Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość błękittek

Dziewczynki mundurowe i nie tylko

Polecane posty

Elf ja oczywiscie chcialabym byc zolnierzem zawodowym:) moj chrzestny jest , moj dziadek tez jakies tam ma mundurki;) chcialabym bardzo;) ja jestem z woj lodzkiego:) a mojego chrzestnego to co pare lat przenosza z jednostki do jednostki;) mam teraz tez na studiach taki przedmiot jak \"socjologia organizacji militarnych\":classic_cool::) jak bede miala jakis referacik to sie tu zglosze do Was:) coby cos z praktyki tez opowiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowinka, a ten Twój facet to mam nadzieję, że reformowalny jest i nam się szybciutko poprawi? Czy tonfę Ci przesłać poleconym? ;) Millagro a wiesz, swoją drogą to chyba trochę fajna ta psychologia, ciekawa trochę, mam rację? Podyplomowo może studiujesz psychologię? I w pełni się pod tym podpisuję!!! Fajna tutaj spotyka się brygada!!! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo tego mi trzeba było i zmiany pracy i malego szkaraba w domciu, mam jeszcze starsza córcie ma juz 8 latek ale z niej to bardziej niania niz dziecko,kocham obydwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kwiatuszek_
Ano Elfik z tą zazdrością to masz racje;)Tak na podaz nie moge narzekac:D teraz przypomniala mi sie moja rozmowa kwalifikacyjna,jak mjr z komisji pytal czy jestem mężatką (co bylo dziwne,bo przeciez w kwestionariuszu mial wszystkie dane odnosnie mojej osoby)...ale teraz juz wiem o co chodzilo:P Setunia Ty tez mundur nosisz??jesli tak,to jakiej formacji??? Ja jestem z pomorskiego:) i klikam do Was z komputera pana porucznika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf>>>>>>>> tego trzeba było,bo przeciez ten \"żony mundurowych\" to nijak do nas nie pasuje pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowinka: czy dobrze zrozumiałam, że masz maleństwo w domku i starszą córeczkę? U mnie jest podobnie! Mam 8 letniego synka i młodszego-prawie 6 miesięcznego! I dlatego pracy po pachy! A urlop mi się kończy i czas do pracy... A reszta dziewczątek? Jakieś dzieciątka? Bo Kwiatuszek-już wiemy-Panienka 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tzrymam za ciebie kciuki Setunia ;) Jak będziesz potrzebowała pomocy do jakiegoś referatu to wal śmiało. Może damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kwiatuszek_
Tak,juz wiem setunia....dopiero doczytalam,mam lekkie opoznienie...gapa ze mnie:) Zazdrosze Wam tych maluchow:) W przyszlosci tez chcialabym zostac mamą:) Setunia zycze powodzenia w drodze po mundur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf>>>>>>>>>>> kochana to my są w tej samej sytuacji moja malutka ma 6,5 miesiąca ja juz jestem w pracy od ponad miesiąca,ale jeszcze nie moge sobie tego wszystkiego poukładać wiesz,my tak same tu rajdamy masz mój nr gg7286442 a dziewczyny niech też sobie pogadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf zolnierki:):D ale poki co nic w tym kierunku nie robie tak tylko mi sie marzy ;) zobaczymy, moze jakos sie gdzies wstrzele;) ktora tu jest zolnierzem zawodowym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi na temat dzieci i podobnej sytuacji,nie myślcie sobie że nie chce z wami porajdać setunia>>>>>>>> jak sie uprzesz to dołączysz do nas zyczę powodzenia, ale to nie jest proste musisz o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kwiatuszek_
