Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

.obozowa wredna krowa. - kreuje się na \"obozową wredną krowę\" a tak naprawdę to dziewcze z sercem na dłoni, która ma dosyć tego ze wszyscy wykorzystują jej miłosierdzie:) Wysoka brunetka która preferuje styl sportowy. żubroń - jego ulubione zajęcie to picie żubrówki pod sklepem monopolowym - takie wrażenie ma sprawiać jego nick;) Skrzętnie ukrywa swą prawdziwą osobowość i trudno odgadnąć kim tak naprawę jest. Człowiek o 100 twarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga- wbrew opisowi; delikatna kobieta, włosy blond lub brąz, w miarę wysoka, szczupła, włosy do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga niska blondzia twardo stąpająca po ziemi żubroń jaki jest każdy widzi:P aż mordę wykrzywia - ciemna, włosy średniej długości, siedzi na kafe, gryzie ołówek w zębach i tylko czai jakby tu komu dociąć:P żadna ze mnie blondyna:P i tylko raz prawego sierpowego użyłam - w zerówce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mordę wykrzywia - dziewczyna z prawdziwą krzepą, nie da sobie w kasze dmuchać, jej dewiza życiowa brzmi: najlepszą obroną jest atak. Brunetka o groźnym spojrzeniu i miękkim sercu;) k8 - madra kobieta z dużą intuicją;) Bardzo ładna, wysoka, szczupła, ciemne włosy (trochę za ramiona) i oczy, trochę orientalna uroda. Inteligentna i wbrew pozorom nieśmiała. żubroń cd. - ma idealne zadatki na psychopate. Ps. Przyznaje się, k8 widziałam twoje zdjęcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz żubroń możemy się polewać z reklamówek ale ... nie wiem kiedy jest najbliższa noc reklamożerców a te w telewizji to za rzadko są i za bardzo też nie ma z czego polewać:O chyba że zacznę zbierać i kolekcionować te co rozdają na ulicy ale one też jakieś takie mało śmieszne:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupaska w kreske - ja juz pisałam twój wielce dwuznaczny nick całkowicie zaburza mi widzenie twojej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga- 🌻 już po pierwszym zdaniu domyśliłam się, że mnie widziałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupaska- energiczna, zwariowana, filigranowa, optymistka, eeeee.....yyyy.....ciemne włosy, jasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrz- brunet, w okularach, twardo stąpający po ziemi- realista, trochę chłodny w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×