Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość błękittek

Dziewczynki mundurowe i nie tylko

Polecane posty

Gość błękittek

Czy są tutaj jakieś kobitki noszące mundur? Policjantki? Żołnierze? inne? Zapraszam na pogaduchy o służbie, rodzinie, radościach i smuteczkach. Żony naszych kolegów mają topik a my? Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue*
Witam! Ja jestem mundurowa. Od kilku lat. I z tego, co widzę nie ma nas wiele :D Kończę właśnie pracę. Pozdrawiam cieplutko. Mundurówki! Odezwać się proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaacetttt
za mundurem chłopy sznurem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
no, no :) to mi się podoba :) Dziewczyny! Nawet to Was nie zachęca? Pozdrowienia dla Faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
blue witaj!!! A jakiego kolorku mundur nosisz? Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
bo rozumiem, że blue??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes! I am! Myślałam od kilku dni o założeniu takiego topicu. Fajnie, że też o tym pomyślałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
Witaj, Milagro!!! I kto powiedział, że telepatia nie istnieje?! :D Mam nadzieję, że będzie tu można pogadać, znaleźć radę i fajnie spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Milagro! Świetnie, że jesteś! Ja niebieski mundurek a Ty? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
Ja także noszę niebieski. I też 3 rok ( u nas jest tak, że po 3 roku przechodzi się do służby stałej) A Ty Milagro żoł nierz czy sg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
tzn. niebieski jak elf, 3 rok jak Milagro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołnierz. Ja dostałam służbę stałą w ramach wyróżnienia, po upływie 1-go roku służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałowa
hehe nie wiem czy naleze do was jeszcze ale chodze do szkoly wojskowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jesteś podchorążym to oczywiście nalezysz. A jak nie to ... przyjmiemy Cię honorowo :D W końcu chodzi o to, że kochamy to co robimy, jesteśmy trochę inne niżby widzieli to faceci ALE DOBRZE NAM Z TYM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2face
jaki fajny topic :):) Dziewczyny moim ogromnym marzeniem jest pracować w policji :] Egzaminy są dopiero w lipcu to sporo czasu już nie mogę się doczekać a z drugiej strony bardzo się boję że zawalę i wówczas moje plany ulegną zmianie :) z przyjemnością będę śledziła wasz topic:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
Dzięki 2 face! A my będziemy trzymać kciuki za powodzenie na egzaminach! A czy jakiś etap maż już za sobą czy wszystko jeszcze przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałowa
ojejku super!! hehe zawsze mnie mudnury fascynowały,a szczegolnie z faceci:P ciesze sie,ze bede miała doswiadczone kolezanki,powiedzcie mi bo jestem niziutka i drobniutka i mundur dosłownie na mnie wisi hehe,na wystepach musze je z tyłu spinacz zeby ładnie lezał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do jakiej szkoły chodzisz Michałowa? Liceum, szkoła podoficerska, oficerska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Michałowa? Ja (prawie) całe życie nienawidziłam mundurów i facetów mundurowych. I zawsze mówiłam, że NIGDY W ŻYCIU! A mama mówiła, że \"skończę tak jak ojciec\". Nie znałam go. Był zawodowym żołnierzem. I w pewnym momencie, w bardzo przewrotny sposób okazało się, że chyba do niczego innego się nie nadaję. Geny górą? Przeznaczenie, czy jak? A Wy Błękitek, Blue, Elf marzyłyście o tym, czy odkryłyście powołanie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
Ja też zawsze chciałam być policjantem. Od kiedy pamiętam. Poza tym zawsze dobrze rozumiałam się z płcią przeciwną. W miejscowości, gdzie chozdiłam do szkoły byli prawie sami chłopcy, więc siłą rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee wam Dziewczyny zazdroszcze:) ja kiedyś myslałam o tym, aby nosic mundur wojskowy... chciałam iśc do wyzszej szkoły oficerskiej (tak sie to chyba zwie?), planowałam taka swoja przyszłośc, ale...za niedługo zostanę dietetykiem:) w sumie to tez vede nosiła mundur, tylko, ze biały;) trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast całe życie marzyłam o medycynie. Życie wymusiło na mnie jednak pójście w innym kierunku. Potem okazało się, że odnajduję się tutaj. A jeśli chodzi o towarzystwo chłopaków, to miałam podobnie jak Ty Błękitek, tyle, że z innego powodu. Po prostu choć bardzo chciałam, nigdy nie mogłam dogadać się z dziewczynami, a z chłopakami wręcz przeciwnie. Dziś mam już trochę koleżanek (oczywiście obok dość pokaźnej gromady kumpli), takich, które mnie rozumieją, koleżanek ze szkoły (wojskowej), z aktualnej pracy. Takich jak Wy. Ciężko jest w naszym zawodzie mieć koleżanki. Bardzo się cieszę, że powstał ten topic i, że są dziewczyny, które się tutaj odzywają, ponieważ największą zmorą w służbach mundurowych w Polsce jest to, że dziewczyny mundurowe nawzajem się zwalczają. A wydaje mi się, że powinny się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimmm zamiast żałować, może czas pomyśleć nad spełnieniem marzeń? Ja swego czasu też bardzo chciałam być żołnierzem. Ułożyło się inaczej, ale nie żałuję. Mój dziadek był (jeszcze wtedy) milicjantem i mój ojciec był milicjantem. Ja jedynaczka-więc...nie miałam wyjścia-zawsze sobie żartuję ;) Ja nigdy wcześniej nie myślałam o Policji (choć moja przyjaciółka mówi, że zawsze mnie w Policji widziała) Miałam być prawnikiem, ale uwielbiam moją pracę i na żadną inną bym jej nie zamieniła. A służę w woj.lubelskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi, Kobitki macie bezpośrednich przełożonych facetów czy same jesteście szefami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagro-a wiesz, że masz rację z tym zwalczaniem się kobitek w mundurówce?! Jakoś nigdy o tym nie pomyślałam! Powtórzę po Tobie:dziwne, bo przecież powinny się wspierać! U nas jest niestety przeciwnie. Dlatego bardzo się cieszę, że mamy topik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przełożonych facetów. Ale jestem wykładowcą (choć czasami wykonuje też czarną robotę, którą zdecydowanie wolę), a moi słuchacze to w 95 % faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
U nas niestety też jest ostra rywalizacja między niektórymi dziewczynami. Zupełnie bez sensu, bo są z innych pionów. Nie rozumiem tego. Niektóre się nawet do siebie nie odzywają. "Bo ona ma lepszą grupę" Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×