Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
Wszystko na ten temat już było. cofnij parę stron wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubinowa 83
Ja osobiscie polecam zabranie kremu do pupy:) bo jak przebieralam pieluszke na sali to byl niezbedny. Nie mialam po CC sily biegac do dyzurki poloznych.takze warto go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama styczeń i co Ci powiedział dziś ten doktorek ? :P Dostałaś to skierowanie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6 styczeń - to nawet jak się chodzi do lekarza współpracującego z Łubinową to trzeba mieć skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KCE
monique, z tego co mi mój gin mówi (współpracujący z Łubinową) nie trzeba mieć skierowania. wystarczy okazać kartę ciąży prowadzoną przez lekarza z Łubinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość KCE - dzięki za odpowiedź, też mi się tak wydawało, ale zapytam jeszcze mojej lekarki jak będę na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
grudzień 1 powiedział mi dziś to samo co Tobie, że w razie gdybym nie urodziła w terminie to mam się zjawić na kolejnej wizycie i on oceni kiedy przyjąć na oddział...więc chyba nie da się tego ominąć. Dał mi skierowanie bo mały waży już 2700...aaa i zapytałam czy mogę sobie w razie czego gdyby mnie coś niepokoiło podjeżdżać na ktg to mówi, że nie ma problemu. Obyśmy nie miały tego problemu i urodziły w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Dziwne , że mi nic nie wspomniał o anestezjologu ...wypisał tylko jakie badania mam mieć...ciekawe czy gdybym nie przeszła tej wizyty to mi nie dadzą zzo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
mama6 stycznia...rzadko masz te wizyty ja oprócz na łubinową to chodzę do swojej gin i mi każe chodzić co tydzień. Dobrze, że to na nfz ale musze wysiedzieć 3, 4 godz w kolejce :( a z takim brzuchem to już ciężko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama styczeń Dzwoniłam tam i mi ta kobitka z rejestracji powiedziała że mam się zapisać na ktg dzień wcześniej i zobaczymy jak się dzieciątko tam ma... więc ja już sama niewiem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
To jest dziwne że po samym ktg nie powiedzą Ci kiedy Cię przyjmą na oddział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Wiesz najważniejsze już jest wtedy dobro dziecka może tak zrób, że umów się na same ktg i co ci powiedzą czy masz iść na oddział...a jak nie to ktoś musi mieć dyżur i poprosisz żeby cię zbadał...a lekarze potrafią tak zbadać żeby zrobić rozwarcie...tak lekarka zrobiła mojej siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Hmm no tak mi powiedziała jak dzowniłam że mam się umówić na KTG więc tak zrobię. A co będzie dalej to się okaże :P A u Ciebie co? Przewiduje poród wcześniejszy czy jak ? Z drugiej strony jestem też ciekawa czy ten doktorek na tej wizycie na kiedy masz termin powie Ci już dokładną datę kiedy przyjmą Cię na oddział czy znowu będzie musiała do niego iść, rozumiesz o co kaman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Zbadał i mówi, że jeszcze wszystko zamknięte nic się nie dzieje...ostatnio mnie nastraszył jak robił usg , że mały jest dość duży jak na tamten tydzień ciąży, a teraz nic nie wspomniał ani nie powiedział jaki termin mu tam wyszedł wg usg...tylko jeszcze powiedział, że gdyby mi wyszło że mam paciorkowca to żeby żadnymi środkami go wcześniej nie zwalczać tylko oni dają antybiotyk przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Pewnie, że też chcą zarobić, ale myślę że już po terminie nie ma żartów i chyba nie będzie mnie tak odsyłał ... mam nadzieję że się od Ciebie dowiem jak to się potoczyło i będę już mądrzejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
A no to Ty jeszcze spokojnie :) odpoczywaj dużo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Będę na bieżąco Cię informować co i jak także się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 6 styczeń
Mama styczeń- standardowo wizyty co 4 tygodnie miałam, jutro idę zobaczymy co mi powie. Szczerze mówiąc to w sumie po co częściej jeśli jest wszystko ok i nic się nie dzieje. Dzisiaj już po anestezjologu i wywiadzie jestem, kartę wzięły babki z recepty do segregatora i to czeka na moje przybycie :) Anestezjolog ok, wytłumaczył co i jak, nawet igły mi pokazywała hehe :) jeśli chodzi o sprawę skierowania to mam dostać ponoć tak na wszel ki wypadek tylko, jak lekarz da to wezmę a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
Dziękuję bardzo grudzień1 i czekam na twoje wiadomości z niecierpliwością oby twoje maleństwo przyszło na świat w terminie !! Ja mam jeszcze troszkę czasu, ale jak weszłam wczoraj na łubinową to się tak zestresowałam bo akurat wyszedł lekarz i mówił do pań z recepcji, że są dwa porody i słyszałam jakieś maleństwo jak płacze i dotarło do mnie, że mnie też to niedługo czeka...a na łubinowej taki fajny klimat świąteczny panuje... tak jak wcześniej satelitarna pisała niczym nie przypomina szpitala. mama 6 stycznia -Mi pan doktor kazał zrobić badania na początku stycznia(bo to z wynikami trzeba iść?) więc mam nadzieję, że zdążę z wizytą u anestezjologa, a jak nie to mam nadzieję, że na porodówce zrobią mi przyspieszony kurs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzien
Grudzien1 jak tam ? Jakies objawy ? U mnie na razie cisza... a mogłabym normalnie z miejsca jechać i rodzić... a tu niccc ten termin świąteczny to mi kompletnie nie na reke:p ale cóż zrobic ? a mi dr Ś. Nie dał ani skierowania, ani pieczątki w karcie..:/ mam nadzieje, że nie będzie problemu... 23 mam wizyte jeszcze... a na wywoływanie 7 dni po terminie trzeba sie zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama grudzień ja jade tego 22 na ktg a czy będzie potrzeba do lekarza to się dowiem. Czuje się dobrze, wieczorami zasnąć nie umiem, malutka strasznie *****iwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Ruchliwa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzien
Moja też naparza niemożliwie. Pierworodny był jednak spokojniejszy;) Imie wybrane ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
mama 6 stycznia daj znać jak już będziesz po lekarzu jak tam maleństwo i u Ciebie też ...masz rację też tak uważam, że nie ma co za często chodzić tym bardziej, że moja gin to tylko mnie waży, ciśnienie mierzy i tętno dziecka bo ona jest anty nastawiona na usg. No, ale jak mi każe to chodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość GOSIA
Dziewczyny, a jak po terminie jeździ się na to KTG to robią tylko KTG czy badanie na samolocie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama grudzień
na samolocie też. przynajmniej mnie tak badali w pierwszej ciąży. ale miałam okazję ( na szczęście );-) tylko raz, bo następnego dnia odeszły mi wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 6 styczeń
Mama styczeń - na wizytę z anestezjologiem trzeba mieć wynik grupy krwi, aktualną morfologię i układ krzepnięcia krwi ( to ostatnie najważniejsze żeby sprawdzili, czy w ogóle Cię można znieczulać w razie czego). Dam znać dzisiaj wieczorem bo późnym popołudniem idę do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzień1
Mama grudzień tak wybrane, wszystko przygotowane. Jak się czujesz ? Czujesz wogóle coś? Mnie boli krocze coraz bardziej i pachwiny więc chyba coraz bliżej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Styczeń
grudzień1 ja tak mam już od miesiąca i to tak mnie rwie nawet jak leże. Mam nadzieję , że u Ciebie świadczy to o zbliżającym się porodzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×