Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość ItsOnlyMaxx_20
uuu...wspolczuje 1 miesiaczka...pamietam ten okres w moim zyciu,czarna rozpacz,bek,mament no i te brzucho dziwnie bolace a juz niewspomne o tym ze wszystko mnie wkurzalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaz
ja miałam bóle brzucha...tak juz z 3 miesiące przed pierwszą miesiączką, a im bliżej jej byłam tym bardziej i częsciej bolał mnie brzuch;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjhgjgjhg
tez miałam straszne bóle i tak mi zostało potem przez wiele lat,ból brzucha,piersi,czasem zwijałam sie z bólu az do momentu gdy doroslam i zaczlam brac tabletki anty..a pierwszy okres to tez w czasie siusiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaaa
Ja mam już chyba od 3 miesięcy wydzielinę śluzową i nie wiem czy to znaczy ze dostanę okres????? niech mi ktoś pomoże proszę:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1305
W maju koncze 12 lat, wydzielinę mam juz od dawna, piersi zaczęły juz troche rosnac, mam owłosienie łonowe i od dwóch dni boli mnie brzuch.Czy to znaki,że zbliża się prezent matki natury??PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
To nieprawda, że pierwszy okres jest skąpy. Mój był bardzo obfity i trwał 14 dni (całe ferie zimowe) ;| Nic nie czułam, nawet nie bolał mnie brzuch. Po prostu czułam, że coś `leci`. Na wszelki wypadek noś przy sobie wkładkę higieniczną lub podpaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1305
Juz wczesniej napisałam i prosze o pomoc!!nr. gg.9734714 BLAGAM NIECH MI KTOS POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera1002
Mam 11 lat.Od paru dni boli brzuch, w okolicach środka pod pępkiem. Niby jestem w okresie dojrzewania, ale sama nie wiem. Czy to już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkav08
Cześć. Ja jestem w 6 klasie i nie mam jeszcze okresu. Mam dosyć mocny śluz, dlatego boję sę, że mogę dostać lada moment bo boli mnie też brzuch. I chciałabym się Wam zapytać czy przed miesiączką miałyściebóle głowy oraz migrenę..!!!!!!!!!!!>????????Proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzka
z reguły na poczatku jest takie zabarwienie brązowe na bielixnie,dopiero póxniej sie zaczyna.spokojnie zdązycie założyc podpaskę itp:) Nie ma czego się bac ani czego sie wstydzić:),a poproszenie o podpaskę kogoś to też żaden wstyd,naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzka
Może byc ból głowy,neimneij ból głowy nie świadcze o zblżającej sie miesiaczce.Spokojnie dziewczyny,to nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzka
śluz z krwią jest to pocżatek okresu,tak mogą wygladac pierwsze cykle,jednak mysle ze o wszystkim powinnyście porozmawiac z mamami ,a jak sie krępujecie to z lekarzem. Swoją drogą dziewczyny mysle ze nie powinnyscie podawać na frorum Waszych numerów gg,przecież nei wiecie kto do was odpisze.W zyciu trzeba być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka__0
Zawsze przed pierwszą miesiączką wydziela się śluz przypominający białko z kurzego jajka... Oprocz tego nie ma konkretnych objawow, dostaje sie okres i kropka;p Na wszelki wypadek polecam Ci zapoznanie sie z instrukcja obslugi podpasek, mozesz poprosic mame albo siostre na pewno ci wytlumacza. Nos w plecaku tez dwie zapasowe, na wszelki wypadek. To sie zazwyczaj czuje gdy dziewczyna dostaje okres, bedac na lekcji zawsze mozesz poprosic o wyjscie do toalety, to normalna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia__
Ja mam problem i nie moge se z nim poradzić.!!! pomocyy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, nie pamietam czy miałam jakies objawy, raczej nic "dziwnego" sie ze mna nie działo. pamietam ze robiłam siusiu i nagle zauwazyłam czerwona plame, kompletnie nie wiedziałam co to jest i o co biega :P no ale po dłuzszym zastanowieniu uznałam ze chyba własnie stałam sie kobieta :] nic specjalnego, nie masz sie czym przejmowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola343
dziewczyny mozecie mi powiedziec jakiego koloru jest wydzielina przed miesiączkowa????? odp jak najszypciej pisss:*:)????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdsd
lola, biała lub przeźroczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia010696
