Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

wero NIKA no widzisz szkoda że nie wiedziałam bo już kupiłam w aptece w drodze ze szpitala, mam nadzieje że będą dobrze działać i jeszcze te 3 tygodnie z hakiem zatrzymają mojego łobuza w brzuszku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
a to w sumie dziwne ze nie miałyście liczonej ilości wód. Mnie lekarz podawał poszczególne liczby a mąz na kalkulatorku je zliczał i tak im wyszło jaka jest łączna ilośc wód. lekarz powiedział że takim minimum jest 90 , a z poczatku wydawało sie na usg że tych wód jest znacznie więcej dopiero po wyliuczeniu okazało sie ze wcale nie jest tak duzo. Gosia może jak bys miała jeszcze usg to popros żeby ci policzyli ilośc wód bo podobno jak jest duzo to ok dziecko bardziej sie rusza , wierci i pływa ale jak jest za mało to nie jest dobrze i wtedy wolą wywołac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcowa ja brałam Fenoterol od 27 tyg ciąży bo mi brzuch twardniał i szyjka się skracała... Potem odstawiłam, a teraz jestem w 37 tyg bez leków, szyjkę mam skróconą na maxa i czekam na skurcze :) Ja dotrwałam szczęśliwie mimo do 37 tyg mimo, że wcale się specjalnie nie oszczędzałam także mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko będzie ok.. Pędzę zjeść coś słodkiego to może mój leniuszek zechce się poruszać więcej bo jak na razie to strasznie delikatnie to robi... Ma chyba leniwy dzień dzisiaj jak mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja douphaston brałam w 6 t.c a potem w 16 z powodu plamień. tez słyszałam ,że bierze sie je maksymalnie do 20 któregos tyg. ale od tego sa lekarze. Oni chyba wiedza lepiej i trzeba im zaufać. Dziewczyny a jak to jest z wypisywaniem urlopu macierzyńskiego? Czy wypisują go jak wychodzi się ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na ostatnim usg dr powiedział, że mam sporo wód i mała ma się gdzie ruszać więc jeszcze jej ciasno nie powinno być... Może chce sobie pospać dłużej dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
No ktg wychodzi cały czas prawidłowe pod względem ilości ruchów dziecka, więc chyba jakby było coś nie tak to by powiedzieli zwłaszcza, że na Łubinowej robiło mi je 2 różnych lekarzy bo już jestem po 3 ktg, a usg też miałam robione podczas ciąży przez 2 lekarzy bo oprócz wizyt u dr Słonicza robiłam sobie też dodatkowo prywatnie usg i to właśnie z tego usg wychodził mi termin na 16go, a z OM na 7go więc może ten termin jest prawidłowy i mały w końcu się ruszy :-) Starsza siostra już nie może się doczekać braciszka, my zresztą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia 86 apropo nerki, ja doświadczyłam kolki nerkowej ale to było około 24 tygodnia ciąży co podobno jest typowe bo macica tak rośnie że moze powodować ucisk na prawą stronę . trzeba dużo pić i lerzeć na lewym boku aby nie powodować dodatkowego ucisku. ewentualnie nospa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanko mam czy jak się jedzie na KTG to czy Oni robią tam np dodatkowo USG? czy tylko samo ktg? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Ja jak jeździłam na KTG to miałam zrobione normalne badanie, żeby sprawdzić szyjkę i raz USg , bo wypadło mi sporo krwi i obawiali się, że mogło się coś odkleić, ale na szczęście nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tkankula... Mnie akurat lewa nerka boli, ale leżenie na prawym boku faktycznie przynosi ulgę... Moja kluseczka już jest spora więc ma prawo uciskać w różne miejsca... Staram się dużo pić... Zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh, my to mamy z tymi bólami, skurczami i innymi cudami:) A im bliżej terminu, wiadomo - stres większy:) czerwcowa - ja duphaston brałam na początku ciąży z powodu plamień, ale słyszałam że później tez przepisują, na pewno Twój lekarz wie, co robi.:)) Ja od 3 tygodni biorę fenoterol (teraz 31tc), bo mój brzuszek za często twardnieje:// Biorę 3x 1/2 tabletki tylko, ale chyba potrzebna większa dawka, bo skurcze tak często, jak były:( Z kolei od wczoraj kłuje mnie w dole, w lewym boku - ale nerka to to nie jest,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
weroNIKA zawsze robią ktg i badanie szyjki czy jest jakiś postęp, usg to chyba tylko w szczególnych przypadkach jakby ktg było nieprawidłowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki za odp. zastanawiam się jak to będzie.. bo nie czeka mnie już żadne USG. mam 34tc+5dni. więc jeszcze troszkę zostało. a wagę znam z 33 tygodnia. no nic, jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
Cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa_mamusia
nitra Chodzisz do lek. Ślęczki??? Mam pytanie, czy wiesz dokladnie kiedy doktor ma urlop??? Piszesz, ze w najblizszym czasie, a ja mam 1 wizyte u niego 19 kwietnia i nie wiem, czy dzwonic na Łubinowa i potwierdzac tą wizyte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
No teraz wreszcie udało mi się zalogować(uff) nie było łatwo:( WERO NIKA masz taki sam termin porodu jak ja. Może spotkamy się . Już spakowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
Wero NIKA To gratuluję, teraz szukam po forum co trzeba zabrać do szpitala, ale zamiast listy rzeczy dowiaduję się różnych informacji-o anastezjologach, położnych, a listy jak nie ma ta nie ma. Chyba jutro przeczytam to całe forum od początku do końca bo dzisiaj już mała mi nie pozwala:) wierci się, kręci jakby chciała wyjść wcześniej. Pewnie się zestresowała, bo czytałam jej ,że dużo dzieciaków urodzi się w czasie naszego terminu:) Nie pytam Cię o listę, bo już dotarłam do Twojej informacji,że wszystko napisane na forum. Mam nadzieję,że zdążę . Pozdrawiam wszystkie forumkowiczki i życzę udanych , lekkich porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznaj moje dobre serce:D DKUMENTY: karta ciąży dowód osob. karta ubezp. zdrowotnego WYNIK LABORATORYJNY GRUPY KRWI - wytłuszczone;) aktualny wynik układu krzepnięcia i morfologii ( co to znaczy aktualny, ja robiłam pare dni temu i raczej nie mam zamiaru tego powtarzac juz do końca:o) adres poradni dziecięcej, do której zgłoszone zostanie dziecko RZECZY OSOB.: podkłady jednoraz. SEMI 5szt szlafrok koszula 2szt, krótsza baw. do porodu pantofle przybory toalet. ręczniki, majtki jednoraz. pieluchy bella ( czyli te duże podpaski) DLA MALUSZKA chusteczki nawilżone pampersy 3-6 ( ja mam kupione new borny te wydaja mi się za wielkie dla noworodka) śpiochy, koszulki, kaftaniki lub body ( po 3szt z każdego rodzaju) rożek dla noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dziewczyny ja po kolejnym już 4 ktg właśnie wróciłam do domku... Badanie ok, główka nisko, szyjka miękka przygotowana, rozwarcie narazie się nie powiększa, tylko skurczy mi brakuje... :-( Lekarz który mnie dziś badał powiedział, że tak w 9,10 dobie zostawiają na wywołanie, więc w weekend powinnam się rozpakować... Oby do weekendu.... Pozdrawiam Wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas.. sama się obawiam takiego scenariusza jak Twój.. tym bardziej, że już mam przesunięty termin wg usg na 31 maj, ale nie chcę się nim w ogóle sugerować. i liczę na pełnię 17 maja..:D mam nadzieję, że jednak u Ciebie się samo zacznie. 3mam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dzięki weroNIKA, uwierz mi że ja już powoli tracę cierpliwość i strasznie się denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
wero NIKA:) Dzięki :) Tak więc jutro wybiorę się na małe zakupy:) Masz dobre serduszko:) A teraz z innej beczki: Zaplanowałam sobie,że urodzę w Katowicach, ale wprowadzono mnie w błąd-moja Pani doktor mówiła,że gdzie chcę tam jadę i rodzę(ona niestety nie pracuje w żadnym szpitalu), a tu czytam,że to nie takie proste. Wiec umówiłam się na wizytę do doktora Wieczorka.(mam nadzieję,że dobrze zrobiłam)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
czerwcowa z tym urlopem to jest tak że prywatny gabinet pewnie dr Ś bedzie miał i przyjmował. Ja bym miała termin 10-tej doby po terminie 24 kwietnia i mniej wiecej w tym czasie ma urlop ale jesli jestes umówiona to myslę że nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa_mamusia
nitra dzieki za odpowiedz Mania 7 na kiedy masz termin?? A Twoją lekarką nie jest przypadkiem doktor Biernat z Tychów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wero NIKA - przyłączam się do podziękowań:) śliczne dzięki za aktualną listę rzeczy do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
Czerwcowa_mamusia niestety nie, ja chodzę do p.Bożenki K. z Dąbrowy Górniczej. Czy na prawdę nikt nie był na wizycie u pana W.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA7
Termin mam na 21 maja .A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×