Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
Badz przygotowana jak do porodu. Nigdy nic nie wiadomo;) Torba w bagazniku ,w torebce potrzebne wyniki badań i karta nfz. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ktg umow sie telefonicznie. Bo moze byc od groma kobiet i bedziesz tam kwitnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
Dzięki za pomoc, tak zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama To
U nas po wczorajszym KTG zero skurczów i zero rozwarcia także córciaa pewnie zaczeka na swój termin czyli min imum do 15.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
mamaTo umawiałaś się na samo KTG, a badali Cię też ginekologicznie na rozwarcie?? ja umowilam sie na jutro ktg i chce wiedziec na co sie przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po albo przed ktg teraz juz nie pamietam;) badaja na fotelu ginekologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mm_wrzesien tak najpierw było KTG a potem przyszedł dr i mnie zbadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzesien i jak tam? Juz Po?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
tak po, mialam ktg, usg i badanie gin. ale lekarz byl zdziwiony,ze przed terminem przyszlam i, ze sie tak nie przychod*******azdym razie ani skurczy, ani żadnych innych oznak zblizajacego sie porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
a co do pełni to chyba coś w tym było, bo dziś mi lekarz powiedział, że mieli już 5 cc, a wczoraj też słyszałam stolik obok w poczekalni jak babki, które rodziły wczoraj sn rozmawiały z rodziną:D no cóż, ja się nie załapałam, ale może to i lepiej, że na taki tłok nie trafiłam:P Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagesia
Witam i przepraszam ze się wtrącam w trakcie dyskusji. Byłam tutaj aktywna dwa lata temu przed porodem pierwszego dziecka. Teraz postanowiłam a nowo odświeżyć swoje doświadczenia. Termin porodu obecnej ciąży mam na święta bozego narodzenia, są tu jakieś "ciężarówki" z podobnym terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej pełni chyba coś jest mnie zostało 18 dni do cc a w nocy pojawiły się bóle w krzyżu znikały i pojawiały się strachu co niemiara, mam nadzieję, że dotrzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzień
misiagesia:) tak, jesteśmy chyba już w trójkę w takim razie :) ja z terminem na 27.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzień
wrzesień- no bo na KTG zaczyna się jeździć na dwie doby po wyznaczonym terminie z OM. Pewnie stąd jego zdziwienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wrześniowy Mati
Dziewczyny, na wczorajszej wizycie u lekarza dow.sie, ze na łubinowej praktykuje sie pojawienie sie na kontrolne Ktg, badanie gin.i usg w piątej dobie po terminie om. Ja mam termin jutro, wiec mam zadzwonić i umówić się Ew.na środę 17go, jak dalej nic nie ruszy to stawiamy sie na przyjęcie do szpitala 19go na 8:30. Kiedyś było tak ze co dwa dni ale widać od tego odeszli. Misiagesia pozdrowienia! :) tez urodziłam dwa lata temu córkę w sierpniu i bywałam tu na forum, wtedy jako sierpniowa Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmniejszyli liczbę dób jesli chodzi o wywoływanie bo bylo 10, co wedlug mnie przy donoszonej ciazy bylo niezrozumiale, a zwiekszyli lb. przy ktg. Moze to i lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniówka 2014
misiagesia a kiedy dokładnie rodziłas pierwsze dzieciątko? Bo ja chyba kojarze Twój pseudonim z mojego udzielania się na forum:) Teraz termin tez mam na 27.12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzien
Grudniowka, jak sie czujesz? Jak szyjka? Duzy masz brzuchol juz? Ja rodzilam w 2011:) wiec troche minelo. Jutro mam wizyte, wiec zobaczymy co tam slychac?;) Wogole ta ciaza idzie w tempie expressowym, pierwsza sie ciagnela okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagesia
Ja rodziłam 5 września. Sierpniową Małgosię pamiętam :) termin mam wg okresu na 28 grudnia, a wg usg ostatnio na 20 grudnia. Ja bede mieć cesarkę bo mam dysplazję macicy. Ciekawe czy się z którąś grudniówką spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniówka 2014
Mama grudzień dziękuję, że pytasz:) Ja sobie z pessarem chodzę a raczej leże bo mam prowadzić spoczynkowy tryb życia od którego już mi niedobrze:( I dlatego też ta ciąża mi się baaaardzo dłuży. Ile można czytać książki? Ale najważniejsze żeby z Malutkim wszystko było ok i się nie spieszył za bardzo z przyjściem na świat. A wtedy może rzeczywiście jakieś forumowe grudniówki spotkają się na Łubnowej: ) A jak u Ciebie, wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama grudzien
U mnie jako tako, nie moge wyleczyc infekcji . Biore juz kolejne globulki . Wszystko jest dobrze na chwile poczym znowu wraca jak bumerang! I kolejne leki:/ juz 4te z kolei. Do tego doszlo bialko i leukocyty w moczu:( Ta ciaza pod tym wzgledem jest zupelnie inna bo za pierwszym razem nie mialam pół infekcji. A teraz bez przerwy cos! Jeszcze ponad 3 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniówka 2014
Mama grudzień u mnie podobnie. W pierwszej ciąży niewielkie problemy a teraz cały czas coś.. No ale damy radę już 2/3 za Nami więc niewiele zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanko: mam lekarza prowadzacego na Lubinowej (dr Wieczorek). Czy moge liczyc na L4 do pracy od niego? Ktoras moze wie? Mam 6 miesiac i ciezka prace i nie daje juz rady fizycznie z plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilam do dr Wieczorka, bez problemu da Ci l4 jesli tylko powiesz ze praca Ci juz ciazy i chcesz sie juz skupic tylko na malenstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
gość wrześniowy Mati - urodziłaś już czy dalej czekasz? ja czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagesia
Oj u mnie się dzieje, mam biegunkę z wymiotami do tego cukrzyca ciazowa, koszmar. Poradzcie co mi wolnojesc. Leki już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość az
Urodziłam 6 września na Łubinowej, wieczorem w pt pojawiły się skurcze, pojechałam do szpitala o 23.00, przy badaniu lek. odeszły wody, no i zostałam przyjęta na oddział. Położna na oddziale skwitowała to jednym zdaniem "to jeszcze potrwa, tu się dopiero wszystko zacznie rozkręcać.." i się rozkręciło :)1.25 przywitałam swojego synka, poród przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Zawdzięczam to oczywiście doświadczonej położnej Pani Sabinie, oraz mężowi, który mnie wspierał. Zero znieczulenia, zero leków p/bólowych, da się przeżyć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×