Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

wirtualnie darkWater a ja Cię widzę jako mężczyznę oszczędnego w ruchach i słowach, z przenikliwym spojrzeniem, rzeczowego. Karnacja średnia, włosy ciemne, średnie, wiek: 20-30 lat, wzrost ok 180cm. piszą, że niby kobieta jesteś, ale taki obrazek miałam przed oczyma jak przeczytałam Twojego nika Pozdrawiam hahaha..:D dziekuje ze poprawilas/les mi humor:)🌼 niestety nie zgadza sie nic:P no... wlosy mam ciemne:) z reszta zalezy jaka farba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda 33 kita jasnych włosów związana na plecach, jasne, niebieskie oczy, wzrost średni, tusza średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
matylda troche przy tuszy... staramnny makijaz krotkie wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Wirtualnie - sympatyczna kobietka o farbowanych na rudo włosach i bladej cerze. Lubi kolor zielony. Nie stroni od alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poisone ivy podstarzaly facet, niski, troche przystojny, niedogolony, lekko pedantyczny, okulary, sportowa sylwetka, nudny, narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poisone ivy chuda, bardzo, francuzki typ urody, długie kości, papieros w ... to takie coś jak słomka:P, ciemne włosy i ciemnoczerwone usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Poisone Ivy - dowcipna, trochę zadufana w sobie kobietka. Ciemne włosy i karnacja, mnóstwo seksapilu. Uwielbia tańczyć i grać w szachy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark water-owszem mylisz sie :P przede wszystkim jestem kobieta,mam ciemne wlosy,jestem dosc szczupla ale nie az chuda i nie cierpie papierosow :P:P:P,co do francuskiego typu urody to nie wiem jaki to widze ze chyba czas zmienic nick bo budzi nagatywne skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poisone... francuzki typ urody: smukłe ciało, filigranowe, długie kości, ale nie anoreksja. Mi tam się Twój nik podoba. BTW jestem kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkwater-poison ivy to znaczy trujacy bluszcz, i tez jest to tytul filmu ;p (jak twoj nick),ja was juz nie moge zinterpretowac bo przeczytalam jak wygladacie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skinheadgirl
maarrtaaaaaa --> nik jej nigdy nie zauważa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poisone ivy---> to dobrze mi sie kojarzylo:) mnie mozesz, ja powiedzialam tylko ze mam brazowe wlosy.. cala reszta to ple do popisu dla wyobrazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie-dzieki:D, smukla tak,filigramowa raczej nie bo mam az 176,czy to ty parodiowalas jakas arachutke1? bo wlasnie nabijalam sie z tego topiku i tej idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Skinheadgirl - przebojowa, stanowcza i odważna. Krótkie włosy, chłopięca figura i sportowy styl ubierania się. W ludziach ceni szczerość i źle się czuje, kiedy musi kogoś okłamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta skromna i cicha,tochęnieśmiała, dobra dziewczyna. A wewnątrz gorący wulkan i biginii seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
hehe niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
wirtualnie jakbys wrozka byla!!! powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×