Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Gosiek_29
Wikula Ja zamierzam dołączyć do Forum jak tylko zostanę szczęśliwą mamusią po raz drugi Dziewczyny u mnie jak narazie nic się nie dzieje, jutro pierwsze ktg na łubinowej Na szczęście zdrówko troszkę lepiej i przeziębienie powoli mija... Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki i Madzi
DAJCIE LINKA DO TYCH ROZPAKOWANYCH to zagladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wysłać linka i nie wiem co mi się porobiło :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Mam pytanie : Jesli chodzi o dokumenty potrzebne w szpitalu czy konieczna jest aktualna leg.ubezpieczeniowa? Czy wystarczy np. tzw. karta chipowa NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
x-ray jeśli jesteś z województwa śląskiego to wystarczy karta chipowa, ten inny dokument ubezpieczeniowy jest potrzebny w przypadku osób z poza naszego województwa, którzy mają innego ubezpieczyciela. Wiem bo też pytałam o to mojego dr czy wziąść ze sobą legitymację lub rmua ale powiedział że karta chip w zupełności wystarczy.... Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Do Wikula a czemu 4 dni po terminie robili Ci cc? Sama chciałaś ? Bo wiem, że z reguły czekają do 10go dnia... Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_29 Miałam robione cc bo nie udało mi się normalnie wywołać porodu a nie mogli już dłużej czekać bo byłam już po jednym cc. Teraz się cieszę że urodziłam przez cc bo dzidzia urodziła się z wagą 4.230kg a miała mieć góra 3,500kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero NIKA
Dziewczyny ponoć zmieniła się stawka za ZZO i wynosi 100-200zł, a nie 500zł jak dotychczas. (ino. z zeszłego tygodnia) Czy ktoś coś wie więcej na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero NIKA
Dziewczyny ponoć zmieniła się stawka za ZZO i wynosi 100-200zł, a nie 500zł jak dotychczas. (info. z zeszłego tygodnia) Czy ktoś coś wie więcej na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka_ef
znieczulenie jest bezpłatne,proszą natomiast o wykupienie cegiełki którą jak wiadomo nie trzeba kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dziewczyny, ja właśnie jestem po pierwszym ktg na łubinowej, zapis prawidłowy, badał mnie lekarz, chyba dr. (bo nie znam)... rozwarcie mam na palec, więc wysłano mnie do domku, miałam mieć następne ktg w poniedziałek, ale dr powiedział żeby lepiej przyjechać jutro bo młody jest w pozycji "wyjściowej" więc lada moment może się coś dziać :-) HurrrA!!! A moje gardełko dziś znów gorzej, całą noc męczył mnie kaszel i dziś mam głos jakbym była po jakiejś imprezie :-) chrypa na całego.... Mam tylko nadzieję, że nie zarażę młodego jak by się zdecydował jutro wyjść.... Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
chyba dr Koza bo innych znam ze zdjęć i wizyt.... Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, mogłabyś tam spytać na miejscu jak to jest z tym ZZO??? bardzo mnie to ciekawi. i jeszcze jak dasz radę napisać co i jak:D życzę powodzenia:))) a dr Koza dosyć specyficzny, większy taki, dłuższe włosy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Jak się nie rozpakuje i wróce jutro po ktg do domku no i oczywiście nie zapomnę to zapytam.... i napisze Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
dziewczynki ja wczoraj byłam na ostatniej wizycie u dr Ś. mała waży juz 3560 ale doktor stwierdził że wszystko pozamykane jeszcze na 4 spusty. Poniewaz poziom wód płodowych mi spada to jesli do 14 nie urodeze to 16 mam termin na wywołanie porodu. pytałam tez jak to jest w sytuacjacj kiedy nie ma miejsc i jest duzo rodzących, czy wtedy pacjentki sa odsyłane do innych szpitali. Doktor powiedział że nie ma takiej opcji i nie zdarzają sie takie sytuacje bo zawsze sa jakieś rezerwowe łóżka, może sie oczywiście zdarzyć ze opuźnia jedne porody żeby spokojnie odebrac inne ale odsyłanie nie wchodzi w gre. Jeśli chodzi o znieczyulenie zo to czasami zdarza sie sytuacja że nie możemy go dostac < są to sytuacje kiedy wykonywany jest jakiś