Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość ddor
15listopad Wlasnie wrciam y ubinowej, zaliczyłam ktg i badanko przez dr. Kozę wszystko w porządku ale do porodu mam jeszcze czas i się nie nie stresować od dziś zapominam, że jestem w ciąży ;) na ktg co 2 dzień musze się tam zgłaszać, pozostaje mi czekac ide wziąć długą kapiel!!! Wedug dnia y ost. miesicyki rodyi jedznie 5% kobiet to mnie pociesza.. Drobniusia jestes ale dzidzia w sam raz ja wz. 163cm waga przed ciaza 50 teraz 58kg. Dalas rade zmpierwszm porodem prawie polozna nie byla ci potrzebna hihi Wlasnie co do usg wagi dziecka czesto sie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor znow juz mialam nadzieje ze ciebie wzielo a tu dalej nic hehe mnie tez sie wszystko uspokoilo tylko juz chybaz tego wysilku ze caly czas sprzatam cale miesnie brzucha mnie bola musze troche odpuscic i tez zapomniec ze jestem w ciazy:) tylko jakby to bylo takie proste i wszyscy dookola nie przypominali i pytali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Ja nie rodze :) Spała bym dzień i noc.. od dwóch dni opadłam z sił i do tego zero apetytu. Podkusiło mnie i sprawdziłam termin rozwiązania z badań prenatalnych które robiłam w 12tyg. ciaży tak jest napisany termin porodu 17 listopad!!! ale ja już w nic nie wierze :) 15 listopad chatka na błysk u Ciebie ;) a jakieś postępy?? mnie jedynie jeszcze bardziej opadł brzuchol, rycyne testowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Jak to jest z tym ZOO ???? Czy jak przestaje działać po około 1,5godz. to dodają później czy już nie?? Zastanawiam się przy jakim rozwarciu o nie wołać aby tez nie było za wcześnie, hmm.. Opiszcie swoje doświadczenia :) Z GÓRY DZIĘKI!!! canndy a jak tam u ciebie samopoczucie? :)) z tego co widzę to córeczki lubią się rodzić wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Będąc na Łubinowej od poniedziałku do wtorku 3 dziewczynki się urodziły i każda przed terminem a dwie 2tyg.aż przed! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde , ja się na razie trzymam :) Mi Pani anestezjolog i położna wytłumaczyły, że znieczulenie można podać dopiero od rozwarcia na 4 :/ ponieważ główka musi się wstawić w kanał rodny, nie wiem jak ja dotrwam do tego momentu, bo przecież do 4 będzie boleć. Ddor w takim tempie wolniutkim spotkamy się na sali ;) Ja od raza zaglądałam na wieści od ciebie, myślałam że już masz z głowy, bo się nie odzywałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddor wołaj od razu, przynajmniej ja taki mam plan, lepiej przypominać się cały czas niż ma być za późno. acha znieczulenia na partych już się nie dostaje podobno :( Mój żelazny zestaw to : dianatal + zzo ciekawe tylko czy coś z tego wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
dziewczyny drogie ja dzis wrocilam z wizyty (na szczescie ostatniej platnej :P) dowiedzialam sie tam tyle ze mam rozwarcie na 2-3cm, szyjka jest idealnie przygotowana do porodu ale mam jezdzic co 2 dni na to ktg a 22 do przyjecia chociaz lekarz powiedzial ze z tego co mu sie wydaje to do tego tyg juz powinnam urodzic bo jest wszystko ladnie przygotowane.. no i dodatkowo mi tam cos zrobil z pecherzem plodowym i powiedzial ze po tym w ciagu 48 godz przewaznie sie zaczyna...:) obyyyyyyyyyyyy:D hehe teraz jak mi tam poruszal to chyba znow zaczne polerowac domek moze tym razem sie uda:P no a jak nie to tego 22 tez proba oxy i jak bedzie ok to od razu kroplowka itd.. ddor ja naprawde myslalam ze juz urodzilas ze tyle czasu nic nie piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 listopad same dobre wieści przyniosłaś :) Ciebie to rozwarcie nie boli ? nic nie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Troche dziwne z tym zoo koleżanka rodziła tylko w innym mieście, płaciła za zoo i podali jej na partych.. A NA ŁUBINOWEJ COŚ NA ROZWIERANIE SZYJKI PODAJĄ OPRÓCZ KROPLÓWKI?? zastrzyk itp.??? canndy no możliwe, że się spotkam hihi Jutro mam ostatnią wizyte u Jędrzejko zobaczymy co mi powie mógł by coś mi tam naruszyć ale on ma takie śmieszne krótkie paluszki hehe ;) nie wiem czy by dał rade! 15listopad no widzisz wszystko idealnie u ciebie :) jeszcze może i dziś wylądujesz na Łubinowej :) canndy bywa tak czesto przy drugim porodzie, że postepuje rozwarcie nie odczuwając przy tym bólu, skurczy znajoma moja tez tak miała do 8cm w domu przesiedziałą i nie wiedziała, że to już! :) 15listopad ty to lepiej już odpoczywaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
