Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość gość
Jadę w listopadzie do sanatorium Róża w Ustroniu. To mój pierwszy wyjazd. Jakieś opinie, wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez duzo prezerwatyw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Kamieniu Pomorskim, baza zabiegowa bardzo dobra.Miasteczko male, ale w końcu nie jedzie się dla rozrywki, tylko, zeby się podleczyć. Co do tego podrywania to grubo przesadzone. Była tylko jedna para, która się autentycznie zakochała i było nam ich żal, jak on odjeżdżał to ona płakała. Co do picia alkoholu to jeden z panów został wyrzucony, bo pił na umór. Były organiizowane wycieczki, kto chciał mógł miło spędzić czas. Były i wieczorki. Teraz z łożyłam wniosek i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Ciekawą opcję rodzinna oferuje sanatorium Mediacal Sensus w Polanicy Zdroju. Jest to pakiet rodzinny i obejmuje turnus dla całych rodzin. Przeglądałam już wiele ofert sanatoriów ale ten wydaje mi się najbardziej logiczny i konkurencyjny pod względem cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem studentką turystyki i rekreacji. Piszę pracę magisterską o Uzdrowisku w Wieńcu Zdrój. Proszę o pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety. Link do ankiety: https://www.interankiety.pl/i/rLyegPLM Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy88
Witam. Czy ktoś z Was z województwa lubelskiego jedzie autem 09.10.16 do Iwonicza Zdroju ? Chętnie bym się z nim zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowy88, kiedy wyzerowal Ci sie licznik? Innymi slowy ile czasu mija od wyzerowania do rozpoczecia turnusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie,sanatorium to taki legalny dom uciech.Panie zaczynają szaleć,ważne by były portki,nie liczy się uroda,inteligencja.Liczy się facet,dobrze jak długo i dużo może.Po wieczorku zapoznawczym już są małżeństwa sanatoryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś, widziałeś, doświadczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela8080
Witam. Czy ktoś wybiera się z okolic Łukowa (woj. lubelskie) do Sanatorium w Iwoniczu Zdroju 06.10.2016? Proszę o informację Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli strach puszczać swoją żonę, ładna 50-tke, samą do sanatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela8080, mam pytanie, czy możesz napisać na pazurek63@tlen.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma się czego bać. Wbrew opiniom uzdrowiska są całkiem fajnymi miejscami i nie dzieją się tam niestworzone rzeczy. Jedzie się tam, żeby leczyć. Ja byłam w ubiegłym roku w www.uzdrowisko-cieplice.pl i z pewnością w przyszłym roku jeszcze tam wrócę bo leczenie wodami termalnymi jest naprawdę fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxssd
Woda siarczkowa z Uzdrowiska w Solcu Zdroju uznana jest za najlepszą w całym świecie. Wiem, bo trzy miesiące temu wróciłem stamtąd z kuracji. Polecam, bo zabiegi działają rewelacyjnie a opieka medyczna jest na wysokim poziomie. Z ofertą możesz się zapoznać odwiedzając firmową stronę uzdrowiska pod adresem www.uzdrowiskosolec.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde sanatorium jest inne i tu nie ma się co oszukiwać poziom obsługi może być różny. Widocznie trafiłaś w gorsze miejsce, ale to nie powód, aby całkiem rezygnować z tego typu miejsc. Ja natomiast bardzo chwalę sobie pobyt w sanatorium i kilka zabiegów leczniczych, które w trakcie pobytu udało mi się zrealizować. Czuję się dzięki temu zdecydowanie lepiej i z pewnością wrócę. Byłam w sanatorium http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieramopinie
Witam. W sieci bardzo mało jest wiadomości na temat sanatorium Wisła w miejscowości Iwonicz Zdrój. Czy ktoś był? Czy ktoś może opowiedzieć o pokojach, warunkach, zabiegach? Jak tam jest w zimie - czy zabiegi są w jednym miejscu, czy w pokojach zimą jest ciepło? Czy są jakieś miejsca, gdzie można się pobawić, pójść na kawę, na winko, posiedzieć w dobrym towarzystwie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miktor66
