Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
Po udarze mózgu nie mogłam dojść do siebie. Niedowład kończyn nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Uratowała mnie rehabilitacja neurologiczna w www.uzdrowisko-konstancin.pl. Mieszkałam w przytulnym pokoju, a ćwiczyłam w nowoczesnym pawilonie z basenem i świetnie wyposażonymi salami ćwiczeń. Rehabilitanci troszczyli się o mnie jak o najbliższą osobę z rodziny. Dzięki nim jestem dziś samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odniose sie do wpisu pani,ktora pisala ze wyjazd do sanatorium zszargal jej opinie na osiedlu. Otoz na w kazdym miescie niezaleznie,czy malym,czy duzym,sa osiedlowe plotkary. Mam tu na mysli,jedna wszystko musi wiedziec,kto z kim spi,ile zarabia,itp. Na tym wlasnie polega jej zycie,obrabianie tylka innym. NIe nalezy przejmowac sie "koltunami",bo oni na to nie zasluguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dawno byłam w Druskiennikach i chwale sobie ten pobyt. Do domu wróciłam wypoczęta i zrelaksowana. Ja opłacałam wszystko z własnej kieszeni bo nie chciało mi się załatwiać jakichś tam formalności, zależało mi możliwości rychłego wyjazdy i podreperowania mojego zdrowia w miejscu o doskonałej opinii ale z tego ci wiem można ubiegać się o dofinansowanie NFZ. Pobyt pomogło mi zorganizować biuro internetowe Event Tourist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare dni temu wrocilam z sanatorium .Szukalam w internecie o dobrym prywatnym sanatorium z zabiegami..Znalazlam w Ustroniu sanatorium Roza duzo zabiegow od 5 nawet i więcej .Zadne sanatorium tyle zabiegow nie ma co ten ośrodek ,Wiec pojechałam priv mysląc że stanę na nogi ,a okazalo sie inaczej .Takie zabiegi ktore dostalam w tym osrodku to moglabym sobie zafundowac w mojej miejscowosci .Jak policzylam ile wydalam za pobyt w tym sanatorium to mialabym wczasy za granicą w Hiszpani na 10 dni .Co chodzi o rechabilitantow ,wyzywienie i reszte personelu to wszyscy mili ,pomocni .Reszta do kitu.Sobota i niedziela obowiązkowo balangi ,pijanstwo i nie napiszę o reszcie .Na terenie osrodka bar z alkoholem ,mozna walic do basa ile się chce ,do centrum miasta 20 min tam dopiero zaczyna się zycie .Z Zusu byly wycieczki wracajac wieczorem jedna drugej trzymała ,no i bylo widac te szalone pary.Zabiegi z Zus były przymusowe pod kazdym zabiegiem musiała byc pieczątka ,nie wszyscy z nich korzystały .Gdy poszlam na zabiegi mozna bylo od razu zrobic 5 zabiegow aczkolwiek byl luz ,na zabiegi z ZUS bylo malo osob bo w tym czasie albo po sniadaniu wyszly na miasto ,albo leczyly nocnego kaca.Jak nie bylo konkretnego faceta w tym sanatorium to szukali w nastepnym osrodku gdzie sa kawiarnie .Z balkonu widzialam jak wracali z randki .Małżenstwa były ,haaaa zona w pokoju a maż buszowal po osrodku szukajac cos na lewo ,a moze mu sie uda cos poderwac . Na obiad wchodzil z żonką trzymajac sie za rękę ,a bez żonki próbowal cos poderwac ...a nóż zaprosi go do pokoju na szybki numerek .Pierwsze moje sanatorium i ostatnie .A co chodzi o męża mojego na pewno nie skorzysta z sanatorium ,chyba ze bedzie juz dziadkiem hmm choc i dziadek byl a kelnerka zanosila mu sniadanie do pokoju haaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem raz i trafiłem świetnie :) Pojechałem do sanatorium przy hotelu Bristol: https://bristolbusko.pl z żoną, ona w tym czasie korzystała z uroków SPA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1112
Mój pobyt w sanatorium Leśnik-Drzewiarz wspominam bardzo miło, dobra baza zabiegowa - dostałam wszystkie te zabiegi jakich oczekiwałam, pyszne jedzenie - domowa kuchnia, miła obsługa, pokoje małe ale przytulne i widać, że cały czas coś robią żeby zmienić warunki na jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy był w Aleksandrowie Kujawskim mówi że panie były bardzo chetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona 25 Ja wykonuję zabiegi hydroterapii jak bicze szkockie i masaż podwodny. Do tych zabiegów wymagam aby pacjent był całkowicie rozebrany, gdyż to jest właściwe wykonanie zabiegu. Są tacy mężczyźni, co się wstydzą 25 letniej kobiety i nie chcą zdjąć całkowicie bielizny, żeby być nago. To takim dziękuję i zabiegu nie robię, wyręcza mnie koleżanka z którą się często zamieniamy wykonaniem podobnych zabiegów , które wykonuję tylko na goliznę. Bywa często,że u mężczyzny następuję samowolny wzwód i widzę zawstydzenie, wtedy każdego uspokajam, że to jest naturalne i nie ma się czego wstydzić. Ciepła woda i natrysk na ciało powoduje tego typu zjawisko, które nie powodują u mnie żadnego podniecenia, gdyż od takich podnieceń mam wspaniałego męża, który w każdym calu mnie zaspokaja. Nie jest zazdrosny, że wykonuję takie zabiegi, gdyż razem pracujemy w tym samym sanatorium, tylko on prowadzi gimnastykę i wykonuje masaże na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1965
Byłam w Polańczyku parę lat temu. Chodziłam na tańce, było trochę przytulania się , obściskiwania biustu, pocałunków w szyję, nigdy nie zapraszałam facetów do swojej jedynki. Miałam takiego przystojnego faceta za partnera na tańcach.. A po powrocie do domu jego zazdrośni koledzy, którzy uważali że uprawiam z nim seks zadzwonili do mojego męża, że się rżnęłam co było nieprawdą. Tacy potrafią być faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward_fizjoterapeuta
Jestem dość młodym fizjoterapeutą przed 40tką. Z mojego doświadczenia (10lat) wynika jedno. Faktem jest, że kobiety potrafią podrywać mnie nawet podczas terapii. Ale to są tylko raczej takie słowne zaczepki. Mnie załamuje to, że te starsze powyżej 50 lat zupełnie nie dbają o swój wygląd okolic intymnych. Wygląda to okropnie. Młodsze są w większości OK, cipki fajnie wydepilowane, z roku na rok coraz więcej takich pań. O facetach nie napiszę bo to katastrofa w 95%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjezdżam z Konina do Biaweny w Wysowej na turnus od 26 11 218 , moze ktoś z okolic też się tam wybiera ? Jeżeli jest ktoś kto tam byl w ostatnim czasie to poprosze o wskazówki ..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym się wspomagać i leczy