Alez skad ja sie nie pogniewalam;) Trzeba troszke popracowac,ja zaraz wybywam na patrol:) Ja maja na imie Twoje dzieciaczki Nowika,masz 2 dziewczynki,prawda??🌻 chyba nic niepomylilam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia; proste może bardzo nie jest, ale przeżyjesz. Mnie całe postępowanie kwalifikacyjne zajęło...ok 4 miesięcy. Warto! Próbuj! Im szybciej tym lepiej! Kwiatuszek: Wszystko w swoim czasie. Ja wspominam panieńskie lata z rozrzewnieniem. Przyjdzie czas-Ty też będziesz mieć maluszka :D Nowinka! No widzisz, jak utrafiłyśmy! :D Rozumiem, że młodsze dzieciątko to też dziewczynka? A wiesz, ja kiedyś bardzo chciałam mieć synka, potem drugiego...Mówiłam, że choćby drużynę piłkarską-ale chłopców. A teraz... myślę o dziewczynce (na razie tylko myślę :)) Ale obawiam się , że tym zarzekaniem nic z tego nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek>>>>>>>>>>> z tego co tak wychwycilam to ty młoda jeszcze jesteś nie masz co sie martwić na każdego przychodzi czas na dzidziusia, ja na Oliwkę czekałam 6 lat, bo miałam problemy z zajściem w ciąże ponownie. elf>>>>>>ja chciałam mieć pierwszego synka, lekarz nawet mnie tak nastawil ze to chop, trzy USG i chop mówł bedzie, a co do czego przyszlo to moja Misia urodziła sie z pępowina między nóżkami, wiesz jak wyłam, jaka bylam rozczarowana - nastawienie zrobilo swoje,potem mi przeszlo ale tuż po urodzeniu ??? horor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku a na czym to cale postepowanie polega, jakas selekcja ostra jest?? mozna tak bez "specjalistycznych" studiow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co robię karierę, a moja siostra robi dzieci :D (tak nas kiedys podumowała moja siostra) ale z tą karierą to lekka przesada. Setunia 🌼 ja jestem żołnierzem zawodowym. Elf 🌼 nie robię podyplomówki z psychologi tylko z bezpieczeństwa (ogólnie mówiąc), temat wybrałam sobie pod kątem psychologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kwiatuszek_
nowika,bardzo ładnie sie Twoje dziewczynki nazywaja:) Tak Dziewczyny,przyznaje sie ja jestem mlodziutka jeszcze...hehehe;) W tym roku koncze 24 latka,w zeszlym roku skonczylam studia, w marcu mialam obrone:) I nie szukalam zadnej pracy, odrazu zlozylam dokumenty do SG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ---> a co studiowałaś? Sądzęc po wieku to rozumiem, że na razie zrobiłaś licencjat i masz apetyt na jeszcze. Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowinka: a wiesz, z moimi znajomymi było bardzo podobnie. Też zostali nastawieni na synka a potem...czarna rozpacz. Ale przecież nie płeć jest tutaj najważniejsza. Ja wiedziałam od początku o płci pierwszego synka (powiedział mi o tym mój lekarz bez żadnego usg (tajemnica sztuki lekarskiej-powiedział) i sprawdziło się. Potem było usg i 5 razy się upewniałam. A teraz myślę sobie, że córeczka...Może zdecydujemy się na jeszcze jedno, choć ja...chyba się starzeję, bo strasznie się wygodna zrobiłam :) Ale chciałabym mieć córeczkę. Setunia: Mogę Ci opisać rekrutację-ale do Policji. Do woja to już raczej Millagro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kwiatuszek_
Skonczylam prawo,mam apetyt na jakas podyplomowke,ale musze troszke kaski odlozyc:) A studia zaczelam majac lat 18 stad ten moj mlody wiek w chwili ukonczenia studiow;)Moi rodzice mieli taka fanaberie,ze wczesniej poslali mnie do zerowki no i tak juz poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf>>>jestem pod Oliwia06 bo tak skacze z innego tu i zaraz namieszam dla mnie to byl szok ale mówie później tak jak mówisz nie miało to znaczenia, tym bardziej że po rożnych komplikacjach urodzila sie całkiem zdrowa Dziewczyny jaką mamy średnią wiekową,tak mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×