Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
Musisz sama poczytać o tym jakie zabiegi w udrowisku zaproponują Ci przy takim schorzeniu. Jeśli miałabym wskazać aktualnie jakie uzdrowisko wyróżnia się na tle innych, a kilka już w swoim życiu odwiedziłam, to zdecydowanie byłoby to - http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/pl/zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź dot. Sanatorium MEWA w Kołobrzegu, w którym rehabilitowałam się w okresie IX/X.2016 r. Ogólnie pobyt należy do udanych tylko pogoda nie dopisała. Warunki lokalowe bardzo dobre jedzenie też. Zabiegi super. Po prostu nie było na co narzekać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456joidfjs
witam chętnie dotrzymam towarzystwa miłej kobieceie wybierającej się do krynicy ;) mam 21 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z sanatorium był to mój pierwszy taki wyjazd. Byłam w sanatorium MSWi A Sopot czyli tzw. Helios, pokrótce opiszę swoje spostrzeżenia . Otóż na wyjazd czekałam prawie 3 lata z NFZ śląskie schorzenie pulmonologia. Pojechałam dzień wcześniej żeby zdobyć pokój jednoosobowy z widokiem na morze za tą jedną noc zapłaciłam 100 zł bez śniadania. Sam pobyt jak i zabiegi oceniam dobrze panie miłe zabiegi wykonywane solidnie, wyżywienie wystarczające i smaczne. I teraz druga strona pobytu w sanatorium otóż czas wolny po zabiegach który trzeba sobie samemu zagospodarować a od tego w dużej mierze zależy czy pobyt zaliczymy do udanego czy też nie. Ja tą druga część oceniam na mierny a to z powodu złego towarzystwa ludzi z jakimi się zaprzyjaźniłam ludzie zakłamani toksyczni i złośliwi, pokiereszowani przez życie. Jestem osobą wesołą kontaktową taką która z wszystkimi porozmawia i to im nawet przeszkadzało uważali to za moja wadę . Usłyszałam wręcz ,że z każdym rozmawiam i do każdego się uśmiecham mam zrobić złą minę to wtedy nikt do mnie nie podejdzie. Romanse sanatoryjne nie były mi w głowie jestem szczęśliwą mężatką a o taki byłam posądzona ponoć nawet sex miałam bo po co mi ta jedynka. Na pewno zdecyduję się jeszcze na leczenie sanatoryjne ale tym razem już z mężem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kto jedzie do sanatorium cieplice domu zdrojowego 17 sierpnia ????? karol851985@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jedzie do sanatorium 2 listopada do nadbałtyckiego centrum rehabilitacji alma ul.falowa4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podobało się w sanatorium w www.uzdrowisko-swieradow.pl w Świeradowie. Bardzo ładny hotel i te zbawienne zabiegi : inhalacje i kąpiele radonowe, kąpiele lecznicze na bazie wód mineralnych oraz dostęp do pijalni wód mineralnych. Jestem bardzo zadowolona z pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam 10 razy w sanatoriach i w szpitalach sanatoryjnych.Zawsze wszystkie zabiegiw wannach i okłady borowinowe były wykonywane nago.Wyjątek stanowiła kąpiel w basenie.W tym roku byłam w szpitalu nr 1 w Ciechocinku i tam trzeba było zakładać majtki.W niektóre dni w tym samym dniu miałam kąpiel solankową i kąpiel kwasowęglową oraz okłady borowinowe, no i chodziłam w kółko z mokrymi majtkai i wymieniałam na suche.Po borowinie do dzisiaj nie doprałam.W Cieplicach panowie przynosili borowinę i stawiali przy kabinie,aokłady robiły panie.Ja nikomu nic nie dałam,ale do obsługi nie mam pretensji.W innych zdarzało się że coś kupiłam,ale tym naprawde solidnym i dopiero w dzień wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa50