ja od wczoraj to nawet już skurczyków tych co zawsze nie odczuwam...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
no mam nadzieje ze do jutra mnie cos wezmie:) zaczynam miec delikatne skurcze i napinania znow ale narazie jeszcze nie licze bo za slabe i tak..:) w kazdym badz razie jestem dobrych mysli:) a ze mi sie robi jakies rozwarcie.. hmm czulam czasem jakis bol ale nie wiem jak to boli bo przy wywolywanym nie mialam, dopiero pozniej.. no i zaczynam sie lekko bac nawet:) jak to wszystko bedzie wygladac:) z tymi bolami bede musiala dosc kawalek jechac jakby co.. to mnie tak troszke przeraza ze nie wieadomo co i jak a przy wywolaniu maja cie na oku caly czas.. ale co tam pociesza mnie to ze do 10 dni moj maluch juz bedzie z nami na 100% hehehe ddor a ty jakies rozwarcie czy cokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
taa u mnie szyjka miękka, skrócona rozwarcie 1cm ale skurcze zanikły :) pewnie, że cie weźmie weź sobie dłuższa ciepłą kąpiel ja im bardziej jestem zrelaksowana tym częściej miewam skurcze po kapieli mocno ciepłej zawsze! polecam :) masuj brzuszek i cycorki i poleecciii!!! ;) nic się nie martw dojedziesz na czas na bank! :) ja bym chciała bardzo urodzić jeszcze w tym tygodniu tak mi pasuje ale jemu chyba nie, oh te małe skorpionki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor wlasnie zamierzam wziac ciepla kapiel i poczekaj na jakis rozwoj zdarzen.. a jutro chyba se podejde do mojej poloznej jesli nic sie nie zmieni na ktg zeby zobaczyc czy te lekkie skurcze co czuje sa w miare regularne czy nie bo ja nigdy nie wiem jak sie to liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozwarcie,jak ruszy akcja,podawana jest buskolizyna w zastrzyku. Przynajmniej ja tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od jakiegoś czasu śledzę ten temat i Wasze wpisy dotyczące porodu na łubinowej. Az wkońcu postanowiłam się także ujawnić ;-) Tez jestem zdecydowana na poród właśnie w tym szpitalu. To moje pierwsze dziecko także jest "mały" stresik jak to wszystko będzie wyglądało. Termin mam na 25 listopada i jeszcze żadnych oznak porodu. Mam pytanie do dziewczyn, które być może zwiedzały ten szpital, ile jest tam tych pokoi po porodzie a ile tych sal przedporodowych (albo ile łózek). Chodzi mi o to ile naraz może rodzić dziewczyn? czy zdaza się może tak, że mają komplet i odsyłają do innych szpitali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ja niestety nie mialam mozliwosci obejrzenia sobie sal ale nie slyszalam zeby odsylali do innych szpitali, jedynie do domu jesli nie ma miejsca a jeszcze porod moze "poczekac". no chyba ze urodze to wszystkiemu sie przyjrze i dam znac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
15listopad teraz to sie relaksuj i akcja sama bedzie postepowac :) magart dzieki za info o cudownym zastrzyku :) a dostalas go juz na rozwarciu? Oxy.. tez mialas? Nie ma po co zwiedzac szpiyala ja tam wyladowalam na dobe nigogo nie odsylaja z iloscia rodzacych moze byc roznie tego nie sa sie przewidziec, sal poporodowych jest kilka 2os. Ogolnie cisza, spokoj jest milo bez rewelacji..np. na kolacje dostalam herbate i to juz poslodzona fuu.. 2kromeczki suchego chleba, odrobine maselka kawalontek serka topionego z biedronki i jajo na twardo :) hehe ale jak czlowiek glodny samkuje wszystko ale mialam ze soba swoje przekaski radze zabrac jak i picku swoje, wode