zabieg cc bo w takich przypadkach ten zabieg ma pierwszeństwo i anestezjolog musi monitorowac cały czas rodząca i dziecko, a ponieważ jest tylko jeden anestezjolog na dyzurze to w takiej sytuacji może odmówic podania znieczulenia , ale podobno to sie bardzo sporadycznie zdarza> Ponieważ termin mam juz na dniach a nadal szczelnie zamknięta ku uciesze mojego męża dr Ś zalecił częsty sex bez najmniejszych obaw o zdrowie maleństwa. ponoć sperma zawiera oscytocynę i jest naturalnym wywoływaczem porodu, powoduje skrócenie szyjki i stopniowe rozwarcie i cały czas tylko sie smieje "no wiesz kochanie zalecenie lekarza" "więc dziewczynki nic tylko wskakiwac do łózka i robić swoje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Nitra No ja po dzisiejszej dobrej wiadomości że mały w pozycji wyjściowej zasugerowałam mężusiowi sex, ale jakoś go to niezbyt zainteresowało :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po poniedziałkoiwej szkole rodzenia dowiedziałam się że znieczulenie ZOO jest bezpłatne. Podczas wypisu ze szpitala można wykupić cegiełkie w ramach podziękowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
wero NIKA Co Cię tak rozśmieszyło??? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitra
Wiesz może jak by uslyszał od lekarza to tez by na to inaczej patrzył, ale to podobno naturalne pobudzenie do skurczów. Może sie boi że zrobi tobie albo maleństwu krzywdę, pogadaj z nim że nie ma ryzyka że coś wam się stanie. a jak tam przeziębienie? jak masz chrypke i bóle gardła to polecam mleko z miodem i łyzeczka masła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Ja już ledwo mówię taką mam chrypkę.... Kaszel do tego też... Niestety No właśnie powiedział, że teraz to by się bał, że zrobi Tomusiowi krzywdę... :-) Ja wiem że to naturalne pobudzenie do skurczy, choć od 18ej, regularnie co 30 minut mój brzuszek twardnieje więc nie wiem czy dziś w nocy nie trzeba się będzie zbierać na Łubinową i czy jutrzejsze ktg o 13-ej będzie wogóle potrzebne.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gosiek_29 Lekarz na łubinowej który Cię dzisiaj badał to dr Kobylec... Jutro też ma dyżur więc jak będziesz rodzić jutro to najprawdopodobniej trafisz na niego. To jest mój lekarz prowadzący, bardzo miły i sympatyczny. Ja byłam na usg dzisiaj z moim maleństwem i już waży 3400 :) W poniedziałek odstawiam wszystkie tabletki i doktor mi powiedział, że albo urodzę ekspresowo, albo może to potrwać troszkę dłużej, zależy jak ochoczo moja macica zabierze się do kurczenia :) Trzymam kciuki za Ciebie Gosiek i życzę szybkiego i lekkiego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"więc dziewczynki nic tylko wskakiwac do łózka i robić swoje" z tego ;)))) czyli ta inf. o bezpłatnym znieczuleniu jest potwierdzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki nie wiem co robić odszedł mi kawałek czopu (bez krwi) a to dopiero 32 tc. czy powinnam się zgłosić do szpitala bądź do pani Dyni?? Jestem bardzo wystraszona a pani doktor dopiero we wtorek przyjmuje czy jest do niej jakiś bezpośredni nr tel?? Poradźcie co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Usia86 Dzięki, lekarz faktycznie bardzo miły, może uda się jutro urodzić bo już sama nie wiem czy to skurcze porodowe powoli, czy przez ten kaszel brzuszek tak mi się napina... Ale skoro dr zalecił ktg też jutro bo mały na wylocie to może faktycznie coś jest na rzeczy.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_29 I jak się sytuacja rozwija? czerwcowa_karola Ja od razu bym dzwoniła do dr...nie wiem moze panikara jestem ale na odejście czopu to chyba za wczesnie? Lepiej sie upwenic u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
No i mały się uspokoił, nadal jestem w domku, jadę dziś na ktg to zobaczymy czy mnie zostawią czy nie, w nocy zeszło mi trochę więcej śluzu podbarwionego na żółto, ale czop jeszcze nie wyszedł. W nocy znów akcja "kaszel" więc mały miał tsunami w brzuchu, zobaczymy co po ktg... Tomuś 7 kwietnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×