Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Agusia78
ja chodzę z kasy chorych do przychodni na ulicy Wrocławsiej w Katowicach do dr Pawla Juraszka z czystym sercem polecam bardzo dobry delikatny pomocny lekarz, jes tylko jeden problem przychodnia niema juz do końca roku punktow i przyjmuja zapisy na styczeń, mnie przeniesli z racji wysokiej ciazy do innego lekarza ale dr Juraszek od stycznia bedzoe już bo punkty bedą także można zadzwonić i zarezerwowac termin, to ejst przychodnia o nazwie Łubinowa lekarze są wspołpracujący ze szpitalem, ze strony szpitala mialam namiary nr tel 2030603, co do badań sa wszystkie robione niektóe platnie np toksoplazmowa, na żółtaczk, grupa krwi, ale też jak tzreba do specjalisty iść to pomogają w ustalniu wizyty i to w ramach kasy chorych, badania prenatalne też mialam I i II w ramach funduszu w provicie, polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Kazda polozna wydaje sie w porzadku ocenie dopiero po porodzie, mam od godzsiny dziwne rwanie po prawej stronie brzucha, rozwarcie dzis rano 1cm, bez sensu bylo tam zostawac w nocy przyjechaly 2 rodzace pewnie juz sa po...mam plamienia lekkie i tak mysle ze moze i dzis bedzie koniecznosc wrocic na lubinowa ale wolala bym z pelna akcja! Lubinowa ok.mini szpitalik bez rewelacji tak oceniam od 1 do 5 daje 3... 15listopad co tam u ciebie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Canndy pytalam o ten zel maja go i jeszcze jakis inny ale nie ma ich zawsze kazda polozna ale to troche bajer z tym zelem on nie ma nic innego w skladzie jak zwykly zel intymny, ktos chyba tylko robi na tym kase i tyle :) zzo dostala laska jak bylam przy rozwarciu 8cm wiec ladnie z ich strony, ze nie protestowaly, e co przyjechaly w nocy sie meczyly kazda miala juz rozwarcie minimum 3cm nie braly znieczulki tylko sie skrecaly nie kumam tego...po zgrywac twardziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor ja juz myslalam ze juz po wszystkim i tulisz malenstwo:) u mnie nic ciekawego wczoraj nieregularne skurcze w nocy spokoj nad ranem znow troche i teraz znow spokoj:( polozna mi powiedziala ze cos sie zaczyna ale jak mnie nie wezmie to po podaniu mi oksy powinno sie rozkrecic na dobre dosc szybko.. dzis rano mnie "oproznilo" i powiedziala ze moze w ciagu paru godzin sie cos zaczac dziac ale juz w to nie wierze i jutro bede dzwonic sie zapisac na kolejna wizyte i zobaczymy co mi wtedy powiedza.. tylko nie wiem czy mam tego 15 brac wszystko czy tylko mnie zbada i pusci do domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
No ja tez myślałam, że wczoraj coś się wydarzy i dupka...ale myślę, że to już na dniach lepeij niech się samo zacznie nie ma co na siłę aa miałam próbę oxy... i nic mnie nie ruszyło :) dlatego po niej zostałam na noc na obserwacje i o 8 puścili mnie do domu po obchodzie ekipy doktorków W środe mam ktg na 15tą biore znów pakunki bo to różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
noo czyli jutro znów ktg albo w czwartek mam do wyboru na 15tą 15 listopad nic nie bierz ze sobą bez sensu.. niech nie robią ci nic na siłe bo to bez sensu przecież nie jesteś po terminie :) spokojnie ja czekam w spokoju do końca tego tygodnia potem tam się wepchnę! :) też tak zrób, jak się samo zacznie to lepiej o 100razy i szybciej to idzie po co masz tam leżeć jak ja nie ma sensu...doczekamy się maluszków :) i może spotkamy na dniach ;) dużo się ruszaj teraz ja już całą chatkę wypucowałam na błysk! ;) poszła bym na basen ale mam 1cm rozwarcia i nie ma co ryzykować już no i mam plamienia lekkie ten bólik mi minął zażyłam no-spe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wy dziewczyny na mnie poczekacie z tego co widze , bo ja mam termin na 20 :) Ddor troszkę się uspokoiłaś, wiesz już jak to będzie wyglądało. Dziwne ,że te dziewczyny o których piszesz nie brały zzo a cierpniały. Ciekawe czy boli to wbijanie w kręgosłup :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor a ja bym wolala zeby mi wywolali i mialabym z glowy. wiem ze na oksy dobrze i w miare szybko reaaguje wiec juz mialabym z glowy a to czekanie mnie dobija;/ ty wczoraj mialas termin? no ja wlasnie tez sie biore za jakies pucowanie domku :) ale bardziej zeby nie lezec i czekac tylko zeby czyms sie zajac i nie myslec:?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
