Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość mama juz w marcu!
magart: dziewczynki na ogol sa mniejsze to moze dlatego.zreszta-mniejsze lepiej sie rodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
ja też już ciepła doczekać się nie moge przytyłam prawie 6kg i mam wrażenie ze tylko w brzuchu i tali nie umie sie zapiąć w kurtkę zimową ale dreptam już w adidasach które zakładam bez schylania bo ciężko już a gdzie tam koniec...haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
zapomniałam dodać że wróciły mi wymnioty od 3 dni do 16 strasznie mi niedobrze i nawet herbata idzie spowrotem a tak sie cieszyłam miesiąc spokoju i na nowo to samo co przez pierwsze 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli słoneczko dzisiaj nam wszystkim poprawilo humorki:) ja tez dziwnie spokojna dzisiaj jak niewiele potzeba do szczescia... justyna bardzo mi Cie zal wymioty to nic przyjemnego mnie w tej ciazy mecza do konca i wiecie co wam powiem przywyklam... reaguje wymiotami na wszystko taki moj urok ale w taki dzien dziewczyny damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Słoneczko daje powera! :D Ja właśnie walczę z byłym szefem mojego męża, wisi mu prawie 4 tyś wynagrodzenia i już nie mam sił do tego człowieka. Okazało się, że jeszcze ZUS-u za niego nie płacił, mówię Wam dziewczyny, że jestem jak bomba i nie ręczę za siebie ! Ja przytyłam prawie 5 kg :/ a to dopiero 13 tydzień. Jednak prawda jest taka, że 4 kg nabyłam chyba w pierwszym miesiącu, bo pochłaniałam wszystko jak głupia, teraz już się pilnuje. O ciuchach, to nawet pisać mi się nie chce, bo dla kobiet w ciąży nie dość że ceny kolosalne to jeszcze wszystko takie szaro bure ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
wlasnie wrocilam ze spacerku..akumulatory naladowane na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam, że pójdę, ale jak mi Mąż dziecko wygonił do południa tak zapadło w sen zimowy i śpi już 2,5 h... Zaraz mi to słoneczko zajdzie :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
a wiesz,ze cos w tym jest!moja tez spala dzis 3godziny!poczulam sie jakby znow miala 2miesiace:D na szczescie udalo sie jeszcze zlapac sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AgnieszkaWlo: ja jestem w 10 tyg i również przytyłam 5 kg, a jem połowę tego co przed ciążą bo mi po wszystkim niedobrze.Wchodzę tylko w 2 pary leginsów, w których chodzę w kółko ciążowe dżinsy nawet używane na Allegro są jak dla mnie drogie (ostatnio cała kasa wędruje do gina) więc póki co jakoś się ratuję tym co mam. Jeśli masz gdzieś w pobliżu Lidla to w sobotę mają być leginsy ala jeansowe na gumie myślę że fajne rozwiązanie na początek ciąży i później też się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłam w tv reklamę Bio Oil czy któraś z Was używała na rozstępy w ciąży?Ja przy pierwszym dziecku używałam po prostu oliwki Bambino i nie mam ani pół rozstępu, ale teraz jestem już ciut starsza więc nie wiem czy oliwka sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
ja myslę że to oliwka z dodatkiem jakiś zapaszków będzie mi się wydaje że to wyrzucanie pieniędzy w błoto ja stosuje oliwkę w żelu w poprzedniej ciąży też stosowałam i też nie miałam rozstępów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etm30 Ja się już czuje jak smok, a to dopiero początek :/ w Silesi w Wakiki były spore przeceny na odzież ciążową, np spodnie po 35 zł (takie pół eleganckie) :-) Jeśli chodzi o bio oil, to z tego co czytałam to szkoda kasy. Ja po pierwszej ciąży mam siatkę na brzuchu z rozstępów, a smarowałam się regularnie specjalnymi kremami :/ Tu chyba nie ma reguły. Obecnie zaopatrzyłam się w olej z orzechów makadami, bo ma bardzo dobre opinie i cena jest przystępna :-) do tego wszystkiego 100% naturalny, bez zbędnej chemii :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi po poprzedniej ciąży