przez pół roku boli mni brzuch czy to może byc zblizająca sie miesiączka???odp.prisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitttttttttka
Mam wydzieline przez ok.1,5roku ,mam owlosienie lonowe oraz zaczynaja mi rosnac włosy pod pachami :) Rosna mi piersi oraz mam duze biodra. Jestem niska poniewaz mam z 1.50m ale wzrost chyba nie ma znaczenia? Czy mam sie szkowac? A ,mam 12 lat. Pooomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki225
w 3kl.zaczely mi rosnac piersi i owlosienie lonowe w 4kl.zaczely mi rosnac wlosy pod pachami i zaczela mi leciec biala wydzielina teraz jestem w 5kl.i sie bardzo boje ze nie dlugo dostane okresui wogule nie wiem jak powiem otym mamie nie mam zbyt duzych bioder ale strasznie sie boje .Czasami boli mnie brzuch i glowa bardzo sie boje ze niedlugo wystapi . NNN NNNNN NNN NN NN NNN NN NN NNN NN NN NNNN NN AAAAAAAAAA AA AA AA AAAAAAAAAA AA AA AA AA PPPPPPPPPPPP PP P PP P PPPPPPPPPPP PP PP PP IIIII IIIII IIIII IIIII IIIII IIIII IIIII SSSSSSSSSSSSSS SS SS SSSSSSSSSSSSSS SS SS SSSSSSSSSSSSSS ZZZZZZZZZZZZ ZZ ZZ ZZ ZZ ZZ ZZZZZZZZZZZ CCCCCCC CC CC CC CC CCCCCCC IIIII IIIII IIIII IIIII IIIII IIIII IIIII IIIII EEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE EE EE EEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE EE EE EEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE PPPPPPPPPPPPP PP PP PP PP PP PP PPPPPPPPPPPPPP PP PP PP PP LL LL LL LL LL LL LL LLLLLLLLLLLLL IIII IIII IIII IIII III IIII IIIII IIII IIII SSSSSSSSSSSSSSSSSS SS SS SS SSSSSSSSSSSSSSSSSSS SS SS SS SSSSSSSSSSSSSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!! !!!!!! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kity13
Hej! Dziewczyny pomóżcie mi! Mam długo ten śluz, owłosienie też, piersi mi rosną, biodra średnie ;( Śluz brudzi mi majciochy ;( Mam nosic wkładki lub podpaski??? Kiedyś miałam już 4 kropki krwi dość widoczne co mam robić??? Piszcie na e-mail błagam! ;] Z góry dziękuje ;] arleta_p@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotiiik
hej mam 14 lat i też jeszcze nie dostałam miesiączki choć od roku mam lekka wydzieline a piersi mi rosną od jakiegoś 1.5 roku... od niedawna czuje się dziwnie czyli słabo sennie a dzisiaj kręciło mi sie w głowie czy te objawy mogą być przed pierwszą miesiączką i czy wogóle miałyście jakieś objawy w trakcie dojrzewania...??? plis odpiszcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudii
Czy jak boli mnie pod brzuchem to oznacza,że będę mieć nie długo miesiączkę? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudii
I również mam biały śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jantek
...moja corka skonczy niedlugo 17 lat i jeszcze nie dostala okresu...to chyba nie jest normalne? chce zeby poszla do ginekologa ale ona niestety nie chce....a ja z kolei nie chce na sile...piersi jej osna gdzies od dwoch lat, poza tym wazy niewiele ponad 40 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua12
ja mam już od 3kl śluz owłosienie łonowe tak miedzy 4-5 kl zaczęly mi rosnąc włsoy pod pachami mam małe piersi i wąskie biodra często boli mnie brzuch w okolicach jajników. Niedługo jade na obóz i się boje że moge dostać miesiączki co robić PISZCIE PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodi**
weź podpaski... jak dostaniesz to będziesz zabespieczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klsahndlijafs
Ja mam 14 lat , śluz od około 1,5 roku lub 2 lata owłosienie łonowe mam od niedawna , piersi tak rozmiar AA mam biodra takie że widac że są zaokrąglone , włosów pod pachami nie mam. Nie wiem czemu jeszcze okresu nie mam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi**
Może dlatego że nie masz jeszcze włosów pod pachami... Albo po prostu póżniej dorastasz, ale nie martw się tym ja też nie mam okresu a mam już przwie 15 lat włosy mam łonowe i pod pachami tez piersi mam B a okresu nie ma :/ więc sie nie przejmój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
aha i jeszcze jedno: Piersi mi rosną już długooo i jak dotchne nawet lekko to mnie boliii :(. POMOCY (Odpiszcie) Kiedy będę miała tą pierwszą miesiączkę w życiu?? Pozdro :* CZEMU TU TAK CICHO? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×