Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Ja dzisiaj pół nocy miałam bóle brzucha i krzyża, już byłam pewna, że mnie zbierze a tu się wszystko rozeszło z rana, ale może lepiej nie jechać w długi weekend rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma / miała któraś z was takie kujące bóle od dołu, jakby ktoś szpilę wbijał. Przez pół godz bolało mnie z przerwami. Miałam z mężem do sklepu jechać, ale boję się że mi wody odejdą :/ Może to mała uciska głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
mam pytanie: a czy badanie ktg jest płatne na łubinowej? mam tam jutro dzwonić i jechać na nie,ze skierowaniem od dr K i nie wiem czy jakis koszt jest z tym związany.. a to badanie później u kogo jest przeprowadzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
pewnie Ci na pęcherz uciska Twoja Mała :) czasem tak miałam, czułam pojedyncze kłucia,ale nie były znowu jakieś straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluzai
jak ktos pisał wczesniej ktg jest bezplatne ...bada lekarz który akurat ma dyzur ( zazwyczaj trzeba na niego czekac no ale panie po albo w trakcie porodu wazniejsze :)) ja byłam 5 razy i trafiłam na dwóch rożnych ..jeden chyba dr Slęczka a drugiego nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszne bóle w krzyżu non stop, nawet jak leżę i nie wiem czy czasami nie sączą mi się wody. Dzisiaj rano jak leżałam to miałam mokre majtki i małą plamę białą tak jakby przez upławy, później jak usiadłam na fotelu to też zostawiłam małą plamę. Jak chodzę to też mam niewielki wyciek wraz z upławami. Ma lub miała któraś z Was coś takiego? Mam początek 39 tyg ciąży i wydaje mi się że to za wcześnie trochę na poród. Na ktg faktycznie trzeba się umawiać dzień wcześniej czy wystarczy zadzwonić w ten sam dzień i jechać na Łubinową? Trochę się martwię czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń może na Łubinową do lekarza, który ma dyżur i go zapytaj. Nic cię to nie kosztuje, a będziesz spokojna. Czytałam, że sączące się wody mogą być niebezpieczne, choć nie wiem jak to jest w 39 tyg. Jak Ci powie dr że wszystko ok, to przynajmniej w nocy może pośpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to ja od połowy ciąży mam białe upławy i bez wkładek higienicznych życia bym nie miała. Pytanie też czy na pewno sączą Ci się wody, czy może dziecko na pęcherz uciska i popuszczasz. W końcówce ciąży to podobno się często zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niagara23
Dzieki za info;) Ja tez mam od mniej wiecej polowy ciazy uplawy takze wkladki to podstawa. U mnie polozna na szkole rodzenia mowila,ze wody plodowe moga odchodzic nawet pare dni..wlasnie poprzez takie powolne saczenie..takze nie chce straszyc,ale lepiej skonsultuj sie z jakims lekarzem,bo to moze byc niebezpieczne dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na za chwile
Czy ktoś się orientuje jak sytuacja na Łubinowej? Dużo porodów? Mam termin na ten tydzień i chciałabym wiedzieć czy są "korki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluzai
jak bardzo pani zalezy to myśle ze mozna zadzwonic i sie dowiedziec moze maja jakis luzniejszy dzien ( bez zaplanowanych cesarek albo wiedza ze ktos bedzie wychodzil) i wtedy pogadac z Maluchem zeby tego dnia zaczynał wyjscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
17.08...i ciągle nic... dziś kolejne ktg na Łubinowej, Małemu chyba się nie spieszy na ten świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
miałam:) na 14.08...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lada chwila :> Mnie szlag trafia z ciśnieniem. Doleci do 150/100 i już mam się zbierać do szpitala, a 20 min później 130/85 :( Wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