nie mam rozstępów, ale wtedy niewiele przytyłam, a w I trymestrze wręcz zeszczuplałam teraz może być gorzej chociaż zostało mi troszkę zwisającej skóry na brzuchu więc może będzie się miało co rozciągać i nie przekonam się na własnej skórze co to rozstępy. Też czuję się jakaś ociężała, siedzę na L4 i wariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal pracuje i moim zdaniem jeśli NIE MA przeciwskazań, to pójście na L4 jest równe ze strzałem sobie w głowe :D Z Kubą poszłam w 5 miesiącu na zwolnienie, bo miałam problemy z wysokim ciśnieniem. Zasiedziałam się w domu, przytyłam i przestałam o siebie dbać:/ szara rzeczywistość ! A teraz nie dość, że pracuje to jeszcze z samymi panami i to mnie mocno mobilizuje, żeby o siebie dbać. Ja nie twierdzę, że jest łatwo. Pracuje w biurze i czasami po 8h mam brzuch jak kamień i mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
ja tez mam problem z ciuchami:/co prawda poki co(11tydz)wchodze spokojnie w swoje normalne spodnie,ale wiem z poprzedniej ciazy,ze zaraz sie to zmieni i znow bede dziennie plakac przed szafa:D ubrania ciazowe sa strasznie drogie wiec przy corce kupilam tylko jedne i to uzywane spodnie z"golfem"a do tego chyba 4pary legginsow.sa fajne,bo tanie i wygodne,ale znow wymagaja tuniki do kompletu i czasem juz na serio nie wiedzialam co na siebie wlozyc.. na rozstepy nie ma zlotego srodka-mozna uzywac oliwki i miec gladkie cialo a po bio-oilu mase rozstepow.bardziej licza sie predyspozycje skory,ale jestem zdania ze z pewnoscia uzywanie balsamu nie zaszkodzi,a pomoc moze:)w poprzedniej ciazy uzywalam zwyklej oliwki,olejku Clarins(rewelacja,ale drooogi)vichy,musteli,fissana..i fakt-brzuszek pozostal gladki.jednak zaden z tych specyfikow nie sprawdzil sie jak moje obecne odkrycie-balsam Palmers-GENIALNY!w zyciu nie mialam tak gladkiej skory,nawet cellulit mam po nim mniejszy,gladziutka pupe,brzuch az lsni,a do tego kosztuje 30zl:)polecam,dla mnie produkt rokU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za dwa miesiące i trochę będę sprzedawała swoje ciążowe ciuchy także jakby co to wstawię Wam linka do ogłoszenia. Ja mam dużo rzeczy kupowanych na promocjach w HMie plus kilka z niesieciówkowych sklepów ciążowych, ale fakt, że tanie te ciuchy nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) jestem Tutaj nowa. mieszkam w Rybniku ale tez zamierzam rodzić na łubinowej... termin mam na 23 czerwca . musze przyznać ze juz zaczynam sie bać i to bardzo, moze nie tyle porodu co jego przebiegu i komplikacji jak np. owiniecia dziecka w pępowine , przyduszenie i uszkodzen okołopororodowych Natalki.... długo staralismy sie o dziecko, jestem po 3 nieudanych in vitro i nie wyobrażam sobie zeby cos poszlo nie tak... osobiscie kazdy z kim mam kontakt ze srodowiska medycznego poleca mi w tej sytuacji cc. tym bardziej ze w rodzinie mam same bardzo ciezkie porody i duze dzieci. czy ktoras spotkała sie z tym zeby mimo skierowania nie przyjeto tam do szpitala rodzącą albo robiono problemy z CC na lubinowej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25luty:)
Ja ciuszki ciazowe kupowalam na allegro. Za wiele ich nie mam,bo tylko 3 sukienki,2 pary leginsow i 2 bluzki takie ciazowe :) za sukienki dawalam max.40 zl i kupowalam je z takich rozciagliwych materialow zeby po ciazy tez sluzyly :) Jesli chodzi o rozstepy to mnie niestety zrobily sie takie czerowne paski :( fakt faktem ze nie uzywalam od poczatku ciazy zadnych olejkow bo stwierdzilam ze jak nie mam to miec nie bede,a tu jednego dnia patrze sa!! :D kupilam wtedy balsam z bielendy sexy mama i olejek z Clarinsa. Uzywam i widze ze sie nie powiekszaja czyli chyba dzialaja :) Bylam dzis na KTG na Lubinowej. Wyczekalam sie 2 godziny i po tym czasie skonczyla mi sie cierpliwosc :( ja bylam umowiona na godzine 13,przyjechalam a tam czeka 6 Pań na jakies zabiegi. Ja rozumiem