Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość aneta199423
od 2 dni nagle lapie mnie bol brzucha ze nie mozna wytrzymac czy to jest objaw zblirzajacej sie pierwszej miesiaczki blagam napiszcie szybko moj numer 13761859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Do aneta199423: Ja też tak mam ostatnio (od jakiś 2-4 dni) :/ Bardzo to boli. Nie wiem, może to jest jeden z objawów zbliżającej się pierwszej miesiączki w życiu :). Trzymaj się :* :* :* :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta199423
dzieki Ag95 bardzo mi pomogalas tez sie trzymaj moze niedlugo stana sie kobieta dzikuje :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Nie ma za co aneta199423. Może właśnie za niedługo staniesz sie kobietką :P Pozdrowienia i całusy :* xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta199423
ja ciebie tez pozdrawaim Ag 95 i wysyłam całuski :* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówa123
Ja niedługo skończe 15 lat i jeszcze nie mam okresu.Piersi rosną mi od jakichś 2,5 roku i mam owłosienie od około 4-5 klasy.Od paru dni strasznie boli mnie prawa pierś.Jest taka twarda i jak sie dotyka to czuć tak jakby taką kostkę.Moja mama mówi , że niedługo dostane okres.Pytała się koleżanek i jedna powiedziała ,że jej córka też tak miała i dostała okres.Czy to prawda?? A i w środę wyjeżdżam na dwa tygodnie i nie chciałabym dostać okresu , bo nie będę mogła pływać :( ale wole go dostać w wakacje, bo nie chcę , żeby mnie zaskoczył w szkole.Czy to prawda , że niedługo dostanę?? Wy też tak miałyście??Proszę o pomoc. Pozdrawia ;* PS. Wydzieline mam jakieś 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Ja dosłownie za 2 godziny jadę do Wiednia. Wchodzę do kibelka, patrzę na majtki i widzę brązową wydzielinę. To pięknie 6 godzin drogi a ja mogę dostac okresu. Na wszelki wypadek założe podpaske. Kurcze boli mnie brzuch i obawiam się że dostanę miesiączkę w czasie drogi. PS Odpisujcie na moje wcześniejsze pytania prosze ;> Pozdr :* ODPISUJCIE PLISSS!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdgdfg
Ag no raczej, to pierwsza miesiaczka, ale nie martw sie, raczej bedzie bardzo skapa, wiec nie bedziesz miala z tym problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa123
Ja niedługo skończe 15 lat i jeszcze nie mam okresu.Piersi rosną mi od jakichś 2,5 roku i mam owłosienie od około 4-5 klasy.Od paru dni strasznie boli mnie prawa pierś.Jest taka twarda i jak sie dotyka to czuć tak jakby taką kostkę.Moja mama mówi , że niedługo dostane okres.Pytała się koleżanek i jedna powiedziała ,że jej córka też tak miała i dostała okres.Czy to prawda?? A i w środę wyjeżdżam na dwa tygodnie i nie chciałabym dostać okresu , bo nie będę mogła pływać ale wole go dostać w wakacje, bo nie chcę , żeby mnie zaskoczył w szkole.Czy to prawda , że niedługo dostanę?? Wy też tak miałyście??Proszę o pomoc. Pozdrawia ;* PS. Wydzieline mam jakieś 2 lata. BŁAGAM ODPOWIEDZCIE~!!!!!!!!!!! już wcześniej o tym pisałam,ale odpowiedzi nie uzyskałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikasi12
ja mam tą wydzieline od 2 i pół roku mam wlosy nio wiadomo gdzie biemam jeszcze pod pachami a ten sluz mi sie tak jakby zaciemnia czesto bardzo boli mnie glowa przez ostatnie jakiest 3 2 dni boli mnie podbrzusze nic mi sie niechce a nieraz czuje jak bym stala lub siedziala w szkole lub w domu czy nawet na placu i jakby mi cos lecialo wiec zawsze sprawdzam ale to zawsze jest ten glupi sluz mam jakies zle samopoczucie czy to moga byc objawy przed miesiaczka jak cos to jestem zabezpieczona w wkladki i podpaski ps mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta199423
za 7 dni jade w gory ciegle boli mnie brzuch i glowa czy to objaw przed miesiaczka mam 14 lat POMOCY :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyyzzzxxx
Aneta to bardzo prawdopodobne. Na wyjazd zabierz wkładki higieniczne, podpaski i na wszelki wypadek Apap lub No-spę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta199423
dzieki za pomoc xyyyzzzxxx wezmme te rzeczy ale jutro ide do lekarza tylko nie wiem jakiego ginekologa czy rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisia..