sanatoria, osrodki rehabilitacyjne są potrzebne.. w pobliżu Gdańska funkcjonuje http://goldental.pl - jezdzi tam oj syn i swietnie sobie radzi, wspiera go w postępach mocno cala procedura osrodka - i podejscie personelu i ćwiczenia i zabiegi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 mir
witajcie byłem w sanatorium 15 razy przeżyłem wszystko i wysoki standard obsługi, super jedzenie ,rewelacyjne zabiegi , miłą atmosferę do skrajności odpadający tynk ze ścian ,współlokatorów nie do dogadania, do głodowania ale wiem jedno że pobyt to każdy z was samych musi zagospodarować a co do zdrad to jak ktoś ma k***wską nature czy to dom czy sanatorium czy co kol wiek innego to i tak rogi partnerowi przystawi czy tu czy tam bez znaczenia gdzie więc nie miejcie obaw o partnera jadącego do sanatorium pozdrawiam wszystkich ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jednym z lepszych uzdrowisk w Polsce jest www.uzdrowisko-cieplice. MIałam okazję jeździć po kraju i odwiedzać tego typu miejsca, ale to wypadło w mojej opinii najlepiej. Jestem przede wszystkim fanką wód termalnych, których u nich nie brakuje. Dlatego jeśli zainteresuje Cię ich oferta daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwiedzilismy w zeszlym roku Sanatorium Medical Sensus w Polanicy Zdroj. Szczerze powiem, ze jest to pierwsze sanatorium z ktorego bylismy bardzo zadowoleni. W dzien przyjazdu przyjela nas Pani doktor, ktora wraz z zespolem fizjoterapeutow dobrali zabiegi do stanu mojego zdrowia. W pokojach bylo cieplo i komfortowo, jedzenie bylo smacznego, a wieczorne spacery po Polanicy to byla sama przyjemnosc. Odpoczelismy i zregenerowalismy sily. Teraz co roku wybieramy to samo sanatorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam od czasu do czasu w różnych uzdrowiskach. Trochę dlatego, że chcę wypocząć, a trochę dlatego, że muszę podreperować swoje zdrowie a w takich miejscach jest to zdecydowanie możliwe. Zwiedziłam kilka uzdrowisk w polsce i sanatoriów. Większość z nich była warta uwagi, ale jeśli miałabym wskazać najlepsze to zdecydowanie uzdrowisko w cieplicach przypadło mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu byłam w www.uzdrowisko-swieradow.pl i nie miałam takich problemów, Wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze w aurze prywatności i strefie komfortu. Ogólnie wyjazd wspominam bardzo pozytywnie, była to dobra odskocznia od codzienności a zabiegi bardzo mnie podbudowały fizycznie i psychicznie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuch
co mnie tu straszycie ..pierwszy raz mam jechać i (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sonatorium Poloczyn zdrui Borkowo wspaniale sonatorium baza zabiegowa na wysokim poziomie jedzenie ok obsuga mila czysto na calym osierodku rzyc i nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggośćość
jestem w sanatorium Mewa 5 w Kołobrzegu, brak świetlicy, brak sali do ćwiczeń indywidualnych, biblioteka - "pożal się Boże". Co robić gdy pada deszcz? Oglądać telewizję - można gdy stać Cię na 70 zł. za 3 tygodnie. Mnie pozostaje położyć się na niewygodnym łóżku i gnuśnieć wpatrując się w sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miłe przeżycia mam z http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/. Bywam raz do roku w różnych sanatoriach. Chcę zwiedzić ich jak najwięcej. Szukam przede wszystkim miejsca, w którym mogłabym wypocząć i jednocześnie poleczyć swoje plecy. To miejsce najbardziej przypadło mi do gustu. Bardzo dobra atmosfera i piękne okolice. Niczego mi więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś może może podzielić się opinią,o sanatorium Mewa 4 w Kołobrzegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz miec curke albo syna wysli zone do poloczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was była w sanatorium dla kobiet po mastektomii? Jakie tam są zabiegi, czy cos podobnego jak dla zdrowych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również byłam w www.uzdrowisko-swieradow.pl naprawdę super sanatorium, czas tam płynął mi tak szybko, ze nim się obejrzałam to musiałam wracać:) Teraz czekam na kolejna wizytę tam, już nie mogę się doczekać! Polecam jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×