Witam Po raz pierwszy mam skierowanie do sanatorium w Lądku Zdroju.Wiele różnych opinii słyszałam,mimo moich 50 lat,nigdy nie byłam w żadnym sanatorium.Napiszcie proszę uczciwie czy jest tam naprawdę tak ,jak się słyszy,czy to tylko ubarwianie?Wydaje mi się ,że to przesadzone.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuuuu 50 lat i do sanatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za dużo na sanatorium??czy za mało?? Ja mam 53 lata i też byłam w tym roku pierwszy raz..wróciłam zadowolona, wypoczęta..papiery złożone ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za takie"jezuuuuu"ludzie ogarnijcie się i przestańcie obrażać innych,wszędzie znajdą się tacy,którym wiatr w oczy wieje.Nie trzeba jechać do sanatorium ,żeby chodzić na zabiegi "krzakoterapii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i osoby z mojej rodziny od lat jeździmy do www.uzdrowisko-polczyn.pl. Zawsze każdy pobyt jest miło wspominany. Wypoczynek, relaks i regeneracja całą parą. Obsługa uzdrowiska sympatyczna i życzliwa, dobre jedzenie. Jednym słowem brak uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja68
Ja wiem jedno po pobycie żony w sanatorium w almie sobieszewo rozwodzimy się ,po 28 latach małżeństwa i nie gadajcie mi o romansach to jest zdrada i ku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega Stefana
Sanatorum to odskocznia od codzienności i od "nudnego życia". Panowie zgrywają tzw. Macho (czyt. maczo) a chodzi im tylko o jedno a mianowicie o zdobycie przedstawicielki innej płci (wiadomo w jakich celach) a bzdur niech nikt nie opowiada bo ten portal jest anonimowy i nie trzeba się tutaj okłamywać. Panie natomiast jadą wypocząć, zrelaksować się....a co z tego wychodzi to inna sprawa. Kobieta chce być adorowana, znaleźć się w centrum uwagi, zabłysnąć. Trafia w odpowiednie miejsce: pełen luz, nikt jej nie kontroluje, codziennie jakieś potańcówki, partnerów można wybierać, można zabłysnąć - bo to wszystko nowe towarzystwo i nikt nas tutaj nie zna. Trochę alkoholu, wesoła atmosfera....zaczynają zanikać hamulce i zdrowy rozsądek (bo przecież inni robią to samo a to nic takiego) Rozpoczyna się opowiadanie bajek i zgrywanie kogoś innego niż jesteśmy. Poznajemy nową osobę, jesteśmy nią zafascynowani i nie zdajemy sobie sprawy że to tylko chwilowe zauroczenie więc.... naprzód! do dzieła! to jest ktoś wspaniały....gdzie ja byłam przez te lata?....itd.itd. Tak to zwykle się odbywa. Oczywiście że jest to niebezpieczeństwo dla własnego związku i rodziny ale żyjemy chwilą! Panowie, zdajcie sobie sprawę z tego że NIE MA KOBIETY NIE DO ZDOBYCIA!! Panie, nie zaprzeczajcie bo wiele razy to już udowodniłem i nadal potrafię. Sanatorium- idealna sytuacja: daleko od domu, brak kontroli a po tylu latach w związku z jedną osobą ....więc nic tylko korzystać... A ja rezygnuję z takich wyjazdów bo po co mam kusić los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Bylam dwa razy w sanatorium.Jade 3 raz za tydzien.Nawet do glowy by mi nie przyszla zdrada..Jestem atrakcyjna kobieta wedlug mezczyzn..i ledwo po 40-tce.Owszem propozycji mnostwo..ale wlasnie jedni jada sie podleczyc zeby dalej pracowac inni robia co robia.Mile zawsze spedzam czas.Mam wspolne towarzystwo bo tworza sie grupki.Tance rozmowy spacery..i tyle...Zalosni sa faceci ktorzy poluja na kobiety od pierwszego dnia..nawet takie duzo starsze byle kase mialy.Ale zalosniejsze sa zdesperowane kobiety..Lapia mlodszych sponsoruja.porazka...ale ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam pierwszy raz w sanatorium w http://www.lesnik-drzewiarz.pl/w Krynicy-Zdroju i jestem zadowolona. Było w sumie tak jak sobie wyobrażałam. Wiadomo, że są romanse, ale jak ktoś tego szuka to wszędzie znajdzie, ja tam nie po to jechałam, więc zainteresowana nie byłam, ale bawiłam sie dobrze, znajomości były fajne. Najważniejsze jednak, że odpoczęłam i podleczyłam zdrowie, o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś do rymanów zdró zimowit 16 11 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w cudownym sanatorium hotelu Bristol w górach.. Och przepięknie było. Zobaczcie tylko jak tam jest cudownie: http://bristolbusko.pl/medical-center uwielbiam to miejsce i na pewno tam wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego roku byłam w Uzdrowisku Połczyn (www.uzdrowisko-polczyn.pl ) Bardzo mi się podobało, to malownicze miejsce, chociażby z uwagi na to, że miasto leży na obszarze Drawskiego Parku Krajobrazowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt545
dwa lata temu byłem w sanatorium Ustroniu i nie trzeba było się rozbierac do naga slipki byłem ubrany zabiegi był masaz podwodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu byłem w sanatorium b Ustroniu, miałem różne zabiegi ale te w bannie były zabsze sago bez majtek. Terapeutka Bronisłaba umyła mi porządnie babrzona i torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Boje sie czy to wszystko prawda o tych senatoriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna jeszcze zdjęcia wysyłają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRobert
kurde jade do iwonicza na poczatku czerwca i za uja nago parodowac tam nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czterokrotnie byłam już w hotelu Bristol w BUsku. Niesamowite, klimatyczne miejsce, na pewno sposoba się wszystkim nawet tym wymagającym :) mają cudowną restaurację, hotelową obsługę na najwyższym poziomie no i ten klimat... Super :) tutaj macie kontakt jakby ktoś chciał, ja polecam :) http://bristolbusko.pl/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura i Cjuszr
Jakaś pani na 30 stronie pisała o zabiegach w Ciechocinku szpitalu nr 1. Właśnie wróciłam z tego uzdrowiska.Poza jedną choć istotną sytuacja , najmocniejszą strona jest recepcja a właściwie Pan Krzysztof i Pani Kataryna. Inna pani z recepcji nie poradziła sobie z prostym problemem kontaktu rodziny z kuracjuszem. Wymienione dwie osoby to naprawdę fachowcy z najwyższej półki. Także wyżywienie i obsługa sali była w porządku. Lekarze raczej słabo zainteresowani pacjentem (szczególnie odpłatnym) bowiem w czasie wizyty układają finansowy harmonogram zabiegów, przy okazji prowadząc wywiad. Natomiast same zabiegi mogą być bajeczne lub koszmarne. Właśnie jedna z takich zabiegowych (być może po studiach magisterskich) nakazywała wykonywać kąpiele w majtkach. Mimo,że było to wbrew regulaminowi. Twierdziła, że to dla higieny i naszego dobra. Być może to prawda skoro nie zauważyłem aby myła wannę po zabiegu. Najgorsze jest to, że osoby te nie są kontrolowane przez przełożonych i robią co im się podoba aby było szybciej. Było to pierwsze sanatorium gdzie zabiegowa nakazywała kąpiel w majtkach. Choć inni zabiegowi ( pani po 40-stce i młody pan) powiedzieli, że możemy jak chcemy choć powinno się być nago. To oczywiste skoro solanka czy węglówka ma "dotykać" jak największa powierzchnię ciała. Ogólnie nieco poprawiła się moja rwa kulszowa ale to zasługa tej części zabiegowych którzy oprócz wskazań lekarza dodatkowo słuchali kuracjusza co boli i , na szczęście, nieco korygowali sposób wykonania zabiegu. To dało wymierna ulgę w bólu. Dlatego nie rozumiem po co zatrudniać zabiegowych ze stopniami magistra. Do wanien wystarczyłyby pomywaczki po jednodniowej instrukcji obsługi. Naprawdę! Dodam jeszcze, że basen solankowy w ramach zabiegów był raczej w porządku natomiast skandalem było to, że za dodatkową godzinę po południu należało płacić, także dotyczyło to kuracjuszy odpłatnych!!! Raczej więcej tam nie pojadę chyba, że będzie nakaz. Jednak szkoda, że wielu sympatycznym zabiegowym psuje opinię jedna czy dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×