Ponieważ w Polsce można już legalnie posiadać #medyczną #marihuanę (CBD/THC) (THC tylko na receptę) coraz więcej osób będzie miało możliwość przekonać się, na własnym organizmie, jak pomocna może okazać się dla nich kuracja z zastosowaniem konopi.

 Są niesamowicie bezpieczne, rosną dziko i obficie w większości klimatów i mają niezwykłą listę praktycznych zastosowań. To prawie tak, jakby Matka Natura stworzyła je tylko dla nas.

W odróżnieniu od THC, CBD jest wyjątkowy, ponieważ ma szeroki zakres oddziaływania na wiele najważniejszych układów organizmu odpowiedzialnych za regulację naszego zdrowia

ekstrakt CBD - https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja polecam sanatorium Świeradów-Czerniawa. W sanatorium możemy skorzystać z leczniczych wód radanowych i skorzystać z różnego rodzaju zabiegów jak  inhalacje i kąpiele radonowe, kąpiele lecznicze na bazie wód mineralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimiera

Ja byłam w 2018 roku w Nałęczowie pod Lublinem. Jeden z najlepszych turnusów. Idealna pogoda, komfortowe warunki pobytu i sympatyczne towarzystwo. Do tego podczas pobytu tam byłam pierwszy raz na takim masażu twarzy u Pani Agnieszki ze Studia Lipowa. Jedna z kuracjuszek poleciła mi Panią Agnieszkę i jej masaże twarzy. Tak mi się spodobało, że byłam chyba ze 3 razy! Masaże trały po godzinie i musze przyznać, że Pani Agnieszka ma magiczne ręce. Bardzo mnie relaksowały te zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2007 o 22:18, Gość pracujaca w sanatorium napisał:

To nie jeżdzić tam, gdzie się nie podoba!!!!

Jesli Pani rzeczywiscie pracuje w sanatorium (jak wskazuje Pani nick: 'gosc pracujaca w sanatorium') to z takim podejsciem powinna Pani zostac natychmiast zwolniona albo zrezygnowac z pracy.