canndy nie dygaj wkłucie nic nie boli coś tam poczujesz ale to pikuś do całej reszty :) personel w porządku chociaż jeszcze się przekonamy... noo, tak myśle czy dobrze żeczywiście, że tam się znalazłam i zapoznałam ze wszystkim i nasłuchałam też...nie no nie panikuje na razie ;) nie powinno być aż tak źle! Termin miałam na wczoraj ale w terminie to rodzi 5% kobitek jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
15listopad jasne nie ma jak znaleźć sobie zajęcie :) bez sensu wyczekiwać :) co ma być i tak będzie i to już niedługo! nie wyobrażam sobie być np. w 5 mieś. DOPIERO!!!!! ;) canndy noooo może się spotkamy wszystkie by było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor no to nadzieja w tym ze jak pojade tego 15 to tez mi zrobia ta probe oxy ze mnie wezmie:) za duzo mam planow na przyszly tydz wiec chcialabym juz w tym urodzic:P hehe a moge zapytac ile masz lat? mi ta ciaza bardzo szybko przeleciala na szczescie pierwsza mi sie strasznie ciagla. a co do tych co rodzily i nie chcialy zzo to wcale im sie nie dziwie ja tez wole pocierpiec ale na zzo w zyciu sie nie zgodze:) po prostu jakies uprzedzenie mimo ze nigdy nie miałam:) jutro wyrusze sobie na miasto jak bedzie pogoda na dluuuuuuuuugi spacer i wezme sie za okna:) przynajmiej szybciej czas leci jak cos robie a nie leze bezczynnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Mam 30 lat :) no odwazna jestes bez zoo podziwiam :) no ruszaj sie sporo, jak na ktg wyjda ci skurcze a na badaniu lekarz wyczai rozwarcie to jest szansa ze juz tam zostaniesz :) bo wiem ze bardzo chcesz ;) czopal mi odchodzi od rana...ide zaraz spac a i na klopik biegam w kolo ehh nie ma lekko! Szkoda ze na necie jest tak malo opini na temat porodu na tym krzeselku ponoc latwiej i szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mowa, dr Ślęczka podczas mojego porodu doradzał żebym własnie z takiego krzesełka skorzystała, bo ponoć pacjentki chwalą, z tym że ja ledwo się przy porodzie ruszałam, sił nie miałam i do partych nie dotrwałam. To takie krzesełko na którym siada się bardzo szeroko, wsparcie masz tylko pod nogami a między nogami (jak szeroko siedzisz) jest wolna przestrzeń. W ten sposób główka łatwiej schodzi w kanale rodnym. To jest coś takiego - http://s.meble.pl/gfx/meble/pl/mebleaktualnosci/4535/1/s4535_pl_6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor czop mi odszedl wczoraj, ale skurczy na ktg zadnych dzisiaj:( jak na klopik i czop to cos sie dzieje:) a podbarwiony krwia? najbardziej mi szkoda tej kasy co znow musze dac za wizyte wolalabym z tydz poczekac i isc tak jak mi lekarz moj kazal bo moze do tego czasu samo by sie rozwinelo, przez to tak mi zalezalo zeby przed tym 15 urodzic.. podobno jak sie wezmie cos na przeczyszczenie (na necie wyczytalam ze jakis olejek chyba rycynowy)to moga sie skurcze rozwinac ale jakos nie bawi mnie siedzenie na kibelku z wlasnej woli hehe nie biore zzo bo wiem z doswiadczenia ze naprawde porod jest do przezycia. ja mam 23 lata pierwszy mialam niecale 2 lata temu i polozne byly w szoku bo na sali porodowej nawet nie pisnelam. no ale niektore maja potrzebe sie wykrzyczec a ja sobie to wszystko na spokojnie wzielam i mam nadzieje ze z tym porodem bedzie podobnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 listopad twardzielka z ciebie :) ja sie boję, że tam pozabijam wszystkich z bólu :) Misiagesia ojej ale krzesełko !!!! Jaaaa nie chce rodziććććććć :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
canndy to tylko tak zle wyglada.. naprawde wole porod od bolu zeba bo po porodzie najgorsze bole sie zapomina praktycznie od razu, a jak sobie pomysle ze mialby mi ktos wbijac igle w kregoslup.... niee dziekuje to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15listopad, ja też zzo tylko w ostateczności :) A orientujecie się może czy po porodzie dostaje się jakieś ulotki/próbki? Kurcze ja tez bym nie chciała mieć dodatkowych wizyt, mam nadzieje że mnie weźmie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
wiola_130 ja nawet w ostatecznosci sie nie pisze na to:) nawet u anestezjologa nie bylam:) hmm przy corce dostalam pudeleczko z prubkami ulotkami itd.. ale nie wiem jak jest na lubinowej.. w sumie moze cos daja skoro w rejestracji byly tez te materialy i probki w reklamowkach dla kobiet w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola na wyjście dostajesz pudełko duże z próbkami i materiałami informacyjnymi. W rejestracji też leży pełno próbek w pudełkach i nawet w reklamówkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
