Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość sarunia23
dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia23
a na ile przed pierwszą miesiaczka przestaje leciec sluz i czy wogole przestaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
bardzo możliwe, że dostaniesz okres już niedługo. ale niestety nie odpowiem Ci jak jest z tym sluzem przed pierwszą miesiączką, bo po prostu już nie pamiętam, a poza tym u każdej dziewczynki może być trochę inaczej. kup sobie wkładki i podpaski i nie nie obawiaj się z reguły pierwsze okresy, są bardzo skąpe, tylko lekkie plamienie, przynajmniej ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
możliwe, ale spokojnie miesiączka to nic strasznego :). mnie brzuch dopiero zaczął boleć kiedy dostałam pierwszą miesiączkę, a czy mnie głowa bolała, to nie pamiętam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia23
mam coraz wiecej tego sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA1395
Hej! Pomóżcie mi bo ja juz sama nie wiem. Ja sie nie znam ale dzis rano zauważyłam lekko brązowe ślady na majtkach... a teraz jest tego coraz więcej... taki ciemny brąz i brzuch mnie bolał troche wczoraj i dzis zaczyna boleć... Czy wasza pierwsza miesiączka też miała brązowy kolor? Odpiszcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
Ania, gratuluje, to Twoja pierwsza miesiączka :), u mnie było identycznie i też dostałam go w lipcu. Pierwsze miesiączki, to raczej takie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA1395
Dzięki Luwoltylkaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
Proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Cukiereczek....
Cześć mam 12 lat mam owłosienie łonowe, ale nie mam owłosienia pod pachami znaczy mam lecz te włoski są niewielkie i jest ich mało.Owłosienie łonowe mam już od początku 4 klasy. Mam już śluz bezbarwny, od jakiegoś czasu często bolą mnie piersi ostatnim czasem sporo urosły. Mam włosy na nogach i na rekach i czasami się gole . Dosyć często boli mnie podbrzusze i prawie zawsze po tym bólu mam brązowy śluz ale to tylko na 1 dzień później już nic nie ma . Więc zastanawia mnie to czemu jeszcze nie mam 1 miesiączki czy to może dlatego że nie mam zbyt dużo owłosienia pod pachami ? Bardzo nie chciałabym dostać 1 raz okresu w szkole ;-( . Może ktoś z was wie kiedy mniej więcej powinnam ją dostać ?? Proszę o pomoc z góry dziękuję :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
Cukiereczek, te Twoje brązowe wydzieliny, to może pierwsze miesiączki? to nic, że to trwa tylko jeden dzień. No chyba że to już wiele razy miałaś. Bo jak 2,3 razy i w odstępie, około miesiąca, tak jak przychodzi okres, to raczej na pewno Twoje pierwsze miesiączki. Owłosienie nie jest aż takie ważne, żeby dostać okres pierwszy raz, może go być nawet bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
nie spodziewaj się, że będziesz mocno krwawić przy pierwszej miesiączce, także nie obawiaj się, bo jakby co, nawet jak będziesz w szkole, to zdążysz założyć podpaskę, a nawet wkładka powinna wystarczyć. Także głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciia
Cześć mam 9 lat. Mam owłosienie łonowe i pod pachami mam włosy na nogach i na rękach. Mam bezbarwny śluz . Mam często bóle brzucha, a po tych bólach mam malutkie brązowe kropki . Czy to może już 1 miesiączka?? Czy to może nie miesiączka ale już blisko ?? Chyba że to było by za wcześnie mam w końcu 9 lat ?? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Cukiereczek....
Sorki chodziło mi że dlatego że mam mało owłosienia pod pachami sorki pomyliło mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Cukiereczek....