hej mam problem od ponad roku mam sluz owlosienie wszedzie gdzie powinno byc.. piersi takze mi rosna od ponad roku glowa takze mnie czesto boli ale brzuch nic nie wiem kiedy mam sie tego spodziewac jestem juz w sumie 'stara' jak na pierwszy okres bo mam juz 15 lat pomozcie pliska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa123
Ja niedługo skończe 15 lat i jeszcze nie mam okresu.Piersi rosną mi od jakichś 2,5 roku i mam owłosienie od około 4-5 klasy.Od paru dni strasznie boli mnie prawa pierś.Jest taka twarda i jak sie dotyka to czuć tak jakby taką kostkę.Moja mama mówi , że niedługo dostane okres.Pytała się koleżanek i jedna powiedziała ,że jej córka też tak miała i dostała okres.Czy to prawda?? A i w środę wyjeżdżam na dwa tygodnie i nie chciałabym dostać okresu , bo nie będę mogła pływać ale wole go dostać w wakacje, bo nie chcę , żeby mnie zaskoczył w szkole.Czy to prawda , że niedługo dostanę?? Wy też tak miałyście??Proszę o pomoc. Pozdrawia ;* PS. Wydzieline mam jakieś 2 lata. BŁAGAM ODPOWIEDZCIE~!!!!!!!!!!! już wcześniej o tym pisałam,ale odpowiedzi nie uzyskałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka123456789
ja mam 12 lat (zdałam do 6 klasy) piersi rosna mi juz 2 lata wydzieline mam juz przez 1,5 roku włosy pod pachami mniałam takie długie ze musiałm ogolic włosy łonowe tez mam.. Prawie codziennie mam mokre majtki od wydzieliny.I czesto boli mnie brzuch i swedza piersi.Czy to obiawy? Odpiszcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka123456789
no i ten sluz tak smierdzi ze wczoraj moja kolezanka poczuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłódka od roweru
skoro śluz ma nieprzyjemny zapach to może złapałaś jakieś zakarzenie, jeśli wydzielina nie jest biała to powinnas pójść z mamą do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemsi6
Ja mam ten sluz juz sporo czasu. Kiedy wyplywa niby jest bialy, ale pozniej staje sie żoltawy:/ czy jesli mam zakarzenie i nie pojde z nim do lekarza to moge zlapac jakas chorobe?? Prosze pomozcie mi... troche sie tego boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naki
Ja dostałam wydzieliny jak miałam 9 lat było to po między 27 a 30 lipca kiedy pierwszy raz zaczeło lecieć9ta wydzielina) to pomagałam tacie odgarniać piach czuje zo coś teci myśle so ja cie zesikałam?Potem poszkolam sprawdzić a majtki całe kremowe. STRASZNIE SIE BAŁAM CO SIE DZIEJE Z MOIM ORGANIZMEM.Mamie o tym nie powiedziałam bo nie wiedziałam że to jest normalne a moja mama jest taka że jak mnie coś boli albo żle wygłądam to najbardziej chciała by zadzwonić po pogotowie.Gdym wiedziała że to normalne powiedziała bym jej.Nie za bardzo wiedziałam co to jest miesiączka a słyszałam że moja mama ze swoją koleżanka rozmawiały o tym.Weszłam na internet i wpisałam w googlach "co to jest miesiączka?"i tam były na jakiejś stronie obiawy pierwszej miesiączki i przeczytałam to tam było napisane ze obiawem pierwszej miesiączki jest wydzielina.Kiedy to przeczytałam załamałam sie i przestraszyłam.W wieku 8 lat zaczeły mi rosnąć piersi.Teraz mam 10 lat i wyobrazcie sobie że mam włoski łonowe ja nie żartuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemsi6
W mojej szkole jest dziewczyna, ktora dostala miesiaczki jak byla w pierwszej albo w drugiej klasie... nie wiem czy to mozliwe, ale tak mowila jej kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melllla
moja kuzynka pierwszą miesziaczke miała w wieku 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niky-kitty
Mam 14 lat i jeszcze nie miałam pierwszej miesiączki. Od mniej więcej 2 lat mam śluz, a teraz (od 3 dni ) znajduję na majtochach brązowe ślady! Czy to ma jekiś związek z pierwszą miesiączką? Często jest mi nie dobrze ale nie mam bóli brzucha:D Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoncia
A ja mam 15 lat mam piersi ale prawie niewidoczne i od 3 miesiecy mam taki biały śluz i czuję trochę mokro ale nie dostałam jeszcze okresu ;p w sumie cieszę się tym ale boję się jak to będzie ;( ten 1 raz.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jak się dostanie m-czkę
to w czasie sexu można zajść w ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jak się dostanie m-czkę
ja mam prawie 12 lat, ale jeszcze w sumie takiego śluzu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia196
Dziewczyny! Nie martwcie się, że jeszcze nie macie okresu. Moja mama mi powidziała że im później dostanie się okres tym twarz dłużej wyglada młodo. Czytałam w necie, że w rodzinie, dziewczyna dostaje okresu w czasie zbliżonym do tego kiedy miała jej mama lub babcia. Na przykład jeśli mama dostała okres w wieku 10.5 roku ty mozesz dostac w tym samym czasie lub w wieku 11 lat. Ja osobiście nie dostałam jeszcze okresu a mam 12 lat. Piersi rosną mi gdzieś od 2 lat włoski mam od 3 lat wydzielinę o roku. A miesiączki jeszcze nie dostałam. Moja mama dostała okres w wieku 12,5 roku życia. Wszystko mnie denerwuje, bardzo często boli mnie kark, głowa i podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia23
ja mam12 lat. od 1,5 roku leci mi śluz mam już owłosienie pod pachami i w miejscach płciowych czy to znaczy ze niedlugo dostane okres????? odpiszcie plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia23
odpiszcie prosze.nie mam sie kogo oto zapytać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatki...
do sarunia . Jestem mamą dwunastolatki takiej jak Ty. Szkoda że nie możesz porozmawiać z mamą na ten temat. Kiedy dostaniesz pierwszą miesiączkę w dużym stopniu zależy od tego kiedy Twoja mama ją dostała. Może warto zapytać mamy kiedy stała się kobietą. W wieku 12 lat faktycznie możesz dostać pierwszą miesiączkę. Ale równie dobrze może to być dopiero za dwa lata. Nie miałaś w szkole zajęć Przygotowanie do życia w rodzinie ? Moja córka miała takie lekcje z wychowawczynią i dowiedziała się o tym także w szkole. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×