15listopad Ale pospałam...jestem gotowana po porodówke! ;) Tak ten czop taki lekko brązowawy, każdy poród jest inny jak bym wiedziała, że to jest do wytrzymania to też bym nie brała zoo ale wole się zabezpieczyć nie wiem tez czy nie padne przed partymi jak koleżanka która wyżej pisała, że już nie miała sił! ja też w piatek mam wizyte u gine m. jedrzejko 150zł nie moje ale jak kazał to idę ostatni raz!! może coś mi tam podkręci, wiem że po masazu szyjki który nie jest za przyjemny w mig robi się rowarcie i szybko postępuje porób. 15 listopad olejek rycynowy jest dość drastyczny! może zadziałać zbyt gwałtownie, słyszałam o nim ale się boje :) 0d 10 dni szamam kapsułki z wiesiołka od 5 dni popijam 2x dziennie liscie malin. Na każdego może nie działa jak wszystko ale ja troszkę wierze w takie naturalne specyfiki ;) Ogólnie przygotowują macice do porodu, ułatwiają rozwarcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
ddor no ja za wizyte place 200 wiec tez mam nadzieje ze jak powiedzial ostatni to ostatni. czytalam na temat tego olejka i wielu dziewczynom pomoglo.. ale skoro dziala przeczyszczajaco i pomaga to ja sobie ide kawe zrobic bedzie tak samo:) hehe zaraz zadzwonie na lubinowa sie umowic na jutrzejsza wizyte juz z tego strachu co mi powie lekarz jutro mnie chyba brzuch boli hehe zazdroszcze dziewczynom ktore rodza przed terminem.. ja w pierwszej ciazy mialam od 6 rano oxy to kolo 15 mi wody odeszly, potem za jakis czas powoli dostalam boli a przed 17 mialam pewlne rozwarcie i skurcze parte, bo jeszcze poloznej nie bylo u mnie a juz sama parlam no bo nie da sie inaczej i potem jak przyszla zlozyla mi lozko do porodu to o 17:43 corcia byla z nami:) wiec chyba nie mialam najgorzej i nie ma co sie dziwic ze sie nie boje az tak tylko kazdy porod jest inny wlasnie i tego sie obawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
15listopad Ile twoje pierwsze maleństwo ważyło? byłaś nacinana? Mój mały wazy 3400...jestem drobna...wydaje mi się, że to sporo ;( i nie dam rady.. Moja znajoma rodziła 2tyg.temu tych pierwszych skurczy nie czuła odeszły jej wody i pojechała na porodówkę a tam 8cm rozwarcia urodziła w 30min. :) jej pierwszy poród!!! więc nie zawsze musi być tak źle i długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listoopad
ddor pierwsza corcia wazyla 3100 jak sie ur i 54 dluga, ja tez jestem bardzo drobnej budowy wszyscy mi mowili ze bede miala cesarke a jako jedyna z rodzacych krewnych w tym czasie jej nie mialam.. to ze jestes drobna nie znaczy ze nie urodzisz.. tak do 3500 powinnas urodzic normalnie o ile wszystko ci sie rozejdzie tak jak powinno:)a ze tyle wazy to tez wez sobie poprawke bo nie zawsze jest tak jak pokazuje usg:) byam nacinana ale polozna nawet chyba nie wpadla na to zeby sprobowac masowac.. przed porodem pierwszej corki wazylam 42 kg, przytylam 17 (wzrost 162) po porodzie znow tyle wazylam:P a teraz przytylam 10 kg a synus podobno mial kolo 3 ale nie wiem dokladnie ile bedzie mial teraz bo to bylo 2 tyg temu. tez mam nadzieje ze bedzie mial nie wiecej niz 3500 bo chcialaby urodzic normalnie i bez nacinania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę ja dopiero mam termin na polowe grudnia . Odebrałam dziś wyniki, morfologia jak zawsze była super teraz nieco spadła, a układ krzepnięcia chyba ok nie wiem nie znam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
wiola_130 wolalabym miec wiecej do terminu niz czekac jak na zbawienie i sie denerwowac:) ja wyniki mam kiepskie.. znaczy mam anemie i to podobno bardzo ale lykam zelazo. w sumie przy corce tez mialam przed i po porodzie ale lekarz mi na wizycie w tym 35tc powiedzial ze to jest niebezpieczne no ale co mam zrobic jak nic nie pomaga... jutro na lubinowa i wszystko bede wiedziec wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
wiola_130 jak ja bylam to akurat mieli cesarke i nie moglam.. jak jest ktos zeby cie mogl oprowadzic to bedziesz mogla:) hmm ddor chyba sie udalo bo cos jej nie widac na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×