Brak Pani jakiejkolwiek kultury osobistej. Jako pracownica powinna Pani wiedziec, ze to nie Pani jest najwazniejsza, lecz pacjent sanatorium. Jesli Pani sie to nie podoba, to Pani powinna - ze zacytuje - '' nie jezdzic tam, jak sie nie podoba'', innymi slowy z takim podejsciem powinna Pani natychmiast zrezygnowac z pracy i poszukac czegos innego, najlepiej jakiejs pracy, w ktorej nie bedzie Pani miala kontaktu z drugim czlowiekiem. Pani post wskazuje na to, ze nie nadaje sie Pani do pracy z ludzmi, a zwlaszcza z klientami sanatorium. Brakuje Pani empatii i zainteresowania dobrem drugiego czlowieka - a to niezbedne cechy pracownika sanatorium, gdzie opieka nad drugim czlowiekiem jest podstawowym zadaniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:48, vile napisał:

ja tam uważam ze jak już sie na zabieg decyduje to zrobie wszystko aby był jak najbardziej skuteczny a nagość nie jest czyms strasznym przed lekarzem też sie ludzie rozbierają i jakoś nie marudzą bez względu czy to chlop czy nie

Droga Pani/Panie, jesli uwaza Pani/Pan, ze nagosc nie jest czyms strasznym, to prosze wyobrazic sobie, ze zaprasza Pani/Pan do domu troje obcych ludzi (dwie kobiety i jednego mezczyzne - tak jak w przykladzie) i rozebrac sie przed nimi do naga. Jak sie Pani/Pan teraz czuje? Uwazam, ze rozebranie sie do naga w celach diagnostycznych przed jednym lekarzem w zaciszu jego gabinetu jest doswiadczeniem zupelnie innym niz przebywanie nago przed trojgiem obcych ludzi. Czy zgodzi sie Pani/Pan ze mna? Nawet jesli Pani/Panu by to nie przeszkadzalo, to prosze sobie wyobrazic, ze kazdy czlowiek jest inny i ma inna wrazliwosc, dlatego niektorym moze byc nie w smak przebywanie nago przed grupka obcych osob. Ma prawo marudzic ! Ale przede wszystkim, kazdy klient kazdego sanatorium, przed rozpoczeciem podobnego zabiegu, powinien byc szczegolowo poinformowany o tym jak zabieg wyglada oraz zapytany, czy wyraza na to zgode !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtórka

ona 25 Ja wykonuję zabiegi hydroterapii jak bicze szkockie i masaż podwodny. Do tych zabiegów wymagam aby pacjent był całkowicie rozebrany, gdyż to jest właściwe wykonanie zabiegu. Są tacy mężczyźni, co się wstydzą 25 letniej kobiety i nie chcą zdjąć całkowicie bielizny, żeby być nago. To takim dziękuję i zabiegu nie robię, wyręcza mnie koleżanka z którą się często zamieniamy wykonaniem podobnych zabiegów , które wykonuję tylko na goliznę. Bywa często,że u mężczyzny następuję samowolny wzwód i widzę zawstydzenie, wtedy każdego uspokajam, że to jest naturalne i nie ma się czego wstydzić. Ciepła woda i natrysk na ciało powoduje tego typu zjawisko, które nie powodują u mnie żadnego podniecenia, gdyż od takich podnieceń mam wspaniałego męża, który w każdym calu mnie zaspokaja. Nie jest zazdrosny, że wykonuję takie zabiegi, gdyż razem pracujemy w tym samym sanatorium, tylko on prowadzi gimnastykę i wykonuje masaże na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Sanatoria to świetne miejsca, moja mama jezdzi na rehabilitacje do Welness w Grębiszewie. Wszystkim tam poprawia się samopoczucie, przyznam ze nawet mnie samej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria

Witam.  bylłm trzy razy w sanatorium z mężem z nfz i kilka razy komercyjnie. Różne rzeczy się widzi, kobiet jest dużo, mężczyzn , mniej. Nie jest tak tragicznie jeśli chodzi o zachowanie , ale faktem jest ,że niektóre prowokują strojem, zachowaniem , ale to są jednostki. Mąż nie będzie szukał chętnej na "numerek" jeżeli ma w pokoju. Po to jedziemy żeby odpocząć, podreperować zdrowie i nie narzekać. Bez obowiązków powinnyśmy jako kobiety zorganizować czas mężowi , żeby nie kusiła go sąsiadka od stolika. Zadbać  o siebie i swoją "sypialnię" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawy wątek - szkoda, że umarł.  Ja próbuję się dostać na turnus z prewencji rentowej ZUS - zobaczymy czy mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×