Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość mama grudzien
Na kiedy masz termin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzien
Aaaaaa bo nie skonczylam mysli co do tej kapusty ;-) Wklada sie to w woreczek i do stanika. Ulga niesamowita. A probowalas nakladek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Ja na 22, i jak do tej daty nic się nie będzie działo to mam przyjechać tak mi powiedział dr Wieczorek na tej 1 konsultacji co dostałam skierowanie. Więc ta wizyta raczej będzie płatna no ale też mi to na rękę bo l4 wystawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama grudzień a Tobie całą ciążę prowadził lekarz co pracuje a Łubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzien
Niet, chodzilam na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
I nie miał nic związanego z Lubinowa? Całkiem zewnątrz lekarz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzien
Tak, z zewnatrz zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama grudzień A u jakiego lekarza byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzień
u dr Ślęczki- przefajny lekarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Ciekawe który będzie miał dyżur tego 22 :D A ty masz termin na 23 i wtedy tez jedziesz tam tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktory lekarz wspolpracujacy z Łubinowa przyjmuje gdzies na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenkaStenka
Na Wrocławskiej w Katowicach jest poradnia K z Łubinowej i tam można prowadzić całą ciąże na NFZ i rodzić w tym szpitalu ,przy okazji oszczędzając kupę kasy ,wystarczy pomyśleć a nie pchać się im do kieszeni.Jedyny koszt jaki poniesiecie to konsultacja anestezjologiczna czyli 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LenkaStenka bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Satelitarna dziękuje również za tak dokładny opis aż czuje się jak bym tam już była i jestem spokojniejsza :)) Jeszcze raz gratuluje i niech córcia zdrowo się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzień
grudzien1- Nie, ja mam termin na 27. 23.12 mam normalnie wizytę :) ale brzuch mam już taaak nisko. Może nie dotrwam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama grudzień To jak już tak blisko to powodzenia :) Ale czujesz już coś poprostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa44
satelitarna - ten laktator z którego jestes zadowolona jest ręczny czy elektryczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszym dziecku miałam pożyczonych ręczny z lovi, później kupilam medela elektryczny używany,do tego zapasowe części. Z tego byłam bardzo zadowolona, ma funkcje kasowania piersi, wylicytowalam go wtedy za bodajże 60zl na allegro. Teraz tez będzie mi służył. Kupilam juz zapasowe części do niego, można wyparzyc, ale ja wolalam kupić nowe, mechanizm i butelka pozostały stare. Ten mogę spokojnie polecić,poza tym lekki na piers posiadają różne szerokości przy sutki, dlatego można go indywidualnie dopasować. Nie wiem jak inne laktatory. Poza tym u mnie gorączka świąteczną,żeby wieczorem spokojnie odpocząć, rano ok.6zawiesc synka z mężem do żłobka i przed siódmą pokazać się w rejestracji Lubinowej. Satelitarna -ciepło jest w szpitalu?? Konieczny szlafrok dla mnie?? Kurcze tak dużo miejsca w torbie zabiera. Dwa lata temu były lampki w pokojach nad przewijakami w salach dla tych po cięciu zaraz, nadal są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie może bezpośredni numer na porodówkę? Wydaje mi się że na szkole rodzenia był podawany, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Dwa razy prosiłam panie z dołu, aby podały, a one mówią, że dzwonić pod ten z wizytówki a one przełączą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzylo się ze przy porodzie były studentki, praktykantki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRZUCHATKI mają dla Was świąteczne upominki! Do każdej SUKIENKI zakupionej na www.sklep.brzuchatki.pl otrzymujecie PARĘ KOLCZYKÓW w prezencie! Ponad to do KAŻDEJ PACZKI dorzucamy także upominek dla MALUSZKA w postaci KART STYMULUJĄCYCH WZROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu te brzuchatki masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
LenkaStenka- Dobrze wiedzieć.Tylko my też jesteśmy z różnych miast i obawiam się, że jeździć do Katowic na każdą wizytę to by chyba nas koszta dojazdów przerosły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniówka 2014
misiagesia Ty się jutro rano stawiasz na Łubinową? Masz cc? Kto Ci będzie robił? Pytam bo ja też jutro rano mam tam być :) Może już jutro zobaczę swojego Skarba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sa lampki z Ikei nad przewijakami a w szpitalu jest az za cieplo. Ja osobiście ze szlafroka nie korzystalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzień
grudniówka 2014, a masz jutro wizytę? czy jaki plan?? ja byłam dziś u lekarki swojej jeszcze no i szyjka miękka, ale na razie bez większych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satelitarna
Lutowa oczywiscie elektryczny Philips Avent, nowy kosztuje ok 370 zl kupilam uzywany za 220 z 7 miesieczna gwarancja jeszcze. Ja mialam studentki na porodowce i sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×