Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość shemsi6
Ja pierwszą miesiaczke dostalam dokladnie 28 lipca na... koloniach nad morzem!! Masakra... przez 3 dni nie moglam sie kapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssniewsażne
możliwe że to twoje pierwsze miesiączkowanie.widzisz jak łatwo poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np \"maaaamoooo, masz podpaski? chyba będą mi potrzebne\" :P kurcze, nawet nie pamiętam co ja powiedziałam! pamiętam dokładnie tą sytuacje ale co ja tam powiedziałaaam??? uuu kiedy to było.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy to się akurat nie ma co wstydzić :) gorzej było u mnie bo mama zaraz powiedziała tacie, który to własnoręcznie pojechał własnym samochodem i SAM kupił te podpaski i jeszcze czekolade, o którą to mój brat był śmiertelnieee zazdrosny i nie mógł zrozumieć dlaczego ja mam a on nie :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al1995
Ja w śluzie miałam troszeczke krwi i myślałam że to normalne przed miesiączką, ale na drugi dzień nie miałam okresu. Minął tydzień, a ja jeszcze nie mam, ale mam ciągle pelno śluzu i czuje jakbym ciągle miała tam galarete mokrą (już nie mam w śluzie krwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie było za ciekawe
strasznie bolał mnie brzuch no a jak już dostałam do teciało ze mnie z 10 dni i to dużo dopiero po 4 razie niałam okres przez 5 dni... co do dziewczy co nie mają okresu : cieszcie się ile możecie do jak się zacznie to ciągle będziecie myślały nad terminami, będziecie się denerwować że się spuźnia okres albo ciągle myśleć gdzie znajde łazienke w razie czego, no i ból (z tym to zależy bo mnie nie boli) i dyskonfort przez te dni bo ciągle będzie te uczucie że się leje coś z ciebie i takie tam.... Boze .. oddałąbym wszystko by nie mieć okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie było za ciekawe
strasznie bolał mnie brzuch no a jak już dostałam do teciało ze mnie z 10 dni i to dużo dopiero po 4 razie niałam okres przez 5 dni... co do dziewczy co nie mają okresu : cieszcie się ile możecie do jak się zacznie to ciągle będziecie myślały nad terminami, będziecie się denerwować że się spuźnia okres albo ciągle myśleć gdzie znajde łazienke w razie czego, no i ból (z tym to zależy bo mnie nie boli) i dyskonfort przez te dni bo ciągle będzie te uczucie że się leje coś z ciebie i takie tam.... Boze .. oddałąbym wszystko by nie mieć okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuluśka
karolciu_88 nie wiem kiedy dostaniesz okres, kazdy rozwija sie w innym tempie. na to nie ma wyznaczonej daty. mozliwe, ze juz niedlugo... poza tym nie wstydz sie zapytac mamy o popdaski, albo zadac jakies pytania na ten temat. jezeli boisz sie ze okres zaskoczy cie znienacka, to polecam wkladki higieniczne. poza tym ochronia cię przed lecacym śluzem. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Hej, jak napisałam w mojej ostatniej notce to miałam ciemno brązową plame a za dwie godziny miałam jechac na wakacje. No i to bylo tak: Jechałam z kuzynką i ciotka na wakacje. Na stacji przed granicą Słowacji wysiadłam i poszłam do WC. Patrze a ja dostałam okres!!! A do tego miałam zółtą spódnice ale jeszcze w domu na wszelki wypadek załozyłam podpaske. Uff całe szczęscie ze nie zaplamiło spódnicy wtedy to bylby obciach. Okres trwal cale 7 dni.Miałam obfite krwawienie. Brzuch mnie nie bolał, czułam sie jak bym go wogole nie miała. Mam nadzieje ze mnie nie bedzie bolał brzuch przy nastepnych miesiaczkach. Ale mam problem zeby powiedziec o tym mamie. Bardzo się wstydze a za niedlugo dostane 2 okresu. I nie mam pojecia jak jej o tym powiedzieć. Pozdro i całusy :* :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Nie ma sie czego wstydzić. Powiec mamie, że masz okres napewno sie ucieszy, że jej córka stała sie juz kobietą :) U mnie pierwszy okres nie bolał wogóle prawie moze takie leciutkie bóle ale wczoraj to lezałam na łózku zwinięta w kłebek :( tak mnie strasznie bolało ale na szczeście tylko 20 minut tak bolało. Dobrze że nie dłużej ale nie wiem jak będzie dalej :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluś15
hej! Ag95 myślę że nie powinnaś się wstydzić powiedzieć mamie o swoim pierwszym okresie! W końcu ona jest taka samą jak ty i też to przeżywała. życzę wszystkim dziewczynom odwagi!!!!!!!! Niema się czego wstydzić!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluś15
sama*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Mam 11 lat i jestem ciekawa kiedy będę mieć miesiączkę ... Mam owłosienie łonowe i bóle głowy co jakies 3 lub 2 albo inawet codziennie żadziej bóle brzucha.Mama mi mówi że możliwe że moge dostać miesiączkę . Czy to jest możliwe ??? plisss odpiszcie jak najszybciej!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Ps mam też biały sluzi i nawet kropki chyba brązowe !!! odpiszcie plisss !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Aha i piersi rosną mi od początku 4 kl a , biodra mam zaokrąglone włosków pod pachami jeszcze nie mam ale chyba niedlugo będę mieć!!! odpiszcie pliiss!!! CAŁUSJI DLA WSZYSTKICH !!!! ;]:) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Śluzu już prawie niemam ale mam żółto-białe kropki czasem brązowe.Dzis bolała mnie nawet troszkę głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
A jak miałam ten ból głowy to czasem mi sie kołowało w głowie !!! plisss odpiszcie jak naj szybciej Moje GG 4072313 odpisujcie !!! pozdro dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Wczoraj wieczorem kiedy polożylam sie do spania bolal mnie brzuch... Gdzieś pod pępkiem.odpiszcie mi plisss!!! Pozdro :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Boli mnie brzuch... na dole pod pępkiem!!!Proszę odpiszcie bo zwariuję ...buziaki :) ;] ;[ :( ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi13
kasiulek11 nie przejmuj się tak tum twoje bóle głowy nie muszą od razu znaczyć o okresie. Ja też mam śluz od 4 kl a mam już 13 lat i jeszcze nie miałam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1406
ja nie mialam zadnych objawow ani bolu glowy poszlam wieczorem do tolaety i niespodzianka , ale nie mialam duzo nie przecieklo na spodnie, kasiulku nie martw sie tak twoimi objawami to nie musi od razu oznaczac ze niedlugo dostaniesz okres.ja dostalam jak mialam 14 lat ale roznie to bywa;) Po co sie martwić na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Nie mogę się doczekać kiedy będę kobietką dzięki za odpowiedz = ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek11
Trudno poczekam ... Odpisujcie :) = ) Buziaczki ;] :) = )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×