hej !!!! jestem 1 raz na tym forum, mam 31 tydzień ciąży i też mam zamiar rodzić na łubinowej, chodze do pana bystrzejewskiego co tez tam pracuje. tylko że u mnie nie jest tak wesoło 2 tyg temu dowiedziałam sie ze szyjka mi sie skraca i juz ma 2,5 cm, dostałam fenoterol i mg b6 , pomogło na chwile teraz znów boli i chyba sie wybiore do szpitala jak mąż wróci jutro z delegacji bo w domku mam już jednego małego szkraba i teraz nie moge a kłuje mnie na dole i napina mi brzuch, staram sie leżeć ale przy Wiktorze to niemożliwe..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia123
dziewczyny jestem w 35 tyg ciąży i od paru dni zauważyłam że mój Kubuś się dziwnie zachowuje pręży się w brzuszku i jakoś tak jest bardziej niespokojny nie wiem co się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
Nie martw sie na zapas,moj Maly caly38i39tydzien kopal,krecil sie,prezyl doslownie przez caly dzien i noc.a lekarz stwierdzil,ze ma coraz mniej miejsca,o ktore jeszcze probuje walczyc;) po wczorajszej wizycie jestem podlamana..40tydz i 4 dni a u mnie nic..ani skurczy,ani boli,ani milimetra rozwarcia..pani dr,ktora mnie badala stwiedzila,ze za malo sie z mezem staramy;) no wiec teraz staramy sie jeszcze bardzej :] ale czy to faktycznie w tym sek??bo wlasciwie to cala ciaze uprawialismy normalnie seks,a tu cisza;)no trzeba provowac mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaN22
Milunia mam to samo i jestem w 31 tyg .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara23 to czekanie jest okropne, ja co dzień to większego stresa mam. Liczyłam na to, że uda się urodzić przed terminem a tu jeszcze tylko 4 dni do terminu. Bardzo chciałabym uniknąć tego jeżdżenia na ktg, zwłaszcza, że my nie mamy auta i jest to jednak pewien problem, bardzo boję się też wywoływania porodu. No ale trzeba wierzyć w córeczkę, może postanowi wyjść przez weeked.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do truskaweczka
a jak u Ciebie? dzieje się coś? jakieś skurcze, rozwarcie czy coś? termin mam na 23 więc dzień po Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam u lekarza 11 sierpnia to rozwarcia nie było, tylko szyjka miękka i lekko skrócona, teraz nie wiem jak jest. Skurcze niby mam ale bardzo nieregularne i niezbyt mocne (tak potrzymają mnie z 2-3 godziny a potem pół dnia spokoju), za to ciągle boli mnie krzyż i pachwiny. No i ciągle mam takie białe, obfite upławy. W poniedziałek idę na wizytę i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do truskaweczka
to daj potem zna co się dowiedziałaś! u mnie zero objawów porodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara23
Truskaweczka ja dostalam te sama diagnoze na 2tyg przed porodem Czyli podobnie jak Ty,a tu widzisz jak jest.. I lekarz mowil mi wtedy zebym byla przygotowana w kazdej chwili,bo dzieciaczek jes duzy i wogole.Wiec zylam nadzieja,ze urodze przed terminem,wszystko juz mam dla synka gotowe:) nawet przestalam obawiac sie porodu,bo juz tak bardzo nie moge sie doczekac:] dzis jade znow na ktg,dobrze ze mamy autko,bo nie wyobrazam sobie jazdy autobusem z Tychow do Kato,co u mnie wiaze sie co najmniej z 2przesiadkami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niagara23, to jeśli jesteś ode mnie tydzień do przodu z terminem oznacza, że ja pewnie bedę w dwupaku jeszcze conajmniej tydzień brrrrrr, na lwa liczyłam. Co bardziej przerażające falę upałów na przyszły tydzień zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niagara23 ja tez jestem z Tychow i rodzilam 08.07 na Lubinowej... 5 dni po terminie porod wywolywany oksytocyna (na moje zyczenie bo juz mielismy dosc czekania z M.) Trzymam kciuki za Ciebie szczegolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×