Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość 45
Pokoje przydzielają według wieku tak było w Starych Łazienkach ,a co do spraw damsko- męskich to zależy tylko od Ciebie nikt nikogo do łóżka nie ciągnie ,no i nimfomanek tłumów nie było tak że nie obawiaj się jak będzie dobre towarzystwo to będzie z kim po górach chodzić,no koniecznie do Krakowiaka zawitaj fajnie grają ...życzę udanego wypoczynku i weż ze sobą paszport ,organizują fajne wicieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie obawiam sie, zeby nikt tam na cnote mojej zony nie nastawal, ale skoro wiekszosc to starsi i schorowani ludzie, to raczej nie mam sie czego obawiac. ;) Zwlaszcza, ze pewnie bedzie miala dwojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem 8 razy w sanatorium,teraz mam 9 raz skierowanie...to co ludzie opowiadają,iż tam się dzieją różne rzeczy ,,wyjęte spod prawa",że szaleństwo,pijaństwo i rozpasanie to jest nie prawdą!!! Jest jeszcze gorzej! A kobiety są gorsze od facetów... :) Ale to jest tylko kwestia tego kto na ile chce i może sobie pozwolić. Rehabilitacja to 30% kuracji ,a cała reszta to oprawa i atmosfera,która jest uzdrawiająca....bo ludzie chorują na dusze i szarzyznę co w połączeniu z upływem lat i niedomaganiami organizmu składa się na jednostkę chorobową. Więc warto jeździć,warto oderwać się od dnia codziennego,warto iść na tańce,warto flirtować...bo ile nam jeszcze zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie pocieszyles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szakira
To co piszą na forach to nie wiem czy śmiać czy płakać!? Byłam 4 razy w sanatorium i prawdę mówiąc , jeżdżą różni ludzie jedni po to aby się podleczyć drudzy po to aby zapomnieć o szarej rzeczywistości a są tacy co dwa wjednym poszaleć i podłączyć się. I pytam czy to grzech?A marginesy znajdą się wszędzie nie trzeba jechać do sanatorium. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli z ta atmosfera sprzyjajaca seksowi to raczej bujdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szakira
No właśnie,, warunki sprzyjające seksowi "wszędzie są nawet w zakładach pracy. Ja pracuję w bardzo dużym zakładzie pracy i tam się dzieje dopiero, nie zważając nawet że na innej lini pracuje żona albo mąż. Tak ze kto szuka to znajdzie nie koniecznie w sanatorium. A chyba każdy wie co ma w domu, to jak się martwicie o swoje połowy to może nie każcie im chodzić do pracy. Co wy na to?Pozdrawiam ciepło Szakira !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie, jaki odsetek tzw. porzadnych kobiet skorzysta z okazji i pojdzie na calosc w sanatorium, bedac przez 3 tygodnie zdala od meza? Czy sa to jednostkowe wyskoki, czy cos jednak jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może najprościej byłoby, żeby bywalczynie sanatoriów napisały, czy poszły na całość, czy nie? Coś w rodzaju anonimowej ankiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szakira
Ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakira gość
ha haCO sadzicie o facetach w domu jak aniol a w sanatorium jak spuszczony rodwajler z lancucha skamloncy i placzacy w ramionach naiwnej innej kobiety jaki on biedny bo zona go nie rozumie.TO DOPIERO ZENADA.POZDRAWIAM SZAKIRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w sanatorium www.uzdrowisko-swieradow.pl i musze powiedziec, ze teraz bede chyba jezdzic regularnie, wystarczylo te kilka tygodni, a czuje sie jak nowonarodzona po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz cos wiecej, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahas1991
