Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość alunia23
odpiszcie pliss to ważne.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA1395
Mnie tez bolał brzuch przed miesiączką i było mi niedobrze chwilami.. ale to podczas miesiączki... a czy dostaniesz miesiączki teraz to nie wiem.. . to trudno przewidzieć... na wszelki wypadek miej przy sobie podpaski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikasi12
czesc mam 12 lat i juz od 2 lat mam owlosienie wydzieline a od pol roku zaczynają mi rosnąć piersi i sie tak jakby krztaltowac niemam okazji porozmawiac z mamą poniewaz sie z nia nie widuje i nie mieszkam najbardziej boje sie isc do jakiegos sklepu i np kupowac podbaski albo wklaski moze mi ktos odpowie jak najlepiej isc do jakiegos slepu i kupic tak zeby nikt sie nie dowiedzial zeby niebylo obciachu no i jak to moge ukryc u siebie w pokoju ??? prosze i jeszcze cos czy te objawy kture mam bol brzucha niekiedy bardzo intensywny czeste bole brzucha bol plecow i ta wydzielina i bol piersi czy te objawy wskazuja ze nie dlugo dostene miesiaczke??? odpiszcie prosze to wazne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia23
w tym śluzie są takie malutkie okruszki co to może być ich jest bardzo mało ze dwa lub trzy ale nie co to:( boje się straaaasznie :( odpiszcie plisss:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al1995
Ja mam prawie 13 lat i mam już biodra, piersi włosy łonowe. Od 1miesiąca zauważyłam, ze rosną mi włosy pod pachami.Ale jestem strasznie niska mam nie całe 145cm. Czy ktoś wie dlaczego jestem taka niska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia23
nie martw się tym jestem w twoim i też jestem taka niska:)na początku też się tym martwiłam ale nie ma czym.to normalne jeden rośnie szybciej a drugi wolniej będziesz miała czas aby jeszcze urosnąć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al1995
Dzięki alunia 23, naprawde mi pomogłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14latminelo
czy po mastrubacji mogą na bieliźnie pojawiać się żółte plamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuluśka
doczytałam się w waszych wypowiedziach, że śluz jest jednym z objawów 1. miesiączki. ja dzisiaj mam tak obfity, że już nie wytrzymuję. co 5 minut latam do łazienki, bo czuję, jakbym się zesikała [a tak oczywiście nie jest] dziewczyny, tez tak miałyście?? a poza tym, to mam pytanie: czy przed 1. miesiączką nie miałyście apetytu? ja tak mam już drugi dzień! wiem, że to do siebie nie pasuje, bo co ma piernik do wiatraka, ale rożnie bywa, wiadomo. dostaję szału normalnie ;) aha, 1. miesiączki jeszcze nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuluśka
Nikasia12 nie rozumiem, dlaczego się tego wstydzisz? To nie jest żaden obciach, to jest coś normalnego, co przeżyje każda dziewczyna. Żaden wstyd. Ja jeszcze okresu nie dostałam, ale jeśli już się to wydarzy nie mam zamiaru wstydzić się tego. Pójdę normalnie do sklepu i kupię podpaski. A jeżeli ktoś zacznie się z tego śmiać, to świadczy tylko o nim, że jeszcze jest niedojrzały i nie dorósł do bycia poważnym człowiekiem. Niejeden raz kupowałam podpaski dla siostry albo mamy i to w sklepie, gdzie pracował mężczyzna. Żaden wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Hej pisałam na 3 stronie ża nie mam jeszcze okresu... ale właśnie go dostałam na wakacjach wiec odrazu dodam że kilka dni przed nim nasila się śluz, potem staje się on brazowy i juz ;) okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuluśka
czyli muszę się mieć na baczność :-)))) dzięki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al1995
Jeśli kogoś swędzi i ma śluz to objawa przed pierwszą miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