ze maja oblezenie ale to po co kaza przyjezdzac kazdemu na jedna pore? Wkoncu jak sie wkurzylam to mnie wzieli na badanie. Wszystko ok,skurczow macicy brak jak narazie,tetno malej wporzadku. Niestety nie zostalam zbadana przez lekarke :( podejrzewam ze potraktowala mnie tak po lekkiej awanturze :P Panie polozne (jedna wlosy czarne do ramion,druga krotko obcieta w okularach) bardzo mile :) Nastepne KTG mam w sobote,potem w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota 23 czerwca: czy prowadzisz ciążę u lekarza z Łubinowej? To jest w tym przypadku bardzo istotne. Ja jestem po cc i nie mając wiedzy medycznej również uważam, że w Twoim przypadku cesarka będzie bezpieczniejsza, ale myślę, że powinnaś o tym pogadać z lekarzem prowadzącym. Do AgnieszkaWlo: ja w pierwszej ciąży, a właściwie drugiej (pierwsze poronienie) pracowałam od 3 do 7 miesiąca, ale teraz przez krwawienia bałam się zaryzykować. Poza tym jak dłużej postoje mam straszne bóle pleców, ogólnie fizycznie do kitu. Też mam pracę biurową, ale strasznie stresującą, często wymaga pozostania na ponadprogramowe 8 godz. za free. Tylko ja lubię to co robię, byłam też chyba troszkę pracoholiczką i teraz mi tego brakuje, brakuje mi pracy, brakuje mi kontaktu z ludźmi, w domu czas strasznie się wlecze. Codziennie jednak dzielnie robię makijaż, układam włosy i wychodzę choćby na r\krótki spacer z synem, inaczej zwariowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to trochę się pocieszyłam jak popatrzyłam że moja waga nie jest jakaś bardzo wygórowana a ja i tak czuje się jak słonik, niby przytyłam 4kg a to 20tydzień, ale brzuch mam bardzo duży. W pierwszej ciąży pracowałam i w weekendy chodziłam na uczelnie do samego porodu a właściwie w niedzielę byłam do 20 na uczelni i już zaczeły mi się skurcze ale pomyślałam że miną a w nocy pojechałam do szpitala, niestety w tej ciąży czuję się o wiele gorzej, więc jestem już na l4. Nie nudze się za bardzo bo mam starsznie żywiołową córkę z którą mam na prawdę mase pracy i radości:) co do rozstępów to tak jak piszecie nie ma reguły. Ja na brzuch w pierwszej ciąży stosowałam mustellę i pomimo tego że przytyłam 20 kg to nie mam żadnego rozstępu, a z kolei nie smarowałam pupy i nóg mustellą i tam narobiło mi się ich sporo. W tej ciąży obiecałam sobie że będę pilnowała wagi, nie jadła jak szalona, więcej spacerowała i stosowała regularnie kremy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etm30 Na Twoim miejscu bez zastanowienia też poszłabym na L4. Ja mam prawie 5 letniego synka, która chodzi do przedszkola (co sobie bardzo chwalę), a więc pewnie nie miałabym takiej mobilizacji do spacerów. Jak znam siebie, to na okrągło sprzątałabym mieszkanie i zamartwiała się czy przed porodem uda nam się wymienić je na większe, bo to zależy od wielu czynników co też mnie już zaczyna wykańczać. Pewnie na święta trzeba będzie już pomyśleć o jakiś tunikach ciążowych, żeby się w miarę prezentować :P wiolaPP Ja w pierwszej ciąży przytyłam... 30 kg! teraz też już się pilnuje, bo potem wcale nie jest łatwo pozbyć się nadmiaru tłuszczyku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Dziewczyny mam pytanie odnośnie doktora guzikowskiego? wiecie może gdzie teraz przyjmuje? Na Łubinowej już nie, w centrum panewniki też nie, a w necie nie mogę znaleźć żadnego info na temat jego gabinetu. Potrzebuje dobrego pedioatry, do tej pory chodziłam do przyuchodni-ale kobitka słaba jest jak nic.. Zastanawiłąm się jeszcze nad tą panią Krupowies na Łubinowej ? Co myślicie? POtrzebuje dobrego pediatry z Katowic albo okolic? Może jak nie oni, to możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