itp.co tam lubicie...szpitalik bez szalu sale porodowe widzialam ladniejsze w szpitalach niz tam to tez musze przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Mama listopad :) bedac tam 2 dni prawie za scioana sluchalam porodu i to mega glosnego! Odeslali mnie do domu po tescie oxy...nic mnie nie ruszylo :) natura chce inaczej dla mnie najwazniejszy jest profesjonalny personel i w pewnym sesie intymnosc, spokoj i wystarczy czasem tego brakuje w zwyklym szpitalu a to mega wazne nie sale, kolory scian, sala porodowa jak sala porodowa ciary przechodza ;) ale nie mamy juz odwrotu :) glowka do gory! Na Lubinowej nie ma szalu aa podobno w Rzeszowie jest niesamowity szpital do rodzenia b.nowoczesny ogolnie rewwelacja luknijcie na stronke w gazetce czytalam o nim tam to jest luksusik i to na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor najwazniejsze zeby urodzic szybko, pezproblemowo i zdrowe dzieciatko..:) jesli chodzi to suchy chleb moge jesc:) a co do sal.. bylam w 7czy8 osobowej wiec dla mnie 2 os to jest wygoda jak nie wiem:D nie jestem wymagajaca:) a masz miec chlopca czy dziewczynke?? tak teraz sobie mysle ze skoro zostalo mi juz tak niewiele to chyba musze troche odpoczac bo od wczoraj mnie takie zmeczenie chwycilo ze zasypiam na siedzaco a potem bede miec malo sily przy porodzie..:) wiec moj plan to sie odprezyc i zregenerowac sily przez te kilka dni do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Mama listopad sala przedporodowa jest jedna w niej 4 lozka tv, lazienka, pilki, worek sako wszystko obok sali porodowej a na sali porodowej tez masz pilke, wanne, krzeselko do porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
15listopad dokladnie nasze maluchy sa najwazniejsze a my damy sobie rade ;) no jasne odpoczywaj ja wszamam kromeczke i obejrze dla odprezenia geslerke ;) w szpitalu brak intymnosci, spokoju czasem nawet czystosci i ten zapach szpitala brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Bede miec chlopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddor Ja tam nie wiem czy zastrzyk taki cudowny, ale fakt, że rodziłam bardzo krótko. Poród miałam teoretycznie wywoływany a w praktyce popychany, bo mi akcja stanęła na widok szpitala :) Skurcze lekkie co 7 minut a rozwarcie na 3 cm i tak przez kolejne 10 h. No i w koncu ktoś opowiedział jaki to niby luksus na Łubinowej... w sensie, że nie aż taki luksus. Luksusowy to jest personel na porodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor a imie juz wybrane? a jak dlugo sie lezy na tej przedporodowej? jak to wglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddor i 15 listopad dziękuję za odpowiedź. Wiadomo ze mi tez już nie chodzi o jakis super konfort dotyczący sal, tylko jakos tak mialam stresa odnośnie tego odsyłania do domu z powodu braku miejsca. Wiadomo, że najważniejszy jest personel, opieka i to żeby nasze dzieciątka urodziły się zdrowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
mama_listopad nie ma co sie na zapas martwic, odeslac nie powinni tak jak juz napisalysmy a jak juz bedzie akcja porodowa to wszystko inne nie bedzie mialo znaczenia;) tak mialam przy pierwszej corce, panikowalam a potem mi bylo wszystko obojetne podczas porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Wciaz dumam nad imieniem...powaznie nie mam hahaha powaga :) to nie takie latwe! ;) ile sie jest na przedporodowej? Do chyba 8 czy 9cm rozwarcia haha do puki nie jest sie pod sam koniec akcji porodowej chociaz sa takie co laduja od razu na porodowce :) taak personel jest na prawde bardzo fajny, pomocny wiedza co robia a sam szpital taki sobie..ide w spanko, spokojnej nocki laseczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor myslalam ze tylko ja nie mam jeszcze imienia:) hehe no a mnie meczy zmeczene z bezsennoscia i nadmiernym apetytem :P ale teraz juz sie nie przejmuje moge sie objadac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×