gratuluje Doti* no widzisz okres przyszedł :) Dlatego nie martwcie się dziewczyny, dojrzewacie i okres na pewno przyjdzie, a to nic takiego wspaniałego i nawet jak przyjdzie później niż wcześniej, to tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
pytasz czy swędzi i wychodzi sluz przed pierwszym okresem... No wiec mi tak własnie było myslałam ze to moze jakaś infekcja więc na wszelki wypadek smarowałam taką maścią specjalną i przestało swedziec lecz sluz sie nasilał i było go bardzo duzo koloru biało żółtego.... nie jestem pewna czy swedzienie to tez obiawy przed okresem czy infekcja... a jak wy miałyście ?? A i dzięki luwoltylkaaa masz racje ze lapiej dostać póżniej niż wczesniej... dziewczyny co dostają póżniej są dłużej młode bo okres im sie póżno kończy około 55 lat , a te które dostają wczesniej to moga nawet skończyć miesiączkowac w wieku ok 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleczek13
Hej ja mam 13,5 lat i jeszcze nie mam okresu, a tak wprawdzie chciałabym już mieć. Wiem że to nic przyjemnego, ale chciałabym być "normalna" bo większa połowa dziewczyn z naszej klasy już miała. Mam już duże piersi,biodra i w ogóle jestem wysoka, mam też włosy pod pachami i w okolicy łonowej. Śluzu jest czasami tak dużo, że czuje się jak bym miała galaretę w majtkach! Pliss powiedzcie co śądzicie na twentemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała89
ja przed pierwsza miesiączka właśnie miałam wydzieline przez ok 2 lata. stało się to 8 marca :D więc stałam się "kobietką" w dniu kobiet :) miałam wtedy 13 lat :) spokojnie dziewczyny ja też się nie mogłam doczekać a teraz mam tego dośc bo umieram co miesiąc z bólu i czuje jakbym mi rura w środku pękła :( ale na spokojnie da sie przeżyć :D pozdrawiam wszystkie małe kobietki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat urodzilam sie w grudniu ide do 6 kl.moje kolezanki juz dostaly miesiaczke tylko ja nie.mam zluz,bole brzucha,mialam 2 dni temu migrene,mam wloski,i cycki.co mam robic? czy ma znaczenie to ze sie urodzilam pod koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuluśka
Ja jeszcze 5 dni temu pisałam, że nie mam okresu, a dziś zobaczyłam 'niespodziankę' ;/ nie jest źle, tylko brzuch mnie tak boli, że czasami aż mi się gorąco robi! cieszę się, że przyszła na wakacje, a nie w rok szkolny. ufff! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssnieważne
karolcia_88. wiele dziewczyn pisze ze ich kolezanki jum mialy okres a one nie.Nie ma co sie tym przejmowac bo im pozniej sie dostanie okres tym lepiej.jesli sie obawiasz okresu nos wkladki bo pierwsza miesiaczka nie powinna byc obfita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssnieważne
a co do tego ze sie urodzilas pod koniec roku to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuluśka
karolcia_88 ciesz się, że jeszcze nie masz okresu. ja mam drugi dzień i dostaję szału!!! czekam tylko aż się skończy. jak sobie pomyslę, że z tym to jeszcze gdzieś przez 40 lat będę się męczyć to... rety, rety, masakra. a poza tym to te bóle brzucha i migreny to wydaję mi się, że są objawy. ale 100%pewności nie daję, bo nie wiem co może ci dolegać :) ja kilka dni przed okresem straciłam apetyt, nic mi sie nie chciało jeść, zła chodziłam jak fiks, i strasznie bolały mnie plecy [przeczytałam w pewnej mądrej książeczce, że to też są objawy].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopa rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssnieważne
możesz dostać okresu za tydzień a równie dobrze możesz go dostać za 2 -3 lata nie ma na to reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssniewazne czy to sa objawy miesiaczki?no ale dzis rano mialam dziwny sluztaki ciemno zolty a bardzo lekko brazowy,czycos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×