Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madziiiaaaaa

sanatoria* opinie *przezycia

Polecane posty

Gość Nowygość
Witam Jadę do sanatorium pierwszy raz. Do szpitala uzdrowiskowego nr 4 w Ciechocinku. Czytałam różne o nim opinie i jak na razie to jestem lekko przerażona. Wiem, że na NFZ nie należy oczekiwać cudów, ale .... Czy ktoś tam był i może mi coś o nim opowiedzieć z własnego doświadczenia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz co się martwić jak będzie tym sanatorium bo to wszystko zależy na jakie towarzystwo trafisz ,jak będą fajni ludzie to wszędzie jest fajnie. Ja byłam 3 razy w marcu jadę 4 raz i za każdym razem było super. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa3525
witam ;) chętnie poznam się bliżej z miłą kuracjuszką wybierającą się do krynicy zdroju ;) wiek i wygląd nie są ważne ;) mam 20 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wpisy i włosy na głowie i rosną.Kilka razy byłam w sanatorium NFZ i jestem zgrabną i atrakcyjną kobietą po 60 ale nigdy się nie spotkałam z tym co piszą panie na tych forach jak się ma klasę to osoba nie stoczy się tak nisko aby uprawiać seks w takich warunkach i z byle jakim spotkanym facetem .Owszem potańczyć to nie grzech czy pośmiać się w dobrym towarzystwie.Ostatnio w pokoju miałam przesympatyczne 2 panie i poznałyśmy bardzo miłych panów i wspólnie chodziliśmy na spacery i potańcówki była z nas fajna grupka i dokoptowały do naszej grupy fajne dwa małżenstwa i było tak wesoło do dzisjaj utrzymujemy ze sobą kontakt telefoniczny mimo że każdy z nas mieszka w innej części kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BŁAGAM POMÓŻ https://zrzutka.pl/dergkm Jest na Kafeterii tak dużo ludzi, jakby choć połowa wsparła mnie to bez problemu mogłabym podjąć leczenie. Wszystko to co uzbieram powyżej 15000 tyś przekażę dla innej osoby potrzebującej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BUS
W pierwszej połowie marca wybieram się do Buska. Czy jest jakaś Pani które także w tym czasie będzie kuracjuszką w Busku i zechce poznać miłego pana w dojrzałym wieku?? Proszę o kontakt, na razie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BUS
ponawiam swój apel o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade do sanatorium do Dusznik zdroju do Jan Kazimierz jade pierwszy raz w zyciu Jak wyglada tam zycie. towarzyskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1978
Witam założyłam wcześniej nowy temat ale bez odzewu. Jadę pierwszy raz do sanatorium do Krynicy po zapaleniu jajnika. Dostałam skierowanie na leczenie poszpitalne. Proszę o informację czego się mogę spodziewać? Czy wykonywane są jakieś badania przed zabiegami. Czy leczenie to tylko zabiegi? Jakie zabiegi stosują w Krynicy? Jak się przygotować do wyjazdu? Co trzeba Zabrać. Jestem zupełnie zielona w tym temacie. Proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośoć
Piszesz że jedziesz do Krynicy ale do jakiego ośrodka?Krynica sama w sobie jest ładna .Jeżeli chodzi o badania to przede wszystkim sugerują się wynikami badań które wezmiesz z sobą. Na początku masz konsultacje lekarską i przydzielane zabiegi, potem jeszcze 2razy w środku turnusu i i wizyta wypisowa .Ja byłam w Starym Domu Zdrojowym jeżeli do tego ośrodka jedziesz to mogę coś jeszcze napisać Pozdrawiam Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1978
Właściwie to nie wiem jeszcze do jakiego sanatorium. W szpitalu lekarz zapytał czy w góry czy nad morze jak góry to Krynica. Czekam na odpowiedź NFZ. Jak do tej pory to borykałam się kilka razy w roku z zapaleniem jajnika, aż wylądowałam w szpitalu. A jakie zabiegi mnie czekają w sanatorium? Jak wyglądają okłady borowinowe? Czy w ramach konsultacji jest badanie? Czy oprócz zabiegów stosują kurację lekarstwami? Jakie ubrania ze sobą zabrać? Stroje kąpielowe w jakiej ilości? Czy może towarzyszyć mi mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strój kąpielowy wystarczy jeden bo na drugi dzień zdąży wyschnąć klapki na basen i czepek.Borowina to zależy kąpiel czy okłady możesz zabrać z sobą dodatkowy ręcznik kąpielowy na pewno się przyda. Lekarstwa zabierasz na cały turnus z domu takie jakie uzywasz .Mąż może jechać z Tobą ale jako komercj czyli odpłatnie. Jagoda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaP
Gołdap uzdrowiskowa, super miejsce, dobre sanatorium, tężnie solankowe, pijalnia wód mineralnych, itp. Znalazłam fajny filmik z tego miejsca na youtube.com/mobileworld247 tytuł : Gołdap Mobile World 24/7 wszystko pokazane elegancko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPtak
Już jestem z powrotem. Trzy tygodnie minęły jak szalone. Pomimo fatalnej aury ,(zimno, pochmurno, wietrznie) dzięki ekipie cudownych ludzi pobyt okazał się we wyjątkowy. Sama Ustka urocza. Nawet rozkopsna plaża i część portu mnie nie zniechęciła. Sam ośrodek Tęcza zdecydowanie prosi o remont. Ale wspaniałe Panie na zabiegach, jedzenie smaczne, bardzo czysto. Zero zauważonych romansów, było dwóch Panów nastawionych na kontakty ale kulturalnych. Pijaństwa nie stwierdzono. 22 jak na kolonii ośrodek zamknięty a Panie na recepcji z reguły mało przychylnie nastawione do spóźnialskich. Zabiegi fajne i chociaż teraz czuję się zmęczona podobno to normalne a efekty odczuję za parę dni. Co jeszcze...zaliczyłam tańce e Radości i Lagunie polecam. Cudowny grzaniec i malinki pod kruszonką w Columbusie, a tort beżowy w Mistralu. Rybka Mar-Hub w porcie. Fantastyczne warunki do chodzenia plaża tylko dla Ciebie i to kilometrami. Reasumując pierwszy wyjazd sanatoryjny udany. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnikus
Byl ktos w Iwoniczu w sanatorium? Moja zona sie tam wybiera za 4 miesiace. Jak przedstawiaja sie tam warunki socjalne/baza zabiegowa? Duzo tam pokus czyha na atrakcyjne panie? Jaki jest przedzial wiekowy kuracjuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli narządy ruchu to jak najbardziej baza zabiegowa odpowiednia. Przedział wiekowy mężczyzn to 20+ więc bedzie miała w czym wybierać, jeśli tylko będzie chciała się przy okazji relaksować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli narządy ruchu to jak najbardziej baza zabiegowa odpowiednia. Przedział wiekowy mężczyzn to 20+ więc bedzie miała w czym wybierać, jeśli tylko będzie chciała się przy okazji relaksować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz powodu do obaw. Seks w sanatoriach to bujda na resorach. Tak naprawde, wg badan ankietowych, nie wiecej niz 5-10% mezatek decyduje sie na kontakty seksualne z poznanymi tam panami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multikuracjuszka
Przykro mi to stwierdzić, ale wydaje mi się, że te 10-20% to niestety wartości mocno zaniżone. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazwiernejzony
A moze panie wypowiedza sie, jak naprawde wyglada sprawa seksu w sanatoriach. Moja zona tez sie tam wybiera i jestem pelen obaw. Znajomi mowia mi, ze na bank zalicze pierwsze (?) poroze. ;) Oby niezbyt okazale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuracjuszka
Bzdury piszą o tym sexie. Same bajki. Panowie nie bójcie sie o żony,chyba macie zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazwiernejzony
Uff, kamien spadl mi z serca. Dobrze, ze to bzdury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufanie ? To jedno a sanatorium to drugie ! Tam przestają obowiązywać zasady :-) wszystko można w imię dobrej zabawy a że okazji co niemiara to i zachowania coraz luźniejsze :-) To co tam wyprawiają kobitki to się filozofom nie śniło :-) jak to mówią jest ryzyko jest zabawa !!! Twoja żona wróci bardziej czuła -trochę zamyślony - ale czuła no i z nowymi umiejętnościami :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdiMario
Dość bogata oferta zabiegów ale usługi nie są świadczone w jednym budynku. Trzeba przemieszczać się między Domem Zdrojowym, Goplaną, Zakładem Radoczynnym i Zakładem Borowinowym, dobrze jeśli jest się w miarę sprawnym fizycznie, gorzej ludziom starszym, zwłaszcza w zimie. Niektóre zabiegi świadczone są wcześnie rano, np. 2 godziny przed śniadaniem a biorąc urlop człowiek chciałby też się wyspać.Zlecone zabiegi w dużym stopniu zależą od humoru lekarza. Opiera się na dokumentacji ze skierowania a przecież w ciągu 2 lat oczekiwania na leczenie uzdrowiskowe sporo się zmienia, na najnowsze wyniki badań pani doktor ledwo zerknęła. Sala gimnastyczna w części A służy do gimnastyki i jednocześnie do rehabilitacji (rowerki, podwieszki, itd.(co jest nieporozumieniem, bo co chwilę dzwonią zegary, gdy ktoś skończy zabieg). Pokoje średni standard, WiFi działa na korytarzach, w pokojach naprawdę marnie (mamy XXI wiek!), telewizor malutki i tylko 5 polskich programów, łazienka bez kaloryfera, korzystasz z WC to umywalkę masz pod brodą. Ale panie od sprzątania naprawdę w porządku, myją podłogi, wynoszą śmieci, przecierają armaturę w łazience. Jedzenie słabe, ziemniaki to breja, porcje mięsa maleńkie jak dla dziecka, na śniadanie np. parówka i jajko na twardo. Sama okolica piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdiMario
Moja opinia dotyczyła Domu Zdrojowego w Świeradowie Zdroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglby ktos powiedziec, jak sie sytuacja przedstawia w Iwoniczu-Zdroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według opinii pań to do sanatoriów w Polsce jezdżą tylko pragnący sexu.Ja byłam kilka razy w różnych sanatoriach i nigdy czegoś takiego nie widziałam ani nie doświadczyłam.Panie mają chyba za bardzo wybujałą wyobrażnie-ale skoro tak to lepiej nie jezdzić i siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie tak wydaje. Chodzi mi o baze zabiegowa i warunki bytowe w Iwoniczu. No i czy jest tam sporo ludzi w wieku 40-50 lat. Byl tam ktos? Moze podzielic sie taka wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
Witam ..byłam w sanatorium w Iwoniczu Zdrój w Starych łazienkach,pokój miałam dwuosobowy i nich twoja żona taki bierze bo jedynki miernota.Baza zabiegowa jest rozrzucona i trzeba dochodzić jak jest ciepło to ok,miejsce bardzo urokliwe a co do przedziału wiekowego to jest od 20 lat do 80-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz. Jak wyglada przydzielanie do pokojow? Wg wieku? Mam nadzieje, ze te romanse sanatoryjne to bajki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×