Ja osobiście uważam że takie miejsca są na prawdę wspaniałe i przede wszystkim skuteczne jeśli chodzi o rehabilitację. Moją mamę wysłałam na dwa tygodnie do Zakopanego dzięki ofercie http://www.wojnar.pl/turnusy-rehabilitacyjne Taki turnus rehabilitacyjny postawi każdego na nogi więc jeśli ktoś szuka aktualnie czegoś podobnego to zachęcam do zapoznania się z ich ofertą/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku po raz pierwszy wybieram się do uzdrowiska www.uzdrowisko-cieplice.pl i jestem ciekawa tego jak spędzę tam czas. Przyznam się, że jestem trochę podekscytowana, ale też mam konkretne wymagania co do tego wyjazdu. Chcę trochę podreperować swoje zdrowie i mam nadzieję, że tam właśnie mi się to uda. Jeśli ktoś z was był może w tym sanatorium i chciałby podzielić się opinią to ja chętnie dowiem się co nieco przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 9 lat temu byłam w Lalce, miała być remontowana, więc może teraz jest trochę inaczej. Na siłę wepchnięto dodatkowe łóżko do pokoju więc było bardzo ciasno. Nie było windy. Wszystkie zabiegi i stołówka w Domu Zdrojowym, to blisko, ale mimo to niezbyt wygodnie np. po kąpieli. Lalki nie polecam (mimo że z zewnątrz wygląda ładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta44s
Właśnie wróciłam z sanatorium . Turnus trwał siedem dni a usługa obejmowała nie tylko same zabiegi ale również wyżywienie (co ciekawe była to specjalna kuchnia mikrobiotyczna), opiekę medyczną, diagnostykę fizjoterapeutyczną i dietetyczną oraz szereg atrakcji, które uprzyjemniały pobyt w górach. Polecam, bo mój organizm szybko się zregenerował i wrócił do normy. Ofertę znajdziesz na stronie pod adresem sanatoriumpolanica.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym mial o kobietach takie zdanie jak ty, to zdecydowanie nie chcialbym ich bzykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę 18.09. Do Wysowej do Biaweny. To mój pierwszy raz. Był tam ktoś z Was? Czytałam, że wszędzie daleko. Nie jestem rozrywkowa ale całkowite ustronie tez nie dla mnie. Wytrzymam tam ponad trzy tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo miło wspominam pobyt w sanatorium. Głównie dlatego, że miałam tam naprawdę co robić. Mnóstwo zabiegów, mnóstwo rzeczy, ktore miały przywrócić moje zdrowie na własciwe tory. Zero nudy. Byłam przez tydzień w www.uzdrowisko-cieplice.pl. Wyjątkowe miejsce i moim zdaniem obowiązkowe dla każdego kto chce choć trochę odpocząć i poprawić swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś może w sanatorium MIELEC w Krynicy Zdroju?:) może jakieś przemyślenia, uwagi, porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś może w sanatorium MIELEC w Krynicy Zdroju?:) może jakieś przemyślenia, uwagi, porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś może w sanatorium MIELEC w Krynicy Zdroju?:) może jakieś przemyślenia, uwagi, porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie: Gdy licznik NFZ dojdzie do zera, ile mniej wiecej tygodni zostalo do rozpoczecia turnusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jacek 48 lat
jadę do Ciechocinka 11 września b.r. Szukam towarzystwa. Czy ktos w w/w terminie też się tam wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyzerowal Ci sie licznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie Ciechocinek jest najlepszym miejscem na odpoczynek dla seniorów. Właśnie wróciłam stamtąd z hotelu Abidar. Świetna okolica, spokojna. W hotelu spa przeznaczone w szczególności dla starszych osób. Ceny nie wygórowane. Piękny kameralny klimat w hotelu, pozdrawiam wszystkich tam poznanych z ostatniego turnusu weekendowego! wracam w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie Ciechocinek jest najlepszym miejscem na odpoczynek dla seniorów. Właśnie wróciłam stamtąd z hotelu Abidar. Świetna okolica, spokojna. W hotelu spa przeznaczone w szczególności dla starszych osób. Ceny nie wygórowane. Piękny kameralny klimat w hotelu, pozdrawiam wszystkich tam poznanych z ostatniego turnusu weekendowego! wracam w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×