Wielkie Ci dzięki ;) że mi pomogłaś :) Naprawdę Ci dziękuje ;) Już wiem co i jak :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA1395
Ewciia.. Pierwszą miesiączke mozesz miec w wieku nawet 9 lat, ale czy to miesiączka to nie wiem... bo jeśli trwa tylko krótko i są to malutkie brązowe kropeczki a nie ma jej na tyle zeby zakladać podpaske i nie trwa conajmniej jeden dzień to to moze być tylko znak że niedługo dostaniesz pierwszą miesiączke. Ja nie mialam zadnych brązowych kropeczek ale kilka dni przed miesiączką i dzień przed miesiączką lekko bolał mnie brzuch. Ja mam prawie 13 lat i dziś dostałam pierwszą miesiączkę.... chciałam sie przebrać w strój kąpielowy i isc opalać do ogródka a tu patrze majtki cale brązowe:( ale już jest dobrze... a brzuch boli tylko czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikasia12
czesc mam 12 lat i juz od 2 lat mam owlosienie wydzieline a od pol roku zaczynają mi rosnąć piersi i sie tak jakby krztaltowac niemam okazji porozmawiac z mamą poniewaz sie z nia nie widuje i nie mieszkam najbardziej boje sie isc do jakiegos sklepu i np kupowac podbaski albo wklaski moze mi ktos odpowie jak najlepiej isc do jakiegos slepu i kupic tak zeby nikt sie nie dowiedzial zeby niebylo obciachu no i jak to moge ukryc u siebie w pokoju ??? prosze i jeszcze cos czy te objawy kture mam bol brzucha niekiedy bardzo intensywny czeste bole brzucha bol plecow i ta wydzielina i bol piersi czy te objawy wskazuja ze nie dlugo dostene miesiaczke a jesli tak to za ile tak na oko dni tygodni miesiecy lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALIA el Laska
posłuchaj jesli dostaniesz miesiaczke to znaczy ze zaczyna kształtowac z ciebie kobieta... i co wstydzisz sie byc kobieta?? jesi mieszkasz w miescie to nie masz czego sie wstydzic idziesz i kupujesz podpaski najlepsze sa ze skrzydełkami:) poza tym dlaczego chcesz ukryc to przed innymi? bolacy brzuch na dole, bole w krzyzach, bole piersi to sa objawy miesiaczki ale takze zmeczenie, bol glowy itd.. a za ile dostaniesz? tego ci nie powiem ale pewnie za niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podczas strasznie boli brzuch, gdzies ok 3-4 godzin tak że nie moge wytrzymać, mdleje, wymiotuje, w dodatku biegunka. Na początku przez dłuższy czas tak nie miałam, teraz trwa to od ok 1,5 roku..cyz ktos tak ma?? moja mama tez tak miała, tylko była duzo starsza odemnie i mnie pociesza że po dzieciach przejdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRczAczEK D
Dziewczyny pomocy !! Mam śluz biały ale to nie pierwszy raz mam go !! Ale co najlepsze cały czas czuję jak bym sikała ,a sikać mi się nie chce dodam tyle nie miesiączkuje jeszcze!! Dziewczyny proszę was o pomoc!! Z góry dziękuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRczAczEK D
A i zapomniałabym jeszcze trochę mnie tak w brzuchu jak by łaskotało!! I jak się pójdę wysikać to tak mnie podbrzusze w środku łaskocze !! Kto mi pomoże /? Proszę o pomoc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA1395
Kurczaczku:)... Chyba każdy kto ma śluz czuje sie tak jakby sie po prostu zesikał ;/ ale na to jest rada - kup sobie wkładki higieniczne i po sprawie... a z tym łaskotaniem to nie wiem bo tak nie miałam... tylko kilka dni przed miesiączką i miesiąc nawet wcześniej, bo 1 miesiączke mam od wczoraj to bolał mnie lekko brzuch... ale teraz wcale nie boli prawie... pamiętam że moją koleżankę bardziej bolał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRczAczEK D
Aniu Ale troszeczkę cię nie rozumiem jak to kilka dni przed miesiączką cie tak łaskotało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA1395
NIe mnie nie łąskotało... tylko mnie bolał brzuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia456
czy jesli sie nia mialo jescze pierwszej miesiaczk ito mozna zajsc w ciaze?odpsizcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRczAczEK D
Właśnie Aniu mnie boli brzuch i już mnie nic nie łaskocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia456
czy jesli sie nia mialo jescze pierwszej miesiaczk ito mozna zajsc w ciaze?odpsizcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaA1395
Cześć! Mam już 2 dzień miesiączkę ale przez noc nic mi nie naleciało więc myślałam że sie juz skończyła i rano tez juz nic nie miałam, a teraz znowu jest... czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta199423
juz po wakacjach bol brzycha przeszedl ale strasznie mnie bola jajniki czy to przygotowanie do 1 miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia23
a i jeszcze mam włosy pod pachami i w miejscach łonowych i leci mi sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×