i po sloneczku:(dobrze,ze wczoraj skorzystalam,bo pewnie wroci dopiero w przyszlym tygodniu. ja tez jestem zdania,ze jesli praca sprawia przyjemnosc i nie ma przeciwwskazan do jej wykonywania,to sama radosc wstac rano i wyjsc "do ludzi".ja niestety musialam pojsc na l4 po 4miesiacu,bo stalam dziennie 8godz i wysiadl mi kregoslup-czasem lapaly takie skurcze,ze nie moglam zrobic kroku.praca stala sie poprostu niemozliwa,ale bardzo mnie to irytowalo i zalowalam,ze nie jest inaczej:/coz,nie mamy na to wplywu,ale nic na sile:) a teraz mam do was pytanie: czy zdarzaly wam sie plamienia w pierwszym trymestrze?ja mialam z zeszlym tyg leciutko zabrudzona wkladke i wystraszylam sie,ale minelo.na wizycie lakarz stwierdzil,ze to normalne,ale wczoraj znow sie pojawilo-tym razem bardziej brunatne.malutko,ale wlasciwie przy po kazdym siusianiu zabrudzony papier.przy corce nic takiego sie nie zdarzalo..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
styczniowka: ja bylam z corka pare miesiecy temu u dr Guzikowskiego na Bazantowie w Signum.wlasnie sprawdzilam i nadal figuruje na ich stronie jako wykonujacy usg stawow bidrowych.jesli chodzi o dobrego pediatre,to ja czytalam same pochwalne elaboraty na temat dr Zuzanny Grabowskiej-warto wpisac w wyszukiwarke i poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama juz w marcu Ja miałam całą pierwszą ciążę bez komplikacji a w drugiej w 18 tygodniu zaczęły się problemy. Zaczęłam krwawić. Mało, ale żywoczerwoną krwią. Myślałam, że panikuję, ale postanowiłam pozawracać głowę lekarzowi i okazało się, że dobrze, bo miałam jakiegoś krwiaka i lekko odkleiło mi się łożysko. 5 dni leżenia plackiem, luteina i wszystko się unormowało. Więc myślę, że warto się skontrolować. Aczkolwiek podobno jasnoczerwona krew gorzej rokuje niż brunatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil77
Witam my już rozpakowane ;) . Malutka przyszła na świat w poniedziałek 25 lutego przez cc. Przyjęcie było w niedzielę- straszny ruch więc położyli mnie na sali przedporodowej , bo gdzie indziej nie było miejsca. Nocka jak się domyślacie z głowy . Była ze mną jeszcze jedna dziewczyna do cięcia i 2 rodzące sn. Komfortowo raczej nie było. w poniedziałek o 8 na blok. Tatuś dostał młoda do kangurowania :) ;) mnie w tym czasie szyli. Przenieśli nas do normalnej sali na 1 pietrze, 20 godzin leżenia plackiem, młodą zabrali na pierwszą noc i rano uruchomienie. Tragedii jakieś specjalnej nie było , ale bolało nie ma co się oszukiwać. Potem z każdym dniem coraz lepiej, wypisano nas w czwartek w 3 dobie. W skrócie - położne ok, panie od noworodków - bez problemu -uzyskałam odpowiedź na każde zadane pytanie. Jestem więc zadowolona pomimo koszmarnej nocy na przedporodowej. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
magart: a towrzyszyly temu jeszcze jakies objawy?bo mnie lekko pobolewa brzuch,troche jak przy okresie i okolice krzyzowo-ledzwiowe..nie naleze do panikar dlatego staram sie podejsc do tego ze spokojem,ale..a tego plamienia jest malutko-po pare plamek..sama nie wiem:/brzydka pogoda i brzydkie rzeczy sie dzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka,25,04,2013
hej dziewczyny ja mam rowniez pytanie jak styczniowka nie jestem ze slaska od nie dawna tu mieszkam i szukam dobrego pediatry dla dziecka, katowice i okolice a czas w sumie nagli, jak znacie kogos to bardzo bym prosila o polecenie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama juz w marcu Miałam jakieś lekkie pobolewania, ale nic specjalnego ani wartego uwagi. Takie zwyczajne lekkie bóle, na które w ogóle w ciąży nie zwracałam uwagi. Pierwsze pytanie czy w ostatnich dniach nie miałaś badania bądź nie przytulałaś się z Mężem, bo takie krwawienia mogą też być od tego. Co do pediatry to ja też szukam kogoś wartego uwagi. Miałam fajną lekarkę w Zabrzu przez pierwsze 6 mcy a potem się przeprowadziliśmy i z tej w przychodzi jesteśmy średnio zadowoleni. A wiecie gdzie w okolicy Sosnowca robi się miło, łatwo, szybko i przyjemnie i na NFZ USG bioderek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×