po bardzo fajna,na odziale sa na praktychach studentki,które sa bardzo pomocne. Po nie było tak zle,bo mogłam wsatc po 13 godzinach pod prysznic i to był chyba najpiekniejszy prysznic w zyciu,No a jak to po cesarce czasem boli najgorzej po nocy jak trzeba wstac. Jedyne co mi sie nie podobałao,ze dzieci nie były badane przy mamie tylko zabierane,a panie noworodkowe nie potrafiły powiedziec jak jest waga dzieci(czy duzy jest spadek) jak rodziłam 3 lata temu pediatra chodził na obchód i kazał rozbierac maluchy i badał omawiał wszystko,tego mi brakowało.Bioder nie robia usg poniewz dr Guzikowski juz nie ma dyzurów,tylko prywatny gabinet. Połozna pani Ewa i pani Kasia bardzo sympatyczne i profesjonalne polecam. A ktos napisał,ze cesarke robi tylko dr Wieczorek i Sleczka to nie prawda,bo kazdy lekarz na dyzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
evi26 ja też dużo gorzej tą cesarkę znoszę :( Ale mały był przy mnie badany przez pediatrę jedynie do wypisu zabrany. Miałam go cały czas przy sobie nawet w pierwsza noc kiedy lezalam . Nasz maluch cos miedzy 20 a 22 robi sie nerwowy i cycus non stop ale potem na szczescie pieknie spi w nocy :) evi26 a kiedy sciagasz szwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
megori: to termin mam zbliżony do twojego: na 07 września. co do wody mineralnej to chyba faktycznie jest przydatna i do sn i do cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z USG na 5 września. Za dwa tyg zrobię badania i umawiam się do anestezjologa. Mam nadzieję, że mała się nie pospieszy. Zapowiadają 30' upały :( Jeśli możecie to napiszcie czy prałyście wcześniej takie rzeczy jak rożek, śpiworek lub ochraniacze na łóżeczko. Mam dylemat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
JA ROŻEK PRAŁAM, ŚPIWORKA NIE BO NIE UŻYWAŁAM, I OCHRANIACZA CHYBA TEŻ NIE (PRZY 1 MALUCHU). A TERAZ PEWNIE TAK SAMO ZROBIĘ. U MNIE TERMIN Z USG SIĘ NAKŁADA Z TYM WYZNACZONYM - DO ANESTEZJOLOGA NIE JESTEM JESZCZE UMÓWIONA. CHYBA NIE MA DŁUGICH TERMINÓW PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzwoniłam w środę i na piątek miałam wizytę więc szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
Dziewczyny a po co jest to spotkanie z anestezjologiem? To każda z nas musi mieć taką wizytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że tylko te które biorą pod uwagę zzo lub cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×